PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظبط فیلم از روی صفحه نمایش !

ramiy
19-10-2009, 17:34
سلام
من می خوام از یه نرم افزار آموزشی که خودش فیلم هست در حین پخش فیلم بگیرم
این برنامه قفل داره و نمیشه ازش کپی کرد و معلوم نیست که فایل های ویدیوش کجای دی وی دی هستن
انگار همه را تو یه فایل کامپایل کرده باشن
با نرم افزار "Camtasia Studio" تست کردم نشد
تا ویدیو پلی میشه فقط صفحه سیاه میشه
میشه کمک کنید و یه نرم افزار خوب معرفی کنید.
مرسی

a1000a
19-10-2009, 17:41
همه نرم افزار هایی که من تست کردم
همینطور بودن
فعلا سراغ ندارم

kazi63
19-10-2009, 18:16
راه حلش اينه:
روي دسكتاپ راست كليك كن ، properties رو بزن و بعد در تب ِ settings روي Advanced كليك كن ، برو به تب Troubleshoot ، اون وسط كه نوشته Hardware acceleration نوار روبروش رو بكش بيار تا آخر سمت چپ كه None بشه.

حالا اگه با Camtasia Studio فيلم بگيري ، راحت و بي دردسر واست فيلم مي گيره.

راستي يادت نره وقتي كارت با camtasia تموم شد ، اون تنظيمات Hardware acceleration رو به حالت اول برگردون، يعني Full.

موفق و مويد و منصور باشيد:31:

THE AGE
19-10-2009, 18:27
نرم افزار Snag It هم عالیه . هم سرعت بالایی داره و هم تبدیل و فیلم برداری به فرمت Flash که کم حجم تره

قابلیت های ویژه ای هم داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramiy
19-10-2009, 18:43
راه حلش اينه:
روي دسكتاپ راست كليك كن ، properties رو بزن و بعد در تب ِ settings روي Advanced كليك كن ، برو به تب Troubleshoot ، اون وسط كه نوشته Hardware acceleration نوار روبروش رو بكش بيار تا آخر سمت چپ كه None بشه.

حالا اگه با Camtasia Studio فيلم بگيري ، راحت و بي دردسر واست فيلم مي گيره.

راستي يادت نره وقتي كارت با camtasia تموم شد ، اون تنظيمات Hardware acceleration رو به حالت اول برگردون، يعني Full.

موفق و مويد و منصور باشيد:31:
مرسی از شما
ولی میشه بگین که این تنظیم دقیقا چی کار میکنه ؟

ramiy
19-10-2009, 18:49
kazi63 مرسی
درست شد
اما میشه بگی تو Camtasia Studio چجوری تنظیم کنم که صدای در حال پخش از فیلم رو ضبط کنم ؟
مرسی

a1000a
19-10-2009, 18:52
kazi63 مرسی
درست شد
اما میشه بگی تو Camtasia Studio چجوری تنظیم کنم که صدای در حال پخش از فیلم رو ضبط کنم ؟
مرسی
خیلی راه هستش
شما صدا رو بزارین رو فیلمتون
یا انکه صدا رو ضبط کنیدش

ramiy
19-10-2009, 19:03
خیلی راه هستش
شما صدا رو بزارین رو فیلمتون
یا انکه صدا رو ضبط کنیدش
خوب با همین Camtasia Studio چجوری میشه صدای در حال پخش فیلم رو هم ضبط کرد ؟

kazi63
20-10-2009, 02:16
براي اينكه صدا داشته باشي:
1-كنار ساعت ويندوز روي عكس بلندگو كليك كن
(يا از اين مسير: Start/ Control Panel/ Sounds and Audio Devices در تب volume و در قسمت وسط يعني در قسمت Device volume روي Advanced كليك كن)

2-از منوي options روي properties كليك كن و در اين قسمت روي xxx Audio input كليك كن(xxx هم اسم sond card شماست). Stereo Mix رو تيك كن، حالا ok كن .

3-حالا دوباره بطور خودكار برمي گرديم به وولوم كنترل ( يعني هموني كه وقتي روي عكس بلندگوي كنار ساعت كليك مي كني ظاهر ميشه ) يعني اين(البته اين recording controle:27: ) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تيك زير Stereo Mix رو بردار (از حالت mute خارجش كن) .
4- توي Camtasia Studio هم موقع ضبط ، وقتي اون پيغام انتخاب منطقه فيلم برداري(area )و ... مياد يعني اين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روي Audio options كليك كن ، در قسمت Device بايد xxx Audio input و در قسمت Source ، بايد Stereo Mix رو انتخاب كني. ok كن و لذت ببر:31:

(ضمنا اين دو بار" بايد" ي كه تو قسمت آخر نوشتم فقط براي اين بود كه بين دو تا حرف انگليسي فاصله بيفته و قاطي پاطي نشه. بايدي در كار نيست، دلبخواهيه:27: )