PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در خرید پژو206 تیپ1

siamak_kh
23-10-2009, 00:52
آقایون عزیز یه کمک میخواستم در مور خرید ماشین
در ضمن من اصلا تو بحث ماشین حرفه ای نیستم.
یه پژو 206 تیپ 1 سال 81 تصادفی(تقریبا کلنگی) داره میده 4 میلیون و 500 هزار تومان.
البته 1 میلون و 200 هم بیمه داره که با همون پول بیمه تو صافکاری داره تر تمیز میشه.
آیا این قیمت می ارزه؟؟؟
آیا اگه از نظر فنی هم ایراد داشته باشه با چه مقدار خرج میشه یه چیز خوب ازش در اورد؟
آیا اگه ایراد فنی داشته باشه ممکنه الارغم خرجی که باسه تعمیرش میشه تا چندین سال متمادی ازیت کنه؟

farshad bugatti
23-10-2009, 13:05
سلام به خیلی دوستان دیگه هم گفتیم من به شما هم میگم 206 دربداغون و مدل پایین اصلا به درد نمیخوره این مثل ماشین های قدیمی میمونه که باید از اول باز سازی بشه...خرجش هم فکر کنم اندازه خودش باشه! اصلا ارزش خرید نداره به هیچ وجه میتونی با این پول یه پراید هاچ بک مدل 75 (تو این دوره ها) بخری لااقل خرجش کمه و میتونی تمیزشم پیدا کنی یا اپل کورسا هم از این صلاح تر هستش این نظر منه !

saeedn70
23-10-2009, 13:12
نخر نخر نخر نخر
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــخـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــر
من 206 دارم آخر 82 تیپ 2 از صفریش دستم بوده
الان هر روز داره یه جاش خراب میشه
یه روز روغن ریزی از گیربکس یه روز دسته موتورش شل میشه یه روز سنسور کیلومترش خراب میشه یه روز............

فقط ماهی 100 تومان خرجشه

بیخیال شو برای خودت می گم
اگه پول داری که ال 90 فول بگیر
نداری پراید بگیر
206 کارکرده نــــــــگــــــــــیر

corey
23-10-2009, 13:43
اصلا سراغش نرو
دوستان کامل در رابطه با خرجش گفتن
فقط یه چیز دیگه هم من بگم هزینه بر طرف کردن روغن سوزی موتور 206 نزدیک 700 تومن میشه

با 6 تومن برو سراغ پراید

rami_hemi
23-10-2009, 14:25
همین که گفتی تصادفی و اون هم کلنگی فهمیدم چه عطیقه ای هستش اونم 81
ماشین کارکردش صد در صد بالا هستش روغن ریزی و بقیه موارد که پیدا کرده بود الان لرزش اتاق و و صدای وحشتناک و کلا رگلاغژ نشدن بدنه و گیج زدن فرمان و هزار دردسر دیگه هم اضافه شده بهش .اگه یه اتاق نو بگیری بذاری روش یه کم سر به راه میشه این ماشین ولی نخر اصلا توصیه نمیکنم پراید 76 هاچبک تمیزش با این قیمت میشه پیدا کرد خیلی هم ماشین کم خرجی هستش .ماشین مدل پایین هم کورس هستش یه کم بالاتر حدود 6 تومن میتونی گلف 92 بخری که این دو تا ماشین آلمانی به یه 206 صفر هم می ارزن .

siamak_kh
24-10-2009, 01:01
واقعا چه رفیقای با معرفتی داره این p30world
خیلی حول بودم ماشین رو بخرم، اما با راهنمایی شما دوستان گل دیگه پشیمون شدم.
پس میرم سراغ اپل یا گلف....واقعا ماشینای خوبین؟؟
206 مدل های 84-85 چی؟ اون ها هم آفتابه خرج لحیم هستن؟؟

farshad bugatti
24-10-2009, 02:10
واقعا چه رفیقای با معرفتی داره این p30world
خیلی حول بودم ماشین رو بخرم، اما با راهنمایی شما دوستان گل دیگه پشیمون شدم.
پس میرم سراغ اپل یا گلف....واقعا ماشینای خوبین؟؟
206 مدل های 84-85 چی؟ اون ها هم آفتابه خرج لحیم هستن؟؟
گلف خودش خوبه خرجشم کمه ماشینه با اطمینانی هستش.
ولی 206 مدل 84- 85 تمیزش خوبه فرق میکنه با مدل 81 درب داغون...! اما در کل خرج 206 بالاست باید در موقع خرید دست دومش دقت کنی.

rami_hemi
24-10-2009, 08:44
اپل و گلف ماشینهای خوبی هستن بخصوص گلف که یه فولکس واگن هستش و کم هزینه بودن و دوام این ماشین زبانزد هستش
برای تیونینگ و حتی سواری شهری هم ماشین خوبی هستش مصرف کم نرمی و راحتی و فضای بزرگ سرنشین و صندوق عقب بزرگ .اپل ریز نقش و فرز تقربا کم خرج مناسب ترافیک شهری .