PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لودینگ عکس در فلش

persiafootball
19-10-2009, 22:25
با سلام .

من هر کاری می کنم نمی تونم مشکل لود نشدن عکس رو حل کنم . وقتی به آدرس فلش روی هاستم می رم به خوبی کار می کنه ولی وقتی می ذارمش تو یه جعبه توی سایتم دیگه از کار میوفته و عکسها نشون داده نمیشه .

این آدرس عکس هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم آدرس فلش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته توی فولدر goal عکسها و همه فایلهایی که برنامه داد بهم رو ریختم ولی تا رو سایت می ره همه چی بهم می خوره . از help برنامه هم استفاده کردم ولی درست نشد .
از برنامه 123 فلش منو و Flash Menu Labs Pro استفاده می کنم و روی جفتش همین مشکل رو دارم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رو لینک فایل فلش کلیک کنید می بینید که همه چی درست جلو رفته . اگه کدی رو اشتباه می ذارم بگید بهم .

مدیریت محتوام هم جوملا 1.5 هستش .

از کد زیر استفاده می کنم برای بارگزاری فلش رو سایتم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایل ایکس ام ال :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه فایل دیگه هم می ده که html نیست و معلوم نیست توش چی نوشته ولی مشکل از اون نیست چون با 123 فلش منو هم همین مشکل نشون ندادن عکس رو دارم . ممنون می شم راهنماییم کنید . . . :31:
پدرم درومده :27:

ninjavb
06-11-2011, 22:22
با سلام من میخواستم برای ساخت منو از نرم افزار flash menu labs استفاده کنم ولی وقتی punblish میکنم این پیغام رو میده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با اینکه من اخرین ورژن flash player رو هم گرفتم بازهم همین پیغام رو میده .شما دوستانی که با فلش یا با این نرم افزار کار کردید میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

javidflasher
07-11-2011, 22:46
احتمالا تو آدرس دهی اشتباه کرین
آیا روی لوکال هم همین مشکل رو داره ؟

ninjavb
09-11-2011, 13:11
مشکلم حل شد اخرین ورژن flash playr رو گرفتم و فکر میکنم مشکل من از یه بی دقتی بود که به جای این که مرورگر ie رو اجرا کنم fire fox رو اجرا میکردم.:20: