PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری جهت کنترل ویندوز

mohammad nasimafza
12-03-2006, 07:11
سلام دوستان...
من نرم افزاری میخواستم که زمانی که مثلا یه فایل setup رو اجرا میکنیم به ما بگه که الان این فایل setup چه فایلها و پوشه های جدیدی و در کجاهای هارد ایجاد کرده و همچنین چه تغییری در رجیستری ایجاد کرده...اگر اینطور نرم افزاری وجود داشته باشه خیلی به درد میخوره...مرسی

mohammad nasimafza
18-03-2006, 07:52
دوستان...بدجوری به این برنامه نیاز دارم.....

rozha
18-03-2006, 14:12
معمولا فایروال ها این کار رو انجام می دن و کنترل می کنن که نرم افزار مثلا چه تغییراتی رو در رجیستری یا استارت آپ ویا استفاده از فایل های دیگه ویندوز را تشخیص می دن و از شما می پرسن که می خواید این عمل انجام بشه یا نه

mohammad nasimafza
23-03-2006, 06:35
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید...فایروالها یه پیغام مبنی بر اینکه نرم افزار قصد اتصال به اینترنت داره رو میده اما اینطور اطلاعاتی رو نمیده...

hami soft
24-03-2006, 17:21
برنامه file moon رو بگير.اسم دقيقش بنظرم file monitore تو اين مايهاست.توپه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad nasimafza
26-03-2006, 05:58
ممنون از همه دوستان...

Master_Pa80
26-03-2006, 10:20
سلام دوست عزيز.
در اين موردي كه مد نظر شماست ، به نظر من قوي ترين برنامه RegMon است :rolleye: ...
جزئيات بسيار دقيقي از كوچكترين تغييرات در رجيستري رو به شما نشون ميده :cool: ...
براي دريافتش به اين سايت مراجعه كنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته مثل اينكه اين سايتش جمع شده ، در هر حال اگر پدا كرديش بهترين گزينه ميتونه باشه . :cool:
دو نسخه ازش هست ، يكي براي ويندوز هاي XP و 2000 و كلا W2K و سري NT ، و يكيش براي ويندوزهاي سري 9X مثل 98 و ME و ... هر كدوم رو كه خواستيد دانلود كنيد ( فقط بايد در همون ويندوزي كه ذكر شده استفادش كنيد ). حجمش هم خيلي خيلي كمه و فقط حدود 100 تا 150 كيلوبايته :laughing: .
اگر نتونستي پيداش كني بگو كدوم نسخه اش رو ميخواي تا خودم برات آپلود كنم :) .
ضمنا دوست من اينكه فايل Setup چه پوشه هاي جديدي در كجاهاي هارد ايجاد ميكنه رو معمولا از خود فايل Setup و هنگام نصب راحت ميشه فهميد و نيازي به اين موارد نيست ( مثلا بعضي از Setup ها دكمه View Details دارن كه كارش همينه و موارد ديگه ) ، اما در مورد تغييرات رجيستري بايد حتما يك جاسوس رجيستري مثل همين RegMon يا چيزاي ديگه داشته باشي ;) ...
اميدوارم كارت راه بيفته :cool: .