PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای گذشتن از محدودیت های اینترنت در دانشگاه

hamed1985
25-10-2009, 11:50
با سلام
می خواستم ببینم نرم افزاری هست که بشه با اون از محدودیت هایی که در سرویس های اینترنت دانشگاه ها گذاشته می شه گذشت . مثل محدودیت دانلود یا استفاده از یک پورت خاص . بسته شدن پورت های دانلود از تورنت و بسته شدن سایت های اشتراک فایل و بسته شدن سایت های دانلود مانند رپید شیر ، فایل فکتوری و مگا آپلود و ...
در ضمن نوع سیستم ------ که دانشگاه ما استفاده می کنه را الان یادم رفته بعدا تو همین جا می زارم
با تشکر

a1000a
25-10-2009, 13:04
تا اونجایی که من با این سیستم ها کارداشتم
اینا از طریق ادمین و مدیر سایت(سرور دانشگاتون) کنترل میشه
و به این راحتی نمیشه
حالا میگردم اگه بود بهتون میگم

mehdi2008ooo
29-10-2009, 00:01
اولا که باید بگم شما روی اون سیستم اجازه نصب نرم افزار رو ندارید پس اگه نرم افزاری هم برا اینکار پید کردید دنبال نسخه پرتابل اون باشید

hamed1985
29-10-2009, 00:11
با تشکر از شما دوست عزیز و پیشنهادتون . درسته در سیستم های دانشگاه نمیشه نرم افزاری نصب کرد و بایستی از نسخه پرتابل استفاده کرد ولی با استفاده از لپ تاپ این مشکل حل می شه . با تشکر

a1000a_New
29-10-2009, 00:18
شما الان میخوای نسخه پرتابل رو یا نه؟؟

mohammad_s7201
31-10-2009, 13:44
منم اين برنامه رو ميخوام.
اگه همون نسخه پرتابل رو بذاريد ممنون ميشم.
چه كارايي ميشه باهاش كرد؟؟

mjzaret
31-10-2009, 14:43
من چهار سال دانشجوی دانشگاه بودم و در مدت سه سال مسولیت قسمت سایت دانشگاه رو بر عهده داشتم. در طی این مدت خیلی از رمز و رازهای مربوط به کنترل دانشجویان و چگونگی استفاده اونها از کامپیوتر‌ها رو یاد گرفتم. اگه میشه به چند تا از سوالهام پاسخ بدید تا بیشتر بتونم کمکتون کنم:

1- آیا برای ورود به سیتم نیاز به User و Pass دارید یا نه؟
3- اگه براتون نام کاربری و رمز تعریف کردند چقد زمان میبره که وارد سیستم بشید؟ منظورم اینه زمانی که نام کاربری و رمز رو وارد می‌کنید چقدر طول میکشه که صفحه دسکتاپ رو ببینید؟
2- آیا قابلیت اتصال USB براتون فعال هست یا نه؟
3- سیستم‌تون دارای درایو نوری (CD-ROM, DVD-ROM) هست یا نه؟
4- آیا به Command Prompt دسترسی دارید یا نه؟ منظورم CMD هست.

به این موارد پاسخ دقیقی بدید تا بتونم کمکتون کنم.

mohammad_s7201
31-10-2009, 14:47
من چهار سال دانشجوی دانشگاه بودم و در مدت سه سال مسولیت قسمت سایت دانشگاه رو بر عهده داشتم. در طی این مدت خیلی از رمز و رازهای مربوط به کنترل دانشجویان و چگونگی استفاده اونها از کامپیوتر‌ها رو یاد گرفتم. اگه میشه به چند تا از سوالهام پاسخ بدید تا بیشتر بتونم کمکتون کنم:

1- آیا برای ورود به سیتم نیاز به User و Pass دارید یا نه؟
3- اگه براتون نام کاربری و رمز تعریف کردند چقد زمان میبره که وارد سیستم بشید؟ منظورم اینه زمانی که نام کاربری و رمز رو وارد می‌کنید چقدر طول میکشه که صفحه دسکتاپ رو ببینید؟
2- آیا قابلیت اتصال USB براتون فعال هست یا نه؟
3- سیستم‌تون دارای درایو نوری (CD-ROM, DVD-ROM) هست یا نه؟
4- آیا به Command Prompt دسترسی دارید یا نه؟ منظورم CMD هست.

به این موارد پاسخ دقیقی بدید تا بتونم کمکتون کنم.

1.بله يوزر و پسوورد ميخواد
2. حدودا 1 دقيقه.البته گاهي اوقات سريعتره
3.بله. ميشه usb وصل كرد.
4.بله درايور هم داره.
5.به cmd هم دسترسي داريم

kourosh_sos
31-10-2009, 17:52
دوست عزیز من فکر میکنم Admin تمام محدودیت هارو از طریق gpedit.msc داده این قسمت در واقع برای مدیران قرار داده شده تا یکسری محدودیت هارو در سیستم ایجاد کنن شما برای دسترسی به این قسمت توی ران تایپ کن gpedit,msc و تمامی قسمت هایی که محدود کرده رو فعال کن و از طریق فایل سیستم NTFS هم میتونه یکسری محدودیت برات ایجاد کنه به نظر من شما باید به طریقی وارد یوزر ادمین بشی اول اینو به من بگو که موقع لاگین شدن به ویندوز یوزر ادمین رو میبینی؟ اگر اونجا یوزر ادمین رو دیدی کافیه دوبار پشت سر هم کلید کنترل + آلت + دلت رو فشار بدی تا یه پنجره برات باز بشه بعد تو قسمت بالا administrator رو بزنی و قسمت پایین رو خالی بزار بعد اینتر کن ببن وارد میشی یا نه اگر نشدی خیالی نیست وارد یوزر خودت بشو تو ران بزن control userpasswords2 یه پنجره باز میشه administrator رو انتخاب کن و روی Reset password کلیک کن و یه پسورد جدید بده حالا میتونی با پسورد جدید وارد یوزر ادمین بشی و بدون محدودیت هر کاری که دوست داری کنی

mohammad_s7201
02-11-2009, 09:36
وقتي gpedit.msc رو ميزنم اول اين پيغام رو ميده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش كه close رو ميزنم اين پنجره مياد:

بايد چيكار كنم؟؟

درضمن يوزر ادمين موقع لاگين ديده نميشه.
از روش control userpasswords2 هم هنوز استفاده نكردم. با اين روش پسورد ادمين عوض ميشه؟؟
يعني خود مسئول سايت ميفهمه كه پسوردش عوض شده؟؟ اگه اينطور باشه كه دوباره پسوردش رو خودش عوض ميكنه.

mohammad_s7201
02-11-2009, 10:34
راستي وقتي control userpasswords2 رو توي ران ميزنم اين مياد:

kourosh_sos
02-11-2009, 17:55
اولا به من بگو یوزرت از چه نوعی هست Limited یا Guest ؟ حالا تا اینو به من بگی فعلا این کارارو بکن ببینیم چی میشه تو ران تایپ کن msconfig بعد به تب service برو و بعد enable all رو بزن و بعد به تب startup برو و disable all رو بزن ok کن سیستم رو ری استارت کن حالا ببین gpedit.msc کار میکنه یا نه؟

a1000a_New
02-11-2009, 19:34
یوزرش به من گفت لیمیت هستش
ولی فک نکنم عملی باشه!!!

mohammad_s7201
03-11-2009, 08:12
از كجا ميشه فهميد ليميته يا گست؟؟؟

درضمن msconfig هم باز نميشه. ميگه بايد adminstrator باشيد

kourosh_sos
03-11-2009, 23:16
دوست عزیز روی MyComputer رایت کلیک کن و از منوی باز شده گزینه Manage رو انتخاب کن از پنجره باز شده گزینه Local Users and Group رو باز کن و گزینه Users رو انتخاب کن در پانل سمت راست ببین چندتا یوزر فعال هستن یعنی روشون ضبدر نیست یکیش از همین الان معموله administrator هست بعدی هارو نگاه کن ببین گست هست یا یوزر لیمیتت شدس به هر حال برای تک تکشون این کارو بکنون روشون دابل کلیک کن و تو پنجره باز شده تمام تیک هارو بردار و تمام تغییرات رو ok کن حالا ببین میتونی وارد control userpasswords2 بشی یا نه اگر نشد پیشنهاد میکنم برای اینکه کارت راه بی افته طبق گفته خودت که گفتی usb سیستم بازه فعلا یک ویندوز پرتابل یا لایو روی فلش بریز و از طریق این ویندوز بوت بشو و هر کاری که دوست داری بکن تا ببینیم میتونیم راهی براش این مشکل پیدا کنیم

mohammad_s7201
07-11-2009, 08:05
دوست عزيز ممنون كه اينقد وقت ميذاري.
فكر كنم اين ادمينستور ما همه راهها رو به روي ما بسته :31:
وقتي روي my computer راست كليك مي كنم اول اين مياد:

بعدش كه ok رو ميزنم اين مياد:

kourosh_sos
07-11-2009, 19:04
دوست عزیز نگفتی پورت USB سیستم رو باز گذاشته یانه؟ اگر بازه یه ویندوز پرتابل رو فلش یریز و با اون بالا بیا و یه یوزر با سطح دسترسی ادمین برای خودت بساز تا یکم حالش جا بیاد