PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری.کمک کنید

mahfa2236
29-10-2009, 00:00
سلام من از یه دوستان یهhob گرفتم میخوام بدونم آیا با hobمیشه من اینترنتshareکنم در صورتی که با نرم افزار به همه پهنای باند مساوی بدم؟؟؟یه سوال دیگه اینکه سرعتش رو میزنه10mbpsآیا این سرعت پایین نیست???یعنی تو تبادل اطلاعات واسه 5تا سیستم و اینترنت پرسرعت مشکلی نداره؟؟؟؟چیزی که روش نوشته اینه:microhob/8.tp1008cدر ضمن اینhobکابل برق نداشت من یه ترانس که از یه هاب دیگه آوردم که برق12ولت با 1آمپر میده اما نزدیک به 20minکه هاب روشنه نمیدونید چقدر داغ میکنه آیا این برق کمتری میخواد؟؟؟؟آیا هاب خرابه؟؟؟دقیقا جایی که کابل ترانس میره و اطرافش داغ میشه که من خودم خاموشش میکنم.آیا این هاب نیمسوزه؟؟اما حواستون باشه کهportiکه بهش کابل شبکه وصل میکنم چراغش روشن میشه و حتی عملpingهم انجام میده.ممنون.

mahfa2236
30-10-2009, 10:54
یعنی هیچ کس این سوالایی که من کردم جوابشو بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟

undertaker_ss
30-10-2009, 18:41
سلام من از یه دوستان یهhob گرفتم میخوام بدونم آیا با hobمیشه من اینترنتshareکنم در صورتی که با نرم افزار به همه پهنای باند مساوی بدم؟؟؟یه سوال دیگه اینکه سرعتش رو میزنه10mbpsآیا این سرعت پایین نیست???یعنی تو تبادل اطلاعات واسه 5تا سیستم و اینترنت پرسرعت مشکلی نداره؟؟؟؟چیزی که روش نوشته اینه:microhob/8.tp1008cدر ضمن اینhobکابل برق نداشت من یه ترانس که از یه هاب دیگه آوردم که برق12ولت با 1آمپر میده اما نزدیک به 20minکه هاب روشنه نمیدونید چقدر داغ میکنه آیا این برق کمتری میخواد؟؟؟؟آیا هاب خرابه؟؟؟دقیقا جایی که کابل ترانس میره و اطرافش داغ میشه که من خودم خاموشش میکنم.آیا این هاب نیمسوزه؟؟اما حواستون باشه کهportiکه بهش کابل شبکه وصل میکنم چراغش روشن میشه و حتی عملpingهم انجام میده.ممنون.

بله میشه شیر کرد
10 مگ خیلی بیشتر از نیازهای شبکه تون هست نگران نباشید
اون قسمت کابل برق و اینا و هم نمی دونم:31:

mahfa2236
30-10-2009, 23:24
میدونم که میشه شیر کرد اما شنیدم خود هاب به صورت اتوماتیک چه به پورتها سیستمی باشه و چه نباشه پهنای باند رو به اونا میده و پهنای باند این وسط از بین میره میخوام بدونم این درسته یا نه؟؟؟؟

undertaker_ss
31-10-2009, 10:50
میدونم که میشه شیر کرد اما شنیدم خود هاب به صورت اتوماتیک چه به پورتها سیستمی باشه و چه نباشه پهنای باند رو به اونا میده و پهنای باند این وسط از بین میره میخوام بدونم این درسته یا نه؟؟؟؟

ببین هاب یه دستگاه لایه 1
یعنی مدار خالی قدرت تصمیم گیری و اینا هم نداره
فقط هر چی براش بیاد همین جوری می فرسته بره
پس فکر نمی کنم اینی که گفتی درست باشه چون فقط در صورتی که سیستمی به پورتش وصل شده باشه اون پورت رو می شناسه

mygonabad
17-11-2009, 23:52
فکر کنم 12 ولت برای یک هاب فسقلی باید زیاد باشه دور و بر هابو نگاه کن شاید ولتاژ ورودیشو نوشته باشه یا اگه نبود برو تو سایتش مشخصاتش رو از سایت خودش در بیار
من یک هاب 5 پورت دارم که ولتاژ ورودیش فقط 3 ولته البته آمپرش 1.5 هست
درمورد سرعتتونم باید بگم میشه 1.25Mb در ثانیه نیاز اینترنتتون رو که 1000% جواب میده برای شبکه هم بد نیست البته شبکه LAN باید 100mbps باشه

hashem_wolf
29-11-2009, 21:11
1: hub دیگه منسوخ شده و تو موزه هست
اونی که دست شماست سوییچ هست

2: یک آداپتور 7.5 ولت1.5 آمپر براش استفاده کنید

3: بله میتونید اشتراک دهید اینترنت رو

4: با isa و bandwith slpiter هم میشه مدیریت کرد