PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوری برای خرید خودرو تا130 میلیون

hooman_n
28-10-2009, 08:01
سلام دوستان من در خرید دو اتومبیل porsche_cayenne ÷ورشه کاین 2010 وlexus RX 2010 مردد شدم ..به این دلیل....RX full option قیمت118 میلیون porsche قیمت ارزان ترین مدل 127 میلیون.......البته نظردیگه ایدر مورد ماشین دیگه هم بدید....با تشکر.

farshad bugatti
28-10-2009, 16:34
سلام دوست عزیز
لطفا معیار ها و انتظاراتتون رو از ماشین بگین تا بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

hooman_n
29-10-2009, 09:21
ممنون ازتوجهتون ...راستش من با توجه به هزینه ای که دارم میکنم و حد اکثر تا2 یا3 سال استفاده ای که از ش میکنم من فقط دنبال یکsuv لوکس هستم با موتوری قدرت مند وبا مصرف سوخت کمتر ترجیحا.... و این رو هم می دونم که امکانات داخلی Rx قابل مقایسه باcayenne نیست اما نام ÷ورشه واین فکر که داری ÷ول میدی تویوتا سوار میشی اذیتم میکنه ..البته شاید حرفم سطحی باشه اما ..............یعنی اخرش اینکه می خوام ماشین با کلاس تر و بهتری سوارشم .....چون هرکی یک نظری داده من گیج شدم...

rami_hemi
29-10-2009, 10:15
خب دوست عزیز شما حق دارید به برند ماشینی که سوار میشید توجه کنید نمیشه گفت سطحی هستش اطلاعات هم به قدر کافی دارید در مورد هر دو مدل .
من نظرم روی پورشه هستش دلیل هم برندی هستش که دره و کیفیتی که داره .طراحی متفاوتتر پورشه هم که اون رو از تمام suv ها مجزا میکنه یکی از دلایل دیگه هستش البته قسمت عقبش زیاد متفاوت نیست ولی از نمای جلو و جانبی تا حدودی القای یه پورشه رو میتونه به آدم بکنه.

farshad bugatti
29-10-2009, 15:27
ممنون ازتوجهتون ...راستش من با توجه به هزینه ای که دارم میکنم و حد اکثر تا2 یا3 سال استفاده ای که از ش میکنم من فقط دنبال یکsuv لوکس هستم با موتوری قدرت مند وبا مصرف سوخت کمتر ترجیحا.... و این رو هم می دونم که امکانات داخلی Rx قابل مقایسه باcayenne نیست اما نام ÷ورشه واین فکر که داری ÷ول میدی تویوتا سوار میشی اذیتم میکنه ..البته شاید حرفم سطحی باشه اما ..............یعنی اخرش اینکه می خوام ماشین با کلاس تر و بهتری سوارشم .....چون هرکی یک نظری داده من گیج شدم...
من بودم RXرو انتخاب میکردم.
اما با توجه به دیدگاه شما و معیارتون همون پورشه انتخاب خوبیه. با توجه به اینکه که گفتین مصرف سوخت کمتر و پر قدرت... من یه مقایسه کوچیکی هم میکنم
تو شتاب که تقریبا برابرند . اما پورشه با مصرف ترکیبی 9/12 پرمصرف تر از لکسوس هستش.در ضمن پورشه تو داخل شهر 5/18 میسوزونه که در مقابل لکسوس 2/13 که در مصرف سوخت لکسوس بهتره در ضمن تو این رنج BMW X3 از لحاز مصرف سوخت تکه 9/8 لیتر (ترکیبی)
اما X3 هم به خاطر زیاد بودنش به خصوص در تهران و اینکه فعلا پورشه خاص تره ... گزینه خوبیه.

ramin_007
29-10-2009, 15:42
من نميدونم porche تو ايران با چه option مياد ولی 100% porche سر تره

hooman_n
30-10-2009, 14:03
خیلی از نظروکمک دوستان ممنونم ..نظر خودم هم روی پورشه بازم ممنونم

morisiona
02-11-2009, 10:22
این مدل پورشه از انواع تست ها به عنوان مثال تست 24 ساعته در جاده های پر پیچ و خم و تست در بیابان نا هموار و تست درون اب هوای فوق الاده سخت سر بلند بیرون امده
شما می دانید هر اتومبیلی به اسانی به خدمت پلیس المان گرفته نمی شود پس 100% پورشه کایین رو انتخاب کنید
هر چند من در اغلب پست هام لکسوس رو سر تر می دونم بهتر این هم بدونید لکسوس از کمپانی تویوتا است و این که تویاتا متخصص ساختن خودروهای شاسی بلند هست در این شکی نیست اما در این مقایسه اصلا با پورشه قابل قیاس نیست
چون هر چی باشه پورشه واقعا علم هست
این مدلش هم که واقعا قوقا کرده تو کل دنیا !
پس هر چی تیپش بالا ترباشه بهتره اگه خواستی بیا من مابقیشو بهت بدم چون ضرر نخواهی کرد !

corey
02-11-2009, 13:42
خیلی از نظروکمک دوستان ممنونم ..نظر خودم هم روی پورشه بازم ممنونم

تو این که پورشه بهتره شکی نیست ولی قیمت 127 ملیونی کاین اصلا وجود نداره
کاین با ضعیف ترین پیشرانه و آپشن های معمولی نزدیک 180 تومن و کاین فول آپشن بیش از 200 تومن قیمت داره

MoHaMaD ZaNd
02-11-2009, 13:55
تو این که پورشه بهتره شکی نیست ولی قیمت 127 ملیونی کاین اصلا وجود نداره
کاین با ضعیف ترین پیشرانه و آپشن های معمولی نزدیک 180 تومن و کاین فول آپشن بیش از 200 تومن قیمت داره
والله منم از يكي از دوستانم كه قيمت گرفتم گفتن كه 127 تومني وجود نداره !!!

rezidentevilone
02-11-2009, 13:58
لینک دارید از این پورشه ؟

farshad bugatti
02-11-2009, 14:09
ولی قیمت 127 ملیونی کاین اصلا وجود نداره
گرانترین مدل کاین 170 میلیون قیمتشه
من خودم 3 روز پیش دیدم تو تبریز یکی خریده 128 میلیون گارانتیش هم 24 ماه نامحدوده
این مدل خارج از ایران 48 هزار دلار قیمتشه!

hheadshoter
02-11-2009, 17:35
منم تو یه فروم تخصصی ماشین خوندم که از خود معین خودرو قیمت رو پرسیده بودند که تقریبا از 130 ملیون استارت میخورد

boeing_747
02-11-2009, 17:54
پورشه كاين خيلي خوبه و اكثر كشورها خودروي كاين رو براي شركت در مسابقه 7000 كيلومتري رالي ترنسبريا و هم براي امبولانس و هم پليس استفاده مي كنند

البته كاين بالا مدل S و از نوع ترنسبريا است نه مدل 6 سيلندري

قيمت كاين تو دوبي از 214000 درهم تا 498000 درهم است
كه پورشه كاين معمولي 6 سيلندر 290 اسب بخار با شتاب 0-100 در 8.5 ثانيه و حداكثر 228 كيلومتر در ساعت به قيمت 214000 درهم فروخيته ميشه(بدون آپشن)

خودتون محاسبه كنيد كه قيمت نهاييش چقدره

قيمت خريد خودرو + ترخیص از گمرک(93%)+ شماره گذاری(5%) + خودروی فرسوده 3 ميليون(با توجه به ميزان مصرف سوخت كاين)

=
....

boeing_747
02-11-2009, 18:48
آدرس شركت پورشه در دوبي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كه اطلاعات در مورد اتواع مدل هاش است

corey
02-11-2009, 19:05
من خودم 3 روز پیش دیدم تو تبریز یکی خریده 128 میلیون گارانتیش هم 24 ماه نامحدوده

جدا
یعنی انقدر قیمت ها تو تهران بالاتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا برام عجیبه که کاین بین 2 تا شهر 50 ملیون اختلاف قیمت داره !!!!!!

ضمنا کاین مگه پرایده که قیمتش ثابت باشه این ماشین بسته به آپشن هاش قیمتش متفاوته مدل 8 سیلندش هم تهران هست خواستین آدرس بدم

farshad bugatti
02-11-2009, 20:30
جدا

ضمنا کاین مگه پرایده که قیمتش ثابت باشه این ماشین بسته به آپشن هاش قیمتش متفاوته مدل 8 سیلندش هم تهران هست خواستین آدرس بدم
خب شما مثل اینکه حرف منو متوجه نشدید... من تا انجایی که اطلاع دارم پورشه توسط معین موتور وارد ایران میشه اونم فعلا تنها مدل 6سیلندر کاین که از 127 الی 170 میلیون هم قیمتشه.شما قیمت 170 میلیون فول اپشن کاین رو میگین اصلا کاین به قیمت 200 میلیون وارد ایران نشده مگر به صورت شخصی ان هم چند عدد...

corey
02-11-2009, 22:31
جناب آقای بوگاتی من باید اول بهتون میگفتم
کاین ارزون تر از 170 ملیون برای حالت پایه که هیچ امکانات خاصی نداره تو تهران پیدا نمیشه احتمالا اون دوستی که تو تبریز کاین خریده خالی بسته
حالا من کاری ندارم که دلال ها وارد کردن یا معین خودرو

قيمت خريد خودرو + ترخیص از گمرک(93%)+ شماره گذاری(5%) + خودروی فرسوده 3 ميليون(با توجه به ميزان مصرف سوخت كاين)

اگه این قانون رعایت بشه قیمت ها انقدر نجومی بالا نمیره
مثلا با این تفاسیر ب ام و سری 7 جدید قیمتش نزدیک به 150 ملیون تومن میشه ولی الان قیمتی نزدیک به 270 ملیون داره!!!!!!!!!

farshad bugatti
02-11-2009, 22:43
جناب آقای بوگاتی من باید اول بهتون میگفتم
کاین ارزون تر از 170 ملیون برای حالت پایه که هیچ امکانات خاصی نداره تو تهران پیدا نمیشه احتمالا اون دوستی که تو تبریز کاین خریده خالی بسته
حالا من کاری ندارم که دلال ها وارد کردن یا معین خودرو

خب اقا هر چی که شما بگی من بحث نمیکنم نوکرتم هستم.

ashkan24
26-11-2009, 08:38

منم تو یه فروم تخصصی ماشین خوندم که از خود معین خودرو قیمت رو پرسیده بودند که تقریبا از 130 ملیون استارت میخورد

دوست عزیز شرکت معین موتور(به مدیریت بهبهانی) در 3 تیپ شروع به ثبت نام کرد با قیمت های 127 135 167 میلیون (همین حدودا دقیق یادم نمیاد) و تحویل هم 1 ماه بود
بعضی نمایشگاههای تهرانم نمایندش شده بودن که این ماشین ها رو میفروختن
اما هنوز 2 ماشین ارزان به هیچ کس تحویل داده نشده و طبق آخرین اطلاعاتی که دارم شرکت اعلام کرده امکان ورود این ماشین نیست و 150از میلیون شروع میشه (کلی هم تو بعضی نمایشگاهها دعوا شده )
پس در اصل تا به امروز هیچ کس کاین 130 میلیونی سوار نشده و فعلا که فقط معین موتور مردم رو سر کار گذاشته

جدا

دوست عزیز
در مورد قیمت 200 میلیون شما هم باید بگم من نمی گم وجود نداره ولی فول ترینش که که توی نمایشگاههای تهران موجوده حدود 170 میلیونه و با توجه به اینکه آپشن اضافی دیگه ای هم توی پورشه وجود نداره که برای پورشه کاین 3.6 لیتر ( 6 سیلندر) ارایه بشه (بیشتر از این هایی که 170 میلیونه ) بعید می دونم این قیمت وجود داشته باشه
در مورد مدل 8 سیلندر نمره شده باید بگم که الان فقط مدل 6 سیلندر وارداتش مجازه و اگر هم مدل 8 سیلندری وجود داشته باشه یا در سند دچار مشکل هست یا اینکه با جواز خاص وارد شده که معمولا کسی خودرو هایی که مجاز به واردات هست را با جواز وارد نمیکنه (با جواز یه ماشین تک تر میاره )
در پایان اگه توضیح اشتباهی دادم معذرت می خوام

ashkan24
26-11-2009, 08:52
سلام دوستان من در خرید دو اتومبیل porsche_cayenne ÷ورشه کاین 2010 وlexus RX 2010 مردد شدم ..به این دلیل....RX full option قیمت118 میلیون porsche قیمت ارزان ترین مدل 127 میلیون.......البته نظردیگه ایدر مورد ماشین دیگه هم بدید....با تشکر.

سلام دوست عزیز
پورش که بهت نمیدن با این پول (اگه پیدا کردی 130 درجا بخر که فعلا لوکس ترین suv بازار هستش)
در مورد لکسوس خیلی خیلی سلیقه ایه (از لحاظ آپشن حرف نداره )
امکانات خوبی داره ولی در کل به اندازه بنز و بی ام و تو چشم نیست
ml که بعید این حول و حوش این قیمت پیدا کنی ولی کلا الکی گرونه و نخر
x3 تندرو ترین suv کشوره و شدیدا توصیه میشه (خیلی خوب راه میره )
البته به نظر من حیف که 120 - 130 میلیون بدی x3 بگیری
برو یه 2008 فول و تمیزش( البته کارکرده ) بگیر حدود 85 تا 90 که زیاد افت نکنه بعدا

بازم این نظر منه ممکنه دوستان نظر دیگه ای داشته باشن

farshad bugatti
26-11-2009, 15:39
سلام دوست عزیز
پورش که بهت نمیدن با این پول (اگه پیدا کردی 130 درجا بخر که فعلا لوکس ترین suv بازار هستش)
در مورد لکسوس خیلی خیلی سلیقه ایه (از لحاظ آپشن حرف نداره )
امکانات خوبی داره ولی در کل به اندازه بنز و بی ام و تو چشم نیست
ml که بعید این حول و حوش این قیمت پیدا کنی ولی کلا الکی گرونه و نخر
x3 تندرو ترین suv کشوره و شدیدا توصیه میشه (خیلی خوب راه میره )
برو یه 2008 فول و تمیزش( البته کارکرده ) بگیر حدود 85 تا 90 که زیاد افت نکنه بعدا

بازم این نظر منه ممکنه دوستان نظر دیگه ای داشته باشن
سلام
ایشون فکر کنم ماشین مورد پسندشون رو انتخاب کردن....
پس لطفا کمی دقت کنید...:46::11:

ashkan24
27-11-2009, 00:16
سلام
ایشون فکر کنم ماشین مورد پسندشون رو انتخاب کردن....
پس لطفا کمی دقت کنید...:46::11:

شرمنده ولی جایی ندیدم که بگه ماشینم رو انتخاب کردم
در هر صورت اگه پست اضافی دادم ببخشید !!!!

yassin_car
10-12-2009, 00:27
من هم اکس3 را توصیه می کنم.
بیشترین شتاب
کم ترین مصرف
امکانات کامل

امّا باید با سواری خشک آن کنار بیایید(البته در مقابل هندلینگی عالی پدید آورده)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پورشه برای استفاده های کلکسیونی و تشریفاتی مناسب است و کاربرد روزمرّه ندارد.

yassin_car
10-12-2009, 00:37

ایم حرف قشنگی است

ولی فکر می کنم با مدل 2.5 آن اشتباه گرفته اید.
2008 3.0 فول آپشن را می توان باکر کرد زیر 20000 (که پراید هم با این کارکرد هیچ فرقی با روز اوّل ندارد)
110 تومان یافت که انصافا"می ارزد.

poria_mc
13-12-2009, 17:28
وست عزیز شرکت معین موتور(به مدیریت بهبهانی) در 3 تیپ شروع به ثبت نام کرد با قیمت های 127 135 167 میلیون (همین حدودا دقیق یادم نمیاد) و تحویل هم 1 ماه بود
بعضی نمایشگاههای تهرانم نمایندش شده بودن که این ماشین ها رو میفروختن
اما هنوز 2 ماشین ارزان به هیچ کس تحویل داده نشده و طبق آخرین اطلاعاتی که دارم شرکت اعلام کرده امکان ورود این ماشین نیست و 150از میلیون شروع میشه (کلی هم تو بعضی نمایشگاهها دعوا شده )
پس در اصل تا به امروز هیچ کس کاین 130 میلیونی سوار نشده و فعلا که فقط معین موتور مردم رو سر کار گذاشته

تا حدودی حرف جناب اشکان تایید میشه! این آقای معین بهبهانی از آشناهای دور ما هستن! قضیه رو که پیگیری کرده بودیم معلوم شد قرار بود از 137 شروع بشه و مردم اومدن واسه ثبت نام! اما بعدا به مشکل واسه وارداتش و گرفتن پلاک برخوردن طبیعی که قیمتها رفت بالا و اعلام شد که قیمت ها از 164 تومن استارت میخوره! از اون تعدادی که ثبت نام کرده بودن فقط 7 نفر انصراف دادن که سریعا با خریدارهای جدید جایگزین شد!این که شما گفتین امکان واردات این ماشین نیست اشتباهه! کافیه یه سر به نمایشگاه ها بزنی! غیر از اون تعداد 8 سیلندر فول آپشن که شخصی وارد شده(کمتر از 6 دستگاه!)(و با قیمت حدودی 210 تومن) بقیه از طرف خود معین خودرو وارد کشور شده و الان حدودای 175 به بالا قیمت داره!

ashkan24
26-12-2009, 17:53
تا حدودی حرف جناب اشکان تایید میشه! این آقای معین بهبهانی از آشناهای دور ما هستن! قضیه رو که پیگیری کرده بودیم معلوم شد قرار بود از 137 شروع بشه و مردم اومدن واسه ثبت نام! اما بعدا به مشکل واسه وارداتش و گرفتن پلاک برخوردن طبیعی که قیمتها رفت بالا و اعلام شد که قیمت ها از 164 تومن استارت میخوره! از اون تعدادی که ثبت نام کرده بودن فقط 7 نفر انصراف دادن که سریعا با خریدارهای جدید جایگزین شد!این که شما گفتین امکان واردات این ماشین نیست اشتباهه! کافیه یه سر به نمایشگاه ها بزنی! غیر از اون تعداد 8 سیلندر فول آپشن که شخصی وارد شده(کمتر از 6 دستگاه!)(و با قیمت حدودی 210 تومن) بقیه از طرف خود معین خودرو وارد کشور شده و الان حدودای 175 به بالا قیمت داره!

پویا جان من نگفتم که واردات این ماشین ممنوع هست
گفتم واردات 6 سیلندر آن آزاده ولی مدل 8 سیلندر اون ممنوع (از لحاط قانونی فقط ثبت سفارش 6 سیلندر آن آزاد است ) و اگر هم مدل 8 سیلندری دیدید مطمین باشید که با روال عادی واردات خودرو وارد ایران نشده(و من تا حالا 8 سیلندرش رو ندیدم)
اینکه ماشین ها رو کی وارد کرده مسیله مهمی نیست چون ثبت سفارش ماشینی که بازه رو میشه به راحتی وارد کرد حالا چه شرکت (معین موتور) آن رو وارد کنه یا شرکت ها یا افراد دیگر
ضمنا اینایی که توی بازار هستن و من دیدم معمولا بدون گارانتی هستن و نمایشگاهها مدعی اند که اینایی که اینا وارد کردن از ماشین های معین موتور فول تره و به خاطر همین قیمت هاشون از معین موتور با لاتره
توی نمایشگاههای تهرانم من کاین با گارانتی معین موتور رو فقط توی نمایشگاه نیکران خودرو دیدم که نمایندگی معین موتور هست و بقیه کاین های نمایشگاههای دیگه بدون گارانتی بودن

ashkan24
26-12-2009, 17:58
ایم حرف قشنگی است

ولی فکر می کنم با مدل 2.5 آن اشتباه گرفته اید.
2008 3.0 فول آپشن را می توان باکر کرد زیر 20000 (که پراید هم با این کارکرد هیچ فرقی با روز اوّل ندارد)
110 تومان یافت که انصافا"می ارزد.

نه دوست عزیز قیمت x3 2008 همین حدوده
البته من قیمت کف بازار رو میگم
ممکنه بری توی یه نمایشگاه و یه قیمت با لاتر بهت بگن ولی اگه وقت بزاری پیدا می کنی