PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار NetSupport School Pro

Cyberlife
31-10-2009, 14:37
سلام ، من در یک شرکت از نرم افزار NetSupport School Pro برای دیدن صفحه دسکتاپ کلاینتها استفاده میکنم ،

مشکلی که با این نر افزار دارم اینه که در صفحه اصلی نرم افزار دسکتاپ بعضی از کلاینتها کاملا مشخصه که در حال

چه کاری هستند اما دستکتاپ بعضی کلاینتها سیاه است و نمیتوان در صفحه اصلی نرم افزار دسکتاپ اونها رو ببینم !

برای حل این مشکل باید چه کار کنم ، آیا مشکل از کامپیوتره کلاینته یا باید در سرور تنظیماتی رو انجام بدم ؟

آیا نرم افزار مشابهی که بهتر از این نرم افزار باشد هست ؟

البته این عکس از من نیست و برای نمونه گذاشتم که منظورمو از دستکتاپ کلاینتها و ... بهتر متوجه بشید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahfa2236
01-11-2009, 13:42
سلام دوست عزیز من با این نرم افزار کار کردم اما برا شناختن سیستم ها نمی تونم باش کار کنم وقتی رفرش میزنم همون سیستم هایی که قبلا میشناخته رو میشناسه سیستم های جدید رو که به شبکه متصل میکنم نمیشناسه اگه بلدی یادم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنوو ووووووووووووووووووووون

Cyberlife
02-11-2009, 00:53
سلام دوست عزیز من با این نرم افزار کار کردم اما برا شناختن سیستم ها نمی تونم باش کار کنم وقتی رفرش میزنم همون سیستم هایی که قبلا میشناخته رو میشناسه سیستم های جدید رو که به شبکه متصل میکنم نمیشناسه اگه بلدی یادم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنوو ووووووووووووووووووووون

ای بابا دوست عزیز ما خودمون محتاجیم به دعا ، اونوقت شما میخوای برات دعا کنم ( عجب جمله تاریخی گفتم :31: )

شوخی کردم ، من آموزش کار با این برنامه رو به صورت PDF دارم ، برات آپلود میکنم و میزارم اینجا .

ای خدا ببین من کار بقیو رو راه میندازم ، اما کسی نیست کار من رو راه بندازه .:37:

Cyberlife
02-11-2009, 00:54
بفرما اینم از لینک دانلود فایل آموزش نرم افزار به صورت PDF

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Cyberlife
04-11-2009, 14:06
1 هفته گذشت ....

Cyberlife
13-11-2009, 16:13
2 هفته گذشت .... :41:

vahid_vaezinia
13-11-2009, 16:20
خوب شاید اون سیستم ها روی حالت اسکرین سیور میرن !

Cyberlife
14-11-2009, 16:27
خوب شاید اون سیستم ها روی حالت اسکرین سیور میرن !

چه عجب یکی جواب داد :31: نه دوست عزیز رو حالت اسکرین سیور نمیره ، اسکرین سیور رو روی همه سیستمها غیر فعال کردم...

C0OPeR
14-11-2009, 16:49
معمولا اینگونه نرم افزار ها با فایروال مشکل دارن .
اگه از نرم افزار امنیتی خاصی استفاده میکنید مثل nod یا kaspersky فایروال رو غیر فعال کنید یا در قسمت trusted واردشون کنید .

Cyberlife
15-11-2009, 01:11
معمولا اینگونه نرم افزار ها با فایروال مشکل دارن .
اگه از نرم افزار امنیتی خاصی استفاده میکنید مثل nod یا kaspersky فایروال رو غیر فعال کنید یا در قسمت trusted واردشون کنید .

ممنون از شما فکر کنم همینی که شما میگی درسته ، امتحان میکنم ببینم چی میشه

dadasanh
20-01-2010, 17:21
سلام دوست عزيز جواب شما بسيار ساده است.در سيستمهايي كه صفحه آن مشكي مي باشد گرافيك به طور كامل نصب نشده است