PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی سه بعدی => FIRE COLD ( ساخت خودم )

Reza Azimy_RW
31-10-2009, 01:45
سلام خدمت تمامی دوستان
من این بازی رو چند ماهی میشه دارم نم نم درست میکنم ! ولی هنوز تموم نشده . برای تموم کردنش به کمک شما

هم نیاز دارم ! اونایی که همینو بازی کردند گفتند خیلی باحاله ! حیف که اینترنت پر سرعت ندارم اپولادش کنم

مشخصات :

موتور : Quest 3D 4
مدلسازی : 3D MAX
فیزیک : نیوتون

.
اسکرین شاتها رو کوچیک کردم چون اینترنت پر سرعت ندارم برای اپ کردنشون !اینم اسکرین شات تا اینجای

کار ( البته خیلی کار داره هنوز ) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منوهاشم طراحی کردم . فقط چند تا راهنمایی کوچیک لازم دارم :
پس زمینه بازی ( منظورم همون پشت هاس ! ) که فعلا یعنی توی فضاست و خونه های فضایی وجود داره . به

نظر شما چی باشه بهتره ؟
راهنمایی بعدی اینکه برای ساخت صداهای بازی باید چیکار کنم ؟ چجوری صداهاشو بسازم ؟
راستی اگه کسی بتونه زحمت صداهاشو بکشه ممنون میشم البته این یک بازی اقتصادی نیست ! اگه هم یکی کاری کرد فقط به عنوان یک یادگاری !

خواهش میکنم نظرتونو لطفا در مورد بازی بگین حد اعقل تا نا امید نشم !
بی نهایت از همه ممنون

بازی رو اپلود کردم

فقط در سیستمهای ضعیف تست نکردم ببینم چجوری اجرا میشه . روی مانیتورهای ال سی دی هم فکر کنم یکم نور صفحه زیاد باشه . البته توی کافی

نت که ال سی دی بود تست کردم اینطور نبود ! توی 4Shared هم اپ کرده تا انشاالاه کسی با دانلود مشکل نداشته باشه .
کلیدها :
چپ
راست
بالا
پایین

یا :

D
W
S
و با Shift هم مسیر رو نشون میده .

حجم کلی بازی 27.1 مگابایت هست که به 5 پارت تقسیم شده :

دانلود پارت اول با حجم 6.144 :

کد:
دانلود پارت دوم با حجم 6.144 :

کد:
دانلود پارت سوم با حجم 6.144 :

کد:
دانلود پارت چهارم با حجم 6.144 :

کد:
دانلود پارت پنجم با حجم 3.236 :

کد:
راستی به دلیل انکه هول هولکی شد ( ! ) هواسم نبود Exe بسازم برای نصب ! پس باید نرم افزار Winrar یا مشابه رو داشته باشید تا همه پارتها رو

توی یک پوشه بریزید و روی اولین پارت راست کلیک کنید و Extract Here کلیک کنید .

نظرتون خیلی خیلی برام مهمه

king of the kings
31-10-2009, 19:03
خی خفنه..
ایول

Reza Azimy_RW
31-10-2009, 21:51
فقط همین ؟
نمیخوای بگی برای پس زمینه کار چی باشه بهتره ؟

MDCNET2
31-10-2009, 22:15
تبریک میگم زیباست !

اما برای پیشرفت پیشنهاد میکنم , محیط اطراف که سیاه هستش خالی نباشه ,
روی تکسچر اجسام خـیلی بیشتر کار بشه !

امیدوارم موفق باشید ...

Amir_Amir_Amir
31-10-2009, 23:02
خــــــــــــــــــــــــ ــب !
من اومدم که انتقاد کنم!!!
بنظرم درختارو عوض کن.
واسه درختا سایه هم بذار.
تو عکس دومیه اگه اون ساختمونه شیشه هاش مثل چراخ hdr داشته باشه بنظرم خیلی باحال میشه.
آتیشت رو یکم طبیعی تر کن.
برای محیط دورشم باید یه مدل تخیلی 2D درست کنی بعد منتاژ کنی روی یدونه نیم کره ، البته با کیفیت و HDR.
زیر درختها نمیخوا تکسچر چمن بگیره ؟!
برای صدا هم از توی بازی ها در بیار یا از امید (استاد dark basic ) بپرس ، اوشون (محترمانه!) باید بلد باشن.
و......
در کل کارت خوب شده.
راستی داستانش چیه ؟

Reza Azimy_RW
01-11-2009, 15:48
تبریک میگم زیباست !

اما برای پیشرفت پیشنهاد میکنم , محیط اطراف که سیاه هستش خالی نباشه ,
روی تکسچر اجسام خـیلی بیشتر کار بشه !

امیدوارم موفق باشید ...نظر لطف شماست . حتما عمل میکنم

خــــــــــــــــــــــــ ــب !
من اومدم که انتقاد کنم!!!
بنظرم درختارو عوض کن.
واسه درختا سایه هم بذار.
تو عکس دومیه اگه اون ساختمونه شیشه هاش مثل چراخ hdr داشته باشه بنظرم خیلی باحال میشه.
آتیشت رو یکم طبیعی تر کن.
برای محیط دورشم باید یه مدل تخیلی 2D درست کنی بعد منتاژ کنی روی یدونه نیم کره ، البته با کیفیت و HDR.
زیر درختها نمیخوا تکسچر چمن بگیره ؟!
برای صدا هم از توی بازی ها در بیار یا از امید (استاد dark basic ) بپرس ، اوشون (محترمانه!) باید بلد باشن.
و......
در کل کارت خوب شده.
راستی داستانش چیه ؟ ایول امیر جان که افتخار دادی به تایپیک من هم سر زدید !
همه اون کارا رو میکنم . داستان هم فعلا نداره ! یعنی فکریه !

Reza Azimy_RW
18-12-2009, 22:48
با سلامی دوباره خدمت تمام برو بکس پی سی ورلد
به بازی HDR دادم و یه اب درست و حسابی هم براش درست کردم و... خیلی بهتر شد از نظر گرافیک !
اینم یک اسکرین شات :

نظرتون برام خیلی مهمه ! :31:
در ضمن جا داره از تمامی دوستانی که توی این مدت منو کمک کردند تشکر کنم ( دیگه اسم نمیبرم کسی از قلم نیوفته ) :10:

ehsan_wwe
18-12-2009, 23:12
ايول خيلي با نمك شده ايول خداييش كار قوي ييي شده

parvizamd
20-12-2009, 20:04
جالبه ایول گرافیک که خیلی خوبه
ولی به جای پس زمینه سیاه از یک آسمان آبی استفاده کن
موفق باشی

Reza Azimy_RW
20-12-2009, 23:12
خیلی ممنون از نظر دوستان
ولی زیاد طبیعی نیست وسط فضا اسمون ابی باشه ! نمیدونم حالا امتحانش میکنم ببینم چی میشه !

Amir_Amir_Amir
20-12-2009, 23:27
خیلی بهتر شد ولی یه کای کن.
اون درخته چرا اینقد HDr داره ؟ یه کم کمش کن ( منظور از HDR همون Bloom هست :دی )

parvizamd
02-01-2010, 21:26
آقا رضا بازی ات مگه چند مگابایته آپلودش کن بابا دلمون لک زد اگه مثل خودم از dialup استفاده می کنی پیشنهاد می کنم ساعت های 7.5 تا 9 آپلودش می کنی چون اون موقع سرعت بیشتره

موفق باشی !

Reza Azimy_RW
02-01-2010, 22:45
خیلی بهتر شد ولی یه کای کن.
اون درخته چرا اینقد HDr داره ؟ یه کم کمش کن ( منظور از HDR همون Bloom هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
امیر جان اون درخته همونجوری قشنگتره :31: امتحان کردم زیاد جالب نشد ! اینجوری فانتزی تره !

پرویز جون به خدا نمیشه ! باید برم کافی نت به زودی ! مرحله 2 ش که کامل شد حتما این کارو میکنم . میخوام مرحله 2 فوق اع=لعاده از اب در بیاد ! یه چیز تو مایه های تیم ملی !
حدود 30 مگه مرحله اولش ! پرویز جان شا هم که دیال اپی نمیتونی دانلودش کنی که ! ( 30 مگ )

parvizamd
03-01-2010, 14:23
بابا بی خیال شدم :31:
ولی معلومه بازی توپ یه اما راستی چرا این اسم رو براش انتخاب کردی راستش بار اول که بازی ندیده بودم فکر کردم یه بازی
FPS ه

Reza Azimy_RW
03-01-2010, 15:22
بابا بي خيال شدم
ولي معلومه بازي توپ يه اما راستي چرا اين اسم رو براش انتخاب کردي راستش بار اول که بازي نديده بودم فکر کردم يه بازي
FPS ه
اين موضوع برميگرده با تاريخ بازيهاي کامپيوتري !
قديما اخرين بازي که با Game Maker ساختم اسمش اين بود که خيلي هم قشنگ شد و دوسش داشتم که ميخاستم بزارم رو نت که حافظه کامپيوترم .... ديگه بغز گلومو گرفته نميتونم حرف بزنم !

از اونجا ديگه عقده اون بازي گرفتم و حالا به ياد زنده ياد اون بازي اسمشو گذاشتم روي اين !

Reza Azimy_RW
12-02-2010, 20:39
شات جدید :

با چی ساختیش . سبکش چیه ؟؟ با موتور Quest 3D 4 ساختمش . سبکش هم فکری تو مایه های Ballance . البته اصلا تقلیدی از اون نیست و یک بازی کاملا نو اورانیه . رفقا یه 4 تا نظر بدین دل ما خوش بشه !

ehsan_wwe
12-02-2010, 23:40
:31:
اينم نظر
خيلي جالبه اما زادي راري طولش ميدي
سري تمومش كن بعدش
3 4 تا سوال
دوربين به چه صورته به دنبال گوي حركت ميكنه يا از يك جاي ثابت به توپ نگاه ميكنه

بزرگ ترين مشكلا هيچيزي سايه نداره
حتي توپت

از لحاظ شيكي كارم خيلي قشنگ شده بي نهايت خوشكل

SE7ENART
13-02-2010, 00:31
پست اشتباهی . حذف شود

parvizamd
13-02-2010, 08:12
واقعا گرافیکش خیره کننده است آفرین
ولی اگه سایه هم براش می گذاشتی خیلی خوب می شد

Reza Azimy_RW
13-02-2010, 14:19
اينم نظر
خيلي جالبه اما زادي راري طولش ميدي
سري تمومش كن بعدش
3 4 تا سوال
دوربين به چه صورته به دنبال گوي حركت ميكنه يا از يك جاي ثابت به توپ نگاه ميكنه

بزرگ ترين مشكلا هيچيزي سايه نداره
حتي توپت

از لحاظ شيكي كارم خيلي قشنگ شده بي نهايت خوشكل
ممنون بابت نظرت
دوربین از کنار گوی رو دنبال میکنه . یعنی فرض بگیر گوی یک ادمه که دوربین از سیمت چپ ادمه یکمی مایل به پشت و بالاش اونو دنبال میکنه

واقعا گرافیکش خیره کننده است آفرین
ولی اگه سایه هم براش می گذاشتی خیلی خوب می شد
دمت گرم ولی سایه رو باید داش احسان کمک کنه ! سایه داره وقتی HDR بهش میدم سایه غیب میشه !
گرافیکش که رو دست Crysis رو زده !

parvizamd
15-02-2010, 07:42
آقا رضا تو بیا بازی جدید دو تا نظر بده دل ما خوش بشه

L u K e !
15-02-2010, 12:05
روی تکسچرها بیشتر کار کن خیلی ضعیفن
مثلا روی تکسچر توپ می تونی خیلی کارا بکنی ...

parvizamd
15-02-2010, 17:31
رضا جان می گم این QUEST 3D افکت Screen Blur داره خیلی دنبالشم (Unreal و Cry Engine داره آدم کیف می کنه ) مثل صحنه های سینماتیک call of duty که پلیر گیچه !

Borhan72
16-02-2010, 16:17
آفرين داداش رضا...
عاليه....
برای پشتش از يه شهر استفاده كن....

ميگم داداش رضا اينو زود تمومش كن....
يه فكرایی دارم.....
هستی با هم يه بازی ماشين بسازيم؟؟؟

Reza Azimy_RW
16-02-2010, 21:51
آفرين داداش رضا...
عاليه....
برای پشتش از يه شهر استفاده كن....

ميگم داداش رضا اينو زود تمومش كن....
يه فكرایی دارم.....
هستی با هم يه بازی ماشين بسازيم؟؟؟دمت گرم . ممنون بابت نظرت
ولی تا وقتی اساتیدی مثل احسان و امیر و محسن و ... اینجاند میخوای با من بازی بسازی ؟ !:31:

باشه خوشهال میشم با هم یه بازی بزنیم !:10:
راستی چه فکرایی داری ؟!

---------------------
یه کارایی هم توش کردم خیلی باهاش حال کردم ! مثلا وقتی از روی یه بلندی هست میپره دوربین میره زیر گوی و باصحنه اهسته اونو دنبال میکنه و موزیک پس زمینه هم اروم اسلو موشن میشه ! مثل Fear !
اینم چند تا شات دیگه :
این همونجاست یکم بهترش کردم :

اینم اولشه :

parvizamd
17-02-2010, 06:50
رضا جون گرافیک اش قشنگه ولی جواب سوالم ندادی:10:

ممنون می شم جوابم بدی:10:

Reza Azimy_RW
17-02-2010, 18:11
رضا جان می گم این QUEST 3D افکت Screen Blur داره خیلی دنبالشم (Unreal و Cry Engine داره آدم کیف می کنه ) مثل صحنه های سینماتیک call of duty که پلیر گیچه !
هه !
این سوال بود !؟ بابا یه علامت سوالی چیزی قدیما میزاشتن !
بله همه این افکتها رو داره ! اصلا خوده کرای انجینه ! :31:

parvizamd
17-02-2010, 19:07
رضا جون ممنون
عجب انجین تو گیم استودیو این افکت فقط برای motion گذاشته اند چقدر دنبال این افکت بودم

king of the kings
17-02-2010, 19:39
عالی..
من خیلی بالانس رو دوست داشتم و بازی می کردم ..
اینم تقریبا مثل اونه..
منتظر لینکش هستیم...
ادامه بده که داره توپ میشه..

Reza Azimy_RW
19-02-2010, 17:51
بروبکس به دلیل اینکه نمیتونستم خود بازی رو اپ کنم یه دمو کوچیک با حجم کم یعنی 700 کیلوبایت اپ کردم . حتما نظرتونو دربارش بگید . سایه هم اضافه کردم . البته انقدر فشردس که هیچی توی دمو پیدا نیست !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rasoolyas
20-02-2010, 12:39
بروبکس به دلیل اینکه نمیتونستم خود بازی رو اپ کنم یه دمو کوچیک با حجم کم یعنی 700 کیلوبایت اپ کردم . حتما نظرتونو دربارش بگید . سایه هم اضافه کردم . البته انقدر فشردس که هیچی توی دمو پیدا نیست !
خوب برو کافی نت آپلود کن من خیلی دوسن دارم ببینم این بازی چطوره؟؟؟؟؟

Reza Azimy_RW
20-02-2010, 13:50
خوب برو کافی نت آپلود کن من خیلی دوسن دارم ببینم این بازی چطوره؟؟؟؟؟
30 مگ همونجا هم خیلی طول میشه ولی میرم به زودی . حالا شما که دیدی ویدیو رو نظرت چیه ؟

parvizamd
20-02-2010, 15:09
رضا جان معلومه بازی خیلی قشنگه من لقب بازگشت بانس روش می ذارم :31:
:10::11:

Borhan72
20-02-2010, 16:40
حرف نداره داداش رضا....
الان منم ميام تو كارش...

rasoolyas
20-02-2010, 18:25
30 مگ همونجا هم خیلی طول میشه ولی میرم به زودی . حالا شما که دیدی ویدیو رو نظرت چیه ؟
بازیت عالیه ولی حیف که نیزاری برای دانلود هرچه زودتر بزاری بهتره.

Reza Azimy_RW
21-02-2010, 16:41
دست همه دوستان رو بابات نظرشون بوسیدم

رضا جان معلومه بازی خیلی قشنگه من لقب بازگشت بانس روش می ذارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول !
تو از کجا فکر منو خوندی ؟
اطفاقا اولش قصدم این بود اسمشو بانس بزارم هنوزم اسم پوشه ای که توش فایلهای مربوط بهش هست بانسه !

ehsan_wwe
21-02-2010, 20:31
فشردش كني چقدر ميشه حجمش ؟

Reza Azimy_RW
21-02-2010, 20:55
فشردش کنم حدود 30 مگ !

ehsan_wwe
21-02-2010, 22:05
اگه تكسچر جاييش استفاده كردي سايزشونو كوچيك كن

rasoolyas
22-02-2010, 16:01
بابا فوقش تو کافی نت 15 دقیقه طول میکشه که آپلود کنی.

parvizamd
22-02-2010, 16:16
بابا سرعت کافی نت پایینه upload خیلی دنگ فنگ داره البته اگه Dap داری می توانید dap drive استفاده کنی فایل اونجا آپلود کنی که فک کنم قابلیت Reumse داشته باشه!
ویرایش:یادم رفت Dap پولیه تو پرشین گیگ آپلودش کن

Reza Azimy_RW
22-02-2010, 18:32
بابا فوقش تو کافی نت 15 دقیقه طول میکشه که آپلود کنیاینجا رو با تهران مقایسه نکن !
سرعت کافی نت 100 هست
البته یه جا هست بهم معرفی کردن مگن سرعتش خیلی بالاس فردا برم ببینم چی میشه /.

Amir_Amir_Amir
22-02-2010, 19:36
بابا آپلود کن دیگه ، همه منتظریم ! :دی

NINJA0098
23-02-2010, 10:25
با اجازه ی بزرگترا منم چند تا چیز بگم؟!!!!....
میگم!!:31:
اولا:چرا زیر اون دوتا درخت چمن ندادی ؟؟
دوما:معمولا تو مرکز ارائه اینترنت(isp) آپلود میکنن زیادم پول نمیگیرن(خودم قبلا اینکارو میکردم)البته باسرعت بالا
سوما:یه حالت سرعتی مثل سرعتی سونیک برای توپت بزاری برای زمان های خاص قشنگ تر میشه .
چهارما: یه حالت آتیش سرعتی کم پشت توپت بزاری (مثل توپ virtua tenis ) خیلی سرعتی تر نشون داده میشه.
پنجما: خیلی قشنگه ...

rasoolyas
23-02-2010, 12:43
اینجا رو با تهران مقایسه نکن !
سرعت کافی نت 100 هست
البته یه جا هست بهم معرفی کردن مگن سرعتش خیلی بالاس فردا برم ببینم چی میشه /.
اول از همه من تهرانی نیستم.(این وصله ها به ما نمیچسبه پدیده ی سوسولیت)(شوخی)
دوما من حوصلم سر رفته اپلود کن یکم بازی کنیم دعات کنیم.
سوما دمو را دیدم خیلی قشنگ سده.

Reza Azimy_RW
23-02-2010, 17:24
بچه ها كافي نتم دارم اپ ميكنم . يه جايي پيدا كردم سرعتش 380 ده ! :31:
راستي با نرم افزار 4shared destktop قابليت ادامه براي اپلود هم وجود داره ! رايگان ! داريم روي همون فور شارد اپلود ميكنم . 5 تا پارت 4 مي كه اخريش 3 مگه . وقتي رفتم خونه لينكا رو گذاشتم توضيحات بيشتر ميدم .

Reza Azimy_RW
23-02-2010, 21:02
سلام دوستان

بازی رو اپلود کردم

با اجازه ی بزرگترا منم چند تا چیز بگم؟!!!!....
میگم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولا:چرا زیر اون دوتا درخت چمن ندادی ؟؟چون حسش نبود کلی وقت بزارم چمن درست کنم !

دوما:معمولا تو مرکز ارائه اینترنت(isp) آپلود میکنن زیادم پول نمیگیرن(خودم قبلا اینکارو میکردم)البته باسرعت بالاجدی ؟! حیف من این نظرتو توی کافی نت دیدم ! البته همینجا هم پولی ندادم همش 800 تومن شد !

سوما:یه حالت سرعتی مثل سرعتی سونیک برای توپت بزاری برای زمان های خاص قشنگ تر میشه .این حالتو گذاشتم ولی زیاد سرعتو افزایش نمیده

چهارما: یه حالت آتیش سرعتی کم پشت توپت بزاری (مثل توپ virtua tenis ) خیلی سرعتی تر نشون داده میشه.حتما

پنجما: خیلی قشنگه ... نظر لطف شماست

================================================== =
بازی رو اپلود کردم

فقط در سیستمهای ضعیف تست نکردم ببینم چجوری اجرا میشه . روی مانیتورهای ال سی دی هم فکر کنم یکم نور صفحه زیاد باشه . البته توی کافی

نت که ال سی دی بود تست کردم اینطور نبود ! توی 4Shared هم اپ کرده تا انشاالاه کسی با دانلود مشکل نداشته باشه .
کلیدها :
چپ
راست
بالا
پایین

یا :

D
W
S
و با Shift هم مسیر رو نشون میده .

حجم کلی بازی 27.1 مگابایت هست که به 5 پارت تقسیم شده :

دانلود پارت اول با حجم 6.144 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود پارت دوم با حجم 6.144 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود پارت سوم با حجم 6.144 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود پارت چهارم با حجم 6.144 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود پارت پنجم با حجم 3.236 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی به دلیل انکه هول هولکی شد ( ! ) هواسم نبود Exe بسازم برای نصب ! پس باید نرم افزار Winrar یا مشابه رو داشته باشید تا همه پارتها رو

توی یک پوشه بریزید و روی اولین پارت راست کلیک کنید و Extract Here کلیک کنید .

نظرتون خیلی خیلی برام مهمه
فقط اگه کلی دانلود کردید بازی بد بود فحش ندید !
موفق باشید A

Amir_Amir_Amir
23-02-2010, 23:26
خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــلی باحاله :دی
واقعا عالی شده !
فقط 1سوال :دی
لودینگ رو چجوری درست کردی ؟؟؟
من بهت 20 میدم از 20.
خیلی جالب شده .

parvizamd
24-02-2010, 11:24
من مشاتاقانه دارم دنلودش می کنم البته بهتر تو PERSIANGIG آپلودش کردی آخه اینها RESUME نداره!ولی بازهم واقعا تشکر

Reza Azimy_RW
24-02-2010, 11:53
خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــلی باحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا عالی شده !
فقط 1سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لودینگ رو چجوری درست کردی ؟؟؟
من بهت 20 میدم از 20.
خیلی جالب شده . دمت گرم واقعا به خودم امیدوار شدم ! مدیون شما ها برو بکس پی سی ورد هستم ساختشو . راستی با ال سی دی اجرا کردی مشکلی نداشت ؟
لودینگ رو هم درست نکردم ! اصلا هیچ کاری برای لودینگ انجام ندادم ! دیدی که سیاه بود کاملا !
بارم ممنون

من مشاتاقانه دارم دنلودش می کنم البته بهتر تو PERSIANGIG آپلودش کردی آخه اینها RESUME نداره!ولی بازهم واقعا تشکر دمت گرم پرویز چان دانلود کردی حتما منتظر نظرت هستم . با دیال اپ داری دانلود میکنی ؟ ایول به مرامت !
راستی دیدی گفتم کاملا نو اورانیه !

parvizamd
24-02-2010, 12:03
سلام علیک
آخه رضا جان جا قطع بود!:41: من همین الان داشتم پارت دو رو دنلود می کردم تا رسید به 4 مگ یه دفعه اینترنت قطع شد حالا مجبورم از اول دنلود کنم خیلی بهتر بود تو پرشین گیگ آپلودش کردی که ما دیال آپ دارم راهم فیضش رو ببریم راستی بازی من تا 2 هفته حاضر میشه حجم حدود 20 مگه اگه می تونی دنلودش کن البته تو پرشین گیگ آپلودش می کنم

rasoolyas
24-02-2010, 12:46
بابا ایول همین الآن برو تو فکر ساختن نسخه ی دومش باریک الله.
من به ت و از 20 میدم 19.5 میدونی چرا چون پشت کارت را بیشتر کنی تو نسخه ی دوم این نیم نمره هم کسب کنی.

Amir_Amir_Amir
24-02-2010, 15:15
راستی با ال سی دی اجرا کردی مشکلی نداشت ؟

نه هیچ مشکلی نداشت ! تازه کلیم حال کردم :دی

Reza Azimy_RW
24-02-2010, 16:40
سلام علیک
آخه رضا جان جا قطع بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من همین الان داشتم پارت دو رو دنلود می کردم تا رسید به 4 مگ یه دفعه اینترنت قطع شد حالا مجبورم از اول دنلود کنم خیلی بهتر بود تو پرشین گیگ آپلودش کردی که ما دیال آپ دارم راهم فیضش رو ببریم راستی بازی من تا 2 هفته حاضر میشه حجم حدود 20 مگه اگه می تونی دنلودش کن البته تو پرشین گیگ آپلودش می کنم
پرویز جان خیلی شرمندتم . نمیدونستم میخوای دانلود کنی وگرنه یه جای بهتر اپ میکردم . در ضمن من با پرشین گیگ مشکل دارم یعنی وقتی فایلو انتخاب میکنم توی ادرس فایل \ هست دیگه ؟ میگه این حروف غیر مجازه ! یعنی حروف \/? !!!!! اخه مگه ادرس فایل بدون این حروف هم میشه ؟! :2:

بابا ایول همین الآن برو تو فکر ساختن نسخه ی دومش باریک الله.
من به ت و از 20 میدم 19.5 میدونی چرا چون پشت کارت را بیشتر کنی تو نسخه ی دوم این نیم نمره هم کسب کنی.

دمت گرم رفیق یینهایت ممنون بایبت نظرت . حال دادی :10:

parvizamd
24-02-2010, 17:06
الان میرم پارت های دیگه شو دنلود کنم

parvizamd
25-02-2010, 07:12
بازی تو دنلود کردم اما بازی حالمون گرفت :41:البته مشکل از بازی تو نبود مثل اینکه تو وضوع 1280 در 1024 برای بازی ات انتخاب کردی و وقتی بازی اجرا کردم مانتیورم خاموش شد و ایرو داد Out Of Range .مانتیور من مال قرن بوقه!:31: دیشب دنلودش کردم البته میرم رو کامپیوتر پسر عمه ام امتحانش می کنم!

موفق باشی!البته بهتر بود یه قسمت تنزیمات برای بازی می گذاشتی

parvizamd
25-02-2010, 10:39
رضا جون مشکل حل کردم عجب گرافیکی داشت رو دست کریسس زده بود واقعا دمت گرم حالا چند مرحله داره؟

Reza Azimy_RW
25-02-2010, 11:22
رضا جون مشکل حل کردم عجب گرافیکی داشت رو دست کریسس زده بود واقعا دمت گرم حالا چند مرحله داره؟
چشات قشنگ میبینه پرویز جان

با عرض پوزش یک مرحله داره !

راستی روی کامپیوتر خودت درستش کردی یا روی کامپیوئرت پسر عمت ؟ انشاالاه اگه شد یه موقع نسخه کاملشو ساختم تنظیمات صدا و .... همه چی براش میسازم . اگه کامل شد که حتما 400 مگی میشه ! ( 5 مرحله )

اره بابا کرایسیس کیه ؟! اصلا کرایسیسو خودم ساختم با گرافیکش حال نکردم دادم دست یه شرکت دیگه واسه خودش بفروشه حال کنه !

parvizamd
25-02-2010, 11:39
روی کامپیوتر خودم به لطف Nvida Control Panel خودم وضوع صفحه روی 1280 1024 گذاشتم بعد اجرا کردم اومد مشکلی ام نداشت عجب گرافیکی داشت چه افکت های خفن این افکت ها تو گیم استدیو پیدا نمیشه ؟:31: راستی چقدر مرحله اش سخته !تو یه جاش گیر کردم

ehsan_wwe
25-02-2010, 23:47
بازي قشنگي بود ..............
رضا جون دوتا از ايراداتو ميگم يكيش اين بود كه بعضي از آبجكت هات نرم نبود . با اين روش نرم كن آبجكتتو

ايراد بعدي اصلا از پارالاكس استفاده نكردي تو توپت بايد يه پارالاكس ميزاشتي :31: بعدش تكسچر توپت از بالا چسبيده بود بايد حالت اسفير ميكرديش تا تبعي تر شه
پيش نهاد ميكنم يك توپ تكسچر شده از مكس بجاي اين توپ بيار كه يك سنگ بدون ايراد بهت بده

parvizamd
26-02-2010, 07:20
رضا جان چه طوری مرحله رو اینقدر رویایی کرده ای خیلی قشنگ شده بعد تو موقع پرش اسم افکت چیه که تو صفحه نمایش داده میشه خود quest اونه داره و یا خود به هش اضافه کرده ای

ehsan_wwe
26-02-2010, 16:31
سلام رضا به صفحه 6 آخرين پوست يك سر بزن

راستي پرويز جان اين افكت نبود كه دوربين رو عوض كرد يا جا بجا كرد سرعت fps هم پايين آورد كار خيلي سختي نيست

parvizamd
26-02-2010, 16:56
احسان جان منظور slow motion نبود خودم میدونم افکت خاص در هنگام پرش بود ؟ مثلا افکت تو بازی Just Cause بوده افکت haze ؟

Reza Azimy_RW
26-02-2010, 17:03
روی کامپیوتر خودم به لطف Nvida Control Panel خودم وضوع صفحه روی 1280 1024 گذاشتم بعد اجرا کردم اومد مشکلی ام نداشت عجب گرافیکی داشت چه افکت های خفن این افکت ها تو گیم استدیو پیدا نمیشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی چقدر مرحله اش سخته !تو یه جاش گیر کردم در مورد افکتهاش تو گیم استادیو که باید احسان بگه چون من گیم استادیو کار نکردم ولی تا حدود 95 درصد افکتهای کوییست رو نداره فکر کنم !

با اين روش نرم كن آبجكتتو اقا احسان دمت گرم راهنمایی کردی . این باعث افت فریم نمیشه ؟

ايراد بعدي اصلا از پارالاكس استفاده نكردي تو توپت بايد يه پارالاكس ميزاشتيپارالاکس کیه ؟!

بعدش تكسچر توپت از بالا چسبيده بود بايد حالت اسفير ميكرديش تا تبعي تر شه گفتین تچستر توپ خوب نیست 10 دقیقه قبل از اپلود عوضش کردم دیگه حواسم نبود این کارو بکنم !

احسان جان منظور slow motion نبود خودم میدونم افکت خاص در هنگام پرش بود ؟ مثلا افکت تو بازی Just Cause بوده افکت haze ؟

منظورتو نگرفتم ؟
افکت خاصی استفاده نشده اگه منظورت ابی شدن دور توپ هست اون به خاطر استفاده از HDR ه . همونو میگی دیگه نه ؟

============
در ضمن افکتهایی رو هم که توی بازی اضافه کردم کلا تا جایی که یادم هست ایناس :
Water Rendering 3.6.4
Light Map
Render To Texture
HDR
Real Time Shadow
Steam
اینا کلا گرافیکو رویایی کرده !

ehsan_wwe
26-02-2010, 18:43
اقا احسان دمت گرم راهنمایی کردی . این باعث افت فریم نمیشه ؟
به هيچ وجه

rasoolyas
27-02-2010, 09:08
باسلام اگر میشود یکی لینک مستقیم بگزارد.
یعنی یک لینک با قابلیت رسیم.

Reza Azimy_RW
27-02-2010, 15:16
باسلام اگر میشود یکی لینک مستقیم بگزارد.
یعنی یک لینک با قابلیت رسیم. هه ! مگه شما دانلود نکرده بودی ؟!
فعلا شرمنده همه دوستان هستم انشاالاه وقتی کاملترش کردم یه جای بهتر اپ میکنم . میخام برم تو کار یه بازی ماشینی در حد نید فور اسپید شیفت ! اگه هم عالی شد بازی ماشینیه به صورت تجاری پخشش کنم ! خیلی عالی میشه . ولی یه چند سالی ساختش میطوله .

از پارالاكس استفاده نكردي تو توپت
نگفتی پارالاکس چیه ؟

parvizamd
27-02-2010, 19:23
پارالاکس رو احسان جان توضیح دادن که یه حجم مجازی به شی میده راستی بلاخره یکی از دوستان برام Quest 3d اورد بعد از پایان ساخت سرباز وطن میرم نسخه سه این بازی یعنی ایران در جنگ رو با Quest 3D می سازم

rasoolyas
28-02-2010, 08:18
بابا من دانلود کردم برای یک بنده خدا که adsl داره میخوام.

Reza Azimy_RW
28-02-2010, 17:50
پارالاکس رو احسان جان توضیح دادن که یه حجم مجازی به شی میده راستی بلاخره یکی از دوستان برام Quest 3d اورد بعد از پایان ساخت سرباز وطن میرم نسخه سه این بازی یعنی ایران در جنگ رو با Quest 3D می سازم
یعنی چی حجم مجازی میده !؟

بابا من دانلود کردم برای یک بنده خدا که adsl داره میخوام.
شرمندتم رفیق . انشاالاه یک ماه دیگه !

Amir_Amir_Amir
28-02-2010, 20:42
یعنی بجای اینکه کلی مدلت رو سنگین کنی ، میتونی با یه عکس و شیدرش درستش کنی ، در همون حدم در میاد !

AMIR REZAs
01-03-2010, 13:21
هیچکس از دوستان با 3d game studio بازی نساخته؟؟ماشاءال...همه unity3dکارند.:31:

Reza Azimy_RW
01-03-2010, 18:12
هیچکس از دوستان با 3d game studio بازی نساخته؟؟ماشاءال...همه unity3dکارند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Unity کیه ؟!
این با Quest 3D 4 ساخته شده !

parvizamd
01-03-2010, 18:44
امیر رضا جان من بازی ام با گیم استودیو دارم درست می کنم

Reza Azimy_RW
20-04-2010, 10:35
سلام رفقا :10:
من اومدم دوباره ! ولی به زودی میرم !
اومدم یه چند تا شات جدید نشون بدم برم :
32595
32596
32597
نظرتونو بگید حتما الان بعد از چند وقت رفتم تو تایپیک قبلی ( منظره ) هیچی نبود زده حال خوردم !:31:
بای

ehsan_wwe
20-04-2010, 10:56
خوشكله خيلي پيشرفت داشته اما روش smoth كه بهت گفتم رو رو لوله ها استفاده كن خيلي تاثيير داره

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

تكسچر روي توپتم uv كن تبعي تر ميشه

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

bleem رو انقدر كم كن تا زياد مشخص نباشه بليم مال منطقه هاي جنگلي يا منطقه هاييه كه فضاي ديد باز دارن :40:

Prince_ of _Persia
20-04-2010, 12:17
بازی قشنگی هست . اگه دوست داشتی بده بزارمش تو دومین مجموعه بازهای مستقل

parvizamd
20-04-2010, 16:52
رضا جان واقعا بازی زیبایی بود ولی حجم بازی واقعا زیاده برای دنلود مگر نه نسخه کاملش دنلود می کردم

keb
20-04-2010, 17:58
واقعا بازیه خفنیه. من یکی کف کردم. به قول ما دوتابازا من حالا می فهمم چه قدر تو بازی سازی نوبم.
اشکال نداره یه چیز کوچیک بگم؟ می گم می شه داستان بازی ت رو بگی؟

Amir_Amir_Amir
20-04-2010, 18:06
خیلی بهتر شده ، ایول .
منم با تمامی حرفای استاد و داداش گلم ، احسان :دی ، موافقم .
افکتت رو کمتر کن تا زیدای ندرخشه .
نرم کردن هم یادت نره ، یه صدا گذاری بنزم بکن تا ...... بشه :دی ( سانسور شد )

Reza Azimy_RW
22-04-2010, 07:29
سلام از همه دوستان كه نظر دادن ممنون

خوشكله خيلي پيشرفت داشته اما روش smoth كه بهت گفتم رو رو لوله ها استفاده كن خيلي تاثيير داره

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

تكسچر روي توپتم uv كن تبعي تر ميشه

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

bleem رو انقدر كم كن تا زياد مشخص نباشه بليم مال منطقه هاي جنگلي يا منطقه هاييه كه فضاي ديد باز دارن

احسان اين كارو كردم ولي تاثير نداشت !؟ نميدونم چرا فقط تكسچر هم زده ميشد !

دمت گرم . لينك دارنلود نسخه نصفه نيمش كه هنوز كامل نشده چند صفحه قبل هست . ولي انشاالاه همينون هر وقت كاملتر شد اين كارو بكني بينهايت ممنون ميشم :40:

رضا جان واقعا بازی زیبایی بود ولی حجم بازی واقعا زیاده برای دنلود مگر نه نسخه کاملش دنلود می کردم
نظر لطف شماست

واقعا بازیه خفنیه. من یکی کف کردم. به قول ما دوتابازا من حالا می فهمم چه قدر تو بازی سازی نوبم.
اشکال نداره یه چیز کوچیک بگم؟ می گم می شه داستان بازی ت رو بگی؟
شما هميشه استاد مايي رفيق
داستان نداره تقريبا تعادلي فكريه !

خیلی بهتر شده ، ایول .
منم با تمامی حرفای استاد و داداش گلم ، احسان ، موافقم .
افکتت رو کمتر کن تا زیدای ندرخشه .
نرم کردن هم یادت نره ، یه صدا گذاری بنزم بکن تا ...... بشه ( سانسور شد )
خيلي ممنون امير جان . حرفاي غير ر كيك نزن تا مجبور بشي سانسورش كني !

Amir_Amir_Amir
22-04-2010, 10:41
نه بابا رکیک نبود :دی
میخواستم جو بد به تاپیک :8: :46:

keb
22-04-2010, 17:23
هیچکس از دوستان با 3d game studio بازی نساخته؟؟ماشاءال...همه unity3dکارند.:31:

کرکش خرابه واسه من وگرنه من می خواستم باهاش:31:بی شوخی:31: فارم دیفنس یه بازی خیلی باحال استراتژی بسازم... ای کجایی کرک:19::19::19:

Arrowtic
23-04-2010, 20:51
من تو کف گرافیکشم.

keb
24-04-2010, 18:35
راستی این تکسچرا کار خود آقا رضاست؟

AMIR REZAs
25-04-2010, 19:12
من آخر نفهمیدم ، چرا این بازی برای دانلود گذاشته نشد؟؟؟

parvizamd
25-04-2010, 19:45
نسخه دمو این بازی با حجم 27 مگابایت در پست های قبلی موجود هست

keb
26-04-2010, 16:21
چه قدر شما جواب دادید... یه سوال دیگه این تکسچرا که بعضی هاشون چند تیکه ایه با چه برنامه ای ساخته میشه؟

Reza Azimy_RW
29-04-2010, 07:50
سلام و تشكر از همه دوستان
دعا كنيد اي دي اس ال بگيرم از چند وقت ديگه 24 ساعته در خدمتم !

راستی این تکسچرا کار خود آقا رضاست؟
تكسچر چمن و بقيه به غير از تكسچر دور و بر ( همون اخريه !‌)‌ و سنگ !

چه قدر شما جواب دادید... یه سوال دیگه این تکسچرا که بعضی هاشون چند تیکه ایه با چه برنامه ای ساخته میشه؟

با فوتوشاپ !

parvizamd
29-04-2010, 13:17
پس قربون دستت بازی ما دنلود کن دو تا نظر بده دلما خوش بشه:31:

keb
29-04-2010, 14:14
سلام و تشكر از همه دوستان
دعا كنيد اي دي اس ال بگيرم از چند وقت ديگه 24 ساعته در خدمتم !

تكسچر چمن و بقيه به غير از تكسچر دور و بر ( همون اخريه !‌)‌ و سنگ !

با فوتوشاپ !

برنامه ی ساده تر نیست؟

tovamohammad
29-04-2010, 14:24
برنامه ی ساده تر نیست؟

ایشون از فتوشاپ استفاده کرده، و بهترین گزینه هم هست برای این کار، کلا توی صنعت گیم می بینی هر شرکتی یه نرم افزرا مدلینگ بر می داره، ولی تقریبا همهگی از فتوشاپ استفاده می کنن و دیگه به یه جور استاندارد تو صنعت گیم تبدیل شده.

با این همه، اگه شما یه چیز ساده تر می خوای من فقط یه گزینه می شناسم و اونم Paint.Net هست که در عین سادگی و سبکی، اکثر امکانات ضروری فتوشاپ رو داره. البته آخرش برای کاره تخصصی باید بری فتوشاپ، ولی این تا چنتا پروژه کارتو راه می ندازه.

دو تا مزیت دیگه هم داره: یکی اینکه Free هست و اگه بخوای بازی اینترنشنال بدی درگیر کپی رایت فتوشاپ نمی شی، و مورد دوم هم اینکه با وجود این امکانات حجمش کمتر از 5 مگه.

خلاصه برو حال می کن، مگو چیست حال.:8: فعلا.

keb
29-04-2010, 14:27
فتوشاپ رو همه جا دارن. میرم میخرم ولی چه جوری یاد بگیرم؟

Reza Azimy_RW
21-10-2010, 16:50
سلام به همه دوستان
بعد از يه مدت دوباره کم کم پر رنگ ميشم . ميدونم خيلي خيلي دلتون برام تنگ شده بود !!!
تو اين مدت احسانمون ناظر شد پرويزمون کاربر فعال شد و ... که به همشون تبريک ميگم .
يه سوال دارم ! دوستان کسي ميدونه اگه اين بازيمو کاملش کنم ميتونم توي شبکه X-Live ازش پول در بيارم يا نه ؟ چقدر مشه تقريبا پول به جيب زد ؟! اصلا ارزشش رو داره وقت صرفش کنم ؟ چجوري پولو بهمون ميرسونن ؟ ماکه تو ايرانيم ؟

فتوشاپ رو همه جا دارن. میرم میخرم ولی چه جوری یاد بگیرم؟ سوال شما رو هم که من همین الان دیدم ! بسکه دیر میام اینترنت !
تو گوگل بسرچ Learn Texturing With Photoshop .
راستی پستهاتون رو توی تایپیکای دیگم ( سورس خانه و اموزش کوییست و ... ) دیدم ولی خوب گفتم اونجا پست ندم تایپیک قدیمی رو بالا بکشم همینجا تشکر میکنم از همه دوستان

یه چند تا شات هم میزارم فکر نکنم قبلا تا اینجای کارو دیده باشین :
37973
37974

parvizamd
21-10-2010, 20:05
رضا جان خوشحالم که برگشتی دلمون برات تنگ شده بود:11:بازی شما میشه ازش پول درآورد این بازی ماست که دو پول سیاه نمی ارزه :31:چقدر راست گفتی وقتت حروم گیم استدیو نکن:41:

Hotsun
22-10-2010, 22:58
بازی خیلی زیبا شده تازه دارم دانش میکنم و تمام پست ها رو تا اینجا خوندم دیگه خیلی چیزا رو گفتن بقیه ولی من فقط بعد از تست بازی نظر میدم.

راستی تا الان دو بار پارت یکشو دان کردم ولی هر دو بار سر 2.9 مگ گیر میکنه...
اگه کسی که بازی رو گرفته و پرسرعت داره بتونه دوباره تو PersianGIG یا MediaFire آپ کنه خوب میشه.

در ضمن بازیتون اگه کامل بشه در حد پول در آوردن هست ولی متاسفانه با توجه به تحریمات هیچ ایرانی نمیتونه بازی بذاره تو Xbox Live ولی اگه بازی رو بتونی تکمیل کنی و حداقل به 600 مگ برسونیش و حجمش با توجه به مدت بازی راضی کننده باشه مطمئن باش تو یه CD میتونه تو بازار خودمون عرضه بشه.

راستی ببینم با کوئست برای چه کنسول هایی میشه بازی رو بیلد کرد؟؟؟

soha is the beSt
22-10-2010, 23:03
x_live منظورت چی بود؟
شایدم من نمیدونم چیه:19:
ایکس باکس لایو؟
ولل:31:
خوشحال شدیم برگشتی
خیلی بازی خوبیه گرافیکش خیلی خوبه مخصوصا اون ماهیه و اب

silsin
23-10-2010, 14:34
من الان بازی رو دیدمReza Azimy_RW . واقعا عالیه . نور پردازی و رنگ محیط هم همینطور .

Reza Azimy_RW
23-10-2010, 15:25
رضا جان خوشحالم که برگشتی دلمون برات تنگ شده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی شما میشه ازش پول درآورد این بازی ماست که دو پول سیاه نمی ارزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چقدر راست گفتی وقتت حروم گیم استدیو نکن
راستی پرویز لینک دانلود بازیتو گذاشتی ؟ میشه لینکشو بدی یه موقع رفتم کافی نت بدانلودم ؟

بازی خیلی زیبا شده تازه دارم دانش میکنم و تمام پست ها رو تا اینجا خوندم دیگه خیلی چیزا رو گفتن بقیه ولی من فقط بعد از تست بازی نظر میدم.

راستی تا الان دو بار پارت یکشو دان کردم ولی هر دو بار سر 2.9 مگ گیر میکنه...
اگه کسی که بازی رو گرفته و پرسرعت داره بتونه دوباره تو PersianGIG یا MediaFire آپ کنه خوب میشه.

در ضمن بازیتون اگه کامل بشه در حد پول در آوردن هست ولی متاسفانه با توجه به تحریمات هیچ ایرانی نمیتونه بازی بذاره تو Xbox Live ولی اگه بازی رو بتونی تکمیل کنی و حداقل به 600 مگ برسونیش و حجمش با توجه به مدت بازی راضی کننده باشه مطمئن باش تو یه CD میتونه تو بازار خودمون عرضه بشه.

راستی ببینم با کوئست برای چه کنسول هایی میشه بازی رو بیلد کرد؟؟؟
ممنون بابت نظرت و اینکه دانلود میکنی . منتظر نظرت بعد از دانلود هم هستم . البته اونی که دانلود میکنی اینی نیست که الان توی عکسا میبینی . کمتر روش کار شده . ولی خوشبختانه هیچ باگی نداره ! غیر از اینکه بعضیا میگن از روی یک لولس نمیشه رد شد . خودم که همیشه به راحتی ازش رد میشم . یکم دقت میخواد .
برای پی سی فقط . Screen Saver و برای وینامپ پلاگین و ... هم میشه باهاش ساخت .

x_live منظورت چی بود؟
شایدم من نمیدونم چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایکس باکس لایو؟
اره همون ایکس باکس لایو !

ولل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشحال شدیم برگشتی
خیلی بازی خوبیه گرافیکش خیلی خوبه مخصوصا اون ماهیه و اب
مرسی منم خوشهال برگشتم به جمع دوستان

من الان بازی رو دیدمReza Azimy_RW . واقعا عالیه . نور پردازی و رنگ محیط هم همینطور .
چشات قشنگ میبینه رفیق ! حال میکنم این فازای مثبتو میگیرما !

parvizamd
23-10-2010, 18:12
رضا جان من 3 بار توانستم مرحله demo رد کنم
برای دنلود بازی های من می تونی به وبلاگ ام یک سر بزنی
parvizb.blogfa.com

soha is the beSt
25-10-2010, 13:41
اییییییییییییییییییوووووو وول بده واسه ایکس باکس لایو من اگه تا اون موقع مایکروسافت پوینت بگیرم میخرمش:46:

Reza Azimy_RW
25-10-2010, 14:37
رضا جان من 3 بار توانستم مرحله demo رد کنم
برای دنلود بازی های من می تونی به وبلاگ ام یک سر بزنی
parvizb.blogfa.com
ایول .
رفتم کافی نت حتما میدانلودمش بازیتو .

اییییییییییییییییییوووووو وول بده واسه ایکس باکس لایو من اگه تا اون موقع مایکروسافت پوینت بگیرم میخرمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از بچه ها امار گرفتم گفتن بازی فقط باید با Xna ساخته شده باشه که بشه بدی ایکس لایو :19:

Hotsun
25-10-2010, 21:32
آقا بازی رو دان کردم و اجرا ولی انقدر رزولوشنش پایین بود هیچی معلوم نمیشد و فقط به زور منو رو دیدم که سه بعدی بود و رو About میزدم یه سری نوشته اونور میومد و هیچ تنظیماتی نداشت رزولوشنشو درست کنم برای همینم بازی به این قشنگی اصلاً قابل تحمل نبود.

حتماً اگه تونستم تو یه مانیتور کوچیک اجراش میکنم که زیاد کش نیاد و حداقل بتونم مرحله رو برم.

soha is the beSt
26-10-2010, 20:38
از بچه ها امار گرفتم گفتن بازی فقط باید با Xna ساخته شده باشه که بشه بدی ایکس لایو :19:
ها ای xnaکه وگفتی یعنیییییییییییی چه؟:31:

AMIR REZAs
27-10-2010, 13:25
Xna یه کتابخانه ی visual studio هست ، همون که آقای بهرامی باهاش Bo رو ساخته من تازگی دانلودش کردم اگر خواستید بگید لینکشو بهتون بدم..

soha is the beSt
27-10-2010, 15:33
Xna یه کتابخانه ی visual studio هست ، همون که آقای بهرامی باهاش Bo رو ساخته من تازگی دانلودش کردم اگر خواستید بگید لینکشو بهتون بدم..

مرسی
بده لینکو
ادیت:این همین visual studio light swichه؟ اگه اینه من دارم دان میکنم

AMIR REZAs
27-10-2010, 21:15
این سایتش هست :

اینم لینک دانلود نسخه 3.1 البته جدیدترین نسخش4 هست که ویژوآل 2010 میخواد:

این نسخه ویژوآل 2008 میخواد :

RatAtouille
30-10-2010, 15:27
برو بچ تو این بازی بازیکن چه کاره هست ؟ :31:

:40: :40: :40: :40:

Reza Azimy_RW
30-10-2010, 17:49
سلام دوستان

آقا بازی رو دان کردم و اجرا ولی انقدر رزولوشنش پایین بود هیچی معلوم نمیشد و فقط به زور منو رو دیدم که سه بعدی بود و رو About میزدم یه سری نوشته اونور میومد و هیچ تنظیماتی نداشت رزولوشنشو درست کنم برای همینم بازی به این قشنگی اصلاً قابل تحمل نبود.

حتماً اگه تونستم تو یه مانیتور کوچیک اجراش میکنم که زیاد کش نیاد و حداقل بتونم مرحله رو برم.
رزولیشن 1024*768 همچین پایینم نیستا !! رزیدنت 5 رزولیشنش از این بالاتر نمیرفت ! به هر حال ممنون که دانلود کردید

برو بچ تو این بازی بازیکن چه کاره هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی چی بازیکن چه کاره است ؟!

RatAtouille
30-10-2010, 18:50
من که نمیتونم دانلود کنم و از این عکس هایی که هست محتوای بازی معلوم نیست (بیشتر شبیه screen server میمونه ) خواستم بدونم شما در بازی چکار میکنید محتوای بازی چی هست ؟ باید توپرو ببری تو سوراخ یا آدم بکشی:31: گاوصندوق باز کنی یا ...

Reza Azimy_RW
30-10-2010, 21:52
من که نمیتونم دانلود کنم و از این عکس هایی که هست محتوای بازی معلوم نیست (بیشتر شبیه screen server میمونه ) خواستم بدونم شما در بازی چکار میکنید محتوای بازی چی هست ؟ باید توپرو ببری تو سوراخ یا آدم بکشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گاوصندوق باز کنی یا ...

اهان از اون لحاظ !
بازی هیچ تقلیدی از بازیهای دیگه نیست ولی اگه بخوای بازی رو با یکی دیگه تشبیه کنی باید بگی Ballance . ولی خوب اصلا اون نیست و یه چیز دیگس !
خودمم وقتی به شاتها نگاه میکنم سبک بازی رو نمیفهمم پس این تریلر رو که مربوط به همون نسخه ایه که اپلود کردم نگاه کن . حجمش زیر 1 مگه !

Hotsun
03-11-2010, 15:13
تریلر کدومه این که میگه وجود ندارد.
در ضمن تو سایتش زده JPG , PNGوGIF فقط ساپورت میکنه یعنی تریلر و این حرفا نمیتونی آپلود کنی.
یه پیشنهاد:فایل رو با RAR کم حجم کن بعد تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود کن.

در ضمن بازی یه جور بود انگار رزولوشنش به 640X480 میخوره نه 1024X768 البته شاید به خاطر اینه که من از 1920X1080 استفاده میکنم. :5:

Reza Azimy_RW
03-11-2010, 20:40
در ضمن تو سایتش زده JPG , PNGوGIF فقط ساپورت میکنه یعنی تریلر و این حرفا نمیتونی آپلود کنی.

من تبدیل کردم به zip و اپلود کردم شد !
چشم به زودی اپلود میکنم .

Hotsun
26-12-2010, 20:03
از شما چه خبر دوست عزیز؟؟؟

آپلود کردی؟؟؟

راستی رو یه مانیتور کوچیک امتحان کردم درست اومد.

خیلی باحال بود بازی.
خیلی جاهاش از بالانس هم قشنگ تر بود.
معلومه خیلی زحمت کشیدی.
راستی میدونی که خیلی سخته 11 صفحه قبل رو بخونم برای همینم اگه قبلاً گفتی بازم بگی ممنون میشم:
چقدر طول کشید کامل بشه بازی؟؟؟

Reza Azimy_RW
26-12-2010, 20:53
از شما چه خبر دوست عزیز؟؟؟

آپلود کردی؟؟؟سلام دوست عزیز
خوده بازی رو اپلود کردم توی بخش بازیهای مستقل ایرانی 2 هست لینکاش سرچ کنی پیدا میکنی . با قابلیت تعقیر رزولیشن بازی قبل از ورود به بازی که برای شما و دوستانی که مانیتورشو اینجوریه بشه ! گرافیکش هم مثل این عکسای اخری که گذاشتم شده . ( خیلی بالاتر رفته )

راستی رو یه مانیتور کوچیک امتحان کردم درست اومد.

خیلی باحال بود بازی.
خیلی جاهاش از بالانس هم قشنگ تر بود.
معلومه خیلی زحمت کشیدی.ممنون . چشات قشنگ میبینه !

راستی میدونی که خیلی سخته 11 صفحه قبل رو بخونم برای همینم اگه قبلاً گفتی بازم بگی ممنون میشم:
چقدر طول کشید کامل بشه بازی؟؟؟ این بازیو نم نم توی 7 - 8 ماه ساختم ! یعنی مثلا یه چند روز میشاختم یه چند هفته ولش میکردم !
موفق باشید