PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در كار نكردن پورت هايusb

farman-h
23-10-2009, 19:50
با سلام خدمت دوستان
راستش هيچ كدوم از درگاه هاي usb كامپيوترم كار نميكنه 2 تا ويندوز هم كه دارم اونجا هم با دستگاه هاي مختلفي كه پورت usb دارند امتحان كردم ولي كار نميكنه كسي از دوستان ميدونه مشكل از كجاست.:13:

Kianoosh
23-10-2009, 20:51
سلام
مینت چیه اگه پورتها خراب شده باشن باید بره تعمیر یه بار از Device Manager غیر فعالش کن بعد دوباره نصب کن

kourosh_sos
23-10-2009, 21:55
پورت های پانل جلوی کیس یا پورت های آنبرد؟ کدومشون کار نمیکنه ؟ اگر جلوی کیس کار نمیکنه که یکسری کانکتور داره که باید رو مادربرد نصب بشه که برای نصبش میتونی به دفترچه راهنمای مادربرد رجوع کنی اما اگر آنبردها کار نمیکنه یکبار باتری مادربرد رو در بیار تا تنظیمات بایوس ریست بشه و بعد تو CD مادربردت ببین برای نصب USB گزینه ای هست یا نه اگر بود نصبش کن ببین درست میشه اگر نشه که مجبوری از USB HUB استفاده کنی

farman-h
23-10-2009, 22:36
سلام
مینت چیه اگه پورتها خراب شده باشن باید بره تعمیر یه بار از Device Manager غیر فعالش کن بعد دوباره نصب کن

راستش مدلش gigabyte 848/p و يك بار هم از device پاكش كردم و دوباره نصب كردم ولي همون جوريه

farman-h
23-10-2009, 22:39
سلام

پورت های پانل جلوی کیس یا پورت های آنبرد؟ کدومشون کار نمیکنه ؟ اگر جلوی کیس کار نمیکنه که یکسری کانکتور داره که باید رو مادربرد نصب بشه که برای نصبش میتونی به دفترچه راهنمای مادربرد رجوع کنی اما اگر آنبردها کار نمیکنه یکبار باتری مادربرد رو در بیار تا تنظیمات بایوس ریست بشه و بعد تو CD مادربردت ببین برای نصب USB گزینه ای هست یا نه اگر بود نصبش کن ببین درست میشه اگر نشه که مجبوری از USB HUB استفاده کنی

راستش هر دو تاش هم جلوي كيس و هم مال مادر برد نميدونم چطوري اينطوري شده و باتري رو هم در آوردم درست نشد.

EXTREME
23-10-2009, 22:50
ببین تو setup سیستم usb ها disable نیست؟
usb جلورو سیسماشو جدا کن دوباره نصب کن
اگه کار نکرد برو یه کارت usb بخر

farman-h
26-10-2009, 23:40
نه نبود ميشه درباره اين كارت usb يه توضيحي بدي .قيمتش چنده

EXTREME
27-10-2009, 00:25
نه نبود ميشه درباره اين كارت usb يه توضيحي بدي .قيمتش چنده
مثل مودم میمونه تو اسلات agp قرار میگیره و میتونید ازش استفاده کنید خروجیشم دوتا پورت usb هست
قیمتشم حدود 7تا 8 تومنه

kourosh_sos
27-10-2009, 01:03
مثل مودم میمونه تو اسلات agp قرار میگیره و میتونید ازش استفاده کنید خروجیشم دوتا پورت usb هست
قیمتشم حدود 7تا 8 تومنه

دوست عزیز این کارتها تو اسلات PCI میخوره نه AGP در ضمن خروجی های مختلفی داره من تا 6 تاشم دیدم و در دو نوع اینترنال و اکسترنال هستش قیمتشم بسته به تعداد پورت فرق میکنه که از 7-8 تومان شروع میشه

mjzaret
27-10-2009, 12:36
با سلام خدمت دوستان
راستش هيچ كدوم از درگاه هاي usb كامپيوترم كار نميكنه 2 تا ويندوز هم كه دارم اونجا هم با دستگاه هاي مختلفي كه پورت usb دارند امتحان كردم ولي كار نميكنه كسي از دوستان ميدونه مشكل از كجاست.:13:

مشکتون به CHipset IO بر می‌گرده. من هم یه مین ASUS P4P800S-X داشتم که این مشکل رو داشت و نتونستم درستش کنم. حتی فرستادم گارانتی (دیجیتال) اما متأسفانه خیلی راحت برگشت دادند و هولوگرام گارانتی رو هم کندند. با این حال یک کارتی که PCI رو تبدیل به USB می‌کنه بخر، مشکلت حل می‌شه.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ
Mjzaret@Gmail.Com