PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب موبایل چینی دوسیمکارته یا سامسونگ و ال جی

rezasafa2000
26-10-2009, 20:04
سلام . مدتی که به خاطر کارم مجبور به استفاده از دوسیمکارت هستم و به همین منظور دنبال گوشی با این ویژگی ..ابتدا d980 و lg ks660 رو بهم پیشنهاد کردند ولی یه عده فروشنده گفتند که این گوشیهای دو سیم کارته ال جی و سامسونگ دوام بالایی ندارن واسه همینه که نوکیا هیچوقت دنبالش نرفته واسه همین پیشنهاد گوشی چینی ارزون قیمت دادن که آگر خراب شد دلت واسه پولی که هدر دادی نسوزه
مدتی به سرم زد که n97 چینی رو بخرم ولی شنیدم که خیلی حساس هست مخصوصا اگر تاچ خراب شه یا زمین بخوره باید انداخت دور..
حالا دنبال گوشیهای چینی نظیر c905 و n95 و k600 و .. و غیره میگردم آیا اینها دوام خوبی دارن ؟
از لحاظ باتری و آنتن دهی چطور هستن ؟
آیا گوشی چینی هم مثل d980 قابلیت استفاده همزمان از دوسیمکارت رو دارند یا حتما باید ریست بشن ؟
به نظر شما دنبال گوشی چینی باشم یا برم سراغ همون دو مدل ال جی و سامسونگ ؟

rezasafa2000
27-10-2009, 22:13
کسی نظری نداره

rozy_1500
27-10-2009, 22:37
سلام دوست من
اگه از من میشنوی حرف این فروشنده ها رو گوش نکن و حرف حق رو باور کن
اصلا همچین چیزی که اینا میگن نیست و دروغ محضه
من شخصا پیشنهاد میکنم که یکی از همین دو مدل رو بگیری
شما حداقل کاری که میتونید انجام بدید اینه که سابقه کارکرد این گوشی ها رو از توی فروم ها و یا نظرات ریویو و یا... ببینید اون موقع متوجه میشید که همچین چیزی نیست

اگر هم واقعا اصرار بر روی گوشی چینی ارزون قیمت داری پیشنهادم روی گوشی های مثلا ایرانی glx هستش که قیمت مناسب حدود 50 تومن دارند(که در کل اگه بیخیال این گوشی ها بشی بهتره)

free_touch
27-10-2009, 22:59
کاملا تایید میشه.شما نباید به حرف فروشنده ها گوش بدی.اونا دلشون به حال مشتری نسوخته و فقط دنبال منافع خودشونن. و برخیشونوم از روی جهالت و بی اطلاعی این حرفا رو می زنن.
این گوشی های ال جی و سامسونگی که شما مدنظرتونه رو بسیاری از سایت های معتبر (مثل جی اس ام ارنا و فون ارنا) بصورت موشکافانه بررسی میکنن و نتیجه رو میگن.مثلا میگن کیفیت تاچ گوشی بد یا درب باطری گوشی لق میزنه و از این جور چیزا.
در ضمن سامسونگ و الجی انقدر تو تولید موبایل پیشرفت کردن و انقدر اعتبار کسب کردن که نمیان یک گوشی بصرف اینکه 2 سیمکارت می خوره رو قالب مشتریاشون کنن.