PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در ساخت سیستم استادیار!

hepco
18-10-2009, 13:31
سلام خدمت دوستان

من یه سیستم استادیار(!) دارم درست میکنم میخوام تعداد دانشجویان رو بگیره و بعد به تعداد اون فیلد خالی درست کنه تا مشخصات دانشجویان تو اون نوشته بشه،خوب اینکه زیاد مشکل نیست،مشکل تو ارسال اطلاعات این فیلدا به بانکه!خوب اگه تعداد فیلدا مشخص بود یکی یکی اطلاعات رو ازشون میخوندم و اینسرت میکردم تو بانک ولی حالا که تعدادشون نامشخص و احتمالآ زیاده چطور میشه اطلاعات رو تک تک با یه اسم جدا و یگانه توی بانک وارد کرد؟ممنون میشم اگه دوستان بتونن کمکم کنن.:11:
اگه لازمه بگید تا سورس رو اینجا بزارم.

MAXXX
18-10-2009, 16:54
مثلا 20 تا دانشجو داری 20 تا فیلدو چطوری میخای بسازی کد جاوا اسکریپت ساخته فیلد رو بزار تا بهت بگم چیکار کنی

hepco
23-10-2009, 18:06
مثلا 20 تا دانشجو داری 20 تا فیلدو چطوری میخای بسازی کد جاوا اسکریپت ساخته فیلد رو بزار تا بهت بگم چیکار کنی

سلام.ببخشید این چند روز کاری پیش اومد نتونستم بیام نت.
با جاوا اسکریپت نه با php!خوب تو یه صفحه ی جدا اول تعداد و مشخصات ترم و کلاسو میگیرم بعد بر حسب اون صفحه ی بعد رو که قراره اطالاعت دانشجوها وارد بشه درست میکنه!
خودت ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببخشید خیلی بهم ریخته است،صفحه اصلی اینا نیستن.ممنون

MAXXX
23-10-2009, 18:28
چقد کد کی بخونه اینهمه رو !
راه بهتر اینه که فیلد هاتو با جاواساکریپت بسازی خیلی سریعتر و تمیز تره

ببین من یه راهنمایی کلی بهت میکنم امیدوارم متوجه بشی
شما از طرف میپرسی چند تا فیلد میخاد مثلا یارو میگه 5 تا و شما میای 5 تا فیلد براش میزاری تا پرکنه
اول اینکه این تعداد رو که اینجا ما 5 فرض کردیم رو میزپریزی تو یه متغیر مثل filds$ لازم میشه
حالا میای براش فیلد هاشو میزاری با یه حلقه for میزاری
نکته ایکه باید اینجا توجه کنی name این فیلد هاست
ما باید name این فیلد ها رو بدونیم تا تویه صفحه دیگه بتونیم دریافتشون کنیم خب حالا این کارو میکنیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین طوری ما همیشه اسمه همه تکست فیلد هارو داریم
1textfield
2textfield
.
.
5textfield

خب حالا همه این فیلد ها رو به همراه filds$میفرستیم به صفحه دیگه و میایم تو صفحه دیگه اینا رو دریافت
کنیم

با این کد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رو تو یه صفحه ساده و جدا اجرا کن تا متوجه بشی
اگه مشکل داشتی بگو تا توضیح بدم