PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير #C به vb.net در vb8 ؟

silvana
17-10-2009, 22:06
سلام.از چه منويي ميشه #C رو به vb.net تغيير داد؟

silvana
17-10-2009, 22:51
خواهش مي كنم،فوريه ،منتظرم...

silvana
18-10-2009, 12:07
vb8 رو كه نصب كردم،#C رو انتخاب كردم،حالا مي خوام با vb.net كار كنم،از چه منويي ميشه اين كار رو كرد؟خواهش مي كنم،وقت ندارم،فوريه

h.a.m.i.d
18-10-2009, 16:30
عزیز میشه دقیقتر توضیح بدی ؟
شما Visual Studio 2005 داری ، یه پروژه #C درست کردی ، حالا میخوای VB توش بنویسی ؟
شما باید رو Solutionت Right Click کنی ، Add New Project بزنی و یه پروژه VB از نوع Class Library بهش اضافه کنی .

حالا 2 تا پروژه در یک سلوشن داری که یکی exe. و یکی dll. میشه . کافیه در پروژهء #Cت ، روی Right Click ، References کنی Add Reference کنی و از برگهء Projects ، پروژه VB رو انتخاب کنی .

حالا میتونی کلاس هات رو اونور توی VB بنویسی و اینطرف Objectهات رو تو #C بسازی .

h.a.m.i.d
18-10-2009, 16:35
شاید هم منظورتون انتخاب محیط کاری بوده !

از منوی Tools ، بعد Import and Export Settings و بعد Reset all settings رو انتخاب کنین . اون وقت دوباره میگه میخواین محیط کاریتون بیشتر به درد کدوم کار بخوره ؟ ++VC یا #VC یا VB یا ...

_H2_
21-10-2009, 12:15
لام
برای زودتر به نتیجه رسیدن سوالات مربوط به C# و VB.Net و کلاً مجموعه VS2003/2005/2008 بهتر است سوالاتتان را در تالار مربوطه بپرسید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

viper2009
24-10-2009, 23:04
فکر نکنم بشه برشگردوند
ولی وقتی می خوای پروژه جدیدی رو شروع کنی همون جا می تونی انتخاب کنی

_H2_
25-10-2009, 10:03
سلام

vb8 رو كه نصب كردم،#C رو انتخاب كردم،حالا مي خوام با vb.net كار كنم
من زیاد منظورتان را متوجه نشده بودم !
اگر منظورتان آن است که مثلاً وقتی New Project میزنید اصلاً گزینه VB.Net را نمیبینید و وجود ندارد، یعنی VB.Net را نصب نکرده اید و باید مجدد CD یا DVD را قرار داده و گزیته تعمیر و تغییر را انتخاب کنید و تیک نصب شدن VB.Net را هم بگذارید و Next کنید.

چه منويي ميشه #C رو به vb.net تغيير داد؟
ولی این راه هم اضافه کنم که سورس کدهای VB.net و C#.Net هم قابل تبدیل به هم هستند و مثلاً سایتهایی مثل اینها میتوانند تا حدود 90 درصد کد را صحیح تبدیل کنند (ولی برای برخی دستورات خاص نیاز به بازنگری و اصلاح دارد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید