PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نفوذ در شبكه محلي

shahabamo
12-03-2006, 12:34
سلام بر همگي مخصوصآ هكرهاي سايت...آقا ما تو يه جايي هستيم كه كامپيوترها با يه شبكه محلي به هم ديگه(والبته به اينترنت) وصل شدند.ما با هزار مكافات پسورد ادمين لوكالي سيستمارو در آورديم.فقط يه مشكلي هست... ما با ادمين لوكالي كه وارد ميشيم نميتونيم رو بقيه سيستما خيلي ويراژ بديم.مثلآ نميتونيم سيستم بقلي رو خاموش كنيم(با كامند پرومپ و استفاده از دستور shutdown -m //computername. ارور ميده كه:the network path not found! كه ابته خودم احتمال ميدم چون با يه اكانت لوكالي وارد شدم اينو ميگه...
حالا بحر حال كسي بلده كمك كنه.ممنون.

seyyed.ali
12-03-2006, 13:45
عزیز دلم اگه قرار بود به همین راحتی با لوکال توی شبکه نفوذ کنی که بیلی جون باید بره شلغم بکاره
ولی اگه شانس داشته باشی با استفاده از یه سری ارور که نمیدونی چین ولی ازشون میتونی استفاده کنی
ideal administrator
رو نصب کن
بعد اگه تونستی ازش استفاده کن امیدوارم که کمکت کنه
بازم میگم اگه شانس بیاری

shahabamo
15-03-2006, 19:04
ميشه لينك دانلود اين برنامه رو بذارين؟و چند درصد به اين برنامه اطمينان دارين؟

WooKMaN
15-03-2006, 22:25
اين برنامه اگه بشه كه خوراك هستش واسه اداره ما !!!!!!!

shahabamo
19-03-2006, 10:45
آقا سيد ممنون از معرفي اين برنامه تون ...عالي بيييييييييييييد.فقط بايد برنامه ي cain & able رو هم كنارش نصب كني تا باهاش اول پس ادمينا رو در بياري... ولي در مجموع اين دو نرم افزار مكمل همند و ميشه با استفاده از اونا حملات قدرتمندانه اي ترتيب داد.

seyyed.ali
20-03-2006, 07:52
خواهش
ولي اينم در نظر داشته باشيد كه ideal administrator برنامه مديريت شبكس ولي خوب ديگه! :cool:

Dark-man
20-03-2006, 09:47
دوستان كسي لينك دريافت برنامه cain را دارد ؟؟؟

shahabamo
25-03-2006, 08:45
اينم لينك دانلود برنامه ي cain برا دوستمون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

o0.maya.0o
06-04-2006, 14:11
سلام كسي سريال اين نرم افزار رو داشته باشه؟ بگيد ثواب داره
ideal administrator

mohammad_eftari
29-11-2006, 14:38
سلام ممنون مي شم بهم زود جواب بدين
چطور با كامند پرومپت مي شه يك كاميوتر ديگه كه با كامپيوتر من شبكه هست رو خاموش كرد يا كامپيوتر رو ري استارد كرد؟؟؟
لطف كنين برام ميل هم بزنين
mohammad.eftari@gmail.com
thanks