PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تسکبار پروپرتیس (Taskbar Properties) و هاید کردن ایکون های دسکتاپ

ni.va
28-10-2009, 21:29
سلام
من دست به گریبان دو مشکل عجیب شدم
وقتی Taskbar Properties رو باز میکنم و OK رو میزنم ( حتی اگه هیچ تغییری نداده باشم ) پنجره همینجور میمونه و Not Responding میزنه تا اینکه با Ctrl+Alt+Del از دستش خلاص شم (امتحان کردم تا 3 ساعت هم درست نمیشه) وقتی هم End Task میکنم هرچی فولدر باز دارم می بنده (انگار که یه فولدرو End Task کنی)

و وقتی تیک Show Desktop Icons رو ورمیدارم (یا میذارم) جای پنجره ها رو دکستاپ میمونه تا Log off و Log on نکنم درست نمی شه

راستی یه سوال هم داشتم
من دوتا هد ست به PC وصل کردم ولی صدا تو هد ست Base نداره مشکل از ویندوزمه یا تو هر ویندوزی اینجوریه؟؟

با تشکر از کمکتون
اگه چیزایی که مطرح کردم تکراری بود ببخشید چون نمیدونستم با چی سرچ کنم سرچم کردم چیزی پیدا نشد.:31:

Mr.Vahid
29-10-2009, 00:49
ماشا....... به ویندوز:31::27:

شک نکن تنها راه باقی مانده عوض کردن ویندوز هستش!!!

mehdi_halla
29-10-2009, 08:05
شما دستور تعمیر ویندوز رو توی run وارد کنین شاید فرجی شد:
sfc /scannow
سی دی ویندوز رو قبلا توی سی دی رام گذاشته باشین.ویروسی که نیست سیستمتون؟

سوال دوم:مشکل از ویندوز که نیست.شما با هز نرم افزاری که آهنگ رو اجرا میکنین یه تنظیمات Equalizer داره که اونجا میتونین مقدار bass رو کم وزیاد کنین(غیرمستقیم وشاید مستقیم).در ضمن خود کارت صدا این خاصیت رو داره.
ولی کلا از هدفون نباید زیاد انتظاری داشته باشین.

ni.va
29-10-2009, 15:34
تشکر از جواب:31:

من سیستمم تا اونجایی که NOD 32 بهم میگه ویروسی نیست.

مشکل دسکتاپ رو هم که گفتم از همون اوایلی که ویندوز رو ریختم وجود داشت
پس شاید بشه اینجور نتیجه گرفت که ویندوز از اول مشکل داشته...حالا منم اسکن رو اجرا میکنم خبر میدم
البته حدس میزنم با تغییر در ریجستری بشه این مشکلو حل کرد

درباره ی Bass باید بگم اسپیکرم عالی اجرا میکنه و این هد ستا با چیزی مثل MP3 Player عالی Bass دارن

دوباره ممنون نظری داشتید برام بنویسید

رستی یادم رفت بگم ویندوزم سرویس پک 3 هستش (رو جعبش نوشته Gamer Edition واسه شرکت کویر که بخاطر این عنوان کلی چیز ازش حذف کردن!!!):20: