PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وای فای رایگان در اصفهان ؟

Bilbo
24-10-2009, 14:21
سلام علیکم !
می گم دوستان من یه ایپاد تاچ خریدم ! که برای جیل بریک کردنش یه مرحله ی فوق مزخرفش به وای فای نیاز دارم !
فرودگاه که خیلی دوره ! ولی خب ! جایی نزدیک تر ! توی پاساژی ماساژی جایی بلدین بگین من برم !
سر جمع فایل هاش 5 مگ هم فکر نکنم بشه ! ولی تا اونا نباشه نمیشه بهش فایل و اینا ریخت !
خودم احتمالا به زودی بخرم یه مودم وای فای !
حالا شد 2 تا سوال !:
1-وای فای مجانی توی اصفهان کجا هست کاره ما فعلا راه بیوفته !؟
2-قیمت یه مودم وای فای چقدره , حدودا ! و چه مارکیش خوبه !؟

Bilbo
24-10-2009, 16:18
اصفهانی هاش نمی دونن مجتمع پارک مغازه ای وایرلس داره یا نه ؟

LIVERPOOL8
24-10-2009, 16:22
ها ای که الا گفتی یعنی چه؟؟؟؟؟

AmiIin
24-10-2009, 16:26
سلام برادر !

برو سرزمین رایانه (خیابون توحید) اونحا یده واست ردیفش کنه ..... .

من یه مودم D-link وایفای دار (DSL-2640T) دارم که یکسال و اندی پیش خریدم 75 تومن . تا حالا هم مشکلی باهاش نداشتم و کارمو راه انداخته . اما اگه بودجه ی بالاتری صرف کنی میتونی مدلای بهتری هم بخری . (از برند LinkSyS مثلا.)

alpha007
24-10-2009, 18:55
سلام برادر !

من یه مودم D-link وایفای دار (DSL-2640T) دارم که یکسال و اندی پیش خریدم 75 تومن . تا حالا هم مشکلی باهاش نداشتم و کارمو راه انداخته . اما اگه بودجه ی بالاتری صرف کنی میتونی مدلای بهتری هم بخری . (از برند LinkSyS مثلا.)
مدلهای smc بجای مدلی که دوستمون گفته شدیدا پیشنهاد میشه
smc از نظر کارایی و ست شدن با isp ها هم مشکلی نداره

fujin
24-10-2009, 19:17
خودت یه وای فای بخر 25 تومن ... از امکانات آپودتم بیشتر استفاده میکنی ....
بعد از جیلبرک برای نصب برنامه از cydia باز هم به وای فای نیاز داری

Bilbo
24-10-2009, 22:16
سلام برادر !

می خوام دست فروشنده و اینا ندم ! با جیل بریک کردنش مشکلی ندارم ! فقط تنها مشکلم همین وایرلس هست برای نصب cydia !
حالا این مودمی که گفتی 75 تومن !!! آیپاد رو باهاش چک کردی ؟
اخه من کلی رفتم اون کله ی شهر ! یکی داشت آخرش هم که رسیدیم دیدم که نمی تونه وصل بشه ! یعنی ول میش لی بعدش سند و رسیو نداره !

مدلهای smc بجای مدلی که دوستمون گفته شدیدا پیشنهاد میشه
smc از نظر کارایی و ست شدن با isp ها هم مشکلی نداره

خودت یه وای فای بخر 25 تومن ... از امکانات آپودتم بیشتر استفاده میکنی ....
بعد از جیلبرک برای نصب برنامه از cydia باز هم به وای فای نیاز داری
خب اخه اون وای فای نیست !!! اون کارت شبکه(وایرلس) هست ! که باید تبدیلش کنم به اکسس پوینت ! بعد هم وصلش کنی به مودم!!!
شنیدم که می گن مودمش رو بخری راحت تره !
---
البته خب اره باید یکی بخرم ! ولی خب ! برای cydia مشکلی نیست ! فایل های .deb که هستن !!!

AmiIin
24-10-2009, 22:49
می خوام دست فروشنده و اینا ندم ! با جیل بریک کردنش مشکلی ندارم ! فقط تنها مشکلم همین وایرلس هست برای نصب cydia !
حالا این مودمی که گفتی 75 تومن !!! آیپاد رو باهاش چک کردی ؟
اخه من کلی رفتم اون کله ی شهر ! یکی داشت آخرش هم که رسیدیم دیدم که نمی تونه وصل بشه ! یعنی ول میش لی بعدش سند و رسیو نداره !

خب اخه اون وای فای نیست !!! اون کارت شبکه(وایرلس) هست ! که باید تبدیلش کنم به اکسس پوینت ! بعد هم وصلش کنی به مودم!!!
شنیدم که می گن مودمش رو بخری راحت تره !
---
البته خب اره باید یکی بخرم ! ولی خب ! برای cydia مشکلی نیست ! فایل های .deb که هستن !!!

اهان ! (البته فروشنده رفیق خودمه و و مطمئن اما صلاح مملکت خویش ..... .)

والا نه .... ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه . چون با گوشی خودم (N95 8GB) راحت وصل میشم ..... .

Bilbo
24-10-2009, 22:53
اهان ! (البته فروشنده رفیق خودمه و و مطمئن اما صلاح مملکت خویش ..... .)

والا نه .... ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه . چون با گوشی خودم (N95 8GB) راحت وصل میشم ..... .
نه کلا می گم ! اخه اگه بخوام 10-15 بدم ب فروشنده میرم یه وایرلس میخرم ! که پس فردا دوباره نخوام برم !
کلا با پول دادن برای خدماتی که خودم میتونم انجم بدمش مشکل روحی دارم =))

فقط یه مدل خاص با قیمتش پلیز ! تنکیو ! بعدش هم احتمالا بخوام بین 2-3 طبقه شر کنم ! دیوار ها و این صوبتا کسی تست کرده ببینه کار میکنه یا نه ؟

undertaker_ss
25-10-2009, 06:58
سلام علیکم !
می گم دوستان من یه ایپاد تاچ خریدم ! که برای جیل بریک کردنش یه مرحله ی فوق مزخرفش به وای فای نیاز دارم !
فرودگاه که خیلی دوره ! ولی خب ! جایی نزدیک تر ! توی پاساژی ماساژی جایی بلدین بگین من برم !
سر جمع فایل هاش 5 مگ هم فکر نکنم بشه ! ولی تا اونا نباشه نمیشه بهش فایل و اینا ریخت !
خودم احتمالا به زودی بخرم یه مودم وای فای !
حالا شد 2 تا سوال !:
1-وای فای مجانی توی اصفهان کجا هست کاره ما فعلا راه بیوفته !؟
2-قیمت یه مودم وای فای چقدره , حدودا ! و چه مارکیش خوبه !؟

هتل کوثر داره کتابخونه شهرداری هم بعضی وقتا روشنه
کلا هتلهای باکلاس دارن:46:
اگه طرفای بهارستان هم باشی که دانشگاه شیخ بهایی توی حیاط داره خیلی هم ردیفه:27: