PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دسترسی به فایلها در شبکه

sarve
21-10-2009, 17:05
یه شبکه ساده از نوع کلاینت- کلاینت دارم اما وقتی می خوام به فایل های به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنم خیلی وقت ها پیغامی به من می ده که شما اجازه دسترسی به این فایل ها رو ندارید و بعد تنها بایک ریست شدن درست می شه و باز بعد از چند دقیقه کار همین پیغام رو می ده کسی می تونه کمکم کنه این مشکلو حل کنم چون واقعا کلافم کرده حتی ویندوز تمام سیستم ها رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد:41:

undertaker_ss
21-10-2009, 22:17
یه شبکه ساده از نوع کلاینت- کلاینت دارم اما وقتی می خوام به فایل های به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنم خیلی وقت ها پیغامی به من می ده که شما اجازه دسترسی به این فایل ها رو ندارید و بعد تنها بایک ریست شدن درست می شه و باز بعد از چند دقیقه کار همین پیغام رو می ده کسی می تونه کمکم کنه این مشکلو حل کنم چون واقعا کلافم کرده حتی ویندوز تمام سیستم ها رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد:41:

متن دقیق ارور رو بذار
یا اگه عکسش رو بذاری که دیگه خیلی بهتره

sarve
24-10-2009, 08:44
این تصویر پیغام خطایی که می ده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarve
24-10-2009, 08:51
ببخشید ظاهرا آدرس قبلی رو اشتباه دادم

undertaker_ss
25-10-2009, 06:43
این تصویر پیغام خطایی که می ده

شما برو توی services
توی run بزن Services.msc
ببین سرویس به اسم workstation ات start هست یا نه
اگه نیست استارتش کن
خبر شو بده

sarve
26-10-2009, 11:21
نگاه کردم فعال بود
به راهنمایی یکی از دوستانم ویروس یاب nod32 روی سیستم ها بود غیر فعال کردم دو روزه که دیگه خطا نمی ده فکر کنم مشکل فایروال بود
به هر حال مشکل حل شد اما این services که گفتید چکار می کنه و اینکه آیا می تونم با وجود nod این مشکلم رو برطرف کنم؟

undertaker_ss
26-10-2009, 19:54
نگاه کردم فعال بود
به راهنمایی یکی از دوستانم ویروس یاب nod32 روی سیستم ها بود غیر فعال کردم دو روزه که دیگه خطا نمی ده فکر کنم مشکل فایروال بود
به هر حال مشکل حل شد اما این services که گفتید چکار می کنه و اینکه آیا می تونم با وجود nod این مشکلم رو برطرف کنم؟

این ارور معمولا به خاطر این ظاهر میشه که این سرویس غیر فعاله
نه فکر نکم بشه
مگه این که توی خود نود تنظیماتی واسه اینکار داشته باشه که من چون تا حالا با نود کار نکردم نمی دونم:31: