PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای کپی DVD to DVD(بدون افت کیفیت)

Diego
12-03-2006, 03:08
سلام.یه نرم افزار توپ میخواستم برای کپی DVD به DVD که از یه DVD 9 گیگ بتونم اون فیلمهایی رو که دوست دارم selection بکنم و البته زیرنویسش رو هم از دست ندم.من با ulead dvd تونستم ولی زیرنویس رو ازدست میدادم.نمیخوام که کیفیت رو هم ازدست بدم.چون یه سری نرم افزارها وقتی DVD به DVD رایت میکنی کیفیت رو کاهش میدن.
ممنون از همه.

reza12100
12-03-2006, 17:02
تا انجایی که من تجربه کردم امکان تبدیل بدون افت کفیت امکان پذیر نیست
یعنی وقتی bitrate از 9000 تا به 6000 تا کاهش پیدا میکنه چطور میشه کیفیت کاهش پیدا نکنه
برای اینکه افت کیفیت نداشته باشی میتونی dvd9 را تو دوتا dvd5 رایت کنی یعنی split کنی

DVD-Cloner
Copy DVD-9 to DVD-5
Compress one DVD-9 movie onto one D5 dvd+-r/rw without noticeable quality loss.
download:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک برنامه که یک از دوستان ازش خیلی تعریف میکرد
Intervideo DVDCopy Platinum v4.5B002.09C00:
Download Link:
crack:

اما یکی دوتا برنامه freeware:
1-DVD Decrypter 3.5.4.0 که freeware هست و برنامه قدرتمندی برای جادادن(کانورت) dvd 9 تو dvd 5 هست
download:
کمی راهنمایی برای استفاده از این برنامه :

2-DVD Shrink که این نرمافزار هم freeware هست و اصل کارش تقسیم dvd9 به دو قسمت و جا دادن ان تو دو تا dvd 5هست
download:

راهنمایی برای کار با این برنامه:
و یک pdf برای استفاده از این برنامه که کامل تمام مراحل را توضیح داده :

در نهایت برنامه Clone DVD با قابلیت کپی و تبدیل dvd9 protect شده یا CloneDVD will automatically remove CSS protection and region codes during copying.
download:

serial:
user: x studios serial:5BHU449YVL5

Diego
12-03-2006, 23:39
تا انجایی که من تجربه کردم امکان تبدیل بدون افت کفیت امکان پذیر نیست
یعنی وقتی bitrate از 9000 تا به 6000 تا کاهش پیدا میکنه چطور میشه کیفیت کاهش پیدا نکنه
برای اینکه افت کیفیت نداشته باشی میتونی dvd9 را تو دوتا dvd5 رایت کنی یعنی split کنی

من نمیخوام convert کنم.من همونطورکه گفتم میخوام از یه dvd 9 گیگ که چند تا فیلم داره ,فقط دوتا شو توی یک dvd 4.7 گیگ رایت کنم.چون برنامه هایی که split میکنن دوتا فیلم رو رایت میکنن و سومی روهم نیصفه رایت میکنن بقیشو توی dvd بعدی میریزن.

reza12100
13-03-2006, 16:50
تو تمام برنامه های فوق میتونی ابتدا و انتهای یا قسمتی از فیلمی که مورد نظر ت را انتخاب کنی و سپس فقط همون قسمت کانورت بشه
یک راه دیگه استفاده از dvd cutter هست
DVDCutter Stream and Mp3CDWav Converter 4.1
It can help you cut or split your favourite part(s) or whole mpg/vob/mp3 file from VCD/SVCD/DVD/MPG file/dat file/vob file/mp3 file/avi file... to disk. What you get is real vob/mpg/avi file or movie with sound.

Download DVDCutter Stream and Mp3CDWav Converter 4.1:

Diego
14-03-2006, 14:57
تو تمام برنامه های فوق میتونی ابتدا و انتهای یا قسمتی از فیلمی که مورد نظر ت را انتخاب کنی و سپس فقط همون قسمت کانورت بشه
یک راه دیگه استفاده از dvd cutter هست
DVDCutter Stream and Mp3CDWav Converter 4.1
It can help you cut or split your favourite part(s) or whole mpg/vob/mp3 file from VCD/SVCD/DVD/MPG file/dat file/vob file/mp3 file/avi file... to disk. What you get is real vob/mpg/avi file or movie with sound.

Download DVDCutter Stream and Mp3CDWav Converter 4.1:
فکر کنم متوجه منظور من نشدید.این طوری طرح میکنم:
شما اگه بخواین از یه DVD 9 گیگ که توش چهار تا فیلم داره,فقط دوتا فیلمشو روی یه DVD 4.7 گیگ رایت کنین,ازچه نرم افزاری استفاده میکنین؟

reza12100
14-03-2006, 15:45
فکر کنم متوجه منظور من نشدید.این طوری طرح میکنم:
شما اگه بخواین از یه DVD 9 گیگ که توش چهار تا فیلم داره,فقط دوتا فیلمشو روی یه DVD 4.7 گیگ رایت کنین,ازچه نرم افزاری استفاده میکنین؟
متوجه منظور شما شدم
تو پست قبلی توضیح دادم
یا باید از نرم افزار کانورت استفاده کنی
به این صورت که وقتی فولدر dvd را به نرمافزار کانورتور معرفی میکنی تمام چپترهای فیلم مشخص میشه و شما میتونید چپترهای مربوط به فیلم های مورد نظر را انتخاب کرده و بعد ان را کانورت کنید
یا اینکه با استفاده ز dvd cutter فیلم مورد نظرتون را ببرید
اما اگر منظور شما اینکه فیلم مورد نظر را مثلا شمار دو را با منو و زیرنویس و انتخاب صدا و باقی اضافات از روی dvd بروی یک dvd دیگه رایت کنید تا انجایی که من میدونم ممکنه نشه و تا حدودی دردرسر داره
اگر دقت کرده باشید موقعی که فایل dvd ساخته میشه فیلمها به صورت چند فایل با پسوند vob ساخته میشه که ممکنه چند تا از چپترهای انتهایی یا ابتدایی یک فیلم توی ابتدا یا انتهای vob فیلم دیگه باشه در اینصورت برای استخراج فیلم مورد نظر باید ان فیلم را کانورت کرد یا برید
برای اینکه بفهمی هر فیلم بروی کدام vob است کافیه وارد فولد video -ts بروی dvd بشی و هر کدام از vob هر ار با windows media player or jetaudio باز کنی که اگر هر vob جدا گانه مربوط به یک فیلم بود ان را بروی هارد کپی کرده بعد منوی مربوط به ان فیلم را هم میتونی از روی فیلهایی که پسوند ifo داره پیدا کنی
بعد از انجام مراحل فوق میتونی فیلم مورد نظرت بدون افت کیفیت بروی یک dvd دیگه رایت کنی

Diego
15-03-2006, 15:25
من پوشه video رو روی هاردکپی کردم.بعد با nero در منوی creat dvd تمام فایلهارو به غیر از vob های فیلمی رو که نمیخواستم روی dvd کپی کردم.فکر میکنی روی dvd player خانگی نشون میده؟

reza12100
15-03-2006, 16:24
اگر از make your own dvd -videoاستفاده میکنی احتمال زیاد یعنی تقریبا 100% باید نشون بده

Diego
15-03-2006, 21:20
اگر از make your own dvd -videoاستفاده میکنی احتمال زیاد یعنی تقریبا 100% باید نشون بده
اره از همین قسمتش.روی pc که به صورت اتوران دی وی دی فیلم رو میشناسه و اقدام به پخش میکنه.من چون خودم dvd player خانگی ندارم نمیتونم تست کنم.این dvd رو هم برای یکی از آشناهام میخوام.ممنون از همکاریت. :rolleye: