PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایروالش ترکیده Nod32 business, smart security

Mo5tafa
29-10-2009, 11:13
سلام
همه چیز خوب بود تازه هم آپدیت کرده بودم که متوجه شدم قسمت فایروالم مشکل پیدا کرده!
پیغام زیر در قسمت فایروال نشون داده شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
no filtering mode defined, the personal firewall is malfunctioning. a computer restart may be requaid
اما ری استارتم می کنم درست نمی شه

مجبور شدم یکبار دیگه نصبش کنم، با اینکار موقتا این مشکل حل شده یود تا اینکه بازم امروز
دوباره اینجوری شد!!!!!!!!:41:
در ضمن فایروال روی حالت interactive هستش، همه حالتا هم انتخاب کردم اما فرقی نمی کنههههههههههههههه!

راستی یه چیز دیگه این ناد32 داره کم کم، تک تک برنامه ها رو قرنظینه میکنه هی مینویسه فلانی رو خف کردم، فلانی مشکل ویروس داره!!
هر روزم آپدیتش می کنم.:8:

ممكنه سيستم شما مشكل آلودگي به انواع ويروسها را داشته باشه.تصويري از پيغامهايي كه NOD32 اعلام ميكنه قرار بديد تا با هم كنترل كنيم.

این عکسی که بالا گذاشتم همونه دیگه! پیغام دیگه ای نمی ده! چیز خاصی نمی گه!!!!!:41:

تصویر پیغام قرنطینه رو ندارم اما یه بالون زورد معمولی اون پایین میومد که میگف مثلا image ready.exe آلوده به ویروس Salary شده و در نتیجه قرنطینه!!!!!!!!!!!
2- نسخه 4 bussiness edition
3- فایروال با برنامه امنییتی دیگری ندارم، فایروال ویندوز هم خاموشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

ظاهرا ويندوز شما آلوده به ويروس Salitary شده كه ابتدا بايد آنرا از بين ببريد(ميتونيد در انجمن اورژانس سيستمهاي آلوده مطرح كنيد).بعد از
پاكسازي اين ويروس ببينيد آيا مشكل شما از بين ميره يا خير.شايد مربوط به اين ويروس باشه.

این طومار داستان من و نادم بود، حالا شما چی میگیـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــد؟؟ ؟

picher_s
29-10-2009, 12:55
سلام

این SaliTy است.

برو به تاپیک سالیتی.

موفق باشید.