PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رایت پوشه‌های با نام فارسی به وسیله‌ی نرو در ویندوز سون

mjzaret
28-10-2009, 23:16
نمی‌دونم براتون پیش اومده یا نه!
هر موقع که می‌خوام پوشه‌های فارسی نوشته شده در خود ویندوز سون رو رایت کنم اخطاری مبنی بر اینکه فایلهاتون خراب هست میده.
اما پوشه‌هایی رو که قبلاً در XP اونها رو به صورت فارسی نوشتم رو گیر نمی‌ده فایلهای درونش رو رایت می‌زنه.

بیشتر این مشکل در رایت زدن به صورت MP3 هست و در موارد دیگه مشکلی نداره.

mehdi_halla
29-10-2009, 07:42
شما قسمت یونیکد زبان رو انتخاب کردین روی فارسی.؟روی persian قرار دادین؟شاید مربوط به این باشه.
در ضمن توی ویندوز 7 مطرح می شد بهتر بود.

mjzaret
29-10-2009, 11:44
بعد از دو ماه کار کردن با ویندوز سون اینها رو مطمئن باشید که امتحان کردم. اگه یه نگاهی به نوشته‌هام بندازید از لحاظ نگارشی (جای ویرگول و نقطه و فاصله‌ها) همه چیز رو رعایت می‌کنم.
شما که می‌نویسید (می نویسید) بایستی به این موارد توجه کنید.

mehdi_halla
29-10-2009, 18:14
بعد از دو ماه کار کردن با ویندوز سون اینها رو مطمئن باشید که امتحان کردم. اگه یه نگاهی به نوشته‌هام بندازید از لحاظ نگارشی (جای ویرگول و نقطه و فاصله‌ها) همه چیز رو رعایت می‌کنم.
شما که می‌نویسید (می نویسید) بایستی به این موارد توجه کنید.

منظورتون چیه دوست عزیز؟

mjzaret
30-10-2009, 01:28
تمام قسمت‌های مربوط به زبان رو درست انتخاب کردم و مشکلی در زبان و یونیکدش وجود نداره. در XP قسمتی بود وقتی اون تیک رو می‌زدی برنامه‌هایی که با یونیکد مشکل داشتند، مشکلشون برطرف می‌شد. یکی از این برنامه‌ها Nero بود. برنامه‌ی دیگه‌ای که به ذهنم می‌رسه Adobe Reader هست که در XP مشکل داشتم و با تیک‌دار کردن قسمت مورد نظر مشکلم رو برطرف کردم.

اما در ویندوز 7 نمی‌تونم فقط در حالت MP3 پوشه‌های فارسی رو Add کنم.