PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيغام صفحه آبي هنگام نصب برنامه هاي مختلف

SonyEricsson
29-10-2009, 14:00
سلام،

به نظرتون مشكل چيه وقتي ميخوام برنامه اي مثلا Rosetta Stone يا Ultra Surf نصب كنم پيغام صفحه آبي مياد و سيستم رو ريست ميكنه! به نظرتون مشكل از چيه؟؟ ويندوزم تازه عوض شده!‌ آيا مشكل سخت افزاري هست؟؟ :13:

SonyEricsson
29-10-2009, 15:22
الان برنامه اي مثل Adobe Acrobat 9 pro نصب كردم وقتي واردش ميخوام بش Agree ميزنم باز همون پيغام صفحه آبي مياد!

همچنين برنامه اي مثل HD Tune

واقعا نمي دونم مشكل چيه در صورتي كه خيلي برنامه هاي ديگه مثل Kaspersky يا هر فايروالي يا هر برنامه گرافيكي ديگه اي بدون مشكل نصب ميشه!!!

Mohammad King
29-10-2009, 16:36
سلام مشکل سخت افزاری هست/

معمولا ن این مشکل بر میگرده به رم/

موفق باشید

SonyEricsson
29-10-2009, 19:02
مشكل سخت افزاري باشه اما سيستم راحت بالا مياد؟ فقط با برنامه هاي خاصي مشكل پيدا كنه؟؟

mjzaret
29-10-2009, 19:30
در بعضی از مواقع احتمال وجود بدسکتور در هاردتون این رو منجر میشه. یه بار داریوهاتون رو چک دیسک کنید و ببینید آیا مشکلتون حل شده یا نه.

اگه مشکلتون حل نشد من پیشنهادم اینه که شما از یه CD ویندوز دیگه‌ای که شبیه CD ویندوز شما نباشه استفاده کنید. شاید مشکلتون حل بشه.

Mohammad King
29-10-2009, 21:17
مشکل از لحاظ سخت افزاری خراب بودن سخت افزار نیست.

بعضی مواقع برمیگرده به مچ نبودن قطعات و نیم سوز شدن. شما یه بار پایه رمهات را چک کن ببین درست هست یا نه.

SonyEricsson
29-10-2009, 23:59
واقعا نمي دونم ديگه چيكار كنم سي دي ويندوز ديگه نصب كردم اما مشكل وجود داره!

پايه هاي RAM چك كردم اما نمي دونم چه جوري در مورد سالم بودنشون اطمينان پيدا كنم!
يا اينكه امكان داره پايه هاي اسلات رم مشكل داشته باشه؟؟ اما چطور مشكل داره اما الان من اينجام و امكان داره 24 ساعت سيستم بدون مشكل روشن بمونه و اينترنت و گرافيك كار كرد؟

راهنمايي كنيد لطفا!!

Mr.Vahid
30-10-2009, 00:10
ایا از انتی ویروس یا نرم افزار امنیتی استفاده می کنید؟

SonyEricsson
30-10-2009, 00:18
ایا از انتی ویروس یا نرم افزار امنیتی استفاده می کنید؟

بله ! Kaspersky & OuPost

Mr.Vahid
30-10-2009, 00:34
بله ! Kaspersky & OuPost

همون دیگه این دوتا با هم ناسازگارن

شما یکیشو پاک کن ببین جواب می گیری یا نه

outpost رو پاک کن به نظر من

SonyEricsson
30-10-2009, 02:25
همون دیگه این دوتا با هم ناسازگارن

شما یکیشو پاک کن ببین جواب می گیری یا نه

outpost رو پاک کن به نظر من

OutPost پاك كردم اما بازم اين مشكل وجود داره :41:
اين صفحه آبي من پايينشو دقت كردم چون سريع ميره نام فايل sil3112r.sys هم بود! اين نمي تونه كمك كنه براي فهميدن مشكل؟؟
آلبته بالاشم اينو ميده:

driver_irql_not_less_or_equel

Mr.Vahid
30-10-2009, 10:24
یه احتمال دیگه هم هست شما ویروس گرفتید یا قبلا گرفته بودید و لی وقتی از بین رفته به فایل های اصلی ویندوز صدمه زده که در این صورت شما باید یا وندوزتون رو عوض کنید یا ریپر اگر هم نشد دو تا علت دیگه هم می تونه داشته باشه

هاردتون بدسکتور زده

رم ها خوب جا نیفتاده باشند که شما باید یکبار جای رم هاتون رو عوض کنید

SonyEricsson
30-10-2009, 11:31
یه احتمال دیگه هم هست شما ویروس گرفتید یا قبلا گرفته بودید و لی وقتی از بین رفته به فایل های اصلی ویندوز صدمه زده که در این صورت شما باید یا وندوزتون رو عوض کنید یا ریپر اگر هم نشد دو تا علت دیگه هم می تونه داشته باشه

هاردتون بدسکتور زده

رم ها خوب جا نیفتاده باشند که شما باید یکبار جای رم هاتون رو عوض کنید

هارد رو تازه گرفتم! و فكر نكنم از اون باشه نمي دونم هر چي هست وقتي برنامه هاي مثل HDtune

من از event viewer ديدم ين خطا رو داده كه سيستم خاموش شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميتونيد بگيد DCOM چيه؟

يه چيز ديگه ميشه اسلات هاي جا رمي مشكل پيدا كرده باشه؟

SonyEricsson
30-10-2009, 11:49
امكان اينكه يه كرم تو ويندوزم باشه هست؟ اخه اين DCOM انگار از ويروس بلستر هست درسته؟

Mr.Vahid
30-10-2009, 12:31
هارد رو تازه گرفتم! و فكر نكنم از اون باشه نمي دونم هر چي هست وقتي برنامه هاي مثل HDtune

من از event viewer ديدم ين خطا رو داده كه سيستم خاموش شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميتونيد بگيد DCOM چيه؟

يه چيز ديگه ميشه اسلات هاي جا رمي مشكل پيدا كرده باشه؟

ممکنه ویندوز شما اپدیت نباشه و این مشکل یک باگ هستش!

پایه رم هیچ وقت دچار مشکل نمی شود مگر اینکه ایراد از خود سازنده باشه یا با چکش بکوبین روش!!!!!!!!!

امكان اينكه يه كرم تو ويندوزم باشه هست؟ اخه اين DCOM انگار از ويروس بلستر هست درسته؟

خیر!

Mr.Vahid
30-10-2009, 12:37
.......................

Mr.Vahid
30-10-2009, 12:40
............................

SonyEricsson
30-10-2009, 12:44
پس به نظرتون DCOM چيه؟؟

free_touch
30-10-2009, 12:46
شما بهتره جای رمهاتونو تو اسلات ها عوض کنید.اگه dual channel هستن و مثلا تو اسلاتهای قرمز هستن جاشونو عوض کن بزار تو زردها.و برعکس.
اگه تکی هست جاشو تو اسلاتی بزارید که به سی پی یو نزدیکتره.
اگه بازم مشکل باقی موند بهتره یک بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید و هاردتونو یکبار fdisk کنید و پارتیشن بندی کنید و در نهایت format و ویندوز جدید بریزید.
راستی درایور گرافیکتونم آپدیت کنید (چون صفحه ابی یا صفحه مرگ در اثر رمها و کارت گرافیک و گاهی مشکل هارد ایجاد میشه).
اگه بازم مشکل باقی موند به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری دارید مثل مشکل رم ها یا حتی بد سکتور هارد.

SonyEricsson
30-10-2009, 13:16
شما بهتره جای رمهاتونو تو اسلات ها عوض کنید.اگه dual channel هستن و مثلا تو اسلاتهای قرمز هستن جاشونو عوض کن بزار تو زردها.و برعکس.
اگه تکی هست جاشو تو اسلاتی بزارید که به سی پی یو نزدیکتره.
اگه بازم مشکل باقی موند بهتره یک بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید و هاردتونو یکبار fdisk کنید و پارتیشن بندی کنید و در نهایت format و ویندوز جدید بریزید.
راستی درایور گرافیکتونم آپدیت کنید (چون صفحه ابی یا صفحه مرگ در اثر رمها و کارت گرافیک و گاهی مشکل هارد ایجاد میشه).
اگه بازم مشکل باقی موند به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری دارید مثل مشکل رم ها یا حتی بد سکتور هارد.

تمامي مراحلي كه شما گفتيد رو انجام داده بودم قبلا اسلات رم مشكل داشت حتي تك رم ميزارم بوق ممتد ميزنه اما تو اسلات هاي ديگه كه ميزارم سيستمم بالا مياد!

نمي دونم رم ها نميه سوزه يا نه!
درايور گرافيك از سايت AMD گرفتم كارت گرافيكم ATI Radeon 9200 SE هست اما وقتي درايور اين كارت از سايت AMD ميگيرم و نصب ميكنم اين پيغام آبي بيشتر و بيشتر ميشه تا اينكه با درايور پيش فرض خود ويندوز سيستم رو نصب ميكنم البته يه درايور ديگم گرفتم براي اين كارت گرافيك كه كليه تنظيمات كارت گرافيك اضافه كرد اسمش اين بود: rad_w2kxp_omega_38205 اما بعد از نصب اونم بازم مشكل رو دارم!

يعني منظورم موقع اجرا برنامه هاي مختلف هست كه اون پيغام آبي مياد
ميشه اسلات هاي هارد ساتام مشكل داشته باشه؟ چون در پيغام آبي پايينش فايل Sil3112r.sys ميزنه!

راستي من فن AGP 8x كار نميكنه ميشه از اون باشه؟؟