PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *>بحث و گفتگو پیرامون آینده دنیای IT - آی تی<*

minizoro
18-10-2009, 02:06
سال 2010 سیستم عامل گوگل می آید؟
>بحث پیرامون آینده دنیای IT - آی تی<
سلام به همه دوستان گل...

همونطوری که خودتون میدونید دنیای آی تی روز به روز پیشرفت میکنه منم یه مقاله از مجله دانشمند/شماره 551 شهریور امسال داشتم گفتم اسکن کنم شمام بیاین هم بخونین حالشو ببرین هم اینکه بهتون ایده بده تا شما دوستان عزیزم هم ایده ها و پیش بینی هاتون رو درباره آینده آی تی بگید تا کلا حالشو ببریم حداقل فایدش اینه که شما ایده های خشگلتون تو مغزتون خاک نمیشه و مام حالی میکنم حداکثرشم اینه که میان از گوگل و... ایده هاتونو میخرن :دی

این مقاله عنوانش اینه

آیا تا سال 2010 سیستم عامل گوگل از راه میرسد؟

این مقاله که ترجمه ای از سایت osnews.comبود. و حرفای جالبی داشت مقدمشو مینویسم براتون:

"شاید در بین شما خوانندگان کسی نباشد که غول دنیای اینترنت گوگل را نشناسد .این شرکت بزرگ در حال حاضر یکی از پر در آمد ترین شرکتهای دنیاست و از بالاترین توان فنی و مالی برخوردار است.یکی از حملات جدید شرکت گوگل به بازار فناوری اطلاعات و عده ارایه یک سیستم عامال نوین برای یارانه های شخصی و لپ تاپ هاست با نام Google Chrome OS طبق اداعی گوگل این سیستم عامل مشکلات متداول سیستم عاملهای فعلی مانند سنگینی عدم سازگاری با انواع سخت افزار صرف زمان جهت بالا آمدن و غیره را نخواهد داشت و دارای امکانات خاصی برای تسهیل تراکنش کاربر با اینترنت و فضای وب است. مقاله ای که در ادامه میخوانید مقاله ای است از کریس شافر که در تابستان سال 2005 و به بهانه عرضه پردازنده های نوین
STI(=Sony+Toshiba+IBM=STI - محصول شرکت سونی توشیبا و IBM - نوشته شده است. این مقاله نگاهی انتزاعی به پیشرفت های فناوری در حوزه نرم افزار و به خصوص سیستمهای عامل دارد و دور نمایی منطقی از آینده ترسیم میکند. عجبا که پیش بینی های او به شدت به واقعیت نزدیک است. ضمن تحسین ایشان به دلیل داشتن ذهن باز و دیده تیزبین در موضوعی خارج از حیطه تخصصی اش و اعلام اینکه بعضی جملات به منظور حفظ تطابق زمانی ویرایش شده اند شما را به خواندن این مقاله دعوتن میکنم."

این مقاله جالبی بود که اسکن کردم تا کامل بخوانید... چهار صفه س که کلا 2.19 مگابایت حجمش شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

minizoro
19-10-2009, 21:59
پس چرا کسی موضوع به این خوبی رو دنبال نمیکنه؟؟

Amin.Senator
21-10-2009, 20:53
محمد جان مطلب جالبي بود ولي بنظرم بهتره گوگل در چند جبهه فعاليت نداشته باشه خارج شدنش از مسير باعث كاهش قدرتش در برابر مايكروسافت ميشه.