PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعاتی در مورد Scrips

hamed9
25-10-2009, 21:41
سلام به عزیز ترین و قدیمی ترین دوستان اینترنتی...:10:
بچه ها یه سری اطلاعات در مورد گزینه Scripts در منوی File می خوام.
اگه دوستان و سعید جان عزیز که فکر میکنم اطلاعات کاملی داشته باشه اگه لطف کنن و هر چیزی در مورد این گزینه می دونن اینجا بزارن و هر مقاله فارسی و اینگلیسی هم که دیدن قرار بدن ممنون میشم.
یا علی
:11:

huti_421
25-10-2009, 22:06
سلام حامد جان

بسته به زمانی که دارم ، توضیح مختصر و ساده ای رو ارائه می کنم :

Image Processor : همونطور که از اسم این بخش پیداست برای پردازش عکس ها به کار میره با 3 مرحله میتونی ، تصویر رو اجرا ، ویرایش و ذخیره و تغییر فرمتش بدی ( به زبون ساده تر کارهای بیسیک روی عکس رو میشه باهاش انجام داد )

Flatten All Layer Effects : این گزینه افکت هایی که با دابل کلیک کردن روی هر لایه اعمال کردی ( Outer Shadow و امثالهم ) رو فلت و یکی میکنه

Flatten All Masks : با این گزینه هم میتونی تمامی ماسک هایی که به لایه ی های مختلف دادی رو یکی کنی

Layer Comps To Files : این گزینه باعث میشه تا آرایش لایه هات ( زیر و رو بودن و امثالهم ) ذخیره بشه تا بعدا هم بتونی ازشون استفاده کنی

Layer Comps To WPG : وقتی از این بخش استفاده کنی ، پروژه تو رو تبدیل به یه گالری عکس آنلاین با استفاده از اسکریپت های جاوا تبدیل می کنه که میتونی فرضا بهش افکت Roll over image و شبیه به اون رو اضافه کنی

Export Layer to Files : برو خروجی گرفتن تک تک لایه ها به صورت یک فایل مجزا

Script Events Manager : مثل بخش اکشن ها به جای فایل های اکشن میتونی اسکریپت های مختلف رو اضافه کنی تا روی تصویرت اعمال بشه و اعمال مختلف رو اتوماتیک انجام بده یا حتی چیزی رو بسازه ( مثل صفحه آرایی وب )

Load Files to Stack : دو یا چند اسکریپت خودت رو میتونی بارگذاری کنی

Load Multiple DICOM Files : همون برای لود کردن اسکریپت ها هست

Statistics : برای ایجاد شماهای مختلف از این گزینه استفاده میشه

Browse : برای جستجو و اضافه کردن اسکریپت جدید

hamed9
25-10-2009, 23:19
سلام هومن جان خدا قوت با کنکور چیکار میکنی رفیق....
آقا دستت طلا ولی کمه خیلیم کمه من دونبال اطلاعات بسیار کاربردی تر هستم .
مثل نوع برنامه نویسی.
منو گذاری و خیلی چیز های دیگه...
فقط Data می خوام.