PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نحوه connect شدن مودم Adsl

akbari15
25-10-2009, 15:22
سلام

دوستان من قبلا از یک شرکت adsl داشتم که در آن ابتدا مودم رو روشن می کرم و بعد با استفاده از Broadband Connection یوزر و پسورد رو وارد می کردم و connect می شم.

اما وقتی شرکت adsl ام رو عوض کردم مودم رو گرفتن و یه تغییراتی دادن حالا هر وقت مودم رو روشن می کنم اتوماتیک به اینترنت وصل می شم.

می خواستم بدونم چطور می تونم این تنظیمات رو دوباره تغییر بدم و به حالتی برگردونم که خودم username و password رو وارد کنم و اتوماتیک connect نشه.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

با تشکر.

akbari15
25-10-2009, 16:45
کسی نبود کمک کنه؟؟؟؟؟:13:

akbari15
25-10-2009, 19:49
یعنی واقعا هیچ کس نمی دونه حداقل یک نفر جواب بده واقعا کارم ضروریه.:41:

Grand
25-10-2009, 20:14
اگه یوزر و پسورد رو دارید کافیه مودم رو ریست کنید (دگمه پشت مودم به همین نام) و مثل قبل کانکشن بسازید، یوزر پسورد رو وارد کنید و به اینترنت کانکت شید.

akbari15
25-10-2009, 20:50
اگه یوزر و پسورد رو دارید کافیه مودم رو ریست کنید (دگمه پشت مودم به همین نام) و مثل قبل کانکشن بسازید، یوزر پسورد رو وارد کنید و به اینترنت کانکت شید.

یوزر و پس دارم اما وقتی ریست کنم به مشکل برمی خورم خود به خود کار نمی کنه و نیاز به کلی تنظیم داره که من سر در نمیارم.

من می خوام ببینم از چه راهی این کار رو کردن که مودم اتوماتیک وصل می شه به اینترنت.( این خیلی برام مهمه )

لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

در ضمن مدل مودم من Asus Am 602 هست.

akbari15
26-10-2009, 14:23
مشکل من هنوز حل نشده...:41:

parisa6628
27-10-2009, 00:11
دونوع کانکشن در مودم های adsl وجود داره:

1. bridge : که باید به صورت دستی و از طریق broadband connection هر دفعه کانکت بشید

2. pppoe : که دیگه لازم نیست کانکت کنید و خود به خود وصل میشه...

توی گوگل سرچ کن تنظیمات pppoe .... می فهمی نصابه چی کار کرده !!!

در ضمن اینجوری که خیلی راحتتر هستش!!!

Grand
27-10-2009, 18:32
یوزر و پس دارم اما وقتی ریست کنم به مشکل برمی خورم خود به خود کار نمی کنه و نیاز به کلی تنظیم داره که من سر در نمیارم.

من می خوام ببینم از چه راهی این کار رو کردن که مودم اتوماتیک وصل می شه به اینترنت.( این خیلی برام مهمه )

لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

در ضمن مدل مودم من Asus Am 602 هست.

شما تا حالا ریستش کردین یا نه؟

گمان نکنم به مشکلی بر بخورید.