PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Diamond 2 یا XPERIA X1

dc_error691
19-10-2009, 13:05
سلام بچه ها:10:
من بین این دو گوشی به شک افتادم:

مزایای XPERIA X1:
1-کیبورد سخت افزاری
2-قیمت مناسب تر حدود 385 با گارانتی
ِ3-DPad
4-موس نوری
5-داشتن فلش
6-نیافتادن اثر انگشت روی صفحه
7-جک 3.5 میلی متری
8-باتری قوی تر

مزایای Diamond 2:
1-دوربین بهتر (5 مگاپیکسل) با کیفیت بهتر و قابلیت تاچ فوکوس
2-قیمت بالاتر حدود 415بدون گارانتی
3-64 مگابایت تقویت گرافیک
4-شتاب سنج
5-رم بالاتر
6-سبک تر و باریک تر
7-اینترفیس Touch flo 3D به نظر من بهتر از X-Panel
LCD 8 بزرگتر
9-ویندوز موبایل 6.5 رسمی
10-نوار زوم لمسی
11-ترک نمیخوره!
12-جدیدتر (مربوط به 6 ماه قبل ولی x1 مربوط به 14 ماه قبل)
(اونایی که مهمتره از نظر خودم Underline هستن)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل نظرم بیشتر روی Diamond هست اما اگه قیمتش بیاد پایین تر (میاد؟)
راستی HTC ساخت کجاست؟
XPERIA که میگن تایوانیه.
آیا میارزه کلی پول اضافی واسه گارانتی بدی؟

ninja3000sh
19-10-2009, 13:52
در کل diamond2 پیشنهاد میشه.
چون هم جدید هستش و هم به وین موبایل 6.5 بصورت free اپگرید میشه
در ضمن نازکتر هم هست که تو جیب گذاشتنش راحت میشه.
اینم بگم محصولات htc رو با گارانتی یاس بخری بهتره.چون خدمات خوبی ارائه میده.
تو پک گوشی کارت بیمه هم واسه گوشیهاش میزاره که انصافا عملکرد قابل قبولی تو ارائه خدمات داره.
htc ساخت تایوان هستش.
x1 هم چون با همکاری htc ساخته شده اونم ساخت تایوان هست.
ولی بدنه اکسپریا چندان تعریفی نداره و از زیر کلید ولوم و پورت usb ترک بر میداره.
محصولات htc افت قیمتشون خیلی کم هستش.

dc_error691
19-10-2009, 19:37
....
محصولات htc افت قیمتشون خیلی کم هستش.

:45::37:
یعنی تا دو ماه دیگه هم حدود 400 نمیاد؟

راستی این گارانتی یاس سایتی چیزی واسه نمایندگی ها نداره که بفهمم شیراز نمایندگیش کجاست؟

merikh_merikh
19-10-2009, 19:54
نظره من روی ایکس1 میباشد.
چون دیدم کیبرد را در مزایای ایکس1 نام بردین پس فکر کنم کیبرد براتون اهمیت داشته باشه.
با توجه به امکانات تقریبن برابر این دو گوشی به نظرم ایکس1 با داشتن کیبرد بهتر باشه..........

oghtapost
20-10-2009, 14:20
x1 دیگه الان تو بازار هیچی به حساب نمیاد.تازه x3 که داره میاد خریدن x1 کار عاقلانه ای نیست

dc_error691
20-10-2009, 16:31
x3 که انگار می خوا اسمشو بذارن X10!
ولی من کاری به این کارا ندارم تو این رنج قیمت بین اینا شک داشتم (البته امنیا هم اولاش تو گزینه هام بود)

کسی جواب نداد:

این گارانتی یاس سایتی چیزی واسه نمایندگی ها نداره که بفهمم شیراز نمایندگیش کجاست؟

dc_error691
21-10-2009, 12:16
زحمت نکشین خودم پیدا کردم ولی فقط تهران نمایندگی داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

thelastblack
21-10-2009, 15:49
X1 صفحه نمایش فوق العاده ای داره...... خیلی خوبه ..... diamond2‌رو ندیدم.....
در ضمن اگه واست مهمه keyboard حتما x1 بگیر... کیبرد خوبی داره...
خودم x1 دارم.... راضیم به شدت!

dc_error691
21-10-2009, 21:06
آره کیبورد خوبه ولی صفحه نمایششون کیفیتش یکیه این 0.2 اینچ بزرگتره هر دو WVGA
کیبورد واسم مهمه ولی دوربین و شتابسنج هم مهمه و همینطور اینترفیس خوب

thelastblack
21-10-2009, 22:39
فیلم برداری x1 اصلا مناسب نیست..... lag داره.... ماله n95 هم vga 30fps بود ولی خیلی بهتر بود... ولی عکس های خوبی میگیره.....
کیفیت صفحه رو میگم نه سایز یا رزولوشن...... صفحه ی x1 خیلی خوبه من با omnia که مقایسه کردم اصلا omnia حرفی نداشت با اینکه اونم 0.2 بزرگتره(ولی رزولوشنش کم تره میدونم!)... من با گوشیم فیلم های divx میبینم خیلی خفن حال میده بسیار زیباست.....

dc_error691
22-10-2009, 09:14
آره میدونم امنیا با اینکه 0.2 اینچ بزرگتره ولی با رزولوشن پایینش (WQVGA) اصلاً کیفیت خوبی نداره اما Diamond2 مثل XPERIA هست

golmohammadi
22-10-2009, 17:36
سلام بچه ها:10:
من بین این دو گوشی به شک افتادم:

مزایای XPERIA X1:
1-کیبورد سخت افزاری
2-قیمت مناسب تر حدود 420 با گارانتی
ِ3-DPad
4-موس نوری
5-داشتن فلش
6-نیافتادن اثر انگشت روی صفحه
7-جک 3.5 میلی متری

مزایای Diamond 2:
1-دوربین بهتر (5 مگاپیکسل) با کیفیت بهتر
2-قیمت بالاتر حدود 470:41:بدون گارانتی
3-64 مگابایت تقویت گرافیک
4-شتاب سنج
5-رم بالاتر
6-سبک تر و باریک تر
7-اینترفیس Touch flo 3D به نظر من بهتر از X-Panel
LCD 8 بزرگتر

(اونایی که مهمتره از نظر خودم Underline هستن)

در کل نظرم بیشتر روی Diamond هست اما اگه قیمتش بیاد پایین تر (میاد؟)
راستی HTC ساخت کجاست؟
XPERIA که میگن تایوانیه.
آیا میارزه کلی پول اضافی واسه گارانتی بدی؟
هر دو گوشي خوب هستند
در ضمن باطري x1 بمراتب قويتره ....
تودي تاچ فلو و xpanle هر دو عالي هستند
با اين توضيح كه براي x1 ميشه رامي نصب كرد كه بطور كامل از تاچ فلو استفاده بشه و xpanel هم پاك بشه
وجود مويس نوري و دكمه هاي 4 جهتهو كيبورد qwerty در x1 كم چيزي نيستند ....

فیلم برداری x1 اصلا مناسب نیست..... lag داره.... ماله n95 هم vga 30fps بود ولی خیلی بهتر بود... ولی عکس های خوبی میگیره.....
کیفیت صفحه رو میگم نه سایز یا رزولوشن...... صفحه ی x1 خیلی خوبه من با omnia که مقایسه کردم اصلا omnia حرفی نداشت با اینکه اونم 0.2 بزرگتره(ولی رزولوشنش کم تره میدونم!)... من با گوشیم فیلم های divx میبینم خیلی خفن حال میده بسیار زیباست.....

شما تازه خريدين
فكر كنم وقتي كيفيت تصويرش را ديدي حال كردي
چون واقعا خوبه
ويرايش
فيلمبرداري x1 در روشنايي كامل 30 فريم هست

merikh_merikh
22-10-2009, 22:55
آره کیبورد خوبه ولی صفحه نمایششون کیفیتش یکیه این 0.2 اینچ بزرگتره هر دو WVGA
کیبورد واسم مهمه ولی دوربین و شتابسنج هم مهمه و همینطور اینترفیس خوب
اولن وقتی بحث کیبرد میاد وسط دیگه هیچ چیز جای کیبرد فیزیکی را نمیگره پس در اینجا به نظره من ایکس1 برای شما بهترین گزینه میباشد.
در مورد شتاب سنج درسته چیزه به در بوخوریه ولی اگه فقط برای چرخش صفحه نمایش میخاین اینو در نظر داشته باشین که در ایکس1 برای چرخش صفحه هم یک دکمه در نظر گرفته شده همین که اگه کیبرد را باز کنید صفحه نمایش به طور خودکار میچرخه.
در مورد اینترفیس هم گل محمدی جان کاملن توضیح دادن البته این مورد سلیقه ای میباشد ولی اینو در نظر داشته باشید که ایکس1 در کنار پنل های زیبا میتونه که تاچ فلو هم داشته باشه یعنی اگه از پنل های ایکس1 خوشتون نیومد که حتمن خشتون میاد میتونید پاکشون کنید و تاچ قلو را نصب کنید.
در مورد دوربین که دیاموند2 بهتره ولی کیبرد ایکس1 به خصوص برای شما که به کیبرد لازم دارین جای تمام اینارو میگیره.در ضمن برای پاکت پی سی که دوربیناشون چه 5 و چه 3 ان چنان تفاوتی ندارن نباید برای انتخاب تعثیر گذار باشن

3jokes_x
23-10-2009, 12:31
من هم به تازگی Diamond2 رو گرفتم و به همین دلیل در مورد هر دو گوشی تحقیقاتی کردم که اینجا نوشتم:

بعد از خرید Diamond2 دیدم یه نکته ی عجیبی که درش هست اینه که با اینکه شتاب سنج داره، ولی وقتی گوشی رو می چرخونی صفحه نمی چرخه! توی چند تا فوروم هم سرچ کردم و اونجاها هم نرم افزارهایی رو معرفی کرده بودن که وقتی نصبشون می کردی فقط توی نرم افزارهای به خصوصی با چرخاندن گوشی صفحه رو می چرخوند. (مثل نرم افزار Zsensor) البته کارایی این نرم افزار خیلی جالب نبود. نمی دونم شاید دقتشون کم بود یا من نرم افزار خوبی رو نصب نکردم... به هر حال گاهی اوقات با وجود استفاده از اون نرم افزار هم وقتی گوشی رو می چرخونی باز صفحه نمی چرخه! خلاصه من هنوز راه حل دقیق برطرف شدن این مشکل رو پیدا نکردم. شما هم یه تحقیقی بکن... اگر صفحه نچرخه، تقریبا می شه گفت شتابسنج بی استفاده است.

موضوع دیگه اختلاف قیمت HTC با ضمانت و بی ضمانته. من گوشی بدون ضمانت گرفتم به قیمت 490. (البته مثل اینکه 470 هم می شه خرید.) در مقابل قیمت گوشی با ضمانت 580 هست. به نظر من می ارزه ریکس(!) کنیم (من کردم) و 110 تومان پول برای ضمانت ندیم. من با خودم گفتم حتی اگر گوشی به اندازه 110 تومان هم خراب بشه! و پول تعمیرش رو خودمون بدیم، تازه مثل اینه که ضمانت دارشو خریدیم! اگر هم خراب نشه که 110 تومان پول کمی نیست. البته فروشنده به من گفت از زمان خرید 48 ساعت وقت داری که باهاش کار کنی و اگر اشکال داشته باشه (یعنی یه جوری باشه که از اول خراب بوده باشه) عوض می کنیم. خلاصه از اول حتما گوشی سالم بهت می دن. ضمانت فقط برای اینه که اگر بعدا خراب شد...

من گوشی 5800 نوکیا رو هم دارم، و این گوشی Diamond2 از نظر حساسیت صفحه لمسی نسبت به کلیک، خیلی بهتر از اون هست. البته بعضی جاها (مثلا توی File Explorer) آیکون ها (یعنی اسم فولدرها و فایل ها) خیلی ریزه و بدون قلم اصلا نمی شه باهاش کار کرد. (تازه من که چندین من تجربه کار با صفحه لمسی رو دارم) نوکیا اصلا چنین مشکلی نداشت و همه آیکون هاش به اندازه کافی بزرگ بود.

توصیه های بعد از خرید:
نهایتا توصیه می کنم روی Diamond2 برای فارسی ساز، حتما فقط اینو نصب کنید:
Mobidiv_417_EN_NoKB_TSD_May26
(من ورژن 416 رو که نصب کردم کار نکرد. حروف رو جدا جدا نشون می داد ولی با این کار کرد.)
برای کیبورد فارسی هم این خوبه:
FingerKeyb-2.1-WVGA
چون دکمه هاش بزرگه و می شه با انگشت فشار داد.
اسم این دو نرم افزار رو سرچ کنید توی فوروم های فارسی لینک دانلودشون هست.
ضمنا (ظاهرا فقط توی بعضی از ورژن هاش این مشکل رو داره) زمانی که گوشی روی StandBy باشه، اگر SMS بیاد گوشی صدا نمی ده! که برای رفع این مشکل باید بری توی سایت خود HTC قسمت Support و Hotfix مربوطه رو دانلود و نصب کنی.

dc_error691
23-10-2009, 13:43
...
ضمن تشکر:10:
با توجه به اینکه شرکت سمج hTC واسه Diamond2 هم فلش نذاشته!:13: می خواستم بدونم بدون فلش تو شب مثلا تو نور مغازه یا خیابون روشن عکسهاش چجوریه؟

thelastblack
23-10-2009, 20:55
xperia x1 فیلم برداریش vga@30fps هست!
لینک:

golmohammadi
23-10-2009, 22:30
اولن وقتی بحث کیبرد میاد وسط دیگه هیچ چیز جای کیبرد فیزیکی را نمیگره پس در اینجا به نظره من ایکس1 برای شما بهترین گزینه میباشد.
در مورد شتاب سنج درسته چیزه به در بوخوریه ولی اگه فقط برای چرخش صفحه نمایش میخاین اینو در نظر داشته باشین که در ایکس1 برای چرخش صفحه هم یک دکمه در نظر گرفته شده همین که اگه کیبرد را باز کنید صفحه نمایش به طور خودکار میچرخه.
در مورد اینترفیس هم گل محمدی جان کاملن توضیح دادن البته این مورد سلیقه ای میباشد ولی اینو در نظر داشته باشید که ایکس1 در کنار پنل های زیبا میتونه که تاچ فلو هم داشته باشه یعنی اگه از پنل های ایکس1 خوشتون نیومد که حتمن خشتون میاد میتونید پاکشون کنید و تاچ قلو را نصب کنید.
در مورد دوربین که دیاموند2 بهتره ولی کیبرد ایکس1 به خصوص برای شما که به کیبرد لازم دارین جای تمام اینارو میگیره.در ضمن برای پاکت پی سی که دوربیناشون چه 5 و چه 3 ان چنان تفاوتی ندارن نباید برای انتخاب تعثیر گذار باشن
فريد من الان دقيقا گوشيم همين شكل هست
يه ويندوز 6.5 ريخته ام
هم تاچ فلو دارم
و هم پنلها

من هم به تازگی Diamond2 رو گرفتم و به همین دلیل در مورد هر دو گوشی تحقیقاتی کردم که اینجا نوشتم:

بعد از خرید Diamond2 دیدم یه نکته ی عجیبی که درش هست اینه که با اینکه شتاب سنج داره، ولی وقتی گوشی رو می چرخونی صفحه نمی چرخه! توی چند تا فوروم هم سرچ کردم و اونجاها هم نرم افزارهایی رو معرفی کرده بودن که وقتی نصبشون می کردی فقط توی نرم افزارهای به خصوصی با چرخاندن گوشی صفحه رو می چرخوند. (مثل نرم افزار Zsensor) البته کارایی این نرم افزار خیلی جالب نبود. نمی دونم شاید دقتشون کم بود یا من نرم افزار خوبی رو نصب نکردم... به هر حال گاهی اوقات با وجود استفاده از اون نرم افزار هم وقتی گوشی رو می چرخونی باز صفحه نمی چرخه! خلاصه من هنوز راه حل دقیق برطرف شدن این مشکل رو پیدا نکردم. شما هم یه تحقیقی بکن... اگر صفحه نچرخه، تقریبا می شه گفت شتابسنج بی استفاده است.

موضوع دیگه اختلاف قیمت HTC با ضمانت و بی ضمانته. من گوشی بدون ضمانت گرفتم به قیمت 490. (البته مثل اینکه 470 هم می شه خرید.) در مقابل قیمت گوشی با ضمانت 580 هست. به نظر من می ارزه ریکس(!) کنیم (من کردم) و 110 تومان پول برای ضمانت ندیم. من با خودم گفتم حتی اگر گوشی به اندازه 110 تومان هم خراب بشه! و پول تعمیرش رو خودمون بدیم، تازه مثل اینه که ضمانت دارشو خریدیم! اگر هم خراب نشه که 110 تومان پول کمی نیست. البته فروشنده به من گفت از زمان خرید 48 ساعت وقت داری که باهاش کار کنی و اگر اشکال داشته باشه (یعنی یه جوری باشه که از اول خراب بوده باشه) عوض می کنیم. خلاصه از اول حتما گوشی سالم بهت می دن. ضمانت فقط برای اینه که اگر بعدا خراب شد...

من گوشی 5800 نوکیا رو هم دارم، و این گوشی Diamond2 از نظر حساسیت صفحه لمسی نسبت به کلیک، خیلی بهتر از اون هست. البته بعضی جاها (مثلا توی File Explorer) آیکون ها (یعنی اسم فولدرها و فایل ها) خیلی ریزه و بدون قلم اصلا نمی شه باهاش کار کرد. (تازه من که چندین من تجربه کار با صفحه لمسی رو دارم) نوکیا اصلا چنین مشکلی نداشت و همه آیکون هاش به اندازه کافی بزرگ بود.

توصیه های بعد از خرید:
نهایتا توصیه می کنم روی Diamond2 برای فارسی ساز، حتما فقط اینو نصب کنید:
Mobidiv_417_EN_NoKB_TSD_May26
(من ورژن 416 رو که نصب کردم کار نکرد. حروف رو جدا جدا نشون می داد ولی با این کار کرد.)
برای کیبورد فارسی هم این خوبه:
FingerKeyb-2.1-WVGA
چون دکمه هاش بزرگه و می شه با انگشت فشار داد.
اسم این دو نرم افزار رو سرچ کنید توی فوروم های فارسی لینک دانلودشون هست.
ضمنا (ظاهرا فقط توی بعضی از ورژن هاش این مشکل رو داره) زمانی که گوشی روی StandBy باشه، اگر SMS بیاد گوشی صدا نمی ده! که برای رفع این مشکل باید بری توی سایت خود HTC قسمت Support و Hotfix مربوطه رو دانلود و نصب کنی.
در مورد شتابسنج من اصلا نميتونم فكرشو بكنم اينطور كه شما ميگيد باشه
اگه اينطوري باشه مقداري غم انگيز هست
ولي بهتره بيشتر تحقيق كنين
شايد گوشي شما ايرادي داشته باشه
و يا از جاي خاصي بايد فعالش كنين ...
و اما ضمانت
كلا گوشيهاي htc ضمانتشون گرونه
حتي x1 هم اينطوريه
گارانتي اصليش كه سيتادل هست خيلي گرونتره ...
منم با همين اصلي گرفتم

و اما حساسيت تاچ
معلومه مال دياموند 2 از 5800 بهتره
فقط محيط ويندوز شايد بعضي جاها آيكونش كوچيك باشه و ادمو اذيت كنه
و مجبور به استفاده از قلم بشه
خوشبختانه در ويندوز 6.5 همه چي بهتر شده
شما ميتونين از resco file explorere استفاده كنين
كه آيكونها را مثل كامپيوتر ميتونيد ليست كنيد و يا بزرگتر و ....

xperia x1 فیلم برداریش vga@30fps هست!
لینک:

والا همه جا زده 30 فريم
ولي تو عمل اينطوري نيست
در سايز qvga اره 30 فريم هست
ولي در VGA lنهايت 15 فريم
ويرايش
فقط در روشنايي كافي 30 فريم ميگيره

dc_error691
24-10-2009, 10:19
من تحقیق کردم گفته بودن به صورت پیشفرض تو همه جا نمی چرخه ولی رامهایی هست که این کارو انجام بده
اگر XPERIA فیلمهاشو با فرمت دیگه ای غیر از 3gp ذخیره می کرد کیفیت فیلمها خیلی بهتر می شد
یکی از مشکلاتی که الان خرید XPErIA داره اینه که X2 اومده و دیگه ساپورت برنامه و رام و پنل و ... برای X1 کم میشه و شده ...

ممنون میشم یکی جواب بده :

با توجه به اینکه شرکت سمج hTC واسه Diamond2 هم فلش نذاشته!:13: می خواستم بدونم بدون فلش تو شب مثلا تو نور مغازه یا خیابون روشن عکسهاش چجوریه؟

3jokes_x
24-10-2009, 11:28
1- تشکر از توضیحات خوب جناب گل محمدی.
2- امشب چند تا عکس می گیرم آپلود می کنم.
3- موفق باشید.

golmohammadi
24-10-2009, 13:31
هر چي باشه فلش نداره
در محيطهاي تاريك و از فاصله دور ديگه فلش تاثير نداره
پس ميتونه در چنين شرايطي عكاسي كنه
ولي در محيطهاي تاريك و نزديك شكي نيست كه نميتونه عكس بگيره ...

من تحقیق کردم گفته بودن به صورت پیشفرض تو همه جا نمی چرخه ولی رامهایی هست که این کارو انجام بده
اگر XPERIA فیلمهاشو با فرمت دیگه ای غیر از 3gp ذخیره می کرد کیفیت فیلمها خیلی بهتر می شد
یکی از مشکلاتی که الان خرید XPErIA داره اینه که X2 اومده و دیگه ساپورت برنامه و رام و پنل و ... برای X1 کم میشه و شده ...

ممنون میشم یکی جواب بده :
من همه جا را كاري ندارم
ولي رامهاي زيادي هستند كه هم تاچفلو دارند و هم xpanel
و چون خودم هم دارم و استفاده هم ميكنم ميگم
در كل هم تاچ فلو و هم xpanel خوب هستند
اون فيلمبرداري فرمتش هم تغيير كنه فايده اينداره
چون در عده اي از رامهاي غير اصلي همونا كه مال htc هستند ، با دوربين htc فيلمبرداري كه ميكنم فرمتش mp4 هست
حتي h264 هم ميشه
ولي كيفيت همونه /....

1- تشکر از توضیحات خوب جناب گل محمدی.
2- امشب چند تا عکس می گیرم آپلود می کنم.
3- موفق باشید.

حتما اينكارو بكن

dc_error691
24-10-2009, 20:51
با توجه به اینکه هم Diamond و هم XPERIA برای نصب رام جدید باید Hard SPL بشن و از گارنتی در میان به نظرتون می ارز گوشی با گارانتی بخرم؟ با این وجود که در Diamond گارانتی دار و بی گارانتی حدود 120,000 تومان اختاف قیمت دارن!

هنوز منتظر عکسهاییم!

3jokes_x
24-10-2009, 21:50
ببینم... نمی شه توی این فوروم عکس ها رو لینک دار کرد؟
دارم کل مطلب رو توی یک صفحه HTML رو سرور خودم آپلود می کنم...

golmohammadi
24-10-2009, 22:09
با توجه به اینکه هم Diamond و هم XPERIA برای نصب رام جدید باید Hard SPL بشن و از گارنتی در میان به نظرتون می ارز گوشی با گارانتی بخرم؟ با این وجود که در Diamond گارانتی دار و بی گارانتی حدود 120,000 تومان اختاف قیمت دارن!

هنوز منتظر عکسهاییم!

شما نترس
بعدا ميشه كاري كرد كه گارانتي برگرده
خودم هم اينكارو كرده ام
ولي به نظر شخصي من بدون گارانتي بگير
با تصميم با خودت

3jokes_x
24-10-2009, 22:47
عکس های مقایسه دوربین گوشی های Nokia 5800 و HTC Diamond2 رو در اینجا ببینید:

dc_error691
25-10-2009, 09:59
عکس های مقایسه دوربین گوشی های Nokia 5800 و HTC Diamond2 رو در اینجا ببینید:

فوق العاده ممنونم جوابی رو که می خواستم گرفتم
همین دوربین بی فلش کار من رو راه می انداره:27:

golmohammadi
25-10-2009, 12:25
آخرش تصميمت رو دياموند 2 شد ؟
مباركت باشه

dc_error691
25-10-2009, 13:03
آره انشالله اگر قیمت های شیراز بالا نباشه آخه من شهرستانو و از تهران خیلی دورم
به این سایتای گوشی شاپ و اینا هم نمی دونم میشه اعتماد کرد یا نه

ninja3000sh
25-10-2009, 14:12
به این سایتای گوشی شاپ و اینا هم نمی دونم میشه اعتماد کرد یا نه
آره عزیز این سایتها مطمئن هستند.
اگه بخوایی برات با پست پیشتاز و یا با اتوبوس میتونن بفرستند و مشکلی نداره.

golmohammadi
25-10-2009, 18:06
اره موردي نداره
با پست ميفرستند
وقتي تحويل گرفتي پولشو ميدي

dc_error691
27-10-2009, 09:33
آره عزیز این سایتها مطمئن هستند.
اگه بخوایی برات با پست پیشتاز و یا با اتوبوس میتونن بفرستند و مشکلی نداره.

اره موردي نداره
با پست ميفرستند
وقتي تحويل گرفتي پولشو ميدي
متاسفانه تو هردوتای این سایتا نوشته:

کاربر گرامی 'وجه نقد در زمان تحویل' منحصرا برای تهران بوده و کرایه ی پیک موتوری بر عهده خریدار می باشد .
دوستانی که از شهر های غیر از تهران قصد خرید دارند در حال حاضر فقط می توانند از روش 'واریز به حساب' و 'پست پیشتاز' استفاده کنند که البته روش های 'کارت اعتباری' و 'پست بانک' نیز به زودی راه اندازی خواهد شد!

mehryar1973
27-10-2009, 11:18

هنوز منتظر عکسهاییم!

بنظر من گارانتي دار بگير
من بدون گارانتي گرفتم 470 دياموند رو همه چيش خوب بود ولي يكدونه پيكسل سوخته داشت
خلاصه كه دفعه بعد من خواستم گوشي بگيرم حتما با گارانتي ميگيرم

golmohammadi
27-10-2009, 12:26
کاربر گرامی 'وجه نقد در زمان تحویل' منحصرا برای تهران بوده و کرایه ی پیک موتوری بر عهده خریدار می باشد .
دوستانی که از شهر های غیر از تهران قصد خرید دارند در حال حاضر فقط می توانند از روش 'واریز به حساب' و 'پست پیشتاز' استفاده کنند که البته روش های 'کارت اعتباری' و 'پست بانک' نیز به زودی راه اندازی خواهد شد!

درسته
در هر صورت ارزششو داره
البته مواظب باش قبل از خريد اينترنتي يه تحقيق كوچولو بكني
بچه هاي سايت كمكت ميكنند
ولي من خيليها را ميشناسم كه خريد اينترنتي كرده اند
اتفاقا خيلي هم مي ارزه
بعنوان مثال زماني كه خودم x1 را گرفتم در تبريز بدون گارانتي نبود
مجبور شدم با گارانتي بخرم 640 تومن
در حالي كه در تهران بدون گارانتي همون موقع تا 570 موجود بود
خودم هم بيشتر بدون گارانتي دوست داشتم

dc_error691
27-10-2009, 13:09
بنظر من گارانتي دار بگير
من بدون گارانتي گرفتم 470 دياموند رو همه چيش خوب بود ولي يكدونه پيكسل سوخته داشت
خلاصه كه دفعه بعد من خواستم گوشي بگيرم حتما با گارانتي ميگيرم
از اول داشت؟خوب مگه تو مغازه نگاش نکردی گرفتی؟
بعدشم فکر نمی کنم پیکسل سوخته شامل گارانتی بشه

البته مواظب باش قبل از خريد اينترنتي يه تحقيق كوچولو بكني
از کجا؟

mehryar1973
27-10-2009, 19:56
از اول داشت؟خوب مگه تو مغازه نگاش نکردی گرفتی؟
بعدشم فکر نمی کنم پیکسل سوخته شامل گارانتی بشه

از کجا؟
از اول داشت
خوب من تو مغازه نگاش کردم و حتی از اون روشی که بچه ها گفتن که رو دوربین بریم
و دست مون جلوی لنز بگیریم هم استفاده کردم ولی خوب واقعا دیده نمیشد
ومن شب بعدش توتاریکی که اون آزماش انجام دادم فهمیدم :13:
شایدم مهم نباشه چون اصلا معلوم نیست ولی خوب عیب بحساب میاد
در ضمن بچه ها تو موبایلستان میگن که یاس lcdرو حتی در صورت داشتن یه پیکسل سوخته هم
عوض میکنه

mehryar1973
27-10-2009, 20:08
هر دو گوشي خوب هستند
در ضمن باطري x1 بمراتب قويتره ....
تودي تاچ فلو و xpanle هر دو عالي هستند
با اين توضيح كه براي x1 ميشه رامي نصب كرد كه بطور كامل از تاچ فلو استفاده بشه و xpanel هم پاك بشه
وجود مويس نوري و دكمه هاي 4 جهتهو كيبورد qwerty در x1 كم چيزي نيستند ....

فيلمبرداري x1 دقيقا vga با 15 فريم در ثانيه هست
همه فكر ميكنند 30 فريم هست
شما تازه خريدين
فكر كنم وقتي كيفيت تصويرش را ديدي حال كردي
چون واقعا خوبه

منو که نداشتن کلیهای چهار جهته اصلا اذیت نمیکنه به کیبورد مجازی diamond هم دارم کم کم عادت میکنم:31:
پ ن: یه مغزه هست تو علا که پولو میریزید به حسابش وبراتون پست میکنه با پیشتاز قیمتاش هم
بد جور پایینه تو یه فروم طرف آگهی داده

dc_error691
28-10-2009, 08:49
پ ن: یه مغازه هست تو علا که پولو میریزید به حسابش وبراتون پست میکنه با پیشتاز قیمتاش هم
بد جور پایینه تو یه فروم طرف آگهی داده
این که دیگه بدتره از کجا معلوم بفرسته؟

بچه ها اگه از شیراز کسی HTC گرفته راهنمایی کنه

mehryar1973
28-10-2009, 11:44
این که دیگه بدتره از کجا معلوم بفرسته؟

بچه ها اگه از شیراز کسی HTC گرفته راهنمایی کنه
بنظر منم يكم مشكوكه
diamond 2 رو ميگه 435

dc_error691
28-10-2009, 12:19
بنظر منم يكم مشكوكه
diamond 2 رو ميگه 435
OOPS! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب کجا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehryar1973
28-10-2009, 15:30
OOPS! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب کجا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو اين فروم قسمت بازارچه رو نگاه كنيد:

البته من هيچگونه نظري در موردش ندارم

dc_error691
28-10-2009, 19:55
دیگه مشکوک نیست مثل اینکه قیمت دایاموند اومده رو 435!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
29-10-2009, 11:17
دیگه مشکوک نیست مثل اینکه قیمت دایاموند اومده رو 435!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزيز من كه بهت گفتم الان قيمت دياموند 2 بهتر شده
به اين سايت يه سر بزن
البته گرونه كمي

465000 تومان ‌‌- ساخت تايوان - به همراه کيف اورجينال - بدون ضمانت نامه

575000 تومان - با ضمانت نامه رسمي پرشين تله كام (نماينده محصولات HTC)

dc_error691
29-10-2009, 16:50
این سایتم احتمالا قیمتو درست می کنه
ولی باید پولو بریزم حساب که اعتباری نداره!

19839
31-10-2009, 14:22
کسی هست اخزین قیمت دیاموند2 ( البته بدون گارانتی تهران ) و داشته باشه ؟ ممنون

dc_error691
31-10-2009, 19:37
کسی هست اخزین قیمت دیاموند2 ( البته بدون گارانتی تهران ) و داشته باشه ؟ ممنون
بله حدود 430 البته این جا جاش نبود

kinder
06-11-2009, 11:30
سلام نظرتون راجع به htc touch pro 2 چیه؟ قیمتش چنده؟

dc_error691
06-11-2009, 11:34
قیمتش بدون گارانتی 650!!! ارزش داره به نظرت واسه کیبورد و 0.4 اینچ صفه بزرگتر 220 اضافی بدی؟تازه دوربینشم 3.2 هست
من نمی دونم رو چه حسابی این قیمتو داده!:41:

master_shz
16-11-2009, 00:12
منم بین همین xperia x1 و dimond 2 گیر کردم، تحقیق هم کردم ولی هنوز به جواب نرسیدم
داشتن کیبورد خوب هست ولی اگر خود گوشی هم واقعا بهتر باشه
لطفا راهنمایی کنید

kiaelectro
16-11-2009, 13:49
منم بین همین xperia x1 و dimond 2 گیر کردم، تحقیق هم کردم ولی هنوز به جواب نرسیدم
لطفا راهنمایی کنید
من بعد از تحقیقات فراوان بالاخره دیاموند 2 را بدون گارانتی 460 خریدم(در اصفهان) گوشی خوبی است شک نکن

campro
16-11-2009, 20:22
لطفا راهنمایی کنید

منم بین همین دو تا مردد بودم
ولی تصیمیم گرفتم بی خیال xperia بشم به خاطر ترک
و منتظر شم یا diamond 2 بیاد زیر 400 یا Touch HD بیاد ریز 500 هر کدوم زودتر تا بگیرم

moh3n_o631
14-12-2009, 14:39
به نظر من دوربین 5 و 2 اینچ بزرگتر دلیل برتری اونچنانی نمیشه ! سونی چیز دیگریست :D

hamed999
14-12-2009, 20:07
"تاچ کدومشون بهتر و روا نتر هست؟

thelastblack
14-12-2009, 20:15
من با Diamond 2 کار نکردم ولی تاچی که من دارم خیلی روونه.... نیاز به فشار نداره حدودا...... از omnia خیلی بهتره اینو میدونم...

mkhavari2000
14-12-2009, 20:19
کیبورد سونی میارزه به کل htc همکارم تازه htc گرفته خودم اکسپریا دارم کار کردن htc به راحتیه سونی نیست

golmohammadi
14-12-2009, 23:31
xperia علاوه برا صفحه لمسی
كيبورد کاملو خوبی داره
و علاوه بر کیبورد جوی پد اپتیکال داره
تازه کلیدهای 4 جهته هم داره
یعنی هر کسی میتونه براحتی با این گوشی کار کنه
انصافا گوشی بی نظیری هست

thelastblack
14-12-2009, 23:45
من خودم به شخصه موقع خرید بین i900 و x1 شک داشتم ولی به خاطر کیبرد x1 گرفتم.... الان دارم میفهمم که خیلی خوب انتخاب کردم گوشی من خیلی گوشیه خوبیه... البته diamond 2 هم خوبه....

AryanLand
15-12-2009, 00:03
"تاچ کدومشون بهتر و روا نتر هست؟

سلام.

در مورد تاچ که فرمودید دایموند 2 بهتره چون حساستره و بهتر کالیبره میشه.

کیبورد سونی میارزه به کل htc همکارم تازه htc گرفته خودم اکسپریا دارم کار کردن htc به راحتیه سونی نیست

فکر میکنم این دوستمون در مورد تاچ سوال کرده بودن .ضمن اینکه جالبه ما X1 دارها هرکی هر چی میگه میگیم X1 کیبوردش خوبه.میگن دوربینش ضعیفتره ,میگیم کیبرد داره.میگن سنسور نداره میگیم کیبرد داره .میگن ترک میخوره, میگیم کیبرد داره و.......
من فکر میکنم بیاییم بگیم آقا سونی اریکسون یک کیبرد ساخته که امکان مکالمه تلفنی هم گذاشته روش.!!!! ضمن اینکه کیبرد بسته به نوع کاری که کاربر انجام میده معنی پیدا میکنه مثلا" برای خود من هیچ ارزشی که نداره هیچ تازه یه چیز بدرد نخوره که فقط وزن گوشی رو الکی بالا برده و باعث ایراد پیدا کردن هم میشه(گوشی های فلایپ خیلی زود در اثر بی احتیاطی و فشار فلت ال سی دیشون ایراد پیدا میکنه مثل گوشی خود من)
دوست من منم X1 رو دارم (البته دایموند 2 هم همینطور) شما رو چه حسابی و با چه منطقی میفرمایید که کیبرد سونی می ارزه به کل HTC ؟ شما میدونی همین گوشی که اینقدر ازش تعریف میکنی ساخته HTC هست؟
ضمن اینکه کلماتی مثل راحتی , خوبی , بدی , زیبایی و....نسبی هستند و هر کسی میتونه تعریف خاص خودش رو داشته باشه.لطف کنید اگر منطقی پشت فرمایشتون هست بفرمایید که منم به اشتباهم پی ببرم و در غیر اینصورت اینقدر با صراحت در این زمینه ها نظر ندید چون با نظرات ما دیگران در معرض گمراهی و اشتباه قرار میگیرن.(البته اگر نظراتمون اشتباه باشه.):10::40::11:

AryanLand
15-12-2009, 00:21
من با Diamond 2 کار نکردم ولی تاچی که من دارم خیلی روونه.... نیاز به فشار نداره حدودا...... از omnia خیلی بهتره اینو میدونم...

سلام.

فرمایش شما کاملا" صحیحه که تاچ X1 از امنیا روونتره اما این به نوع تاچ 2 گوشی برمیگرده که همونطور که تاچه X1 روونتره یک حسن به حساب میاد تاچ غیر روون امنیا هم براش یک حسن به حساب میاد .واضحتر بگم این نوع تاچ 2 گوشی برای هر کدوم یک حسن و یک ایراد در بر داره.اگر لازم بود بفرمایید برای اینکه تاپیک منحرف نشه تو پیغام خصوصی براتون توضیحاتش رو عرض کنم.:11:

dont_touch me
15-12-2009, 00:24
درسته تنها برتری ایکس 1 داشتن کیبرده.تازه برتری از نظر یه سریا نه همه.
در بقیه موارد دیاموند 2 بهتره.
در ضمن حساسیت تاچ هر 2 در یک حد هستش.(مقاومتی).
دیاموند2 0.2 اینچ صفش بزرگتره. و سنسور حرکتی داره و دوربین بهتر و حافظه داخلی بیشتر و قابلیت اپگرید به وین 6.5 و اینترفیس جذاب تاچ فلو.

merikh_merikh
16-12-2009, 09:24
سلام.

فرمایش شما کاملا" صحیحه که تاچ X1 از امنیا روونتره اما این به نوع تاچ 2 گوشی برمیگرده که همونطور که تاچه X1 روونتره یک حسن به حساب میاد تاچ غیر روون امنیا هم براش یک حسن به حساب میاد .واضحتر بگم این نوع تاچ 2 گوشی برای هر کدوم یک حسن و یک ایراد در بر داره.اگر لازم بود بفرمایید برای اینکه تاپیک منحرف نشه تو پیغام خصوصی براتون توضیحاتش رو عرض کنم.:11:
دوست عزیز من اصلن با شما موافق نیستم و نمیدونم شما بر چه اساسی این حرف را میزنید.
لطفن در همین تاپیک توضیح بیشتری بدین تا همه متوجه منظورتون بشن.
ممنون

thelastblack
16-12-2009, 14:35
سلام.

منم میخوام بدونم کجای تاچی که سفت باشه چیش بده؟

starn
16-12-2009, 22:03
دوست عزیز آقای AryanLand یه لطفی کن شما که هر 2 گوشی رو داری به نظرت کدام بهتره؟؟( با توجه به این که قیمت دو گوشی هم به هم نزدیک البته منظورم هر 2 گوشی بدون گارانتی)
از همه نظر از باتری گرفته تا موزیک گیم و نرم افزار و بدنه

با تشکر :11:

AryanLand
18-12-2009, 23:27
دوست عزیز آقای AryanLand یه لطفی کن شما که هر 2 گوشی رو داری به نظرت کدام بهتره؟؟( با توجه به این که قیمت دو گوشی هم به هم نزدیک البته منظورم هر 2 گوشی بدون گارانتی)
از همه نظر از باتری گرفته تا موزیک گیم و نرم افزار و بدنه

با تشکر :11:

سلام.

من معمولا" با گوشی موزیک گوش نمیکنم.پس تو این زمینه نظر نمیتونم بدم.
در مورد باتری باتری X1 تا حدودی بهتر از دایموند 2 هست.اما در مورد نرم افزار و گیم خوب بالطبع دایموند 2 با داشتن سنسور جاذبه قابل مقایسه با X1 نیست.(بطور فاحشی نرم افزار و گیم براش بیشتره.)در مورد بدنه هم که X1 با توجه به ترکهایی که میخوره در برابر دایموند 2 نباید حرفی برای گفتن داشته باشه.قابل ذکره که این ترکها در ساختهای جدیدش هم هست و هنوز مشکلش رفع نشده.(این مورد رو من خودم پنج شنبه هفته گذشته تو پاساژ علاءدین دیدم ) و گوشی نو بعد از اینکه از جعبه در آورده شد قبل از اینکه روشن بشه دارای ترک بود .تاریخ ساختش رو چک کردم مال همین 2 ماهه اخیر بود.
اما در موارد دیگه هم که حتما" خودتون میدونید دوربین 5 مگاپیکسل,Ram 288 و.....در نهایت هم اینکه ویندوز 6,5 رسمی که تو سایت HTC براش معرفی شده.ضمن اینکه یک ساپورت قوی از لحاظ نرم افزاری مثل XDA پشت سرش ایستاده.من اگر جای شما باشم بین این 2 دایموند 2 رو انتخاب میکنم.ضمن اینکه این نظر شخصی منه و انتخاب نهایی با شماست.:11:

AryanLand
18-12-2009, 23:43
دوست عزیز من اصلن با شما موافق نیستم و نمیدونم شما بر چه اساسی این حرف را میزنید.
لطفن در همین تاپیک توضیح بیشتری بدین تا همه متوجه منظورتون بشن.
ممنون

سلام.

چشم براتون توضیح میدم.هر چند بارها اینو گفتم و شما خوندید میدونید که چی میخوام بگم و در تاپیکهای دیگه تو این مورد با هم صحبت کردیم..اما اینکه فرمودید اینجا بگم رو نمیدونم هدفتون چیه.:11:

منم میخوام بدونم کجای تاچی که سفت باشه چیش بده؟

اما در مورد پست شما :
دوست من شما متوجه منظور بنده به کل نشدید.چون بنده تاچ امنیا رو گفتم یکم سفته که یه حسن و یک ایراده.اما شما فکر کردید که تاچ X1 رو عرض کردم.(این برداشته منه با توجه به پستهای قبلی و اینکه گوشی شما X1 هست.)
اما در مورد نوع 2 تاچ :
تاچ امنیا بر خلاف تاچ گوشیهای دیگه که X1 هم جزو این دسته هست.با ال سی دی فاصله داره.(تاچ گوشیهای دیگه چسبیده رو ال سی دی و امنیا با ال سی دی فاصله داره.)اما ایراد این نوع تاچ همون سفت تر بودن تاچ هست که موقع Tap کردن فشار بیشتری رو میطلبه تا عمل کنه و این ضعف تاچ امنیا نسبت به گوشیهای دیگه هست.
اما حسنش چیه؟ حسنش اینه که در مواقع خرابی تاچ شما هزینه کمتری رو بابت تعویض باید پرداخت کنید چون تاچ بصورت جداگانه تعویض میشه .(در گوشیهای دیگه تاچ و ال سی دی با هم تعویض میشه)( در 99% مواقع)اما یک حسن دیگه که این نوع تاچ داره درگیری کمتر تاچ با ال سی دیه که باعث میشه پیکسل سوخته کمتری بجا بزاره .چون با فشارهای خیلی کم در مواردی که شما با گوشی کار نمیکنید تاچ رو ال سی دی نمیچسبه و باعث ردو بدل شدن الکتریسیته نمیشه.البته یکی 2تا مورد دیگه هم هست که بحثش از این مبحث خارجه.
حالا شما متن بالارو برعکسش کنی حسن و عیب تاچ X1 براتون مشخص میشه.:11:

پ ن : اینکه دیر جواب دادم چون من معمولا" این قسمت رو چک نمیکنم .الان بر حسب اتفاق پستهای شما رو دیدم به همین دلیل عذر خواهی میکنم.:11::11:

golmohammadi
19-12-2009, 23:47
تاچ امنیا بر خلاف تاچ گوشیهای دیگه که X1 هم جزو این دسته هست.با ال سی دی فاصله داره.(تاچ گوشیهای دیگه چسبیده رو ال سی دی و امنیا با ال سی دی فاصله داره.)اما ایراد این نوع تاچ همون سفت تر بودن تاچ هست که موقع Tap کردن فشار بیشتری رو میطلبه تا عمل کنه و این ضعف تاچ امنیا نسبت به گوشیهای دیگه هست.
اما حسنش چیه؟ حسنش اینه که در مواقع خرابی تاچ شما هزینه کمتری رو بابت تعویض باید پرداخت کنید چون تاچ بصورت جداگانه تعویض میشه

اينكه گفتي هزينه تعويض تاچ كمتر ميشه
اينم من اضافه كنم كه تاچ اين گوشي قشنگ خراب ميشه
خيليها دچار اين مشكل شده اند
از جمله دوست من كه 2بار تاچش خراب شده بود ...
LCD چيزي نيست كه براحتي خراب بشه و پيكسول سوخته بياره
مخصوصا به خاطر فشار به تاچ كه چيزي شبيه محال هست
تاچ گوشي كمي انعطاف داشته باشه بهتره
تاچ اگه حساسيتش خوب باشه هيچوقت بهش فشار زياد نميارند
و در نتيجه هيچوقت هم به خود lcd فشار نمياد

در مورد تاچ x1 and d2
تاچ هردو خوب هستند
مهم اينه كه تاچ هر دو بدون ايراد هستند و عملكرد خوبي دارند
انتخاب بين اين دو بيشتر سليقه اي هست
بازم ميگم اگه x1 ترك برنميداشت اينو پيشنهاد ميكردم
اما در نهايت هر كسي طبق سليقه خودش يكيشو انتخاب ميكنه

در مورد كيبورد x1
من تو اين نزديك 9 ماه نديدم كيبورد گوشي لق بشه و يا خلاصه بدتر بشه
عين همون روز اولش ...

در كل اگه كيبورد مهم نباشه دايموند 2 بهتره

AryanLand
20-12-2009, 00:18
اينكه گفتي هزينه تعويض تاچ كمتر ميشه
اينم من اضافه كنم كه تاچ اين گوشي قشنگ خراب ميشه
خيليها دچار اين مشكل شده اند
از جمله دوست من كه 2بار تاچش خراب شده بود ...
LCD چيزي نيست كه براحتي خراب بشه و پيكسول سوخته بياره
مخصوصا به خاطر فشار به تاچ كه چيزي شبيه محال هست
تاچ گوشي كمي انعطاف داشته باشه بهتره
تاچ اگه حساسيتش خوب باشه هيچوقت بهش فشار زياد نميارند
و در نتيجه هيچوقت هم به خود lcd فشار نمياد

در مورد تاچ x1 and d2
تاچ هردو خوب هستند
مهم اينه كه تاچ هر دو بدون ايراد هستند و عملكرد خوبي دارند
انتخاب بين اين دو بيشتر سليقه اي هست
بازم ميگم اگه x1 ترك برنميداشت اينو پيشنهاد ميكردم
اما در نهايت هر كسي طبق سليقه خودش يكيشو انتخاب ميكنه

در مورد كيبورد x1
من تو اين نزديك 9 ماه نديدم كيبورد گوشي لق بشه و يا خلاصه بدتر بشه
عين همون روز اولش ...

در كل اگه كيبورد مهم نباشه دايموند 2 بهتره

سلام.

من گفتم کیبرد لق میشه؟
در مورد اون پیکسلها و فشارها هم اگر خواستید تو پیغام خصوصی صحبت میکنیم.ضمن اینکه خودت میدونی واسه من نه امنیا و نه X1 هیچ کدوم فرقی ندارن و الانم از هیچ کدومشون استفاده نمیکنم.
در حالت کلی بازم میگم سلیقه ای هست و من برداشت خودم رو بیان کردم و انتخاب آخر با خریداره.:11::40:

golmohammadi
20-12-2009, 16:13
سلام.

من گفتم کیبرد لق میشه؟
در مورد اون پیکسلها و فشارها هم اگر خواستید تو پیغام خصوصی صحبت میکنیم.ضمن اینکه خودت میدونی واسه من نه امنیا و نه X1 هیچ کدوم فرقی ندارن و الانم از هیچ کدومشون استفاده نمیکنم.
در حالت کلی بازم میگم سلیقه ای هست و من برداشت خودم رو بیان کردم و انتخاب آخر با خریداره.:11::40:

گفتي كيبوردش ريلش ايراد ميگيره
چنين چيزي گفتي
واسه هيچكسي فرقي نداره
اما تا حالا گزارشي از خرابي تاچ X1 نشده و يا lcd
حالا بيخيال مهم نيست
امنيا هر چي بود ديگه زمونش رد شد
الان تو بازار بندرت يافت ميشه
بحث كردن زيادي فايده اي نداره

AryanLand
20-12-2009, 20:13
گفتي كيبوردش ريلش ايراد ميگيره
چنين چيزي گفتي
واسه هيچكسي فرقي نداره
اما تا حالا گزارشي از خرابي تاچ X1 نشده و يا lcd
حالا بيخيال مهم نيست
امنيا هر چي بود ديگه زمونش رد شد
الان تو بازار بندرت يافت ميشه
بحث كردن زيادي فايده اي نداره

سلام.

شما یه بار دیگه پست منو بخون!!!
تمام گوشیهای فلایپ این ایراد رو دارن.ضمن اینکه گوشی خود من این ایراد رو پیدا کرد و فیلمش رو هم تو تاپیک X1گذاشتم که نمیدونم کدوم یکی از مدیران لطف کرد و پستم رو حذف کرد!!!!
حالا بگذریم .دوره امنیا فکر میکنم با X1 با هم شروع شد.اما اینکه دوره امنیا به گفته شما تموم شد علتش این بود که سامسونگ بعد از اون چند مدل ویندوز موبایل دیگه داده تو بازار اما HTC چون درگیر HD2 بود هنوز فرصت نکرده X2 رو واسه سونی اریکسون بسازه که SE گوشی جدید بده تو بازار وگرنه X1 هم تموم شده بود.:11:

golmohammadi
21-12-2009, 21:56
سلام.

شما یه بار دیگه پست منو بخون!!!
تمام گوشیهای فلایپ این ایراد رو دارن.ضمن اینکه گوشی خود من این ایراد رو پیدا کرد و فیلمش رو هم تو تاپیک X1گذاشتم که نمیدونم کدوم یکی از مدیران لطف کرد و پستم رو حذف کرد!!!!
حالا بگذریم .دوره امنیا فکر میکنم با X1 با هم شروع شد.اما اینکه دوره امنیا به گفته شما تموم شد علتش این بود که سامسونگ بعد از اون چند مدل ویندوز موبایل دیگه داده تو بازار اما HTC چون درگیر HD2 بود هنوز فرصت نکرده X2 رو واسه سونی اریکسون بسازه که SE گوشی جدید بده تو بازار وگرنه X1 هم تموم شده بود.:11:

در اصل تمام گوشیهایی که 1 تیکه نیستند امنیتشون از لحاظ فیزیکی پائینتره
چه اکس پریا باشه
چه ان95
چه w960
چه w550
چه v3i

پس خودت تائید کردی که تمام این گوشیا ممکنه این ایرادو داشته باشند
پس این مشکل x1 نیست
در ضمن گفتم در این 9 ماهی که اکس وان را داشتم چنین مشکلی نداشتم
حالا این به کنار

اون فیلمی که گذاشتین من ندیدم
و نمیدونم کی گذاشتین و کی پاک شد
اما مت تا حالا کسی ندیم از ریل اکس وان گله داشته باشه
بندرت دیده شده ...
همانطور که میگم بدنش ترک برمیداره اگه ریلش هم زود خراب میشد تائید میکردم
اما اینو تائید نمیکنم

اما اینکه چرا دور ای900 تموم شده و دور اکس وان تموم نشده
این به این دلیل نیست که چون سونی پاکت پی سی جدید نساخته هنوز اکس وان فروش میره
در کل گوشی که محبوب باشه به این زودیها از دور خارج نمیشه
اکس وان هنوزم که هنوزه در بازار فروش میره و خیلیها میخرنش ....
اگه دقت کنی ان95 مال چند سال پیشه
هنوزم که هنوزه تو بازار اکبندش وجود داره
فکر میکنی اگه کسی نمیخرید مغازه دارها دیوونه بودند اکشو بیارند بزارند ویترین ؟
پس با کمی دقت متوجه میشیم که ای900 فروش نداشته (حالا به هر دلیل که شده)
و به خاطر همین دیگه تو بازار نیستو کمیاب هست

AryanLand
21-12-2009, 23:25
در اصل تمام گوشیهایی که 1 تیکه نیستند امنیتشون از لحاظ فیزیکی پائینتره
چه اکس پریا باشه
چه ان95
چه w960
چه w550
چه v3i

پس خودت تائید کردی که تمام این گوشیا ممکنه این ایرادو داشته باشند
پس این مشکل x1 نیست
در ضمن گفتم در این 9 ماهی که اکس وان را داشتم چنین مشکلی نداشتم
حالا این به کنار

اون فیلمی که گذاشتین من ندیدم
و نمیدونم کی گذاشتین و کی پاک شد
اما مت تا حالا کسی ندیم از ریل اکس وان گله داشته باشه
بندرت دیده شده ...
همانطور که میگم بدنش ترک برمیداره اگه ریلش هم زود خراب میشد تائید میکردم
اما اینو تائید نمیکنم

اما اینکه چرا دور ای900 تموم شده و دور اکس وان تموم نشده
این به این دلیل نیست که چون سونی پاکت پی سی جدید نساخته هنوز اکس وان فروش میره
در کل گوشی که محبوب باشه به این زودیها از دور خارج نمیشه
اکس وان هنوزم که هنوزه در بازار فروش میره و خیلیها میخرنش ....
اگه دقت کنی ان95 مال چند سال پیشه
هنوزم که هنوزه تو بازار اکبندش وجود داره
فکر میکنی اگه کسی نمیخرید مغازه دارها دیوونه بودند اکشو بیارند بزارند ویترین ؟
پس با کمی دقت متوجه میشیم که ای900 فروش نداشته (حالا به هر دلیل که شده)
و به خاطر همین دیگه تو بازار نیستو کمیاب هست

سلام.

کی گفت مشکل ایکس 1 هست؟ مگه من اولش چی گفتم؟ منم اولش گفتم تمام گوشیهای فلایپ .در مورد دوره هم هر کسی عقیده ای داره .من به نظر شما احترام میزارم اما نظر منم همونه که عرض کردم.در مورد امنیا هم میتونید از یه جهت دیگه نگاه کنید که فروش بسیار بالایی داشت و دیگه صرف با ساختنش نیست که همین هم بود و اینکه شما میگید فروش نداشته نظر شماست و من فکر نمیکنم که منبع معتبری براش داشته باشید کما اینکه اگر تشریف بیارید و تو علاءدین سوال کنید متوجه میشید که هنوز هم چقدر طالب داره و بندرت گوشی رو گیر میارن که بخرن.برای اثباتش هم من میتونم 10 تا مغازه بهتون شماره بدم زنگ بزنید بپرسید.به هر حال به قول یه شاعری : چیز بد و خوب بیخ ریش صاحبش.:46: ضمن اینکه بیخ ریش من که هر دو گیر کرده.:46:

golmohammadi
22-12-2009, 22:26
دلایلی و نظرات هر کسی محترمه
این مورد هم به اون صورت نمیشه ثابت کرد
ثابت کردنش هم فایده ای نداره
واسه همین بیخیال بشیم بهتره
آریان اون قضیه شتابسنج دایموند 2 را نگفتی درست بود یا نه ؟

AryanLand
23-12-2009, 00:06
دلایلی و نظرات هر کسی محترمه
این مورد هم به اون صورت نمیشه ثابت کرد
ثابت کردنش هم فایده ای نداره
واسه همین بیخیال بشیم بهتره
آریان اون قضیه شتابسنج دایموند 2 را نگفتی درست بود یا نه ؟

سلام.

چی بود قضیه؟ من به کل فراموش کردم.

golmohammadi
25-12-2009, 10:18
سلام.

چی بود قضیه؟ من به کل فراموش کردم.

ميگفتند شتابسنج به اصطلاح در تودي اصلي كار نميكنه
نميدونم يه مشكلي شبيه اين بود

harrypotter_1373
02-01-2010, 15:02
تنها ایرادی که من از x1 تونستم بگیرم صداش بود که نسبت به پاکت پی سی های دیگه ضعیفتره

S L R
02-01-2010, 18:57
تنها ایرادی که من از x1 تونستم بگیرم صداش بود که نسبت به پاکت پی سی های دیگه ضعیفتره
شما مطمعنید!!
من از هر کی شنیدم اتفاقاً میگفت بین ppc ها صداش از همه بهتره!!

golmohammadi
03-01-2010, 01:53
منم همين نظرو دارم
صداش در هندز فري عالي هست
تو اسپيكر هم بعد از نصب يك برنامه صداش قويتر ميشه
در چند مقداري خش داره
ولي خيلي قويتر ميشه ...

golmohammadi
03-01-2010, 02:00
منم همين نظرو دارم
صداش در هندز فري عالي هست
تو اسپيكر هم بعد از نصب يك برنامه صداش قويتر ميشه
در چند مقداري خش داره
ولي خيلي قويتر ميشه ...

3dmax
03-01-2010, 12:11
میگم s8000 سامسونگ در مقابل این 2 تا گوشی چطوره؟

S L R
03-01-2010, 12:35
میگم s8000 سامسونگ در مقابل این 2 تا گوشی چطوره؟
این گوشی هیچ ربطی به اینا نداره که بخوایم مقایسه کنیم!!
ویندوز موبایل ها یه چیزن بدون سیتعامل ها هم یه چیزه دیگه!
ولی فکر میکنم منظورتون I8000 بود اگر آره باید بگم که بنظر من از این 2تا بهتره!

COUNTMAN
04-01-2010, 16:45
يه سوال خارج از بحث:به نظر شما ايمت 9502 بهتره يا دياموند 2

golmohammadi
04-01-2010, 22:54
يه سوال خارج از بحث:به نظر شما ايمت 9502 بهتره يا دياموند 2

دايموند 2 بهتره
9502 گوشي خوبيه
ولي قابل قياس با دايموند 2 نيست
و در سطح پائينتري قرار داره