PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر home page به ملت شاپ mellatshop

hellbrain666
30-10-2009, 18:49
سلام
مدتیست که home page مرورگر IE6 ویندوزم به طور خودکار تغییر* پیدا می کنه
و بعد از تنظیم مجدد دوباره به آدرس قبلی* میره
من ویندوز رو عوض کردم مشکل حل نشد
آنتی ویروس ناد 32 آپدیت شده هم دارم
پیشاپیش ممنون:11:

*
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mf.designing
30-10-2009, 18:52
IE6
IE 6 یا IE 7 ؟!! آخه یادم این مشکل بیشتر رو IE7 تکرار میشد !! ...

kiuhnmgtrdcv
30-10-2009, 18:59
این برنامه رو دانلود کنید Malwarebytes' Anti-Malware

hellbrain666
30-10-2009, 18:59
IE 6 خود اکس پی
تا هفته پیش اصلا مشکلی نداشتم

amir_toos
30-10-2009, 22:11
شما سی دی ویندوزت رو عوض کن و از اون سی دی جدید که می خواهی امتحان کنی حتما روی سیستم دیگه تست شده باشه یعنی مشکلی نداشته باشه .ببین باز هم همین جوری هست؟

hellbrain666
30-10-2009, 22:12
من این ویندوزو 2 ساله که استفاده می کنم
و تا به حال این مشکلو نداشتم

amir_toos
30-10-2009, 22:14
برنامه جدیدی استفاده نکردی اخیرا؟

hellbrain666
30-10-2009, 22:16
نه !
آخه آدرسی که ست میشه هم سایت فروشگاه ایرانیه عجیب نیست؟

amir_toos
30-10-2009, 22:24
شاید یک کوکی مونده روی هاردت. برو روی آیکون اینترنت اکس پلوره - کلیک راست - پرا پر تیس - کلیک کن - بیا انتهای پنجره باز شده گزینه - دلیت کوکی رو کلیک کن! ببین درست میشه

sefid par
31-10-2009, 17:04
نه !
آخه آدرسی که ست میشه هم سایت فروشگاه ایرانیه عجیب نیست؟

آدرسش رو بنویسید.

hellbrain666
31-10-2009, 22:13
شاید یک کوکی مونده روی هاردت. برو روی آیکون اینترنت اکس پلوره - کلیک راست - پرا پر تیس - کلیک کن - بیا انتهای پنجره باز شده گزینه - دلیت کوکی رو کلیک کن! ببین درست میشه
نه نشد

آدرسش رو بنویسید.
میره اینجا :

:13::19:

Chatrbaaz
31-10-2009, 22:24
1-بعد از نصب ويندوز چه برنامه هايي نصب كردي؟
2- از برنامه هاي ضد جاسوسي استفاده ميكني؟

hellbrain666
31-10-2009, 22:31
WinRAR 3.90 Final
Foxit Reader Pro 3.1.2 Build 1013.
LingvoSoft Talking Dictionary 2007
7Zip 4.65
Adobe Flash Player 10.0.32.18
KMPlayer 2.9.4.1436 Final
UltraISO Premium Edition 9.3.5.2716
Opera 10.01 Build 1844 Final
Internet Download Manager 5.18 Build 4 Retail
Yahoo! Messenger 9.1.0.2169
Ultra Surf 9.6

امنیتی فقط ناد 32 آپدیت شده دارم
آیا نیاز به آنتی اسپای هم هست یا همین کافیه؟

Chatrbaaz
31-10-2009, 22:56
WinRAR 3.90 Final
Foxit Reader Pro 3.1.2 Build 1013.
LingvoSoft Talking Dictionary 2007
7Zip 4.65
Adobe Flash Player 10.0.32.18
KMPlayer 2.9.4.1436 Final
UltraISO Premium Edition 9.3.5.2716
Opera 10.01 Build 1844 Final
Internet Download Manager 5.18 Build 4 Retail
Yahoo! Messenger 9.1.0.2169
Ultra Surf 9.6

امنیتی فقط ناد 32 آپدیت شده دارم
آیا نیاز به آنتی اسپای هم هست یا همین کافیه؟

خب اين برنامه ها رو از جاي مطمئن (سايت مطمئن) گرفتي؟ وارز نيستتن؟ مخصوصا الترا سورف ... كركي هم نصب كردي؟ ببين صفحه home page تو رو يه برنامه كه با هر راه اندازي سيستم ران ميشه با دستكاري توي رجيستري عوض ميكنه ... راه حل بستن تغييرات home page توي IE هست اما وقتي از طريق رجيستري عمل ميكنه قابل كنترل نيست .. پس حتما از يك برنامه آنتي اسپاي به روز استفاده كن ... آنتي ويروست رو هم به نظر من به Avira كه رايگان هست تغيير بده ... كه خودش آنتي اسپاي هم هست ....

Chatrbaaz
31-10-2009, 23:55
رفتي انگار... حتما مشکلت حل شده.. ين برنامه پيدا کردم که مخصوص همين کار يعني home page هاي hijack شدست. حجمش هم کمه.. به اسم HijackThis که از softpedia بگيرش.. چون با گوشي ام نميتونم درست آدرس بدم.. يه سرچ تو سافت پديا کني پيداش ميکني... حتما دانلود کن و نتيجه رو بگو...

m654
01-11-2009, 00:10
یه دیوار آتش هم از واجباته(!) توی همون سایتی که جناب چترباز گفتند بیشترین اقبال چندکاره‌ها به کسپر بوده(اما برخی از هوشمند نبودنش نالانن؛ که با امکانات خاصی که فراهم کرده این رو هم پوشونده). آزمایشی سی‌روزه:

Chatrbaaz
01-11-2009, 09:18
یه دیوار آتش هم از واجباته(!) توی همون سایتی که جناب چترباز گفتند بیشترین اقبال چندکاره‌ها به کسپر بوده(اما برخی از هوشمند نبودنش نالانن؛ که با امکانات خاصی که فراهم کرده این رو هم پوشونده). آزمایشی سی‌روزه:

اوه اوه اينو از قلم انداختم انگار.. اما من پيشنهاد ميدم از يه فايروال تخصصي مثل زون آلارم يا کومودو استفاده کني... مخصوصا کومودو که فني تره... اين کسپر قديم نديما خيلي سنگين بود الان چطوره؟ تازه با بعضي برنامه ها تعارف هم داشت... مثل فتوشاپ که جاسوس از آب در اومد.. خلاصه اينکه هميشه دست به دامان آنتي اسپاي ها ميشدم و دربه در دنبال سريال و کرک کسپر... اما حالا با ترکيب آويرا و کومودو خيالم حسابي راحته. بس که جفتشون هوشمندن..!!

hellbrain666
01-11-2009, 12:48
رفتي انگار... حتما مشکلت حل شده.. ين برنامه پيدا کردم که مخصوص همين کار يعني home page هاي hijack شدست. حجمش هم کمه.. به اسم HijackThis که از softpedia بگيرش.. چون با گوشي ام نميتونم درست آدرس بدم.. يه سرچ تو سافت پديا کني پيداش ميکني... حتما دانلود کن و نتيجه رو بگو...
نه هنوز حل نشده نمی دونم تا وقتی که مودم خاموشه مشکلی ندارم
به هر حال میرم سراغ همین برنامه که گفتی

اوه اوه اينو از قلم انداختم انگار.. اما من پيشنهاد ميدم از يه فايروال تخصصي مثل زون آلارم يا کومودو استفاده کني... مخصوصا کومودو که فني تره... اين کسپر قديم نديما خيلي سنگين بود الان چطوره؟ تازه با بعضي برنامه ها تعارف هم داشت... مثل فتوشاپ که جاسوس از آب در اومد.. خلاصه اينکه هميشه دست به دامان آنتي اسپاي ها ميشدم و دربه در دنبال سريال و کرک کسپر... اما حالا با ترکيب آويرا و کومودو خيالم حسابي راحته. بس که جفتشون هوشمندن..!!

از هر دو ممنون:11:
من تا الان از اسمارت سکیوریتی ناد 32 استفاده میکردم
مثل اینکه باید تجدید نظر کنم

hellbrain666
01-11-2009, 13:30

میشه کمی بیشتر درمورد این برنامه توضیح بدین؟
من اسکن کردم و اینا اومد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m654
01-11-2009, 15:47
مثکه الآن با ماکروسافت ریختن رو هم (توافقننامه‌ی مشترک!)پایه برنامه روی اکسپلورره و سبک! گفتنی زیاد داره به امتحانش می‌ارزه. در اسکن کامل (فول اسکن)هنوز کنده به‌نسبت ولی مطمئن. دیوار آتش‌هم از نقاط قوته (یه مدت به زون سری نزدم). کسپر مثه سگ وفادار می‌مونه و بعد یه مدت پیغام‌ها کم می‌شه و اطرافیان رو می‌شناسه(!)؛ قابل تنظیم هم هست که برای چه نوع تحدید پیغام بده،یا نه (و سندباکس).. متنهی هنوز توی ویندوز اِکس64 حافظه رو چک نمی‌کنه و قدری کنده. مورد آخری که روز بیست‌‌و‌نهم وارد کن(بعضی از پیغام‌ها هم توی ستینگ> آپشن> نوتیفیکیشن و در حالت آزمایشی قابل خاموش شدنه):

Chatrbaaz
01-11-2009, 18:51
میشه کمی بیشتر درمورد این برنامه توضیح بدین؟
من اسکن کردم و اینا اومد :

خوب دو تاي اولي رو چك مارك ميكردي و فيكس رو ميزدي .. همين كليدهاي رجيستري هوم پيج رو عوض كردن ...

مثکه الآن با ماکروسافت ریختن رو هم (توافقننامه‌ی مشترک!)پایه برنامه روی اکسپلورره و سبک! گفتنی زیاد داره به امتحانش می‌ارزه. در اسکن کامل (فول اسکن)هنوز کنده به‌نسبت ولی مطمئن. دیوار آتش‌هم از نقاط قوته (یه مدت به زون سری نزدم). کسپر مثه سگ وفادار می‌مونه و بعد یه مدت پیغام‌ها کم می‌شه و اطرافیان رو می‌شناسه(!)؛ قابل تنظیم هم هست که برای چه نوع تحدید پیغام بده،یا نه (و سندباکس).. متنهی هنوز توی ویندوز اِکس64 حافظه رو چک نمی‌کنه و قدری کنده. مورد آخری که روز بیست‌‌و‌نهم وارد کن(بعضی از پیغام‌ها هم توی ستینگ> آپشن> نوتیفیکیشن و در حالت آزمایشی قابل خاموش شدنه):

عجب ! پس راست ميگن كه سريعتر شده.. ايشالله ويرس گيرش برات بچرخه ... و با استخون هم راه بياد . تو اين گروني گوشت ...

hellbrain666
01-11-2009, 19:35
با اویرا و ناد 32 (هر دو اینترنت سکیوریتی) آپدیت شده فول اسکن کردم چیزی پیدا نشد
با های جک هم فیکس کردم بازم حل نشد
واقعا برام عجیبه

saeed774
01-11-2009, 20:01
شما برنامه هایی که نصب کردی از چه منبعی نصب کردی ؟ معمولا سیدی های نرم افزاری مثه King یا Lord یا بعضی سیدی های بازی مثه Srayan برای تبلیغ ، سایتشون رو به عنوان Home Page قرار میدن .

شما میتونی برنامه زیرو نصب کنی و بعد اسکن در قسمت تنظیمات ، تنظیمات مربوط به محافظت از Home Page رو اعمال کنی .

نسخه SUPERAntiSpyware Pro 4.29.1004 رو دان کن که این قابلیت رو داره .

Chatrbaaz
01-11-2009, 22:41
خوب با يه برنامه آنتي اسپاي قوي بايد حل بشه.. مثل ad-aware

hellbrain666
04-11-2009, 19:27
کسی نظر دیگه ای نداره؟

picher_s
04-11-2009, 22:15
سیستم های اداره ما هم همینطور شدن!!!

دارم بررسی میکنم ببینم مشکل از کجاست؟!

به چه سایتی سر زدید؟!

hellbrain666
04-11-2009, 22:46
مورد شما هم ملت شاپ رو باز میکنه؟
غیر از اینجا و یه سری سایت معتبر دیگه به اینا سر زدم:

و...
البته میدونم که دیگه این بد افزار تو سیستمم جا کرده و با خیلی از برنامه ها قطعی نتونستم پاکش کنم

picher_s
05-11-2009, 10:25
add on های سیستمت چین؟!

picher_s
05-11-2009, 11:51
الان با شماره روی ت از سایته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با نامه اقای محمد زاده تماس گرفتم.

هیچی لو نداد!!

گفت سریه!

اما چیزی که من دستگیرم شد اینه :وقتی یه جستجو تو همین فروم بزنید تو Status بار به این آدرس اشاره میکنه :

که تو سایته نوشته آمار وب سایت

این صفحه صرفآ جهت آمارگیری از وب سایت های است که بنر ما در آنها قرار دارد .

آمار تا این لحظه نفر

رفتن به صفحه اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاید یه ربطی به این قضیه داشته باشه.

picher_s
05-11-2009, 12:06
و ...

رفتم تو لینکه سایتشون با نامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و فهمیدم باید با شماره 09149384380 اقای قمارزاده صحبت کنم

که هرچی زنگ زدم جواب نداد!!!

موضوع برام جالب تر شد. و فهمیدم ...

الان فهمیدم پایین صفحه Melatshop نوشته

فروشگاه ملت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) متعلق به شركت ایران دیتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است .
فروشگاه ملت تنها فروشگاه اینترنتی است که توسط شرکت ایران دیتا پشتیبانی می شود .

پس کار کاره خوده ایران دیتاست.

الان هم تونستم با آقای قمارزاده از ایران دیتا هم صحبت کنم و گفت شما تا کلیک نکنید و نپذیرید HOMEpAGEتون عوض نمیشه! که اینجوری نبود.

پس هنگام گزارش گیریش آدرس بار رو عوض میکنن!!

اینم سایتاشون ، بنر هاشون هم فکر کنم همه جا پخشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hellbrain666
05-11-2009, 19:11
آقا ممنون
واقعا پیگیریت عالی بود
من هیچ کدوم از آدرس های بالا رو نرفتم
نه اجازه ای نه سوالی هیچی یهو دیدم هم پیج عوض شده
جالب اینجاست یه ویروس ایرانی اینقدر پیشرفته باشه که برنامه های NOD 32 - avira - Malwarebytes' Anti-Malware - trojan remover- super anti spyware
هیچ کدوم نتونستند کاری کنند

منظورتون از add one رو سیستم رو نفهمیدم

picher_s
05-11-2009, 21:04
جالب اینجاست یه ویروس ایرانی اینقدر پیشرفته باشه که برنامه های NOD 32 - avira - Malwarebytes' Anti-Malware - trojan remover- super anti spyware

خواهش می کنم.

این ویروس نیست.

hellbrain666
05-11-2009, 21:33
خب حالا malware یا هر بد افزار دیگری:31:
اگر تونستی از شرش خلاص شی حتما بخبر:46:
بازم ممنون:11::40:

picher_s
05-11-2009, 22:35
یه AntiSpyware قوی صفحه اوله بروسرت رو محافظت میکنه.

استفاده کن ببین از کجاست خبر بده D: .

در ضمن اگه براتون ممکنه Tagه این تاپیک رو بزار melatShop.

hellbrain666
06-11-2009, 21:38
یه AntiSpyware قوی صفحه اوله بروسرت رو محافظت میکنه.

استفاده کن ببین از کجاست خبر بده D: .

در ضمن اگه براتون ممکنه Tagه این تاپیک رو بزار melatShop.

Prevx رو میگی؟

picher_s
07-11-2009, 07:40
نه رفیق SUPERAntiSpyware نصب کن.

الان یه تست زدم.

حدس بزن کدوم صفحه تلاش کرد HomePage رو تغییر بده؟!!

صفحه پیام خصوصیه جدیدی که تو Opera ذخیره شده بود.!!!

picher_s
07-11-2009, 10:50
ببخشید این پست اشتباه شد.

hellbrain666
07-11-2009, 21:31
استاد اینو که من قبلا تست کرده بودم ریشه کن نمی کنه

picher_s
08-11-2009, 08:22
استاد اینو که من قبلا تست کرده بودم ریشه کن نمی کنه

1-من استاد نیستم رفیق:18:

2- منم گفتم برای تشخیصه تغییره صفحه اصلی خوبه.

هنوز دارم روش کار میکنم.

دوتا کوکی پیدا کردم! هنوز نمیدونم کار اونا هست یا نه!!

ali_ptr
12-11-2009, 14:55
آقا کسی نتونست این مشکل رو حل کنه من هم همین مشکل رو دارم و صفحه خانگی من هم ملت شاب میشه آخه این چه تروجان و بدافزاریه

یکی کمک کنننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننه

beckham7
12-11-2009, 23:10
سلام
خودم تو کشتن دستی ویروسا استادم البته تا یه حدی!
اما به این مدلش برنخورده بودم این چیه کامپیوتر من گرفته تروجانه اسپای وار یا..
هر کاری کردم بازم هوم پیج دوباره میشه w w w . m e l a t s h o p . c o m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] latshop.com) از دستکاری ریجستری گرفته و پیدا کردن پروسه های مشکوک و چک کردن استارت اپو کلا DISABLE کردن تغییر هوم پیچ با GPEDIT و استفاده از TROJAN REMOVER و NOD32 حالا
چه باید کرد؟سیستم هم هیچ مشکلی نداره فقط همین مساله است که اذیت میکنه

hellbrain666
12-11-2009, 23:15
به جمع ما خوش اومدی :دي

beckham7
12-11-2009, 23:37
بابا اینجا چه خبره !!!!من فک کردم اولین کسی هستم که ..
اقا درسته مطمئنا کار ایران دیتاست نه کار پی سی ورد که بنر ایران دیتا رو زده اینجا....
فکرشو میکنم تنخا جای مشکوکی که کلیک مردم رو بنری بود که ایران دیتا اینجا زده بود
میرم دنبالش ببینم چی میشه
یه پیشنهاد یا دنباله بحثو تو تاپیکی که من زدم دنبال کنید اخه من نمیدونستم اینجا چه خبره یا به یه مدیر بگید اسم تاپیکو بعوضه!

beckham7
13-11-2009, 00:25
این پست اشتباه شد

beckham7
13-11-2009, 10:25
با یه سری تغییرات مثل اینکه موقت غیر فعال میشه اما مجدد بر میگرده حتی سیستم ریست کردم اینترنت اکسپلورو ده بار اجرا کردم حتی موقعی که وصلم اثری ازش نبود دقیقا همون موقعی که فک کردم از شرش خلاص شدم (انگارفکرمو میخونه:31:)یهو دوباره پیداش میشه!

ali_ptr
13-11-2009, 16:34
من که جوابم رو نگرفتم

یعنی اینجا توی پی سی ورلد یه متخصص نیست که بگه این چه برنامه ای :41:

ali_ptr
14-11-2009, 16:52
منم همین مشکلو دارم کسی نیست جواب بده:41:

picher_s
14-11-2009, 18:19
سلام برید به تاپیک مربوطش.

پست 29 به بعد.

من با Jalal هم در رابطش صحبت کردم گفت چیزی نمیدونه.

اما شما بنره تبلیغاتیش رو هنگام جستجو تو همین فروم میتونی ببینی.

دوتا Cookie هم Spyware ها پیدا میکنن (statbanner,..)اما با قرنطینه کردنشون بازم به حالت اول برمیگرده!!!

من که هرچی تلاش کردم نتونستم درستش کنم اما همینطور که میبینین تا جاهایی پیش رفتم.

دارم روش کار میکنم.

موفق باشید.

beckham7
14-11-2009, 23:06
سلام برید به تاپیک مربوطش.

دوست عزیز من اونجاهم گفتم اسم تاپیک گنگه باید اسم جوری می بود که کسی به مشکل برخورد کارش راحت باشه نه مثل من که اگه می دونستم موضوع بحث اون تاپیک چیه دیگه اینو ایجاد نمیکردم

تا کجا رفتم :
من الان دو روزه که دیگه اون مشکلو ندارم یعنی تا یک دقیقه قبل از زدن این پست! جان فدا کردم :41:
اگه میخایید بطور موقت از دستش خلاص بشید هوم پیجو ترجیحا با regedit پاک کنید با برنامه های spyware کوکیهای پیدا شده مشکوک رو پاک کنید مطمئن باشید دیگه هوم پیجتون عوض نمیشه فقط در یک صورت دوباره برمیگرده و اونم اینه که بیاید تو پی سی ورد !!!! من این دوروزه بصورت آزمایشی اینو امتحان کردم واسه گشت و گذار تو سایتا از اکسپلور استفاده کردم کوچکترین مشکلی هم نبود فقط وقتی خاستم بیام اینجا تو پی سی ورد با مرورگری بجز اکسپلور می اومدم تمام سایتا رو هم رفتم اصلا هوم پیج تغییر نکرد تا همین الان که واسه مطمئن شدن صددرصد با اکسپلور اومدم تو پی سی ورد دیدم که بله هوم پیج دوباره به melatshop.comبرگشت !
من فعلا تا اینجا رفتم یعنی این worm یا spyware
به ادرسی که اول قربانشو گرفته واکنش نشون میده و دوباره فعال میشه
امیدورام بدرد دوستان بخوره و بتونیم با همکاری سریعتر شرشو بکنیم:46:

mzh_m118
15-11-2009, 01:50
من الان حدود 2ماهه این مشکلو دارم حتی بلافاصله بعد از نصب ویندوز کانکت میشم ولی دوباره ملت شاپ باز می شه یه مشکله دیگه هم تو این هفته اضافه شده بعد از چند دقیقه بدون اینکه dc بشه دیگه تو هیچ سایتی نمی رفت و dc هم نمی شد و با دکمه power خاموشش کردم دوباره که روشن کردم بعد از یه مقدار کار کردن یه صدای بوق از کیس اومد و یه خورده بعدش تم ویندوز اکس پی به کلاسیک برگشت و دیگه گزینه اکس پی نداشت که بشه برش گردوند ودوباره ویندوزو عوض کردم حالا باز مشکل ملت شاپو دارم نمی دونم به هم ربط داره یا نه ولی کل سیستمو به هم ریخته

picher_s
15-11-2009, 08:46
من الان حدود 2ماهه این مشکلو دارم حتی بلافاصله بعد از نصب ویندوز کانکت میشم ولی دوباره ملت شاپ باز می شه یه مشکله دیگه هم تو این هفته اضافه شده بعد از چند دقیقه بدون اینکه dc بشه دیگه تو هیچ سایتی نمی رفت و dc هم نمی شد و با دکمه power خاموشش کردم دوباره که روشن کردم بعد از یه مقدار کار کردن یه صدای بوق از کیس اومد و یه خورده بعدش تم ویندوز اکس پی به کلاسیک برگشت و دیگه گزینه اکس پی نداشت که بشه برش گردوند ودوباره ویندوزو عوض کردم حالا باز مشکل ملت شاپو دارم نمی دونم به هم ربط داره یا نه ولی کل سیستمو به هم ریخته

ربط نداره رفیق.

Sina
15-11-2009, 11:12
یکی از دوستان ایمیل زده بود که با کلیک روی بنر ایران دیتا سیستمش آلوده شده
بنده خودم چند بار کلیک کردم و وارد این سایت ها شدم اما هوم پیچم عوض نشد !؟
شما مطمئنید از جای دیگری آلوده نشدید‌؟

Mohammad King
15-11-2009, 11:16
سلام

بنده خودم کلیک کردم مشکلی برام پیش نیامد؟!!

شما از جای دیگه آلوده شده اید.

موفق باشید

eMer@lD
15-11-2009, 12:44
کسی نظر دیگه ای نداره؟
سلام
برای منم این مشکل با IEبود که مجبور شدم مرور گرم رو عوض کنم
و حالا مشکلی ندارم
اتفاقا سایتmellatshop هم can not display ، میداد

Rahe Kavir
15-11-2009, 12:51
یکی از دوستان ایمیل زده بود که با کلیک روی بنر ایران دیتا سیستمش آلوده شده
بنده خودم چند بار کلیک کردم و وارد این سایت ها شدم اما هوم پیچم عوض نشد !؟
شما مطمئنید از جای دیگری آلوده نشدید‌؟

امامن مطمئنم از پي سي ورلد اين اتفاق برام افتاده
تازه اونم سيستم اداره هي هرروز home page پاك ميكنم دوباره فردا از اول:31:
دقيقا بعداز ورودم به پي سي ورلد اين اتفاق ميفته:11:
راستي منم مرورگرم اينترنت اكسپلورر

farshidshd
15-11-2009, 13:00
منم این مشکل رو داشتم ولی یه باز از تو کنترل پنل بعدش اینترنت آپشن home page رو عوض کردم دیگه mellatshop نیومد و همونی موند که من گذاشتم

Rahe Kavir
15-11-2009, 13:26
منم این مشکل رو داشتم ولی یه باز از تو کنترل پنل بعدش اینترنت آپشن home page رو عوض کردم دیگه mellatshop نیومد و همونی موند که من گذاشتم

اخه ميدوني من سيستمم تواداره وصل ميشه به سيستم مركزي (شبكه مركزي )
سيستم مركزي home page نميتوني بذاري فقط ميتوني حذف كني :31:
بخاطر همين هردفعه ميام توپي سي ورلد بعدش اينطوري ميشه امامن مطمئنم مربوط به ميشه به پي سي ورلد :11:

yahoda
15-11-2009, 15:58
من هم چند روزی بود این مشکل رو داشتم و حتی با تعویض ویندوز هم مسئله حل نمیشد و به محض ورود به فروم ,home page دچار تغییر به سایت تبلیغاتی ملت شاپ میشد ولی از امروز این مشکل خودبخود بر طرف شده .

ali_ptr
15-11-2009, 18:37
عزیزان بنظر من بحث داره به حاشیه میره

من توی این موندم که این چه برنامه ای هستش که هیچ برنامه امنیتی اونو نمیشناسه؟؟؟؟؟

خیلی هم راحت هوم پیج رو عوض می کنه حتی اگه به اون سایت سرنزنی و بجاش به پی سی ورلد سر بزنی آدرست میشه ملت شاب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این چه برنامه ایه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hellbrain666
15-11-2009, 22:02
فکر کنم مشکل حل شده
من امروز ویندوز عوض کردم و به فروم هم زیاد سر زدم تا حالا که عوض نشده

beckham7
15-11-2009, 22:50
عزیزان بنظر من بحث داره به حاشیه میره

من توی این موندم که این چه برنامه ای هستش که هیچ برنامه امنیتی اونو نمیشناسه؟؟؟؟؟

خیلی هم راحت هوم پیج رو عوض می کنه حتی اگه به اون سایت سرنزنی و بجاش به پی سی ورلد سر بزنی آدرست میشه ملت شاب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این چه برنامه ایه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکل حل شد
برنامه ScanSpyware رو نصب کردم چندتا فایل الوده تو temp پیدا کرد برنامه چون ریجستر نبود دستی پاکشون کردم (البته من خودم قبلا اینکارا کرده بودم اما درست نشد)
بعد McAfee SpamKiller وMcAfee SecurityCenter رو نصبیدم و اسکن کردقیقا نمیدونم کدوم یکی از این سه تا برنامه مشکلو حل کرد اما حل شد دیگه درضمن تمام کوکی ها و هر چی temp داشتم پاک کردم
فقط اول اینکارا رو انجام بدید بعد اینترنت اکسپلور رو باز کنید
بهرحال مشکل من حل شد امیدوارم بدرد دوستان بخوره و بتونن باهاش دقیقا مشخص کنن جریان چی بود

hellbrain666
15-11-2009, 23:02
نه قبلا هم پاک میشد ولی دوباره میومدی پی سی دوباره عوض میشد
ولی الان مشکل کلی رفع شده

ali_ptr
16-11-2009, 03:23
سروران من يك سوالي برام پيش اومده كه شايد اينجا مجالي براي پرسيدنش نباشه ولي سوال من اينه كه چطور يك سايت رو اسكن كنيم مثلا با يك برنامه آنتي اسپاي ور بعنوان مثال اين سايت ملت شاپ رو بايد چجوري اسكن كرد تا بفهميم كه چه تروجان يا ويروسيي رو توي اين سايت نعلتي گذاشته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

picher_s
16-11-2009, 07:22
سروران من يك سوالي برام پيش اومده كه شايد اينجا مجالي براي پرسيدنش نباشه ولي سوال من اينه كه چطور يك سايت رو اسكن كنيم مثلا با يك برنامه آنتي اسپاي ور بعنوان مثال اين سايت ملت شاپ رو بايد چجوري اسكن كرد تا بفهميم كه چه تروجان يا ويروسيي رو توي اين سايت نعلتي گذاشته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kaspersky URL advisor

Web Anti-Virus includes Kaspersky URL advisor which checks all URLs on the webpage if they are listed in the base of phishing or suspicious web addresses. This window is designed to create the list of trusted addresses, and the list of addresses that should be subjected to scan.
Select the [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@MSITStore:E:\Program%20Files\Kaspersky%20Lab\K aspersky%20Internet%20Security%202010\Doc\context. chm::/choice.jpg On all web pages option and click the Exclusions button. In the window that will open create a list of trusted web addresses. To create the list of addresses that should be scanned, select the [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@MSITStore:E:\Program%20Files\Kaspersky%20Lab\K aspersky%20Internet%20Security%202010\Doc\context. chm::/choice.jpg On the selected web pages option and click the Select button.