PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد جوملا

hamed9
31-10-2009, 23:23
من اول از دوستان عذر خواهی می کنم توی بخش خود جوملا من حدود 10 روز هستش سوال رو پرسیدم اما کسی جواب نداد اگه از قدرتتون این سوال راحت خارج هستش بگید من دیگه مزاحمتون نشم برم جای دیگه...

سلام به دوستان عزیز انجمن _ همچنین محسن جان عزیز
دوستان من تازه شروع به طراحی وب کردم البته فقط برای یادگیری سایتهای شخصی می خوام...
اولین سوال:
من برای نصب جوملا 2 تا راه الان دیدم یکی استفاده و نصب Wamp و دوم نصب My sql+PHP+... خوب حالا من از کدوم راه برم بهتر هستش؟

سوال دوم:
من Wamp رو نصب کردم التته یکی از دوستان زحمت کشید روند کار رو برام انجام داد حالا من وقتی Wamp رو باز می کنم و داخل مرور گرم می نویسم Localhost برای این که برای تنظیمات بیاد یه صفحه جوملا باز میشه اولا این که من توش هر جا میرم هی نوشته Warning که الان یه قسمتش هم دارید توی عکی می بینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

, و این که من نمی تونم وارد تنظیمات خود سایت بشم....:13:

از این هم استفاده کردم:
Joomla_1.5.14-Stable-Full_Package-Farsi

hamed9
31-10-2009, 23:27
یه چیز دیگه الان پاکش کردم و این نسخه رو نصب کردم:

joomla_1.5.14_Tc-joomla.tar

و همونطور که در تصویر می بینید حالا که می خوام نصب رو شروع کنم باز هم بالاش دو خط Error داده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از Wamp2 هم استفاده میکنم شما صلاح چی می دونید کار رو ادامه بدم یا این که اصلا Wamp رو پاک کنم از خود PHP و MYsql استفاده کنم؟

MaSoUd555
01-11-2009, 00:33
در مورد ارورت باید بگم مثل این که جوملا 1.5.14با نسخه PHP 5.3.x مشکل داره(اگه میتونی نسخه های قدیمی تر wampserver رو نصب کن یا از جوملاهای قبل استفاده کن)(به نظر من wamp بهتره چون کار کردن باهاش راحت تره)

فقط در صورتی وارد لوکال بشید صفحه جوملا باز میشه که شما در دایرکتوری اصلی نصب کرده باشید سی ام اس رو.(کل فایل هارو به همون صورت که هست داخل یک دایرکتوری دیگه کات کنید)

منظورتونو ازین که نمیتونید وارد تنظیمات بشید نمیفهمم؟!!!

با استفاده ازین آدرس میتونید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم اندکی از مشکلتون حل بشه

موفق باشید

MaSoUd555
01-11-2009, 00:50
در ضمن یه چیزه دیگه هم یادم رفت بگم شما روی Try icon ومپ کناره ساعت کلیک کن ار منوی زبانه ای PHP بعدشم Version رو باز کن ببین ورژن دیگه ای به جز 5.3. داره یا نه اگه داره انتخاب کن(به احتمال زیاد نداره) اما اگه نداشت روی GET More کلیک کن میبرتت به یه صفحه از سایت که فایلهای نصبی Wamp با ورژن های PHP پایینتر هستش

موفق باشی

kourosh_sos
01-11-2009, 17:47
دوست عزیز وارد سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بشو و از قسمت آموزش گام به گام جلو برو و راحت نصبش کن در ضمن آخرین ورژنشم از همین سایت میتونی دانلود کنی

hamed9
01-11-2009, 20:23
سلام دوستان عزیز منمنون از این که وقت گذاشتید...
منبع فارسی که کل آموزش و روند رو توضیح داده باشه ندارید؟
من متاسفانه زبانم زیاد قوی نیستش...:41:

MaSoUd555
01-11-2009, 21:39
ازین سایت استفاده کنید

بهترین سایت پشتیبانی و فارسی سازی از جوملاست به نظر من

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد باشید و پیروز