PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک : نصب وب کم sony vgn - cs36

MOHRIT
21-10-2009, 22:27
با اینکه در device manager نصب شده است ولی کار نمی کند uninstall هم کردم و سپس نصب کردم ولی باز هم نشد . خواهش می کنم از اساتید گرامی کمکم کنید .
ممنون

H@mid-Vista
22-10-2009, 16:36
مشكل چي هست؟
يك عكس از device manager بذار

ضمنا روي حالت High performance بذار ببين مشكلت حل ميشه؟

MOHRIT
23-10-2009, 09:04
مشكل چي هست؟
يك عكس از device manager بذار

ضمنا روي حالت High performance بذار ببين مشكلت حل ميشه؟

چطور می تونم عکس را اینجا بذارم ؟
اگر میشه ID بدید تا بیشتر مشکلاتم را بگم شاید کمکم کنی ؟
آی دی من ALIITGH@yahoo.com
به کمکت نیاز دارم
سپاسگزارم

H@mid-Vista
23-10-2009, 13:18
براي گذاشتن عكس روي كامپيوترت موقعي كه پنچره ها بازن دكمه Print screen رو بزن و محتويات رو داخل Paint به صورت paste اضافه كن.

اينجا هم واسه اپلود عكس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

0o1
25-10-2009, 01:38
این لپ تاپ ها هم جون آدمو می گیرن تا داریوراشون نصب بشه .
من هم یه همچی مشکلی داشتم با وایو سری cs . یعنی اومدم زرنگ بازی دربیارم با برنامه درایور جنیوس از درایورا بک آپ گرفتم و بعد از نصب ویندوز با همون برنامه ریستور کردم درایورا رو . همچی عالی بود و کامل نصب شدن بدون هیچ مشکلی فقط وب کم نصب نمی شد . هر کاری رکدم زد تو سر خودم نصب نشد .درایور از سایت وایو گرفتم نشد . از سایت ریکو گرفته (سایت سازنده وب کم) بازنشد . برنامه vcc6 رو نصب کردم نشد . درایور ها رو یکی یکی دستی کپی کردم هم نشد . برنامه های capture utility و webcam camera utility هم افاقه نکردن و همچنین safe mode ...

آخرش ویندوز رو دوباره عوض کردم و باز درایورها رو ریستور کردم با درایور جنیوس تو حین ریستور متوجه شدم یه فایل کمه و ارور می ده برنامه . اون فایل رو در پوشه ای که از سایت ریکو دانلود کرده بود پیدا کردم و بالاخره وب کم نحس نصب شد . پدرمو درآورد . نفهمیدم هم وب کم از قبل نصب نبود یا اینکه برنامه اون فایل بخصوی رو بک آپ نگرفته .
حالا شما سعی کن دنبال اسم شرکت سازنده اصلی وب کم باشی که احتمالا همون ریکو و بری همونو نصب کنی . البته سعی کن update driver بزنی . والا فایلای exe درایوری که از خود سایت اصلی لپ تاپ دانلود می شن تو این مواقع کاملا بی فایدن . اگر تو حین update کردن ازت فایلی خواست برو دنبال همون فایل بگرد . فایلاش هم فرمتای عجیب غریبی دارن .

Shimilia
13-06-2011, 23:44
این لپ تاپ ها هم جون آدمو می گیرن تا داریوراشون نصب بشه .
من هم یه همچی مشکلی داشتم با وایو سری cs . یعنی اومدم زرنگ بازی دربیارم با برنامه درایور جنیوس از درایورا بک آپ گرفتم و بعد از نصب ویندوز با همون برنامه ریستور کردم درایورا رو . همچی عالی بود و کامل نصب شدن بدون هیچ مشکلی فقط وب کم نصب نمی شد . هر کاری رکدم زد تو سر خودم نصب نشد .درایور از سایت وایو گرفتم نشد . از سایت ریکو گرفته (سایت سازنده وب کم) بازنشد . برنامه vcc6 رو نصب کردم نشد . درایور ها رو یکی یکی دستی کپی کردم هم نشد . برنامه های capture utility و webcam camera utility هم افاقه نکردن و همچنین safe mode ...

آخرش ویندوز رو دوباره عوض کردم و باز درایورها رو ریستور کردم با درایور جنیوس تو حین ریستور متوجه شدم یه فایل کمه و ارور می ده برنامه . اون فایل رو در پوشه ای که از سایت ریکو دانلود کرده بود پیدا کردم و بالاخره وب کم نحس نصب شد . پدرمو درآورد . نفهمیدم هم وب کم از قبل نصب نبود یا اینکه برنامه اون فایل بخصوی رو بک آپ نگرفته .
حالا شما سعی کن دنبال اسم شرکت سازنده اصلی وب کم باشی که احتمالا همون ریکو و بری همونو نصب کنی . البته سعی کن update driver بزنی . والا فایلای exe درایوری که از خود سایت اصلی لپ تاپ دانلود می شن تو این مواقع کاملا بی فایدن . اگر تو حین update کردن ازت فایلی خواست برو دنبال همون فایل بگرد . فایلاش هم فرمتای عجیب غریبی دارن .

من هیچ بکاپی ندارم چون کلا ویندوز رو پاک کردم... شما میتونید فایلتون رو برای من آپلود کنید واقعا دارم دیوونه میشم هیچ راهی داره که بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟