PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال :چطور میشه ازآپدیتهای ویندوز بک آپ گرفت

rezaninja
12-03-2006, 01:13
با سلام

من میخواهم ویندوز ایکس پی عوض کنم این ویندوز و خیلی وقته دارم .کلی آپدیت شده حالا حیفم میاد از بین بره

لطفا کمک کنید در ضمن کمی دقیق باشه تا بتونم بعدا رو ویندوز نصب کنم
با تشکر

mehdi_vsgh
12-03-2006, 08:09
با فرض اينكه ويندوزت را در درايو C نصب كرده باشي آپديتهاي ويندوز در اين آدرس قرار دارند:(اول فايلهاي مخفي را از حالت hidden در بياريد)
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

شما بايد فولدرهايي كه در اينجا قرار دارند را در يك محل مناسب كپي كنيد بعد از نصب ويندوز يكي يكي آپديتهارا نصب كنيد!!!!!!
اگه بازهم سوالي داشتي بپرس ما در خدمتيم!!!!!!! :biggrin:
موفق باشيد!!!!!

Mohammad Hosseyn
12-03-2006, 13:18
آقا مهدی کمک بزرگی کردی من هم می خواستم این کار را بکنم که نمی دانستم چه راهی داره که شما به ما گفتین.
استفاده کردم
بازم متشکرم...

رابین هود
12-03-2006, 14:13
من هم همین سوالو داشتم و کمک بزرگی هم به من شد از دوستان ممنون هستم.
در ضمن آقای محمد حسین اون سایتی که معرفی کردی که لپ تاپ میده با معرفی 18 نفر فقط اینجوری نیست باید در قسمت offer روی لینکها هم کلیلک کنی و چندتا دانلود هم انجام دهی و آن 18 نفر هم دقیقا همین کارو انجام بدهند و در غیر این صورت جلوی هر 18 نفر پیغام pending یعنی حالت معلق رو میزنه

فقط خواستم که بدونی :happy:

mehdi_vsgh
13-03-2006, 07:54
خواهش ميكنم وظيفه ام بود!!!!!!! خجالتم داديد!!!! :blush:

Mohammad Hosseyn
13-03-2006, 16:31
رابین جان حرف شما درست اما لپ تابی که تو می گیری هیچ ربطی به کارهای زیر مجموعه های تو نداره.در ضمن شما می توانی با آمدن به وبلاگ من که تازه راه انداختم اطلاعات کافی رو ببینی و بحث تایپیک رو عوض نکنی.متشکرم

وبلاگ من:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتما سر بزن و نظراتت رو اون جا با من در میان بگزار.بازم ممنون

saeedCd
14-03-2006, 18:45
سلام
دوستان من ميخواستم در مورد رسيور سوالي بپرسم
كه چطور ميتونم كابل اتصال براي رسيور sr-x120d درست كنم؟
من طريق ساخت كابل رو از سايت استار ست گرفتم و درست كردم ولي كامپيوتر كابل اتصال رو نميشناسه

Hoom@n
15-03-2006, 22:39
ممنون . اگر اون آپديت ها رو بعد از نصب ويندوز سر جايي كه بايد باشه بزارم و بعد تو قسمت آپديت مايكروسافت برم خود اونجا برام نصبش مي كنه يا نه و بايد دستي نصب كنم؟ (چون بعضي از اونا با پسوند file هستن نمي شه خودم نصب كنم)

Amir_P30
15-03-2006, 23:40
با فرض اينكه ويندوزت را در درايو C نصب كرده باشي آپديتهاي ويندوز در اين آدرس قرار دارند:(اول فايلهاي مخفي را از حالت hidden در بياريد)
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

شما بايد فولدرهايي كه در اينجا قرار دارند را در يك محل مناسب كپي كنيد بعد از نصب ويندوز يكي يكي آپديتهارا نصب كنيد!!!!!!
اگه بازهم سوالي داشتي بپرس ما در خدمتيم!!!!!!! :biggrin:
موفق باشيد!!!!!

مهدي جان در اين قسمتي كه شما گفتيد اصلا فايلي وجود نداره كه . كه بخواد از حالت مخفي در بياد.

آپديت هاي ويندوز در خوده شاخه ويندوز به صورت مخفي ريخته ميشن . با نام هايي از قبيل $NtUninstallKB873339$

كه باز اينا رو براي دفعه بعد نميشه استفاده كرد. من از اتوپچر 2005 استفاده ميكنم . همه آپديت ها رو هم داره فقط حجمش زياده براي دانلود از روي اينترنت .

Hoom@n
16-03-2006, 10:02
آخرش چي شد بايد چي كنيم؟

Amir_P30
16-03-2006, 19:48
آخرش چي شد بايد چي كنيم؟

من از اتوپچر 2005 استفاده ميكنم

Hoom@n
16-03-2006, 22:43
منظور من خود آپديت هاي ويندوز هست . نه برنامه هاي ديگه

Amir_P30
17-03-2006, 02:13
آپديت هاي ويندوز راهي براش وجود نداره

فقط قبلا بچه ها يه برنامه معرفي كرده بودند كه آپديت ها رو در خودش ذخيره ميكرد .اسمش الان يادم نيست

فقط يادمه كاربري به نام هميلتون اون رو معرفي كرده بود .

saeid_2001
17-03-2006, 02:18
راهش اينه كه با automatic updates ويندوزو اپديت نکني و از خوده سايت ماکروسافت دانلود کني که البته اگه ويندوزت غير اورجينال باشه فايده نداره بعضي از سايتها هم ديدم که هر چند هفته يبار يه پک کامل از جديدترين اپدتهاي ماکروسافت براي دانلود ميزارن

mehdi_vsgh
17-03-2006, 19:54
ممنون . اگر اون آپديت ها رو بعد از نصب ويندوز سر جايي كه بايد باشه بزارم و بعد تو قسمت آپديت مايكروسافت برم خود اونجا برام نصبش مي كنه يا نه و بايد دستي نصب كنم؟ (چون بعضي از اونا با پسوند file هستن نمي شه خودم نصب كنم)

نيازي نيست كه دوباره بعد از نصب ويندوز اونهارا برگردوني سرجاش بايد به طور دستي نصبش كني اون فايلهايي كه ميگي فايلهايي هستند كه دانلود اونها به طور كامل انجام نشده است!!!!!!

مهدي جان در اين قسمتي كه شما گفتيد اصلا فايلي وجود نداره كه . كه بخواد از حالت مخفي در بياد.

آپديت هاي ويندوز در خوده شاخه ويندوز به صورت مخفي ريخته ميشن . با نام هايي از قبيل $NtUninstallKB873339$

كه باز اينا رو براي دفعه بعد نميشه استفاده كرد. من از اتوپچر 2005 استفاده ميكنم . همه آپديت ها رو هم داره فقط حجمش زياده براي دانلود از روي اينترنت .

اقا امير اولا ببخشيد حواسم نبود كه اون فولدر مخفي نيست
اما در مورد دوم بايد بگم كه اون پوشه ها يا به قول شما فايلها كه در داخل پوشه ويندوز قرار دارند براي آنايستال كردن همين پك ها ميباشند نه براي اينستال!!!!!!!!!
اونها براي اينه كه اگه يه دفعه از پك هاي آپديت شده ناراضي بودي بتوني اونهارا پاك كنيد همين!!!!

Hoom@n
17-03-2006, 23:24
آقا مهدي . تو اون آدرس كه تو دادي به جز اون فايلها با پسوند file چند تا پوشه هست كه تو اونا فقط يه فايل اجرايي هست كه اسم اون هم spuninst هست . البته تو هر كدوم از اين پوشه ها چند تا پوشه هست كه هر كدوم از اونا تو خودشون يه فايل اجرايي و چند تا هم فايل و پوشه دارن . بايد كدوم ها رو نصب كنم ؟

در ضمن اگه اونا رو تو اين محل كپي كنم و به آپديت هاي مايكروسافت برم خود اون نمياد بدون دانلود اينا رو نصب كنه . چون مثلا من يه آپديتي رو دانلود كردم اما به دليل اينكه بتاي اون رو داشتم اون نصب نمي شد . بعد چند روز اون بتا رو ديليت كردم و به سايت آپديت ها رفتم . حجم اون رو 0 نوشته بود در صورتي كه قبلا 120 مگ بود و من هم كه زدم دانلود و نصب كن اومد و بدون دانلود اون رو نصب كرد . مي گم شايد اين هم اينجور باشه

ويندوز من اصل هست

Hoom@n
17-03-2006, 23:45
با توجه به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشكل پاراگراف اول حل شد . اما به دومين پاراگراف برس

'POP'
18-03-2006, 06:15
آپديت هاي ويندوز راهي براش وجود نداره

فقط قبلا بچه ها يه برنامه معرفي كرده بودند كه آپديت ها رو در خودش ذخيره ميكرد .اسمش الان يادم نيست

فقط يادمه كاربري به نام هميلتون اون رو معرفي كرده بود .
wutool_1.16 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %8A%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2
;)

mehdi_vsgh
18-03-2006, 07:27
آقا مهدي . تو اون آدرس كه تو دادي به جز اون فايلها با پسوند file چند تا پوشه هست كه تو اونا فقط يه فايل اجرايي هست كه اسم اون هم spuninst هست . البته تو هر كدوم از اين پوشه ها چند تا پوشه هست كه هر كدوم از اونا تو خودشون يه فايل اجرايي و چند تا هم فايل و پوشه دارن . بايد كدوم ها رو نصب كنم ؟

اجازه بده كاملتر بگم
در اون آدرس كه بري يه سري فايل و فولدر ميبيني اون فايلها هنوز به طور كامل دانلود نشدند اما برسيم به فولدرها كه در اصل همون پك هاي آپديت شده ميباشند كه شما بايد از اونها يه كپي بگيري اسم فولدرها يه اسم طولاني داره مانند 2f4e3173d752bc7e745d290c2317bc46
خوب حالا شما فرضا ويندوزت را عوض كردي و ميخواهي دوباره اونهارا نصب كني بايد وارد تك تك اين فولدرها بشي در داخل هر يك از اين فلودرها شما يه تعداد فايل و فولدر ميبينيد كه اسم يكي از فولدرها update هستش داخل اونهم يه فايل ستاپ به نام update.exe هستش
خوب كافيه اون فايل را اجرا كني تا ويندوزت را آپديت كنيد!!!!!!!!!
همين اميدوارم كامل توضيح داده باشم
پس نيازي به كپي كردن در جايي نيست

Hoom@n
18-03-2006, 11:52
خوب يه سوال : تعداد اون فايل هاي مخفي كه براي آن اينستال هست بسيار بيشتر از اون پوشه ها هست . يعني بقيه آپديت ها كجاست ؟ هر كدوم از پوشه ها چند آپديت هست يا نه؟

Amir_P30
18-03-2006, 21:21
قا امير اولا ببخشيد حواسم نبود كه اون فولدر مخفي نيست
اما در مورد دوم بايد بگم كه اون پوشه ها يا به قول شما فايلها كه در داخل پوشه ويندوز قرار دارند براي آنايستال كردن همين پك ها ميباشند نه براي اينستال!!!!!!!!!
اونها براي اينه كه اگه يه دفعه از پك هاي آپديت شده ناراضي بودي بتوني اونهارا پاك كنيد همين!!!!

مهدي جان سلام

ميدونم عزيز براي آنيستال كردن است . فقط منظورم اين بود كه اين فايل ها اينجا ريخته ميشن !

از فريد عزيز هم به خاطر لينك ممنون

Reza_Sadeghi
19-10-2008, 01:56
.......................

mahdi7610
19-10-2008, 08:27
در اون آدرس فولدرهایی وجود داره مشابه همین 2f4e3173d752bc7e745d290c2317bc46 که شما هم گفتی.
اما گفتید که توی اون فولدرهایی فایل هایی وجود داره که exe است و یا فایل update.exe وجود داره.
من هر چی گشتم توی هیچ کدومش همچین چیزی نبود و اصلا فایل exe و اجرایی نداره که.
همشون فایل های عجیبی هستند که نمی شناسمشون و فقط یک فایل آیکون آبی رنگ با پسوند cab که فایل کابینتی هست داره و با WinRAR ldai محتویاتش رو باز کرد که باز هم فایلی برای اجرا شدن توش نیست و خودش هم که قابل اجرا شدن نیست.

این کارها روی Windows Vista SP1 و Update شده انجام شد.
میشه راهنمایی کنید؟
دوست عزیز تاپیک مربوط به 2 سال پیش هست .

توی تاپیک زیر توضیح داده شده است

سؤال: آیا می توان آپدیت های ویندوز را ذخیره کرد؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A7%DB%8C+%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)

موفق باشید .