PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ساخت دی وی دی ریکاوری HP-DV6

rammmy
01-11-2009, 17:26
با سلام..من یک مدل DV6-1203 خریدم..وقتی میخواستم DVD ریکاوری بسازم 2 گزینه وجود داشت که شامل:

RECOVERY DISK CREATION
و

RECOVERY MANAGER
بود...من به قسمت RECOVERY DISK CREATION رفتم و به ترتیب جلو رفت و ازم درخواست 3 عدد DVD کرد و حدود 45 دقیقه طول کشید و تمام شد..حالا سوال من اینه که قسمت دوم یعنی RECOVER MANGER مربوط به چی هست؟؟..نکه من اشتباه کردم و باید به این قسمت برم؟؟..چون الان درایو RECOVER ویندوز هم بیشتر از قبل اشغال شده؟؟؟:13::13::13:

UN.REGISTERED USER
01-11-2009, 17:35
دوست عزیز

فانکشن ریکاوری HP دو قسمت بیشتر نداره ... یکی گزینه RECOVERY DISK CREATION هست که فقط می توانید با آن دیسک ریکاوری بسازید در اصل فایلهای پارتیشن ریکاوری بصورت فایلهای image و با دسته بندی و فرمت خاص خود برنامه اجرا کننده ریکاوری اچ پی روی آن دیسک ساخته می شوند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزینه دوم RECOVERY MANAGER هست که به نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])HP Backup and Recovery Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم شناخته میشه و کارش می تونه ساختن و بک آپ گرفت از فایل ها و محتویات ، چک کردن سخت افزاری و نرم افزاری سیستم ، برگرداندن درایور ها ، تصحیح پارتیشن ریکاوری و ... در خود ویندوز باشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... عکس زیر را ببینید :

برای آشنایی بیشتر می توانید از این لینک استفاده کنید

Using HP Backup and Recovery Manager in Vista

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rammmy
02-11-2009, 11:53
ممنونم دوست عزیز..واقعا جامع و عالی بیان کردید!!!