PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب و حذف برنامه ها در VAIO vgn-fw390

aryamas
30-10-2009, 22:26
لپ تاپ من حدود دو هفته هست که یک سری برناه ها رو اجازه نصب نمیده. و برنامه های روی سیستم رو هم نمیشه حذف کرد. وقتی میخوام که حذف کنم ارور میده میگه که admin سیستم اجازه نمیده که این حذف انجام بشه. موقع نصب هم میگه windows installer نمیتونه نصب کنه( در صورتی که تا چند هفته پیش میشد همه این کارها رو انجام داد). درایور کارت گرافیک هم خواستم آپدیت کنم نشد درایور کارت گرافیک رو آنیستال کردم. دیگه نصبش نمیکنه میگه دیسک میخواد.
سیستم رو با Norton 2010 کامل چک کردم. هیچ موردی پیدا نشد. در ضمن بعضی از قابلیت های لپ تاپ مثل بلوتوس هم خوب کار نمیکنه.برای فرستادن فایل به بعضی از وسایل گیر بیخودی میده . از گوشی های نوکیا نمیتونه فایل بگیره. سرعت سیستم هم به نحو محسوسی پایین اومده.
در ضمن سیستم عامل من vista x64 home premium هست.
کسی میدونه مشکل چیه و چکار میشه کرد؟
اگه با دی وی دی ریکاوری بخوام ریکاوری کنم ( همون 3 تا دی وی دی که اول کار درست کردم) فایلهایی که خودو روی سیستم ریختم پاک میشه؟

adel28
30-10-2009, 22:53
بنظر یه نوع ویروس هستش.
آنتی ویروس تون بروز بود؟

Pami
31-10-2009, 00:17
بهترین راه ریکاوری کردن هست ، ریکاوری رو برای اینجور جاها ساختن
شما ریکاوری کنید محتوی درایو شما پاک خواهد شد و به روزی که ریکاوری گرفتید بر میگرده
پیشنهاد من اینه که در حالت Safe Mode و یا استفاده از سیستم عامل های Portable و برنامه های File Manager از فایل هاتون بک آپ بگیرید و سیستم رو ریکاوری کنید ، درست میشه

aryamas
31-10-2009, 15:21
data base ويروس ياب كاملا آپديت بود.
واسه اينكه از بك آپ استفاده كنم نمخوام محتويات درايوم پاك بشه. من كلا يك دراثيو دارم. حدود 50 گيگ از فايلهامو نميخوام از دست بره. فايلهاي كاري من هست.

تنها راه ريكاوري هستش؟

adel28
31-10-2009, 20:00
با یه ویندوز پرتیبل از اطلاعات خودت بکاپ بگیر.