PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ری استارت شدن سیستم با اتصال usb

ali_hp
27-10-2009, 17:05
سلام
وقتی فلاشو به سیستم می زنم سیستم ری استارت میشه....مشکل چیه؟چه جوری رفعش کنم؟
ممنون:)

sefid par
27-10-2009, 17:25
من هم همین مشکل رو داشتم. بعضی از ویندوزهارو که نصب میکردم این مشکل وجود داشت. مشکل من با آن اینستال usb رفع شد (درایور usb رو قبلا از سی دی مادربورد نصب کرده بودم). در واقع باید از درایورهای اکس پی استفاده میکردم.
ولی آخرش هم متوجه نشدم مشکل واقعا از چی بود!!
مشکل چیز خوبی است. ما مشکل... مشکل.......:20:

akpa
27-10-2009, 17:45
سیستم منم وقتی گوشیم رو با کابل usb به جلو وصل میکردم ریست میکرد نمیدونم از چی بود ولی وقتی ویندوز رو عوض کردم درست شد

picher_s
27-10-2009, 20:22
سلام

به پورت های جلو میزنید یا عقب؟!

ویروس میتونه فلش دیسک رو تشخیص بده...و ...

موفق باشید.

ali_hp
27-10-2009, 20:32
سلام

به پورت های جلو میزنید یا عقب؟!

ویروس میتونه فلش دیسک رو تشخیص بده...و ...

موفق باشید.

سلام
لپ تاپه،توی دو تا از پورتها امتحان کردم،مشکل از فلشمه،چون با فلشهای دیگه مشکلی نداره...
همون اول که میزنم به سیستم ریستارت میشه سیستم،ولی که دوباره بالا میاد می تونم برم داخل فلش،و هیچ فایل خاصی هم نمیبینم که بتونه ویروس باشه...البته اطلاعات روش خیلی زیاد و به هم ریختس...

mjzaret
27-10-2009, 23:15
سلام
لپ تاپه،توی دو تا از پورتها امتحان کردم،مشکل از فلشمه،چون با فلشهای دیگه مشکلی نداره...
همون اول که میزنم به سیستم ریستارت میشه سیستم،ولی که دوباره بالا میاد می تونم برم داخل فلش،و هیچ فایل خاصی هم نمیبینم که بتونه ویروس باشه...البته اطلاعات روش خیلی زیاد و به هم ریختس...

مشکتون از فلشتون هست. به یه کامپیوتر دیگه وصلش کنید ببینید چه اتفاقی می‌افته. من یه رم میکرو داشتم که هر موقع به صورت مستقیم به سیستم وصلش می‌کردم سیستم مستقیم بدون هیچ اخطاری انگار که دکمه Reset کیس رو بزنی Restart می‌کرد اما همون رم رو که با کابل گوشی وصل می‌کردم هیچ مشکلی نداشت. آخرش نفهمیدم که مشکل از کجاست. روی هر کامپیوتری که تست کردم همین جواب رو گرفتم.