PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناسایی فلش مموری

HoshMaN
28-10-2009, 17:03
شلام من یه فلش مموری transcd دو گیگ دارم که هر وقت توی کامپیوترم میذارم گزینه ی unknown usb و یا not regnoized می دهد. البته من این فلش را با 2 کامپیوتر دیگه امتحان کردم. و رو هر دو تا جواب داد و حتی چندتا فایل رو به راحتی روش کپی کردم. اما متاسفانه روی کامپیوتر خودم نمیاره. و به احتمال زیاد اشکال از کامپیوترم هست. البته من فلش کارت دیگری ندارم که امتحان بکنم آیا کامپیوترم با همه فلش کارت ها مشکل داره یا نه. لطفا کمک کنید.

amir_toos
28-10-2009, 19:08
شما فلش رو به کجا وصل می کنی(جلو یا عقب یا از هاب استفاده می کنی ) ؟؟؟؟ راهنمائی: ویندوز رو عوض کن - یک آنتی ویروس قوی مثل کاسپراسکای اسکن کن بعدش فلش رو به USBهای عقب وصل کن ببین چی میشه

mjzaret
28-10-2009, 19:53
شما فلشتون رو به کجای کیستون وصل می‌کنی؟ جلوی کیس یا پشت کیس به مین‌بوردتون؟

اگه به جلوی کیس وصل می‌کنید پیشنهاد می‌کنم که به پشت کیس و به USB مین نصب کنید و ببینید مشکلتون برطرف می‌شه یا نه.

اگه برطرف نشد سیستم‌تون رو خاموش کنید و تمام کابلهای پشتش رو قطع کنید. باطری مین‌تون رو در بیارید و دو پین اون رو با یه فازمتر به هم وصل کنید تا بایوستون رست بشه و به حالت کارخانه برگرده، یا اینکه بعد از درآوردن باطری 5 دقیقه صبر کنید و منتظر بمانید.

بعد سیستم‌تون رو روشن کنید و ببینید چه اتفاقی می‌افته. احتمال بسیار زیادی می‌دم که با این عمل مشکلتون برطرف بشه در غیر اینصورت ویندوزتون رو عوض کنید و بعد از نصب ویندوز هیچ برنامه‌ای رو نصب کنید و وارد هیچ درایوی نشوید. حالا فلشتون رو وصل کنید و ببینید باز هم مشکلی دارید یا نه.
اگه مشکلتون برطرف شد پس اشکال از ویندوز و به احتمال نسبتاً قوی سیستم‌تون آلوده به ویروس هست و با یه آنتی‌ویروس آپدیت شده ویروس‌کشی کنید.
و اگه مشکلتون برطرف نشد پس مین‌تون مشکل داره و بایستی بفرستیش گارانتی. اگه گارانتی نداره از یه مبدل PCI به USB تهیه کن و استفاده کن.