PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل IDM در دانلود فایل های بزرگ چند گیگی

*Morteza*
19-10-2009, 11:53
سلام
تا الآن سه بار با idm (حتی نسخه آخر) سیستم عامل فدورا رو دانلود کردم ولی هربار تا 99.99 درصد میره بعد گیر می کنه. وقتی resume میزنم میره از اول!! (از سایت اصلی فدورا هم گرفتم، یعنی مشکل ویروس و اینا هم نداره)
حجم فدورا 3.4 گیگه.
چیکار کنم؟ الآن یه فدورا دارم با 99.99 درصد تکمیل شده.
اگه نمیشه با idm دانلود کرد بگید با چی دانلود کنم؟؟؟
مرسی

tohidkh
20-10-2009, 00:00
سلام
تا الآن سه بار با idm (حتی نسخه آخر) سیستم عامل فدورا رو دانلود کردم ولی هربار تا 99.99 درصد میره بعد گیر می کنه. وقتی resume میزنم میره از اول!! (از سایت اصلی فدورا هم گرفتم، یعنی مشکل ویروس و اینا هم نداره)
حجم فدورا 3.4 گیگه.
مرسی
متاسفانه یکی از ایرادات IDM همینه... (البته خیلی به ندرت پیش میاد... )

دوست عزیز، به اون شکلی که گفتید، فکر کنم فایلتون کاملا دانلود شده... ولی به هم نچسبیده احتمالا....

چرا میره از اول؟

ممکنه لینک دانلودی رو بذارید اینجا؟

+ اینکه چه پیغامی میده وقتی برمیگرده به اول؟

ممنون

damn
20-10-2009, 19:27
سلام
حجم فدورا 3.4 گیگه.
مرسی
دوست عزیز برو تو آپشن idm تو تب conecction م, defualt max con. num رو 1 قرار بده اینطوری دیگه مشکلی نداره .

*Morteza*
21-10-2009, 14:50
فهمیدم مشکل از کجا بود. دستتون درد نکنه
ایرورش رو قبلا نمی خوندم. ایندفعه خوندم دیدم میگه درایو سی جا نداره برای ذخیره کردن این فایل.
ولی حیف که این بار هم فایله پرید!!!
resume که زدم اینبار یه مقدار جای خالی داشت درایو سی، تا یه جایی داشت فایل ها رو به همدیگه می چسبوند. به 20 درصد که رسید اون ایرور رو داد. حالا گذاشتم دوباره از 20 درصد ادامه دانلود رو بره!!!
IDM دیوانه ست.