PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ليگ برتر فوتبال ايران از نگاه آمار/ پرسپوليس پرتماشاگرترين و ابومسلم كم‌تماشاگرترين تيم‌ها

davood-khatar
18-10-2009, 23:29
پرسپوليس پرتماشاگرترين و ابومسلم كم‌تماشاگرترين تيم‌هاي هفته دوازدهم بودند.
پس از پايان هفته دوازدهم ليگ برتر پرسپوليس با حضور 40 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي در ديدار با ملوان عنوان پرتماشاگرترين تيم هفته را به خود اختصاص داد. ضمن اينكه ابومسلم با استقبال 500 نفري طرفدارانش در ديدار مقابل سايپا به عنوان كم تماشاگرترين تيم هفته انتخاب شد.
در پايان اين هفته ديدار تيم‌هاي شاهين بوشهر با 15 هزار تماشاگر، پاس همدان با 7 هزار تماشاگر و تراكتورسازي تبريز با 7 هزار تماشاگر به عنوان پرتماشاگرترين تيم‌هاي هفته پس از پرسپوليس انتخاب شدند.

منبع:تك اينفو

t.s.m.t
18-10-2009, 23:39
پر تماشاگر ترین تیم که اونجوری حساب نمیشه!هر دو هفته یکبار اعلام میشه،یعنی فقط بازی های خانگی محسوب میشه،یعنی 9 تا تیم تو هفته ی اول میزبان هستن،9 تا تیم بعدی هم تو هفته ی بعدی میزبان هستن،آمار هفته ی اول ثبت میشه،بعد آمار تیم هایی که تو هفته ی دوم میزبانند ثبت میشه بعد هر دو هفته یکبار اعلام می کنند...

عجب کارشناسایی و عجب نظراتی...

ROOTKIT
19-10-2009, 01:03
پر تماشاگر ترین تیم که اونجوری حساب نمیشه!هر دو هفته یکبار اعلام میشه،یعنی فقط بازی های خانگی محسوب میشه،یعنی 9 تا تیم تو هفته ی اول میزبان هستن،9 تا تیم بعدی هم تو هفته ی بعدی میزبان هستن،آمار هفته ی اول ثبت میشه،بعد آمار تیم هایی که تو هفته ی دوم میزبانند ثبت میشه بعد هر دو هفته یکبار اعلام می کنند...

عجب کارشناسایی و عجب نظراتی...

به این قسمت خبر توجه کن :
(( پرسپوليس پرتماشاگرترين و ابومسلم كم‌تماشاگرترين تيم‌هاي هفته دوازدهم بودند.))

t.s.m.t
19-10-2009, 01:07
به این قسمت خبر توجه کن :
(( پرسپوليس پرتماشاگرترين و ابومسلم كم‌تماشاگرترين تيم‌هاي هفته دوازدهم بودند.))

بنده هم توجه کردم،ظاهرا شما توجه نکردی که مفهوم پر تماشاگرترین تیم هفته یه اصطلاحه و منظور میزبانی همه ی تیم ها تو یک دوره س،که هر دوره میشه یک بازی رفت و یک بازی برگشت،ظاهراً شما نگرفتی...!

ROOTKIT
19-10-2009, 10:03
بنده هم توجه کردم،ظاهرا شما توجه نکردی که مفهوم پر تماشاگرترین تیم هفته یه اصطلاحه و منظور میزبانی همه ی تیم ها تو یک دوره س،که هر دوره میشه یک بازی رفت و یک بازی برگشت،ظاهراً شما نگرفتی...!

دوست عزیز من کاری به نحوه محاسبات شما ندارم اما این آمار فقط مربوط به هفته دوازدهمه

( نه هفته 24 ) و فقط برای همون هفته محاسبه میشه .

t.s.m.t
19-10-2009, 12:12
آقا بی خیال،.....

davood-khatar
19-10-2009, 22:52
دوست عزیز من کاری به نحوه محاسبات شما ندارم اما این آمار فقط مربوط به هفته دوازدهمه

( نه هفته 24 ) و فقط برای همون هفته محاسبه میشه .

:5:
اين كاملا تو متن خبر معلومه