PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که عکس دسکتاپ رو عوض میکنه

ali_ab
31-10-2009, 22:23
با سلام به دوستان عزیز

سیستمم به ویروسی مبتلا شده که به جای عکس دسکتاپ یک صفحه سفید ظاهر میشه که روش نوشته " وسعت نفوذ" و white hat با انتی ویروس avast هم اسکن کردم موردی پیدا نکرد . از دوستم شنیدم که باید پارتیشن بندی مجدد بکنم تا از شر ویروس راحت بشم . ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

با سپاس فراوان

کامیاب و برقرار باشید

picher_s
01-11-2009, 14:41
سلام

گزارش AVZ رو بزارید.

موفق باشید.

ali_ab
01-11-2009, 22:27
سلام

گزارش AVZ رو بزارید.

موفق باشید.

مرسی دوست عزیز . با nod32 مشکل حل شد

با سپاس

کامیاب و برقرار باشید

mojtababodo22222
10-05-2010, 21:30
امروز پس از ساعتی کل انجار زدن با کامپیوتر که توسط ویروسی به نام وسعت نفوذ الوده شده بود که متاسفانه هیچ ویروس کشی قابلیت پیدا کردن و نابودی اش رو نداشت ( بعضی از انتی ویروس ها قابلیت اپلود خود رو از دست میدهند و یا با دیال زمان بسیار طولانی رو میبرند)به قصد دور کردن این شر از سر بعضی از دوستان و برای رضای خدا به هم میهنان عزیز یاری میرسانم ..اما پیش از هر چیز برای من جای تاسف است که کسی پیدا بشه که از علمی که اموخته در راه ازار و اذیت دیگران استفاده کنه و احساس شادی کنه که خودی نشون داده در حالی که واقعا جای تاسف داره که کسانی که علمی رو یاد میگیرند به جای اونکه این علم رو به خدمت مردم در بیارند و برای رضای خدا کاری انجام بدند چنین باعث ازار دیگران میشوند و به قول رسول الله که گفت دو دسته پشت من رو میشکنند که یکی از انها دانشمند بی دین است
اما اموزش :دوستان عزیز اولا عامل مخرب چیزی به اسم explorer.exe میباشد ابتدا نرم افزار زیر را دانلود و سپس از حالت فشرده خارج و مراحل یک و دو سه رو اجرا کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم بسیار کم....250kb
سپس در پنجره ی my computer /tools/folder option /view/show hiden files and folder رو انتخاب کنید سپس وارد درایو های خود شوید و فایل explorer .exe
رو انتخاب و از کامپیوتر پاک کنید این کار رو برای تمام درایوها انجام دهید و کامپیوتر را دوباره راه اندازی کنید
دوستان برای اطمینان هر فایل اضافی و نااشنا رو نیز برای اطمینان حذف کنید
دوستان عزیز اگه مشکلتون حل شد برای امتحان ارشد برق برام دعاکنید

mojtababodo22222
10-05-2010, 21:33
امروز پس از ساعتی کل انجار زدن با کامپیوتر که توسط ویروسی به نام وسعت نفوذ الوده شده بود که متاسفانه هیچ ویروس کشی قابلیت پیدا کردن و نابودی اش رو نداشت ( بعضی از انتی ویروس ها قابلیت اپلود خود رو از دست میدهند و یا با دیال زمان بسیار طولانی رو میبرند)به قصد دور کردن این شر از سر بعضی از دوستان و برای رضای خدا به هم میهنان عزیز یاری میرسانم ..اما پیش از هر چیز برای من جای تاسف است که کسی پیدا بشه که از علمی که اموخته در راه ازار و اذیت دیگران استفاده کنه و احساس شادی کنه که خودی نشون داده در حالی که واقعا جای تاسف داره که کسانی که علمی رو یاد میگیرند به جای اونکه این علم رو به خدمت مردم در بیارند و برای رضای خدا کاری انجام بدند چنین باعث ازار دیگران میشوند و به قول رسول الله که گفت دو دسته پشت من رو میشکنند که یکی از انها دانشمند بی دین است
اما اموزش :دوستان عزیز اولا عامل مخرب چیزی به اسم explorer.exe میباشد ابتدا نرم افزار زیر را دانلود و سپس از حالت فشرده خارج و مراحل یک و دو سه رو اجرا کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

حجم بسیار کم....250kb
سپس در پنجره ی my computer /tools/folder option /view/show hiden files and folder رو انتخاب کنید سپس وارد درایو های خود شوید و فایل explorer .exe
رو انتخاب و از کامپیوتر پاک کنید این کار رو برای تمام درایوها انجام دهید و کامپیوتر را دوباره راه اندازی کنید
دوستان برای اطمینان هر فایل اضافی و نااشنا رو نیز برای اطمینان حذف کنید
دوستان عزیز اگه مشکلتون حل شد برای امتحان ارشد برق برام دعاکنید

darkstreet
11-05-2010, 21:57
این که خودش یک ویروس بود!
دستت درد نکنه!

mojtababodo22222
12-05-2010, 00:02
عزیزم این انتی ویروس ایرانی است نه ویروس .....حداقل اسمش رو که میبینی