PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک ظاهر شدن صفحه مرگ

mehdidll
12-03-2006, 17:23
سلام دوستان
دیروز که با سیستم کار میکذم یه دفعه صفحه آبی یا همون صفحه مرگ ظاهر شد و سیستم بعد سه سوت ریست شد امودم دوباره ویندوز رو نصب کردم (یه ویندوز دیگه) منظور همون اکس پی ولی از روی یه سیدی دیگه ولی بازم
همون آش و همون کاسه ولی این بار دیگه وقت نمیداد همینکه سیستم بالا میومد صفحه ظاهر میشد و ریست می شد بعد گفتم شاید از رم بوده باشه چون قبلا واسه یکی از دوستانم هم این مشکل پیش اومده بود و با عوض کردن رم مشکلش حل شد و خوب بردمش خدمات کام÷یوتری و گفت باید یه ویندوز دیگه نصب کنم ببینم مشکلش چیه و قتی دوباره نصب کرد دیگه اون صفخه آبی نیومئ و خوب گفتن شاید از برنامه هایی بوده باشه که نصب کرده ای و من هم فقط چهار تا برناتمه بیشتر نصب نکرده بودم اونم همش واسه قفل گزاری سیدی بود که wmt فکر کنم یه خورذه مشکوک میزنه
خدا رو شکر تا لالن که اون سفحه نیومده ولی وقتی حالا نمی دونم اشکال از چی بوده آیا از اون برنامه های نصبی بوده یا نه ؟؟؟ اگه میشه یه خورده توضیح بدین چون من به اون برنامه زیاد احتیاج دارم ولی می ترسم اگه نصب کنم
باز همون بلا سرم بیاد
اگه یه راهنمایی مفصل در این مورد بدین ممنون میشم
منتظرم

saeid_2001
17-03-2006, 02:54
صفحه ابي منظورت dumping memory هست ديگه چون اون صفحه ابي با ارور هاي ديگه هم داريم اگه dumping memory بوده احتمال زياد از رمه يا شايدم کارت گرافيک ولي احتمال رم بيشتره ولي احتمال اينکه مشکل نرم افزار هم باشه هست ولي رم از همه بيشتره احتمالش

'POP'
17-03-2006, 08:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %8A+%D9%85%D8%B1%DA%AF
;)