PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد تروجان svchost.exe

Mahanturbo
30-10-2009, 23:32
سلام. من الان 2 روزه یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی به اینترنت وصل می شم . با اینکه با نت کار نمی کنم ولی بازم چراغ کانکشن روشنه. نود که ویروسی نمی شناسه ولی تو network avtivation یه فایل هسن به نام svchost.exe که اینترنت رو قورت میده. وقتی دینای می کنم مشکلم حل می شه اما وقتی ری استارت می کنم دوباره میاد. چه جوری این تروجان رو پاک کنم؟؟

mjzaret
31-10-2009, 01:05
فکر نکنم تروجانی درکار باشه. یه نگاهی به Automatic Update بندازید ببینید فعال هست یا نه. اگه فعال باشه هنگامی که به اینتر‌نت وصلید ویندوز خودش رو آپدیت می‌کنه.

Mahanturbo
31-10-2009, 18:20
اون که 2ساعت طول می کشه !! مطمئنا ویروس یا کرمی یا تروجانی یا ... هست که اینجوری می شه !

Mahanturbo
02-11-2009, 20:53
کسی نیست؟؟؟؟

saeed774
02-11-2009, 22:17
اون که 2ساعت طول می کشه

اتوماتیک آپدیت طوری تنظیم شده تا زمانی که نت در حالت بیکار هست شروع به دانلود کنه یعنی وقتی شما با نت کار کردین بطور موقت از کار میفته . طبق گفته دوستمون یکی از بهترین علت ها برای مشکل شما همین مورد هست .

یکی از برنامه هایی هم که خودش رو به این طریق آپدیت میکنه برنامه Acrobat Reader هست .

Ali_1231
03-11-2009, 00:22
اين مشكل براي من هم پيش اومده بود يعني يكبار ويروس jeefo svchost.exe رو با nod از رو سيستمم پاك كرده بودم مجبور شدم دوباره ويندوز نصب كنم بعد از نصب ويندوز فايلهاي exe رو از رو هارد نصب كردم اما ويندوز هنگ مي كرد my computer بالا نميامد، چراغ كانكشن adsl مدام خاموش روشن ميشد وقتي مي خواستم كار كنم ميديدم كانكشن قطعه ، بالاخره به اين نتيجه رسيدم ويروس فايلهاي exe رو آلوده كرده و من با اجراي اونها ويروس svchost.exe رو فعال كردم، تمام فايلهاي exe رو پاك كردم و دوباره ويندوز نصب كردم فعلا كه مشكلي ندارم، البته بگم كه از تمام آنتي ويروسهاي شناخته شده هم استفاده كردم اما چيزي پيدا نكردند.

msb95
10-04-2010, 22:40
آقا من هم همین مشکلو دارم. وقتی Task manager رو باز می کنم svchost.exe با یک نام 7 بار تکرار شده و در حالتی که از اینترنت استفاده نمی کنم چراغش کماکان روشن می مونه. نود 32 آپدیت شده هم اونو نمیشناسه. ولی پیغام injector.BGS trojan رو در مورد فایل های EXE موجود تو System 32 میده.

Dr Hannibal
10-04-2010, 22:51
سلام. من الان 2 روزه یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی به اینترنت وصل می شم . با اینکه با نت کار نمی کنم ولی بازم چراغ کانکشن روشنه. نود که ویروسی نمی شناسه ولی تو network avtivation یه فایل هسن به نام svchost.exe که اینترنت رو قورت میده. وقتی دینای می کنم مشکلم حل می شه اما وقتی ری استارت می کنم دوباره میاد. چه جوری این تروجان رو پاک کنم؟؟

ببین دوست من. من به تو پیشنهاد میکنم یک بار کسپرسکی اینترنت سکوریتی رو نصب کنی. حالا بعد از نصب و اپدیت اگه مشکل از ویروس باشه که مشکلت حل میشه مطئنا . و یا اگه برنامه ای از اینترنت داره استفاده میکنه حتی ویندوز توی نتورک مانیتورش بایت به بایت میبینی و از همونجا می تونی مسیر رو بلوکه کنی. به همین سادگی که گفتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

mmiladd
11-04-2010, 00:38
svchost.exe معمولا ویروس نیست یه فایل از خود کام ِ که اگه هم بخواد ویروس باشه معمولا ویروس تو خود

همین فایل کپی میشه که خیلی وقتا اشتباه گرفته میشه ..!

از این چیزا زیاده اگه اشتبه نکنم Lass.exe هم یه نمونه دیگه از ایناست..!