PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هكرهاي عزيز لطفن كمك كنيد !

Setareh 2006
12-03-2006, 18:04
هكر هاي عزيز لطفن به من كمك كنيد !

دو سوال ازتون دارم :

1- من اصلا از هيچ مسنجري استفاده نميكنم ، ميخواستم بدونم اگه كسي آدي ايميل آدرسم رو هك كنه چه طوري ميتونم بفهمم ، يعني چه طوري آدم متوجه ميشه كه آدي ايميل آدرسش رو يك نفر هك كرده ؟

2- در Yahoo Groups ، يك نفر ايميل هايي كه Attachment دارند با آي دي چند نفر از اعضاي گروه ، به گروه فرستاده .

يعني با آي دي من و چند نفر ديگه به گروه ايميل فايل دار فرستاده شده ، در حالي كه اين ايميل ها از طرف ما فرستاده نشده .

چطوري چنين چيزي ممكنه ؟

آيا همه اين آي دي ها هك شدند ؟

لطفن خيلي ساده توضيح بدين ، چون من اصلا هيچي از هك نميدونم .

ممنونم

*NashenaS*
12-03-2006, 19:16
هكر هاي عزيز لطفن به من كمك كنيد !

دو سوال ازتون دارم :
1- من اصلا از هيچ مسنجري استفاده نميكنم ، ميخواستم بدونم اگه كسي آدي ايميل آدرسم رو هك كنه چه طوري ميتونم بفهمم ، يعني چه طوري آدم متوجه ميشه كه آدي ايميل آدرسش رو يك نفر هك كرده ؟
ممنونم
دوست عزيز... شما ايميل هاي فرستاده شده رو چك كنين و ببينين كه ايا خونده شدن يا نه... ! (البته اگه طرف ناشي باشه)
اين كار براي ايميل هايي كه دريافت مي كنين هم صدق مي كنه.
به شما عوض كردن پسورد رو در سريع ترين زمان ممكن پيشنهاد مي كنم.

2- در Yahoo Groups ، يك نفر ايميل هايي كه Attachment دارند با آي دي چند نفر از اعضاي گروه ، به گروه فرستاده .
يعني با آي دي من و چند نفر ديگه به گروه ايميل فايل دار فرستاده شده ، در حالي كه اين ايميل ها از طرف ما فرستاده نشده .

امكان هك گروه وجود داره... اما به اين معني نيست كه شما ها هك شده باشيد.
امروزه راه هاي بي شماري براي فرستادن ايميل هاي جعلي وجود داره...(پس در وهله اول نگران نباشيد).
موفق باشيد. :)

Setareh 2006
13-03-2006, 08:51
دوست عزيز... شما ايميل هاي فرستاده شده رو چك كنين و ببينين كه ايا خونده شدن يا نه... ! (البته اگه طرف ناشي باشه)
اين كار براي ايميل هايي كه دريافت مي كنين هم صدق مي كنه.
به شما عوض كردن پسورد رو در سريع ترين زمان ممكن پيشنهاد مي كنم.

امكان هك گروه وجود داره... اما به اين معني نيست كه شما ها هك شده باشيد.
امروزه راه هاي بي شماري براي فرستادن ايميل هاي جعلي وجود داره...(پس در وهله اول نگران نباشيد).
موفق باشيد. :)

اشكان عزيز سلام

لطفن بگين اگه گروه هك شده باشه ، چه تدبيري بايد انديشيد ؟

در مورد ايميل آدرس ، پسورد رو عوض ميكنيم ، در مورد گروه بايد چكار كرد؟

مدير گروه چه كار كنه كه ديگه اين فايل هاي ويروس دار به نام اعضاي گروه ، به گروه فرستاده نشه ؟

hatef_4541
14-03-2006, 02:03
نگران نباش ! 90 % ميل اسپم هست كه با اسم شما ميره ! واسه منم ميره به اين و اون !

Setareh 2006
14-03-2006, 03:11
نگران نباش ! 90 % ميل اسپم هست كه با اسم شما ميره ! واسه منم ميره به اين و اون !

هاتف عزيز

در حالت نرمال وقتي يك عكس همراه ايميل باشه توي قسمتي كه متن رو مينويسيم قرار نداره و پايين ايميل قرار داره .

ولي وقتي روي اين ايميل هايي كه به اسم ما به گروه مياد ، كليك ميكنيم ، توي قسمتي كه بايد متن نوشته شده باشه يك كادر به اندازه يك عكس قرار داره ولي هيچ تصويري نشون نميده ، فقط يك كادر سفيد رنگ هست كه گوشه اش ضربدر خورده .

هيچ راهي نيست تا اين ايميل هاي جعلي رو از ايميل هايي كه واقعا توسط اعضا به گروه فرستاده ميشه ، تشخيص بديم . براي همين ممكنه اشتباها فكر كنيم كه از طرف اعضا فرستاده شده و اشتباها بازشون كنيم .

اگه اشتباها اين ايميل ها رو باز كنيم ، هيچ اتفاقي براي سيستم ما نمي افته ؟

آيا اسپم هم مثل ويروس به سيستم آسيب وارد ميكنه ؟

hatef_4541
14-03-2006, 14:22
با باز كردن خود ايميل مشكلي پيش نمياد مگه اينكه فايلي چيزي به ايميل اتچ شده باشه و شما دانلود كنيد !

اونم ميگي ضربدر داره كنارش احتمالا يه عكس هست كه load نميشه ( حالا به هر دليلي )

اسپم به سيستم صدمه نميزنه ! تو همون میل ها کاراش رو میکنه ! :happy:

Setareh 2006
14-03-2006, 15:17
با باز كردن خود ايميل مشكلي پيش نمياد مگه اينكه فايلي چيزي به ايميل اتچ شده باشه و شما دانلود كنيد !

اونم ميگي ضربدر داره كنارش احتمالا يه عكس هست كه load نميشه ( حالا به هر دليلي )

اسپم به سيستم صدمه نميزنه ! تو همون میل ها کاراش رو میکنه ! :happy:

هاتف عزيز سلام

تمام اين ايميل هاي جعلي بدون استثنا همه شون Attachment دارند كه حجمشون صد و خورده اي كيلو بايت هست .

همونطور كه گفتم وقتي بازشون ميكنيم به جاي اينكه مثل ايميل هاي عادي فايل همراه ايميل پايين ايميل باشه ، در خود قسمتي كه متن نوشته ميشه قرار داره كه تازه فقط يك كادر خالي و سفيد ه كه گوشه اش ضربدر خورده و هيچي نشون نميده .

نگراني ما اينه كه نميدونيم اين فايل ها عملا چكار ميكنند و حالا كه بازشون كرديم چه مشكلي برامون بوجود آورده ؟

در ضمن هاتف عزيز ، من منظور شما رو از اينكه اسپم تو همون ايميل كارش رو ميكنه نفهميدم ؟

يعني دقيقا چكار ميكنند ؟

آيا راهي وجود داره كه مدير گروه جلوي اين ايميل ها رو كه با اسم خود اعضا به گروه فرستاده ميشه بگيره ؟

اصلا چطور ميشه با آي دي همه اعضا به گروه ايميل فرستاد ؟

free_user
14-03-2006, 17:32
سلام
ممکنه کامپیوتر شما ویروسی شده باشه.

hatef_4541
15-03-2006, 01:05
یعنی اسپم به سیستم شما مثل تروجان ها و اسپای ها و کرم ها کاری نداره !

اونم که میگی ضربدر میخوره یعنی اینکه فایل بار گذاری نمیشه ! پس نگران نباش !

در مورد گروه یاهو هم بنده چون خوشم نمیاد کار نکردم باهاش، جوابت رو نمیدونم !

Setareh 2006
15-03-2006, 01:31
یعنی اسپم به سیستم شما مثل تروجان ها و اسپای ها و کرم ها کاری نداره !

اونم که میگی ضربدر میخوره یعنی اینکه فایل بار گذاری نمیشه ! پس نگران نباش !

در مورد گروه یاهو هم بنده چون خوشم نمیاد کار نکردم باهاش، جوابت رو نمیدونم !

مرسي هاتف عزيز ، پاك منو از نگراني بيرون آوردي .

دستت درد نكنه ، خيلي از راهنمايي ات ممنونم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hatef_4541
15-03-2006, 23:31
خواهش ! :)