PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IDM: ادامه دادن دانلود از درصد قبلی با داشتن فایلهای Temp ؟؟

Molibden
19-10-2009, 12:55
سلام
من یک در حال دانلود یک فایل 700 مگی بودم که ویندوزم پرید (500 مگ دانلود شده بود)

اما چون پوشه ذخیره فایلها در درایو D بود فولدر تمپ مربوط به اون فایل رو دارم که شامل 4 فایله: (خود فایل - دو فایل با پسوندهای zip1 , zip2 - یک فایل متنی که لاگ دانلود اون فایله)

با کپی کردن این فایلهای دانلود قدیمی در محل تمپ دانلود مجدد همون فایل فقط از 12% دانلود میکنه درصورتی که باید بیاد رو 77%

این مشکل رو با یک فایل 2 گیگی و چند فایل دیگه هم دارم

لطفا کمک کنید
ممنون

tohidkh
19-10-2009, 23:52
سلام
من یک در حال دانلود یک فایل 700 مگی بودم که ویندوزم پرید (500 مگ دانلود شده بود)

اما چون پوشه ذخیره فایلها در درایو D بود فولدر تمپ مربوط به اون فایل رو دارم که شامل 4 فایله: (خود فایل - دو فایل با پسوندهای zip1 , zip2 - یک فایل متنی که لاگ دانلود اون فایله)

با کپی کردن این فایلهای دانلود قدیمی در محل تمپ دانلود مجدد همون فایل فقط از 12% دانلود میکنه درصورتی که باید بیاد رو 77%

این مشکل رو با یک فایل 2 گیگی و چند فایل دیگه هم دارم

لطفا کمک کنید
ممنون

سلام.

الان چیزی پیدا نکردم. ولی یادمه قبلا در بخش سوالات متداول سایت IDM دیده بودم که "فقط زمانی این مشکل حل میشه که شما از داخل برنامه هم یه فایل بکاپ بگیرید" (ازمنوی امور و زیر منوی استخراج)

فکر نکنم راه درست حسابی ای وجود داشته باشه... :41::27:

مگه اینکه یکی ابتکار به خرج بده و یه روش جدید پیدا کنه...

موفق باشید :11: