PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلاس های MCSE

mohsen_frn
24-10-2009, 18:20
موضوع این است که من می خواستم دوره های شبکه را بیرون از دانشگاه در کلاس های موسسات خصوصی بگذرونم ولی با تردید مواجه شدم که کجا بهتر است تا اونجا برم.یک سری کلاس های شبکه در غرب تهران (نزدیک خانه ام) در خیابان ایت الله کاشانی در مجتمع فنی اریانا ارائه می شود(که این موسسه قبلا نمایندگی مجتمع فنی تهران را داشت)به اسم NIITکه به گفته خودشان یکی از موسسات زیر نظر microsoftاست که در هند است و مدارکی که می دن بین المللی است و کتاب ها مربوط به دوره هاش همگی به صورت پکیج شده و زبان اصلی از هند می یاد.این دوره ها 8 ترم 3ماهه است که هرترم500هزار تومان می شود.موسسه بعدی ،موسسه مجتمع فنی تهران است که دوره های mcseرا ارائه میدهد که طول این دوره یکسال و نیم است با مبلغ 2میلیون تومان.و مدرک خاصی را نمی دهند و برای مدرک بین المللی microsoftجداگانه پول می گیرند که اگر بخوام اون مدرک ها را بگیرم کلا 2میلیون دیگه خرج بر می دارد.ولی مدرک بین المللی مجتمع فنی مستقیما از microsoftاست ولی مدرک اریانا از یک شرکت زیر نظر microsoft است.در مورد مباحث درسی هم،من مباحث درسی اریانا را حقیقتا متوجه نشدم ولی مثل این که دوره های لینوکس هم داشت ولی برای مجتمع فنی نداشت حالا اگر مایل بودید برای راهنمایی دقیقتر بنده اگر خواستید مباحث درسی اریانا و مجتمع فنی را بعدا براتون دوباره می ذارم.
مرسی

rozbeh85
24-10-2009, 22:34
مدرک MCSE واسه سیستم عامل ماکروسافت هست و لینوکسی توش نیست، این مدرک تو ایران به صورت غیر قانونی برگزار میشه، من نمیدانم واسه چی دنبال مدرکش هستی، شاید این مدرک فقط به درد دیوار بخوره، البته فکر نکنی توهین میکنم من خودم 3 سال پیش رفتم ترکیه امتحانات را دادم و گرفتم ولی تو این مدت چیزی که خیلی خیلی مهمه تجربه کاری هست
به نظر من اگه اراده اش رو داری و پیگر هستی خودت کناب ها رو از اینترنت بگیر و بخوان
مجتمع فنی هم خوبه...

hamed_totally
25-10-2009, 20:11
دوره های mcse غیر قانونیه؟؟؟

مطمئنی؟

mohsen_frn
25-10-2009, 20:22
برا چی غیر قانونی؟

rozbeh85
26-10-2009, 09:00
دوره هاش نه، امتحاناش
چون ایران تحریمه...

s.nastaran
26-10-2009, 09:12
سلام من یه جایی رو می شناسم که دوره های شبکه رو برگزار می کنه خودم اونجا میرم اولین جایی تو ایران که Windows Server 2008 و ٌWindows Seven تدریس می کنه اگه خواستی آدرس و تلفن رو برات میزارم.

hamed_totally
26-10-2009, 23:47
من مجتمع فنی می رم کلاس

در آوردم که قراره استاد سوال های آزمون بنویسه..!!!

بختیاری گهر
10-01-2010, 19:47
سلام به دوستان درخواست آموزش مهندسی شبکه
من تحقیق کردم الان بهترین دوره آموزشی دوره های NIIT
هستش .
شما اگر فقط دوره های مایکروسافت رو بگذرونید یک مدیر شبکه ای می شوید که فقط می تونید
از سرورهای مایکرو سافت پشتیبانی کنید
ولی تو دوره های NIIT
اکثر نرم افزار های لازم رو هم آموزش می بینید.
خیلی عالیه
حتما برید تو سایت مایکرو سافت تحقیق کنید.

بختیاری گهر
11-01-2010, 17:28
مجتمع فنی تهران یک موقعی خوب بود
الان افتضاح شده شنیدم این مدرکی هم که از کانادا میگه میدن هیچ اعتباری نداره فقط پول اضافه دارن میگیرن
مدرکش مال یک موسسه ای که هیچ نام ونشانی ازش نیست

بختیاری گهر
11-01-2010, 17:31
سلام محسن
از اون موسسه در خونه اتون سوال کردی چرا از مجتمع فنی جدا شدن
راستی اسمشون چی بود آریان تا حالا نشنیده بودم؟

paranoid_android
15-01-2010, 20:29
هر کاری میکنید بکنید، اما بیخودی پول بی زبونتونو برای امتحان تو جیب موسسات کلاهبرداری مثل مجتمع فنی تهران و ... نریزید!
پولاتونو جمع کنید پاشید برید کشورای دیگه قانونی امتحان بدید... نمی ارزه ریسک کنید و آیندتونو برای یه سری مدرک تقلبی خراب کنید...