PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیست، جوش، خون مردگی یا ... ؟

SI-SA
20-10-2009, 16:42
سلام بر دوستان عزیز ... یه چند وقتی هست که احساس می کنم لب پایینیم ، یه چیزی توش هست ، یه چیزی مابین یک جوش یا یه غده ، اینطور که به نظرم میاد ، حدود 2-3 میلیمتر و شاید یه کم بیشتر قطرش هست ... امروز بیشتر بهش توجه کردم و یه خرده باهاش ور رفتم تا دقیق بفهمم چیه ، به نظرم جوش نیست ، چون درد نداره و تا حدی هم تکون میخوره ، ولی جوش ثابت هست ، این انگار زیر پوست یه کم تکون میخوره و حرکت میشه دادش .
از طرف دیگه من خیلی زیاد لبم رو گاز می گیرم ، موقع غذا خوردن و بعضا می خورم زمین یهویی لبم رو با دندونم میبرم ، واسه همین گفتم شاید خون مردگی باشه .
بدترین حالتی هم که در نظر گرفتم این بود که یه کیست یا همچین چیزی باشه که احتمالش خیلی کمتر هست .

eMer@lD
21-10-2009, 14:57
سلام
احتمال خونمردگی زیاده...
اگر خیلی ناراحت کننده هست میتونید با پزشک داخلی مشورت نمایید و باید از نزدیک دیده بشه البته بنظر مشکلی نداره.

SI-SA
22-10-2009, 13:01
هنوزم هست ، به نظرم کوچیک تر شده . فکر کنم اگه خوب نشد باید برم که واسم تخلیه بکننش ، درسته ؟

eMer@lD
23-10-2009, 18:23
بهتره از نزدیک معاینه بشه:) تا بشه نظر داد

zpr1384
13-11-2009, 11:22
سلام
پسرمن حدود4ساله است مدام بدنش جوش میزنه مخصوصا بعدازمصرف تنقلات شیرین الان یکی 2هفتست شیرینی اصلا نمیخوره ولی بازبدنش جوش میزنه چکارباید انجام بدیم

eMer@lD
14-11-2009, 15:51
سلام
علت بیشتر جوشهای صورت چربیهایی هست که روی پوست میشینه و باعث جوش و آکنه میشه
البته فعالیت در مکانهای گرم همچنین ..
اگر فکر میکنید با خوردن شکلات و یا خوراکیهای گرم باعث جوش زدن در پوستتون میشه کمتر میل کنید و یا با مواد خوراکی سرد و خنک میل بفرمایید.
البته این مهمه که فرزندتون چند سالشون هست شاید علت جوشها سن بلوغ ایشون یا ترشح هورمونها و غدد داخلی بدن باشه که ناگزیر هستند..
بیشترین دلیل جوشها وجود سلولهای مرده و باکتری روی پوست هست که باید با پاک کننده ها شستشو داده شود

با آب خالی هم میشه صورت رو رزی سه تا چهار با شستشو داد خیلی کمک می کنه