PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک کنید چند تا برنامه استادم داده می خوام کسی برام حلش کنه لطفا پنجشنبه کلاسم دارم

sanatoramir
19-10-2009, 22:48
سلام بچه ها استادم چند تا برنامه داده لطفا کمک کنید ؟کمک لطفا شکل های اون رو بگین چه جوری بکشم

برنامه بنویسید که عددی را گرفته و مقسوم علیه ان را چاپ کند.

برنامه بنویسید که دو عدد را گرفته و در صورتی که عدد دوم مقسوم علیه عدد اول باشد و پیغام مناسبی ورودی

lebel چاپ کند

برنامه ای بنویسید اعداد کوچیکتر از 100 را در کادر t1 چاپ کند

برنامه بنویسید که عددی را توسط کادر متن t1دریافت کند و اعداد زوج قبل از ان در فورم چاپ کند

برنامه بنوسید که دو عدد را گرفته و عددی های زوج بین انها را چاپ کند

برنامه بنوسید که تایین کند عدد اول است یا نه ؟

برنامه بنوسید که هعداد اول کوچیکتر از 100 چاپ کند

sorrow2174
19-10-2009, 23:02
خودت بنویس تنبل خان !

karbon2010
20-10-2009, 00:26
سلام
می دونی درست است که این سایت برای اموزش و یاد گیری است ولی اینجا محل حل تمرینات درس شما و سایر دوستان نیست
این جا تاپیکهایی داره که برای اموزش کلی است شما و دوستان برنامه خود را شروع کنید کدهایش را بنویسید هرجا مشکلی بود یا اینکه اون قسمت را متوجه نمیشی اینجا سوال کنی تا دوستان بزرگوار و استادان شما را راهنمایی کنند
حالا شما شروع کن یک کم فکر کن و به اون مغز مبارکتان فشار بیار تا ببینی میتونی به تنهایی برنامه ها را بنویسی یا نه اگر نتونستی انقدر اون جزوها وکتاب را مطالعه کن تا متوجه بشی و چیزی یاد بگیری سر جلسه امتحان دوستان p30 نیستند که کمکت کنند
اینجا جایی نیست لقمه اماده بدست شما بدهند اگر اینکار را بکنیم در واقع هم به خودمان و هم به شما نامردی کردیم
ممنون

mani_2004_2006
20-10-2009, 00:38
اینا که خیلی راحتن برو خودت بشین تمریناتت رو حل کن :D

sanatoramir
20-10-2009, 00:53
راست می گی بچه من از تو یه سوال کردم نخواستم خونه پدرت اتیش بزنم یه اماتور امده حرف مفت بزنه

این خیلی راحت پس بگو ؟ گیر کردم راهنمای خواستم شما دعوا دارین اگر می خوایین امار پست های خودتون بالا ببرین برین تو یه جای دیگه چرت بگین

sanatoramir
20-10-2009, 01:44
می گم کجای گچسارانی من دانشجوی گچساران هستم

mani_2004_2006
20-10-2009, 12:22
اولا مودب باش !
دوما بله خیلی راحتن !

خودم دانشجوی گچسارانم !

sanatoramir
20-10-2009, 13:10
من به کسی توهیین نکردم فقد جواب حرفشو دادم بچه پورو امده چرتو پرت می گه

VBYOFSKI
20-10-2009, 13:34
سلام.
دادش من در حدی نیستم که بخوام تذکر بدم ولی یه نگاه به پستت بنداز. جناب karbon2010 چیز بدی نگفتن، این از قوانین این فرومه یه بار بخون متوجه میشی. ما الان فقط میتونیم کمک کنیم که برنامه نوشته بشه نه اینکه بنویسیمش.

در مورد یکی از سوالات تو همون تاپیکی که زدی توضیح دادمم ببین اگه بازم مشکلی داشتی بگو در خدمتیم.

sinaaeeni
20-10-2009, 13:34
سلام دوست گرامی
این سایت برای یادگیری و تبادل افکار و اطلاعات و معلومات برپا شده نه برای حل تمرین های دانشجوئی یا دانش آموزی لطفا خودتون شرو ع کنید و هر جا که اشکال داشتید استادان بزرگواری هستند حتما کمکتون خواهد فرمود
موفق باشید

B E H Z A D
20-10-2009, 13:47
دوست من این برنامه ها واقعا" ساده هستن . برو خودت یاد بگیر هر جا مشکلی داشتی اینجا همه هستن که برات حلش کنن .

karbon2010
20-10-2009, 16:18
سلام به دوستان عزیز

راست می گی بچه من از تو یه سوال کردم نخواستم خونه پدرت اتیش بزنم یه اماتور امده حرف مفت بزنه
این خیلی راحت پس بگو ؟ گیر کردم راهنمای خواستم شما دعوا دارین اگر می خوایین امار پست های خودتون بالا ببرین برین تو یه جای دیگه چرت بگین

جناب sanatoramir دوست عزیز عذر می خواهم ببخشید
وقت یه چیزی یادت باشه دوست عزیز اینجا Yahoo! Messenger نیست ما اینجا برای دعوا و عذر می خواهم گفتن حرفهای ..... ..... نیامدیم ما اینجا دورهم جمع شدیم اطلاعاتمان را در اختیار همدیگر قرار دهیم تا با این کار یکدیگر را در انجام کار یاری نماییم
منظور من از اینکه نباید به شما و سایر دوستان لقمه اماده داد این بود که این مسائل چیزهای ساده ای است که شما باید خودت بتونی حل کنی اگه اینها را نتونی حل کنی اولا عرض کردم سر جلسه امتحان دوستان p30 نیستند که کمکت کنند
دوم اگه ما بهت پروژه را دادیم فردا استاد شما از یک خط یکدفعه ای پرسید یا اینکه یه مسئله در همین مایه ها همونجا خواست که بنویسی و نتونی بنویسی می دونی چی میشه سوم عرض کردم اگر اینکار را بکنیم در واقع هم به خودمان و هم به شما نامردی کردیم یک نفر را از درس خوندن و تلاش کردم کردن جدا کردیم و.....
درضمن هرکسی می تونه توهین وحرف ناسزا و.... بزنه
پس حالا تا دیر نشده شروع کن هر جا مشکلی بود بپرس دوستان هستند تا شما راهنمایی کنند من ادعایی به حرفه ای بودن ندارم
ول من تا نیمه شب انلاین هستم میتونم کمکت کنم
یا حق

sanatoramir
20-10-2009, 17:12
دوست من مرسی ولی باید کمک کنید اخه من نبودم الان امدم استاد می گه 10 نمره داره این پروژه من همش حل کردم این سه تا این بوده این درس شهریه 130 تومن دوست ندارم بیوفتم کمک کنید من تو شهر کوچیک هستم کسی درست بلد نیست اینجا کار کنه

برنامه بنوسید که اعداد اول کوچیکتر از 100 چاپ کند

برنامه بنوسید که دو عدد را گرفته و عدد زوج بین انها را چاپ کند

برنامه ای بنوسید که اعداد نوسط کادر t1 را دریافت کرده و اعداد روج قبل ان را چاپ کند

karbon2010
20-10-2009, 17:33
سلام

برنامه بنوسید که دو عدد را گرفته و عدد زوج بین انها را چاپ کن
من یه راهنمایی می کنم البته این کد کامل نیست و یک مشکل داره که خودت می فهمی بقیش را خودت که نوشتی مشکلش حل میشه بدلیل اینکه باید خودت یاد بگیری
Option Explicit
Dim a, b, i
Private Sub Command1_Click()
a = InputBox("namber 1")
b = InputBox("namber 2")
For i = a To b Step 2
Print i
Next
End Sub

اگه نتونستی مشکلت را حل کنی دوباره کمکت می کنم

karbon2010
20-10-2009, 17:38
سلام مجدد
یه راهنمایی برای اعداد اول البته خودت می دونی ولی برای مرور دوباره اعداد اول اعداد ی هستند که به غیر یک و خودش بر هیچ عدد دیگری بخش پذیر نیست از این چی می فهمی؟
حالا برو کدش را بنویس

karbon2010
20-10-2009, 17:43
برنامه ای بنوسید که اعداد نوسط کادر t1 را دریافت کرده و اعداد روج قبل ان را چاپ کند
Option Explicit
Dim b, i
Private Sub Command1_Click()
b = Val(text1.Text) - 1
For i = 2 To b Step 2
Print i
Next
End Sub

sanatoramir
20-10-2009, 17:59
مرسی از زحماتون خیلی خیلی ممنون حالا دادین

بابا چاکرم به مولا

sanatoramir
20-10-2009, 20:43
n = Val(Text1.Text)
m = Val(Text2.Text)
If m < n Then min = m
Else: min = n
End If
bmm = 1
For i = 1 To min
if (n mod i=0)and(m mod i=0)and(i > bmm)

این چه مشکلی داره

sanatoramir
20-10-2009, 20:44
این هم هست

n = Val(Text1.Text)
m = Val(Text2.Text)
If m < n Then min
Else: min = n
For i = 1 To min
If (n Mod i = 0) And (m Mod i = 0) Then
Me.Print i
End If