PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي تا 1 تومن ...

hamijoon
30-10-2009, 13:40
سلام به همگي . خوبين ؟ خوشين ؟

بچه ها من يه گوشي ميخوام بگيرم تا 1 ميليون هم دارم . چي بگيرم .

كلاسش مهمه . چون تا حالا گوشي هايه زيادي داشتم . يه چيزي كه كسي كه گوشي شناس باشه بدونه چي به چيه :31::31:

دوربينو اينا اصلا مهم نيست برام . مرسي :11::11:

dc_error691
30-10-2009, 13:42
بهترین گزینه iPhone 3Gs کسی که گوشی شناس باشه می دونه
و اگه نباشه یه کم جلوش باهاش کار کن و بازی کن تا کف کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamijoon
30-10-2009, 13:43
چنده الان آيفون؟ غير از آيفون چيزه ديگه اي سراغ ندارين؟

dc_error691
30-10-2009, 13:48
سراغ که دارم ولی بهترین گزینه اینه
iPhone 3GS 16 GB:880
iPhone 3GS 32 GB:990
با این که دوربینش 3 هست ولی عالیه
کیفیت تصویرشم محشر 16million واقعی

far2009
30-10-2009, 13:49
اگر نمي خواهيد حتما گوشي باشه من لپ تاپ مولتي تاچ اشاره اي 12.1 اينچي را به شما پيشنهاد مي کنم.

hamijoon
30-10-2009, 13:51
لپ تاپ چيه ديگه؟؟ ميشه يكم توضيح بدين ببينم چطوريه ؟

dc_error691
30-10-2009, 13:51
اوپس! لب تاپ = نوت بوک = کامپیوتر کیفی= رایانه همراه
ببینید اگه لپ تاب 1 تومانی بگیرین کلاس آنچنانی نداره چرا که لپ تاب خیلی بهترم هست ولی iphone اگه باهاش کارکرده باشی می فهمی که یه چیز دیگست

hamijoon
30-10-2009, 13:54
لپ تاپ كه ميدونم چيه بابا جان :دي اما اينكه تو بحثه موبايل يهو اسم لپ تاپ مياد گفتم حتما چيزه جالبي بايد باشه كه با موبايل مقايسه ميشه

dc_error691
30-10-2009, 13:58
یه طوری گفتی که فکر کردم فکر کردی اسم گوشیه
اما خوب بی ربط به موضوع بود آخه هرچیم که توپ باشه سیمکارت که نمیخوره
اگر اینترنت پر سرعت داری چند تا ویدئو از آیفن تو اینترنت ببین مطمئنم چشمتو می گیره

hamijoon
30-10-2009, 14:01
فكر ميكردم آخه ميشه باهاش حرف زد كلا يهو قاط زدم :دي
آره Adsl دارم . الان ميرم ميسرچم . دمتون گرم . Htc خوب نيست ؟؟؟ گوشيهايه شاخي داره اونم . اينطور نيست؟؟

ali...
30-10-2009, 14:03
به نظر منم آیفون بهترین گزینه اس

*M!L4D*
30-10-2009, 14:04
برای شما همون iPhone 3GS خوبه !
اگه میتونید صبر کنید این گزینه ها رو پیشنهاد می کنم :
HTC Touch HD2
Nokia N900
Sony Ericsson X3
!
اولی Win Mobile هست !
دومی Maemo 5 ! سیستم عامل قدرتمندی بر پایه ی لینوکس
سومی هم آندوریید هست !
!
موفق باشیـــد

SI-SA
30-10-2009, 14:05
اچ تی سی گوشی هاش سطح بالا هستند ولی آیفون کلا 3 تا گوشی تا حالا ارائه کرده و این آیفون 3g و 3Gs چیزی بالاتر از خوب هستند

dc_error691
30-10-2009, 14:08
HTC خوبه ولی با این بودجه شما هیچی به پای آیفون نمی رسه این گوشی هایی که میخواد بیاد شاید بعضیاش اولش 900 تومنم باشه ولی مطمئن باشین حدود 200 تومن از قیمتش میفته چند ماه بعد

hamijoon
30-10-2009, 14:13
بچه ها دستتون درد نكنه خيلي زود به نتيجه رسيدم . مرسي . همون Iphone 32gb ميگيرم .

دمه همتون گرم

S A M S U N G
30-10-2009, 14:16
به نظر من صبر کن HD2 بیاد اونو بخر .

واقعا گوشی تکی هستش .

مخلصیم .

dc_error691
30-10-2009, 14:16
خواهش می کنم مطمئن باش پشیمون نخواهی شد

dc_error691
30-10-2009, 14:18
به نظر من صبر کن HD2 بیاد اونو بخر .

واقعا گوشی تکی هستش .

مخلصیم .
شاید وقتی بیاد به خاطر قیمتش تک باشه ولی وقتی 200 تومن از روش افتاد دست همه میفته!
(البته نا گفته نماند خودم میخوام Touch Diamond2 بگیرم)

far2009
30-10-2009, 14:21
آقاي عزيز ، گفتم لپ تاپ براي اينکه پولت را توي چاه نريزي اگر از اين خوشت نمي آيد برو آيفون بگير ؟!!

مولتي تاچ اشاره اي 12.1 اينچي

Farzad162
30-10-2009, 14:22
منم بین همین 2 تا گوشی موندم! (iphone و HD2)
iphone گرفتی اگه invisible shield یادت نره!:دی

hamijoon
30-10-2009, 14:23
حاجي الان يه كليپ ديدم ازش چه گوشيه خريه :دي

اااااااااااااااااااااااا با كليد داره روش خط ميندازه اما خش نميوفته Wow

S A M S U N G
30-10-2009, 14:23
گوشیهای HTC هیچ وقت افت قیمت شدیدی نداشتن .

HD2 علاوه بر داشتن تمام امکانات iPhone ، اینترفیس ، سرعت ، دوربین ، صفحه نمایش بهتر و بزرگتری داره .

کلا از من میشنوی صبر کن . لذتی که صفحه نمایش HD2 داره هیچ گوشی نداره .

مخلصیم .

far2009
30-10-2009, 14:25
چقدر همه چيز سريع پيش مي رود . تصوير لپ تاپ در صفحه قبل را ببين نظرت عوض ميشه

hamijoon
30-10-2009, 14:26
آقا far2009 داداشي من كه نميدونستم اين چيه .. آخه ميخوام حرف بزنم باهاش چون . كامپيوتر هم ميخوام بگيرم شايد اينو جاي كيس گرفتم . اما الان دنبال گوشي هستم .

hamijoon
30-10-2009, 14:28
HTC كي مياد؟؟؟ من پول تو دستم بمونه خرج ميشه :دي

far2009
30-10-2009, 14:30
داغي نمي فهمي به هر حال من اسرار نمي کنم برو آيفون بگير

بازي هاي آيفون بهتر است يا کامپيوتر

صفحه آيفون بهتر يا کامپيوتر

مولتي تاچ آيفون بهتر يا مولتي تاچ اشاره اي

cpu آيفون بهتره يا کامپيوتر 2.3 گيگاهرتزي

گرافيک آيفون بهتره يا کامپيوتر 1 گيگ گرافيک

tablet بهتره يا آيفون

هارد 320 بهتره يا آيفون 16 گيگ

تشخيص اثر انگشت خوب نيست

کنترل از راه دور خوب نيست

با اين توصيفات هر کاري مي خواهي بکن

Farzad162
30-10-2009, 14:30
این تاپیک چه سرعتی داره!!
ظاهرا 2-3 هفته دیگه!

*M!L4D*
30-10-2009, 14:36
HTC كي مياد؟؟؟ من پول تو دستم بمونه خرج ميشه :دي

ماه نوامبر HD2 ریلیز میشه ! 5 روز هم بیاد تو ایران تقریبا" 10 روز دیگه !
!
ولی Win Mobile ممکنه برا جالب نباشه !
N900 هم ارزون تره هم جالب تر ! سیستم عاملشم خیلی توپه !
!
باز نظر خودته ! به نظر من iPhone از HD2 بهتـــره !

fariborz_1
30-10-2009, 14:55
اگه پول دستت نمی مونه همون آیفونو بخر
ولی hd2 یه چیزه دیگس
در ضمن اپل فقط یه گوشی میزنه در صورتی که سامسونگ هر بار گوشی های جدید با قابلیت های بهتر ارایه میده

merikh_merikh
30-10-2009, 14:59

كلاسش مهمه . چون تا حالا گوشي هايه زيادي داشتم . يه چيزي كه كسي كه گوشي شناس باشه بدونه چي به چيه :31::31:

سلام.
دوست عزیز من تاپیک را نخوندم و فقط با توجه به پست اول که میتونید تا 1میلیون تومان هزینه کنید و دوربین هم براتون اهمیت چندانی نداره به نظره من ایفن 3جی اس بهترین گزینه میباشد.شما میتونید نهایت لذت را از داشتن ایفن 3 جی اس ببرید.

hasanmotori
30-10-2009, 16:46
منم میگم HD2
البته آیفونم خوبه ولی HD2 یه چیز دیگس
صفش اندازه کل آیفونه خیلی حال میده بعدشم اگه همین اولش بگیری هیچکس نمیشناستش وقتی دستت ببینن کفشون میبره ولی آیفونو دیگه همه دیدن

!@#$%^&*()
30-10-2009, 21:19

تموم شد:دی

mr_rayan
31-10-2009, 00:18
دوست عزیز بیا برو آیفون بگیر هم خیال خودت رو راحت کن هم خیال ما.اگر دنبال یه گوشی هستی که باهاش حال کنی از نظر سرعت و سرگرمی برو سراغ آیفون.hd2 بدرد سرگرمی و این چیزا نمیخوره یه گوشی بیزینس هست.اما اگر میخوای با گوشی حرفه ای کار کنی و سرگرمی برات مهم نیست همون hd2 رو بگیر.
همین و بس.............

hamijoon
31-10-2009, 00:20
داش من اول هم گفتم كه فقط كلاسش مهمه :دي

مثل اينكه همه نظرشون رو آيفون

dc_error691
31-10-2009, 09:19
بله مون آیفون رو بگیر اصلا بازی هاشو دیدی؟ می خوای اوت پتاب کنی گوشی رو تکون میدی!
مولتی تاچ داره با دوتا انگشت رو صفحه می کشی عکس زوم میشه
خلاصه با HD2 کلاس خاصی نمیشه گذاشت از نظر من غیر از اینکه LCDش بزرگه و اینا

merikh_merikh
31-10-2009, 10:28
البته تاچ اچ دی2 هم گزینه ی بسیار مناسبی میباشد حالا چرا دوستان در موردش این طور میگن را نمیدونم.
ولی در کلا اچ دی2 از لحاظ سخت افزاری بسیار قوی میباشد حتی از ایفن هم قویتر.
ویندوز 5/6 هم روش نصبه که چیزه جالبیه......

dc_error691
31-10-2009, 11:22
ببینین وقتی HD2 بیاد گرونه حدود 1 تومن ولی حتما پس از یه مدت تا 700 تومنم میاد
در ضمن HD2 دنیاله همون Hd هست و آپگرید شده و قابلیت عجیب جدیدی بهش اضافه نشده
LCDَ ش هم درست بزرگتر ااز آیفونه ولی چون وینموبایله 65 هزار رنگو نشون میده ولی آیفون 16میلیون

pulp_152
31-10-2009, 11:25
هیچ کدوم از این گوشی ها دوربین درست حسابی هم ندارن با اینکه 1میلیون پول میدی ... اگه میتونی صبر کن cpu های 1 گیگا شرکت هایی نظیر سونی و سامسونگ در راهه که علاوه بر تمام این مزیت ها دوربین های خوبتری هم دارند ...تنها تا انتها سال این گوشی ها وارد بازار میشن

dc_error691
31-10-2009, 11:26
هیچ کدوم از این گوشی ها دوربین درست حسابی هم ندارن با اینکه 1میلیون پول میدی ... اگه میتونی صبر کن cpu های 1 گیگا شرکت هایی نظیر سونی و سامسونگ در راهه که علاوه بر تمام این مزیت ها دوربین های خوبتری هم دارند ...تنها تا انتها سال این گوشی ها وارد بازار میشن
دوستمون گفت:

دوربينو اينا اصلا مهم نيست برام
و دوربین آیفونم کیفیتش خیلی بالاست با این که 3 مگاست کیفیت فوق العاده ای داره

Ava UK
31-10-2009, 11:56

دوستان تا حالا نظرشون رو گفتند منم نظرمو بهت میگم.

اینم که میگم بهت بر نخوره منظور بی احترامی نیست فقط چون تاثیر گذاره داره میگم.
دوستای دیگه هم لطفا جبهه گیری نکنند من روی سخنم با این دوستمونه.

ببین اگر زیر 20 سال داری و از جینگولک بازی خوشت میاد و دوست داری همه چیز در برنامه ها برات راحت باشه برو آیفون بگیر.

اما اگر دوست داری حرفه ای کار کنی و کلاس گوشی هم برات مهمه و سنت هم دیگه از این کارها گذشته یکی از این 2 گوشی زیر رو بگیر پشیمون نمیشی.

اولی HTC Touch Pro2 با Manila 2.1

دومی HTC Touch HD2 با HTC Sense 2.5

reza2pars
31-10-2009, 12:02
iPhone 3Gs

hamijoon
31-10-2009, 12:03
نه بابا چرا بر بخوره يه مشكلي هست كه من دقيقا 20 سالمه :دي

جينگولك بازي خيلي واسم مهم بود قبلا اما بعد يه مدتي الان ديگه فقط كلاسش مهمه ميدوني كلا منظورم از كلاس چيه اينكه ببخشيدا هر دره پيتي نره اين گوشيارو بخره ( البته ببخشيدا) يعني زرتي خز نشه

منظوره من از كلاس اينه ...

pulp_152
31-10-2009, 12:11
پس برو تو فاز اچ تی سی ! سامسونگ و ایفون ...

فکر نمیکنم از این گوشی دیگه باکلاس تر تو بازار موجود باشه ...

رئیس شرکت ارمانی که فک رکنم میشناسی ! مدل های فشن ایتالیایی از این گوشی تقدیر کرده و اینکه طرح و سفارشش هم مال خودشه که به سامی داده .. قیمت هم فعلا بالاس ! یعنی بالای 1 میلیون ولی ارزون میشه

این گوشی cpu 800 داره .. وین موبایل 7 رو ساپورت میکنه .. دوربین 5 قوی داره .. همون giorgi armani بالاش مساویه با تمام کلاسه ایفون و اچ تی سی .. و در بعضی از قسمتهاش هم اب طلا کار شده

mamad6280
31-10-2009, 12:13
اما اگر دوست داری حرفه ای کار کنی

يه مقدار در اين مورد توضيح ميدي؟

كلا اين عبارتو باز كن ببينم چي از توش در مياد

با تشكر

Ava UK
31-10-2009, 12:16
نه بابا چرا بر بخوره يه مشكلي هست كه من دقيقا 20 سالمه :دي

جينگولك بازي خيلي واسم مهم بود قبلا اما بعد يه مدتي الان ديگه فقط كلاسش مهمه ميدوني كلا منظورم از كلاس چيه اينكه ببخشيدا هر دره پيتي نره اين گوشيارو بخره ( البته ببخشيدا) يعني زرتي خز نشه

منظوره من از كلاس اينه ...

چه جالب پس تو مرز گیر کردی. :46:
پس اگر اینطوره که میگی خیالت راحت باشه که اون 2 تا گوشی که گفتم کمتر کسی سراغش میره. از همین انجمن هم میتونی آمار بگیری. ببین چند نفر هستن که آیفون دارن اینجا. و بعدشم ببین چند نفر هستن که touch pro2 دارن. تاچ اچ دی2 هنوز نیومده اما خیلی ها تو کفش موندن و بیاد هم کمتر کسی میره میخرتش چون گرونه و ازش هم سر در نمیارن میترسن:4: ویندوز مبایل :18: نه .... سخته :27: همون آیفون بهتره با سیمبین.

الان میریزن سرم :31:

توی انجمن به این بزرگی من فقط 1 نفر رو میشناسم touch pro2 داشته باشه اونم فکر کنم نینجا هستنش. اما تعداد آیفون دارا اینقدر زیاده که اسماشون یادم میره. البته اینم بگم بستگی به انجمنش هم داره. مثلا تو یه سری بزن به ------------- ببین اونجا دقیقا بر عکسه. وین مو پسندن و تعداد آیفون دارا هم خیلی کمتره شاید 2 نفر 3 نفر...

pulp_152
31-10-2009, 12:16
اسمش هم b7620

hamijoon
31-10-2009, 12:18
Very Good . اين چنده ؟؟ خوب اگه بتونم بيشتر جور ميكنم از كامپيوتر كمتر ميكنم به گوشي اضاف ميكنم ..

دوستان تو رو خدا ناراحت نشينا من نظرم هي عوض ميشه چون از خز شدن گوشي خيلي ضربه خوردم واقعيتش ديگه اعصابم خورد شده (واقعا ميترسم) هر گوشي تا اومد من ميخريدم اما زرت قيمتش ميومد پايين همه ميخريدن ( شايد من خزشون ميكردم :دي)

كلا نميدونم نوكيا اينجوريه يا همه گوشيا اينجورين ؟ N73 , N95,N96,5800, اينارو تا اومد خريدم اما بعدش ....

dc_error691
31-10-2009, 12:19
خوب تاچ پرو 2 600 700 تومنه نه یه تومن به نظر من
iPhone
یا صبر کن واسه
که گفتم قیمتش بعد یه مدت میاد پایینHD2

pulp_152
31-10-2009, 12:21
Very Good . اين چنده ؟؟ خوب اگه بتونم بيشتر جور ميكنم از كامپيوتر كمتر ميكنم به گوشي اضاف ميكنم ..

دوستان تو رو خدا ناراحت نشينا من نظرم هي عوض ميشه چون از خز شدن گوشي خيلي ضربه خوردم واقعيتش ديگه اعصابم خورد شده (واقعا ميترسم) هر گوشي تا اومد من ميخريدم اما زرت قيمتش ميومد پايين همه ميخريدن ( شايد من خزشون ميكردم :دي)

كلا نميدونم نوكيا اينجوريه يا همه گوشيا اينجورين ؟ N73 , N95,N96,5800, اينارو تا اومد خريدم اما بعدش ....

این الان 700 یورو هستش که میشه 1100 تو ایران که با گارانتی میره بالای 1300 .. ولی تا بیاد میشه همون 1 تومن ...

زودتر از یه ماه یه ماهونیم دیگه هم نمیاد ... تو ایران هم به تعداد محدود میاد .. بیشتر برای همون فشن های اروپایی هستش

hamijoon
31-10-2009, 12:23
يعني الان تو اروپا هستش اگه بخوام كسي برام بياره؟؟؟؟

همون تعداد محدودو عشقه :دي

pulp_152
31-10-2009, 12:27
فعلا که معرفی شده ... بهتره صبر کنی فعلا دارن پیش فروش میکنن

hamijoon
31-10-2009, 12:30
بچه ها يه چيزي بگم دعوام نكنينا :دي

8800 چيه؟ اون چطوريه؟

mamad6280
31-10-2009, 12:30
شما اصلا دور آيفون و نميدونم HD2 . اينا رو خط بكش

بايد بري دنبال همون گوشي هاي لوكس كه قيمت بالا دارن و اصلا هدفشونم همين هدف شماست، يعني جذاب و شيك بودن و يه جورايي نشانه اشرافيته

همون مدل سامسونگ كه دوستان گفتن يا مثلا Aura از موتو يا اين تيپ گوشي ها هيچوقت زياد تو دست مردم ديده نميشن

ولي آيفون و HD2 و اين موارد هر چيم گرون باشن به دليل عاكه پسند بودنشون به هر حال زيادن ، البته نه اونقد كه آزار دهنده باشه اما به هر حال گوشي عامه هستن

Ava UK
31-10-2009, 12:33
يعني الان تو اروپا هستش اگه بخوام كسي برام بياره؟؟؟؟

همون تعداد محدودو عشقه :دي

نه هیچ کجا نیومده. تقریبا 1 ماه دیگه وارد اروپا میشه شاید یخورده هم زودتر اما تو این یکی دو هفته نمید.

در پست قبلیم مطلبی رو این سایت اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرد اما اون انجمن که گفتم اینجا بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سامسونگ هم که دوستمون معرفی کردند هم گزینه خوبیه و منم تایید میکنم.

hamijoon
31-10-2009, 12:35
يعني من اشرافيم ؟؟ آخ جونمي :دي

نه بابا من فقط چون اعصابم از خز شدن خورد شده گفتم ديگه يه گوشي ميگيرم كه هيشكي نداشته باشه ..

برا همين هم به شما ها زحمت دادم كه راهنماييم كنين

چون سري هاي قبل خودم تصميم گرفتم ضايع شدم گفتم اين سري دوستام تو P30 تصميم بگيرن

ninja3000sh
31-10-2009, 12:47
نه بابا من فقط چون اعصابم از خز شدن خورد شده گفتم ديگه يه گوشي ميگيرم كه هيشكي نداشته باشه ..
بالاخره گوشی که امکانات بالا داشته باشه و کاربردیتر باشه تا حدودی میشه گفت احتمال خز شدنش بالاست.(خود آیفون هم با داشتن قیمت بالا تقریبا میشه گفت تو دست اکثر افراد دیده میشه)
خوب اگه شما میخوایین گوشی بخرین که فقط کلاس داشته باشه و کاربرد زیادی نداشته باشه میتونید گوشیهایی مثل 8800 نوکیا و... رو بخرین.
ولی اگه دنبال گوشی میخوایین برین که کارایی و امکانات خوبی داشته باشه میتونید ازiphone 3gs و یا htc hd2 که از بهترینها هستند یکیش رو انتخاب کنید.
کلا به نظر من در انتخاب گوشی به فکر خز شدنش نباش بلکه سعی کن اونی رو انتخاب کنی که امکاناتش انتظاراتتو برآورد کنه.

hamijoon
31-10-2009, 12:51
آخه انتظارات به قيمت خز شدن؟

ميگم كه من گوشي زياد عوض كردم البته همشون معمولي بودن اما خوب دوربينشون خوب بود ، برنامه ميخوردن و ....

الان ديگه واسم اين چيزا مهم نيست شايد بعدا يه پولي دستم اومد بدم يه گوشي بگيرم كه امكانات داشته باشه اما الان خيلي به فكر خز شدنشم ...

كاش اون گوشيه تو ايران بود Armani

dc_error691
31-10-2009, 12:59
آخه به نظر من این Armani به قیمتش نمی ارزه (شاید به همین دلیلم خز نشه)خوب حالا هر جور راحتی
غیر کیبورد همه چیه HD2 بالاتره
این 8800 ها هم غیر از جنس خوب به درد دیگه ای نمیخورن و کارایی و امکاناتشون صفره تقریبا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چک بفرما

Farzad162
31-10-2009, 13:14
8800 هیچی نداره!
به نظر من همین Armani هم کلاسش بالاتره هم امکاناتش خوبه!
همینو بگیر اگه خز شد با من!:دی

hamijoon
31-10-2009, 13:19
آخه اونم كه هنوز نيومده كه ...

من چكار كنم خدا

dc_error691
31-10-2009, 13:26
بله نیومده و شایدم نیاد اگه بیادم همونطوری که دوستمون گفتن محدود
حالا اگه نیومد یا آیفن بگیر یا HD2 از نظر من
جذابیت آیفن بیشتره:
چند تا عکس از بازیاش گذاشتم :

یه مشکل که آرمانی داره اینه که چون زیاد عرضه نمیشه ممکنه رامهای زیادی براش ساخته نشه(البته فکر نکنم برای شما اهمیتی داشته باشه)

hamijoon
31-10-2009, 13:32
برو بكس فكر كنم با اين وضيعت همون Iphone ميگيرم تا آرماني بياد . خوبه ؟

dc_error691
31-10-2009, 13:52
عالیه من خیلی ها رو میشناسم (اونایی که دارن) که یه آیفون دارن و یه گوشی دیگه (تکمیل کننده)
در حال حاضر نه HD2 موجوده نه آرمانی
تو این قیمت آیفونه و 8800

pulp_152
31-10-2009, 14:07
آخه به نظر من این Armani به قیمتش نمی ارزه (شاید به همین دلیلم خز نشه)خوب حالا هر جور راحتی
غیر کیبورد همه چیه HD2 بالاتره
این 8800 ها هم غیر از جنس خوب به درد دیگه ای نمیخورن و کارایی و امکاناتشون صفره تقریبا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چک بفرما

غیر از یه cpu و صفحه نمایش بزرگتر hd2 هیچ برتری نسبت به ارمانی نداره .. نه کلاس ! تفاوت cpu هم زیاد نیس و صفحه نمایش ارمانی 3.5 که خوب اندازه ایفونه .. ولی کیفیت بهتری داره .. باتری بسیار بهتر و مقاومتری داره .. دوربین بهتری داره .. سیستم عامل ها هم که یکیه .. !خروجی tv out و dlna و .. غیره هم که داره پس چرا نمیرزه؟ ..

8800 هم که هیچی چرته

4870x2
31-10-2009, 14:40
اقا 3GS بدیش اینه که هنوز جیلبریک نشده + WIFI باید حتما داشته باشی!
یه برنامه بخوای بریزی باید پی سی داشته باشی
بلوتوث هم که نداره: دی
دوربینشم از 1100 بد تر عکس می گیره و فیلم برداریش هم بماند
از من می شنوی یه گوشی شیک بگیر که ارزش داشته باشه و چون LG تو دست ادم ها نیست ارزشش بیشتره: دی
دو تا گوشی به نظر من
LG GD900 با کلید هایی از کریستال: دی
دومی هم LG BL40 که کلا لوکس ترین هستش: دی (فقط تو ایران نیستش چون خریدار نداره:27:)

Michael Ropy
31-10-2009, 15:42
آرمانی از لحاظ امکانات خیلی گوشی خوبیه، به نظر من این آرمانی (هیچ کاری به امکانات ندارم به دلیل تقاضای دوستمون) اصلا جلب توجه نمی کنه (از لحاظ قیافه میگم)، یعنی اینجوری نیست که یکی ببینه از تعجب دهنش باز بمونه! چون به نظر منکه قیافه ی جالبی نداره. نمونه تقریبا مشابه از لحاظ قیافه n97 با اون کیبوردش هست که واقعا اونقدر که برای شما اهمیت داره جلب توجه نمی کنه.

مدل های 8800 هم مظمئن باشید اصلا جلب توجه نمی کنه، خز هم هست، تازه مدل های چینیش تو بازار پره یکی ببینه میگه رفتی چینیش رو خریدی! :دی من دوستم داره همین ها رو هم میگه، من خودم از نزدیک دیدم و کار کردم هم واقعا خیلی بیریخت بود! :دی

من نظر دوستان رو تایید میکنم، آیفون و HD2 خیلی جذاب ترن. اینترفیشون هم خیلی زیباست! آیفون رو شاید خیلی ها داشته باشند ولی هنوز هم خیلی زیباست! علاوه بر اونها، این کریستال هم که دوستمون معرفی کردن برای شما که دنبال کلاس گذاشتن هستید خیلی مناسبه و اینترفیس زیبایی هم داره، قول میدم تا سالها خز نمیشه، چون همونجور که ایشون گفتن اولا برند الجی هست و همه میدونند الجی برندی هست که حداقل تو ایران اصلا خز نمیشه! مدل های معروفش که مردم بشناسند همین شاین و شکلات و ویوتی هستن که همه 200 به پایین هستند، ولی این کریستال با این قیافه و کیبورد منحصر به فرد (شفاف) چشم همه رو در میاره! قیمت هم 590 تومان با گارانتی. به عنوان اطلاعات بیشتر، امکانات خوبی هم داره، مثل آیفون و HD2 هم خازنیه و هم مالتی تاچ! دوربینش 8 هست. عیبش هم نداشتن سیستم عامل و قابلیت جی پی اس هست (که شما گفتید دنبال امکانات نیستید).

hamijoon
31-10-2009, 16:26
واي كه چقدر سخته گزينش كردن ....

اين LG عجب جالبه تا حالا نديده بودم . آيفون و HD2 هم خيلي خوبن .. موندم چيكار كنم

pulp_152
31-10-2009, 16:38
حسین جان n97 کجا 7620 کجا ! ... اگه فکر میکنی اینجوری تفاوتی نداره پس همین کریستالم تفاوتی با 8300 نداره ! ! ! همین اسم giorgio armani و اب طلاش کلی تفاوته ... همینطور که مدل کریستالیه ال جی تمایزش داده با 8300 سامی ...

در کل ارمانی یه گوشی کاملا با کلاس و محدوده که علاوه بر کلاس فعلا بهترین گوشی کیبورد داره معرفی شده در بازاره ... و جز 5 تای اول از لحاظ تکنولوژی در کل گوشی ها هم هست .. اینترفیس مخصوص فشن که با نام w&l که المانش در بالاش هست هم داره که علاوه بر اینترفیس بسیا زیبای b7610 باشه ... از لحاظ اینترفیس تکه و تقریبا هیچ گوشی چنین اینترفیسی نداره ...

Michael Ropy
31-10-2009, 17:09
محمد رضا جان! (درست گفتم؟!) من از لحاظ قیافه میگم! بالاخره یکم شبیهند (یه سبکند، کیبورد و فول تاچ) آب طلا بودن که چیز خاصی نیست فقط یکم رنگ طلا میزنه کسی اهمیت به اینا نمی ده! 8800 هم طلایی داره ولی خیلی عادیه الان کسی توجه به اینا نمی کنه. اسمه جیورجیو هم همینطور! چون ایشون تو ایرانه میگم، هر کسی نمی شناسه این اسمو، درسته بیشتر تهرانی میشناسند ولی فکر نمی کنم این اسم جلب توجه کنه، با توجه به اینکه در نگاه اول که معلوم نیست و باید برای شخص مقابل بیای توضیح هم بدی که این فلانه و فلانه!

ببین کلا منظورم عرف جامعه هست! مطمن باش حتی اگه امکانات کریستال صفر ولی آرمانی 1000 بود اگه به نگاه اول و جلب توجه گوشی توجه کنیم همه نگاهشون به کریستال خیره میشد! همه دیگه امکانات یادشون میرفت! من میدونم این b7620 خیلی گوشی خوبیه ولی خوب همیشه باید بسته به نیاز درخواست کننده معرفی کنیم، مطمئن باش اگه یکی گوشی با امکانات کریستال میخواست (با صرف نظر از کیبورد) مطمئن باش حداقل از الجی بهش آرینا پیشنهاد میدادم! چون حداقل قیمتش خیلی به صرفه تره. ولی با توجه به نداشتن محدودیت مالی و بحث Price/Performance و همچنین اینکه فقط دنبال کلاس هستند ایشون بهشون اینو پیشنهاد میدم، البته نمی گم فقط این گوشی! همین آیفون و hd2 هم خیلی عالیند!

در مورد اینترفیس هم هر چی باشه، بازم اینترفیس یه چیز سلیقه ای هست، حداقل من که با اینترفیس آیفون و تاچ فلو 3 دی بیشتر حال میکنم، این دیگه بسته به ایشون داره. میدونم ممکنه بگید خوب قیافه گوشی هم سلیقه ای هست ولی دلیل انتخاب من جذابیت در نگاه اول و تکراری نبودن طرح بود (چه بسا همین کریستال هم اینترفیس واقعا زیبایی داره). حالا فکر نکنی چون برنش سامسونگه گفتم نخره ها! :دی :دی نه! ولی من تو سامسونگ ها (از لحاظ قیافه) گوشی مثل آمنیا اچ دی پیشنهاد میدادم که به مراتب زیباتر از آرمانی هست.

تاکید هم میکنم این فقط نظر منه و هیچ زور گویی هم نمی کنم! :دی

pulp_152
31-10-2009, 18:50
ممنون حسین جان بابت توضیحت .. فرق 8300 با این ال جی کریستالی چیه؟

بابا 8910 کجا این ارمانی کجا .. ارمانیو ساختن واسه بچه های فشنگ ... همین که رئیس شرکت ارمانی اومده ازش تقدیر کرده یعنی گوشی خدا تومن ارزش دار شد ! البته برای کسایی که دنبال کلاسن .. در هر صورت گوشی ال جی کریستالی از نظر من با کلاس نیس! منظورم کلاسیه که دوستمون دنبالشن فقط یکم تکنولوژی به کار رفته درش جالبه که کریستالیه وگرنه فرق زیادی با 8300 نمیکنه ...بازم هر کسی نظری داره .. ولی قطعا وقتی این 2 رو میزاری کنار هم هم ز لحاظ ابهت هم از لحاظ سنگینی و پرستیژ ارمانی برندست ... با بقیه مسائل هم کار ندارم همونطور که شما گفتید حسین جان نیازی به وین موبایل یا جاوا ندارن

Michael Ropy
31-10-2009, 23:00
ممنون حسین جان بابت توضیحت .. فرق 8300 با این ال جی کریستالی چیه؟

بابا 8910 کجا این ارمانی کجا .. ارمانیو ساختن واسه بچه های فشنگ ... همین که رئیس شرکت ارمانی اومده ازش تقدیر کرده یعنی گوشی خدا تومن ارزش دار شد ! البته برای کسایی که دنبال کلاسن .. در هر صورت گوشی ال جی کریستالی از نظر من با کلاس نیس! منظورم کلاسیه که دوستمون دنبالشن فقط یکم تکنولوژی به کار رفته درش جالبه که کریستالیه وگرنه فرق زیادی با 8300 نمیکنه ...بازم هر کسی نظری داره .. ولی قطعا وقتی این 2 رو میزاری کنار هم هم ز لحاظ ابهت هم از لحاظ سنگینی و پرستیژ ارمانی برندست ... با بقیه مسائل هم کار ندارم همونطور که شما گفتید حسین جان نیازی به وین موبایل یا جاوا ندارنای بابا! ما که بحثمون توی قیافه بود نه امکانات که بشینم مقایسه کنم! خداییش به نظر خودم s8300 جذابیت توی قیافه نداره، مخصوصا وقتی جلوی کریستال هست، کریستال بسته شده (یعنی اسلاید بسته) خیلی زیباست چه به برسه به اون کیپدش! من که حتی KF510 رو از لحاظ قیافه بیشتر می پسندم تا S8300 (از نزدیک هم دیدم)!

در ضمن یه گوشی که فشن که ساخته میشه حتما نباید خوشگل باشه که! منظورم ممکنه هر کسی خوشش نیاد. باور کن من از سری لوکسوری نوکیا خیلی بدم میاد. حالا اگه i8910 فشن بود و آرمانی نه میگفتی i8910 بخر! :دی یه چیز دیگه شما فقط برای اینکه آرمانی اون گوشی رو تایید کرده می فرمایید (در ضمن همکاری هم بوده نه افتخاری)! اصلا تایید نکردن این گوشی توسط مدیرش واقعا حرف خنده داریه! مثل این میمونه که نوکیا به من بگه یه گوشی برای من میسازه که اسمه من روش باشه اونوقت من تایید و تقدیر نکنم!!!!! من تمام بحثم اینه که توی کلاس گذاشتن اکثر مردم کاری ندارن کی گوشی رو ساخت و تایید و تنظیم کرده (به جز یه عده خاص) شما فکر کن 1200 رو جیورجیو آرمانی روش مینوشتن چقدر مردم بهش فحش میدادن! :دی چیزی که حیرت مردم رو بگیره تویه قیاقه ایه که اونها رو متعجب کنه که کریستال بستش هم زیباست!

بازم میگم این آرمانی گوشی خیلی خوبیه ولی من فقط اینو میگم که کریستال خیلی چشه مردم رو میگیره و استثانییه تو ایران. :11:

pulp_152
31-10-2009, 23:47
به نظرم 8300 که خیلی زیباست ! حالا بازم هر کی نظری داره ...

ببین حسین جان همین که ارمانی بالاشه یعنی کلاس ! حالا اگه 1200 هم بالاش ارمانی میبود با کلاس تر بود ... ارمانی رو هر گوشی نمیاد کار کنه کلا چند تا گوشی ارمانی داریم ؟

سوای این مسئله اینترفیس فشن و قیافه ارمانی بسیار زیباست هم صفحه نمایش جذابی داره هم اینترفیس و هم ظرافت ساختش بالاست ...

نمیدونم اصول طراحی رو اشنایی یا نه ! ولی این اصول حداقل تو خودرو که گوشی هم همینطوره اینطوریه که اگه نگاه کنی میبینی ساده ترین طراحی ها متعلق به بنزه ولی بیشترین کلاس رو داره .. چون این خطوط و طراحی ساده در عین حال ظریف ! هیچ موقع کلاسشو از دست نمیده ولی طراحی های خشن مثل تویوتا کمری جذابیت زیادی در نگاه اولبرای مخاطب داره ولی به مرور زمان جذابیتش کم میشه و کم کم از بین میره ... حالا تفاوت کریستال با ارمانی به نظرم تو همینه ! که کریستال جذابیتش به مرور زمان کم میشه ولی ارمانی ابهت خودشو داره باتوجه به قیافه ای که میبینم .. حداقل طراحیش اینو نشون میده ..

pulp_152
01-11-2009, 00:03
اینم عکس پشتش

mr_rayan
01-11-2009, 00:04
من نشستم با حوصله همه حرفاتون رو خوندم.الان هم میخوام به عنوان یه هموطن نظر شخصیم رو بگم.
به نظر منم حق با پالپ عزیز هست.آرمانی کلاسش واقعا فوق العادست،گوشی ابهت داره و بزرگتر از کریستال هست.حتما هم میدونید که ال سی دی گوشی هرچی بزرگتر باشه گوشی رو بهتر نشون میده.به نظرتون چرا این 8800 مسخره با اینکه کاملا گرون هست ولی همه میگن بی کلاسه؟؟؟؟؟یکی از دلایلش اینه که صفحه نمایش خیلی کوچیکی داره و اندازه گوشی با 1100 یکیه.
البته عرض کردم این یکی از دلایل هستش،دلیل بعدیش هم کمبود امکانات که هر کی اون گوشی رو میبینه میگه رفتی یه میلیون پول دادی بابت چی؟؟؟؟
دلیل دیگرش هم اینه که گوشی زیبایی نداره.
آرمانی یکی از دلایلش که اونو کاملا خاص میکنه در وحله اول اینه که تعداد محدودی ازش تولید میشه و این به نوبه خودش یعنی آخر کلاس.
دلیل دیگش اینکه مارک جورجیو آرمانی بالاشه که اینم دیگه واسه خودش خدای کلاسه چون یعنی اینکه این گوشی سفارشی ساخته شده.
دلیل دیگرش اینه که صفحه نمایش بزرگ گوشی و اون رنگ طلایی که توش به کار رفته خودش چشم همه رو خیره میکنه.
و دلیل دیگه اش اینه که واسه پولی که میخوای بدی امکانات هم میگیری یعنی گوشی هستش سرشار از امکانات و تکنولوژی.
و اما در مورد کریستال،این گوشی هنوز افت قیمت خودش رو نکرده،بذارید افت قیمت خودش رو بکنه میبینید که همچون گوشی تک و با کلاسی باقی نمیمونه و در ضمن این گوشی فقط بجز صفحه کلید کریستالش هیچ جذابیت دیگه ای نداره.
ولی آرمانی آخر همه چیزه.
.
.
حالا از بحث که دور نشیم من بازم اصرارم بر اینه که این دوستمون آیفون بگیره.بابا برو آیفونرو بگیر دیگه........
یادمه یکی از دوستان توی پستش گفته بود که نه این 3gs نه جیلبریک میشه نه بدون وای فای بدرد میخوره که باید خدمتش عرض کنم که شما که اطلاعاتت کامل نیست ذهن دیگران رو مخدوش نکن.

key_1
01-11-2009, 00:10
اقا 3GS بدیش اینه که هنوز جیلبریک نشده + WIFI باید حتما داشته باشی!
یه برنامه بخوای بریزی باید پی سی داشته باشی
بلوتوث هم که نداره: دی
دوربینشم از 1100 بد تر عکس می گیره و فیلم برداریش هم بماند
از من می شنوی یه گوشی شیک بگیر که ارزش داشته باشه و .

ببخشید دوستان
با اجازه جواب ایشون رو میدم
کلا حرفات و بهتر بگم این پستت جالب بود دوست عریر !!:10:
جهت اطلاع عرض میکنم !
حتی ورژن 3.1 هم جیلبریک شده خیلی وقته:18:
به wifi هم 100 % احتیاجی نیست و بدون اون هم به راحتی میشه همه کارهارو انجام داد !
درمورد برنامه ریختن هم یه طوری گفتید انگار گوشی های دیگه خودشون از تو کارخونه پر از برنامه می شن و میان به بازار ! و شاید اون ال جی که ازش دم زدی اتوماتیک از رو هوا بدون pc برنامه ریزی بشه !!
بلوتوٍث هم ورژن 1.8 هست که به راحتی کار می کنه و ورژن 2هم خیلی زود زود میاد و روی همه رو کم میکنه !
تو عکس تو 3 مگاپیکسلی ها تکه و فیلمبرداریشم عالیه در حد خودش

به دوست عزیزی که راهنمایی می خواستند در حد خودم نطرم اینکه 3GS اصلا به درد شما نمی خوره
بنا به دلایل و خواسته هایی که شما دارید
چون کار با 3GS مثل گوشی های دیگه نیست و نسبتا کارای جانبیش حرفه ای تره !
یه گوشی مثل htc Hd2 بگیر و خودت رو راحت کن !:10:

hamijoon
01-11-2009, 00:24
بچه ها تا حالا ديدين يكي گيج بشه ؟؟؟؟ نديدين ؟؟؟ ببينين :دي

واي كه چه دوستاي خوبي من تو پي سي داشتم و نميدونستم كه اينقدر راهنمايي ميكنن دمه همتون گرم ...

اين يارو چيه ؟؟( جيلبرك)

من خيلي با آرمانيه حال كردم اما فعلا تو ايران نيست خوب پس حالا يه كاري ميكنيم بيام بين Iphone Vs Hd2 vs LG يكيو انتخاب كنم به محض اينكه آرماني اومد سريع ميرم ميگيرمش .

شما از اين 3تا كدومو ميگين؟؟؟ ( فقط كلاس همين) راي گيريه :دي

گوشي كه بيشترين راي و بياره اين افتخار نصيبش ميشه كه گوشيه من بشه :دي

بازم ممنون

pulp_152
01-11-2009, 00:25
نظر بنده از لحاظ کلاس ایفون همون سیب پشتش کافیه .. پشت اچ دی 2 اصلا قشنگ نیس !

key_1
01-11-2009, 00:29
بچه ها تا حالا ديدين يكي گيج بشه ؟؟؟؟ نديدين ؟؟؟ ببينين :دي

واي كه چه دوستاي خوبي من تو پي سي داشتم و نميدونستم كه اينقدر راهنمايي ميكنن دمه همتون گرم ...

اين يارو چيه ؟؟( جيلبرك)

من خيلي با آرمانيه حال كردم اما فعلا تو ايران نيست خوب پس حالا يه كاري ميكنيم بيام بين Iphone Vs Hd2 vs LG يكيو انتخاب كنم به محض اينكه آرماني اومد سريع ميرم ميگيرمش .

شما از اين 3تا كدومو ميگين؟؟؟ ( فقط كلاس همين) راي گيريه :دي

گوشي كه بيشترين راي و بياره اين افتخار نصيبش ميشه كه گوشيه من بشه :دي

بازم ممنون

جیلبریک به نوع هک نرم افزاریه که اجازه ریختن برنامه ها رو رو آیفون یا بهتر بگم سیستم عاملش میده !
LG رو که ببوس بزار کنار
آیفونم به دردت نمی خوره
همون HD2 خوبه !!!!!!:31:

hamijoon
01-11-2009, 00:34
فقط يه جوري راي بدين كه مساوي نشه من دوباره گيج شم :دي

mr_rayan
01-11-2009, 00:36
توی با کلاسی اول آرمانی ولی بدلیل اینکه توی ایران نیست همون آیفون رو پیشنهاد می کنم.ال جی هم که به نظرم اصلا با کلاس نیست.

rozy_1500
01-11-2009, 01:44
بهت حق میدم که بخوای سر در گم بشی! خدایشش انتخاب خیلی سختیه
اگه نظر من یکی رو هم بخوای آیفونه

اما نظر نهایی سلیقه و استدلال خودت از این تاپیکه

Michael Ropy
01-11-2009, 09:10
ال جی هم که به نظرم اصلا با کلاس نیست. یکم انصاف داشته باشید! باز میگفتی کلاسش از آیفون کمتره یه چیزی! من که میدونم اگه این کریستال رو شرکت دیگه ای میزد اینجوری نمی گفتید! :دی

به نظرم بهتره خودت از نزدیک ببینی، سلیقه ی خودت که خیلی مهمتره! ولی باز نظر خودم: آیفون، ولی اگه این هم مهمه که میخوای دست کمتر کسی باشه (چشمه همه در بیاد :دی) کریستال.

dc_error691
01-11-2009, 09:26
فکر کنم نظر اکثریت آیفونه
البته اگه آرمانی گیرت نیومد یا همونطور که خودت گفتی آیفون بگیری تا اون بیاد!
البته این الجی هم زیباست ولی قیافش به گوشی یه تومنی میخوره

hamijoon
01-11-2009, 11:26
دوستاي گلم اميدوارم بتونم جبران كنم ... خيلي لطف كردين:40:

با راي اكثريت آيفون انتخاب شد كه بعداظهر ميرم بخرم ... هر وقت آرماني اومد ميام تاپيكش اطلاعاتمو كامل كنم كه اونم بگيرم ....

:40::40::40:
dc_error691
pulp_152
mr_rayan
key_1
RAY-MILAD-007
merikh_merikh
far2009
!@#$%^&*()
Michael Ropy
ninja3000sh
Ava UK
reza2pars
mamad6280
4870x2
rozy_1500
SI-SA
S A M S U N G
Farzad162
fariborz_1
hasanmotori
ali...
:40::40::40:
دست همتون درد نكنه

4870x2
01-11-2009, 13:39
ولی من یه چی بگم بعدش تاپیکو ببندین: دی
ایفون تو ایران چیز شاخی نیست!
مثلا خودش کنتور می ندازه هیچی استفاده نکنی سر ماه 15 تومن پول قبض میادش:27:
ایفون یک گوشی امریکایی هستش و وقتی تو ایران تحریم اش کردن بهتره ما هم تحریمش کنیم: دی
در ضمن ایفون به نظرم از ارمانی و کریستال خز تر هستش نظر شما چیه؟
خوب بریم سر ال جی و ارمانی
در مورد ارمانی بگم که :
1-تو ایران با گارانتی نمیادش
2-محدود هستش و بدرد رییس شرکت ها می خوره: دی
3-گوشی که اب طلا باشه از دست ادم بی افته رو زمین چه احساسی به ادم دست میده?؟
در مورد کریستال که دوستان اول ال جی رو می بینن بعدش شکل کلی گوشی هم بگم که تو زیبایی فعلا حرف اول رو میزنه و بهتره بحث نکنین حالا چه دیدی شاید فردا روی کریستال نوشتن D&G ببینیم شما دوستان چی می خواین بگین: دی

dc_error691
01-11-2009, 14:35
مطمئنی ؟ دوستای من دارن و تاحالا از همچین مشکلی چیزی نگفتن

merikh_merikh
01-11-2009, 14:48
نظره من با توجه به احتياجات دوستمون ايفن ميباشد.
انتخاب خوبی کردین.
البته به تاچ اچ دی2 هم فکر کنید و بین این دو(ایفن 3جی اس و تاچ اچ دی2)یکی را در نهایت انتخاب کنید.

merikh_merikh
01-11-2009, 14:51
ایفون یک گوشی امریکایی هستش و وقتی تو ایران تحریم اش کردن بهتره ما هم تحریمش کنیم: دی
در ضمن ایفون به نظرم از ارمانی و کریستال خز تر هستش نظر شما چیه؟
خوب بریم سر ال جی و ارمانی
در مورد ارمانی بگم که :
1-تو ایران با گارانتی نمیادش
2-محدود هستش و بدرد رییس شرکت ها می خوره: دی
3-گوشی که اب طلا باشه از دست ادم بی افته رو زمین چه احساسی به ادم دست میده?؟
در مورد کریستال که دوستان اول ال جی رو می بینن بعدش شکل کلی گوشی هم بگم که تو زیبایی فعلا حرف اول رو میزنه و بهتره بحث نکنین حالا چه دیدی شاید فردا روی کریستال نوشتن D&G ببینیم شما دوستان چی می خواین بگین: دی
در مورد ایفن اصلن چنین مشکلاتی وجود نداره و شما کاملن در اشتباه هستین.
من یکی از فاملامون داره و کاملن هم راضی میباشد.

pulp_152
01-11-2009, 14:56
نظره من با توجه به احتياجات دوستمون ايفن ميباشد.
انتخاب خوبی کردین.
البته به تاچ اچ دی2 هم فکر کنید و بین این دو(ایفن 3جی اس و تاچ اچ دی2)یکی را در نهایت انتخاب کنید.

فرید کیبورد نداره ها :31:

4870x2
01-11-2009, 15:14
برادران گرامی ایفون خودش کنتور می ندازه

hamijoon
01-11-2009, 16:50
حالا من الان ميرم آيفونو ببينم بعدش ميام ميگم بهتون ولي ميخرمش ديگه :دي

dc_error691
01-11-2009, 19:19
شما از چند نفر که دارن بپرس ببینم همچین مشکلی دارن؟ دوست من که گفت مشکلی ندارم

mr_rayan
01-11-2009, 20:38
برادران گرامی ایفون خودش کنتور می ندازه

دوست عزیز شما اشتباه برداشت کردی.اونجا بحث بر سر چیز دیگه ای بود.اگه تاپیک رو با دقت بخونی متوجه میشی.
و اما در مورد کریستال،من نمیگم که کریستال گوشی زشتی هستش،من میگم اگه این دوستنمون دنبال یه گوشی با ابهت میگرده کریستال اصلا ابهت نداره،کریستال در هم رده های خودش خوب و با کلاسه ولی نه در برابر غول هایی چون آرمانی و آیفون و اچ دی2.

merikh_merikh
02-11-2009, 12:40
البته اون موردی هم که در مورد ایفن گفته شد همچینم مشکل خاصی نبود نهایتن امکانات اینترنتی را در صورت استفاده نشدن خاموش میکنیم......