PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی LG مدل LH90

omidnejat
17-10-2009, 20:19
سومین تلوزیون دنیا از لحاظ تصویر وارد ایران شد

با قیمتی فوق العاده

lg lh90 با قیمت 2 میلیون و 230 هزار بدون سینمای خانگی

برخی از مشخصات

درجه مشکی فوق العاده بالا
کنتراست 1:3.000.000
دارای بولوتوس
دارای حالت 24p real cinema
tru motion 200hz
responsible time 2 ms

afshin b
17-10-2009, 22:24
سومین تلوزیون دنیا از لحاظ تصویر وارد ایران شد

با قیمتی فوق العاده

lg lh90 با قیمت 2 میلیون و 230 هزار بدون سینمای خانگی

برخی از مشخصات

درجه مشکی فوق العاده بالا
کنتراست 1:3.000.000
دارای بولوتوس
دارای حالت 24p real cinema
tru motion 200hz
responsible time 2 ms

چه سايزي؟ 42؟

ramin-v
17-10-2009, 22:28
کسی این مدل رو از نزدیک دیده؟ من که امروز نرسیدم پیگیری کنم.
امیدوارم دوستان کارشناس این تالار این تلوزیون رو هم دقیقآ و از نزدیکی آنالیز کنند.
پیشاپیش تشکر.

ramin-v
18-10-2009, 19:27
امروز از یکی از فروشگاههای LG پرسیدم سایز 42 اینچ 25500000 و سایز 47 اینچ هم 33000000
که هردو با یک سینمای خانگی هدیه فروخته میشن .
من فکر میکنم ال جی قیمت بالایی رو روی این تلوزیونها گذاشته حالا باید از نزدیک کیفیتشون رو
ببینیم.

*Alucard*
18-10-2009, 20:49
2.5 میلیون برای سایز 42 به نظر من خیلی زیاده به خصوص که تلویزیونهای با کیفیت تصویر بهتر از این مدل قیمتای کمتری دارن.

ramin-v
18-10-2009, 22:08
2.5 میلیون برای سایز 42 به نظر من خیلی زیاده به خصوص که تلویزیونهای با کیفیت تصویر بهتر از این مدل قیمتای کمتری دارن.

آقای Alucard من هنوز این مدل رو از نزدیک ندیدم ولی با توجه به مطالب همین تالار و review های
cnet ظاهرآ بهترین مدلی هست که فعلآ تو بازار ایران در رده LCD عرضه شده.

*Alucard*
19-10-2009, 02:06

آقای Alucard من هنوز این مدل رو از نزدیک ندیدم ولی با توجه به مطالب همین تالار و review های
cnet ظاهرآ بهترین مدلی هست که فعلآ تو بازار ایران در رده LCD عرضه شده.

دوست عزیز به نظر شما من راجب ال سی دی حرف زدم؟

omidnejat
19-10-2009, 17:53
عزیزان این مدل led هست نه lcd و نوع ساختش با بقیه led ها کاملا فرق میکنه چو فقط 5 برابر سامسونگ تو این tv از لامپ led استفاده شده به همین دلیل تصویرش خیلی بهتر و یکنواختتر از سامسونگه

*Alucard*
19-10-2009, 18:07
LED همون LCD هست فقط به جای لامپهای فلورسنتی CCFL به عنوان بکلایت در اونها از لامپهای LED استفاده این مدل LG هم از تکنولوژی Local dimming استفاده میکنه که در حدود دو سه سال قبل اولین بار سونی از اونها استفاده کرد و سال پیش هم مدلهای A850 و A950 سامسونگ از این تکنولوژی استفاده کردن امسال هم مدل B8500 سامسونگ از همین آرایش Local dimm برای LED های بکلایت استفاده کرده ضمنا استفاده از نام LED TV برای پنلهایی که از LED به عنوان نور پشتی استفاده میکنن در بریتانیا و چند کشور اروپایی دیگه به دلیل گمراه کننده بودن ممنوع شده.

omidnejat
19-10-2009, 19:16
LED همون LCD هست فقط به جای لامپهای فلورسنتی CCFL به عنوان بکلایت در اونها از لامپهای LED استفاده این مدل LG هم از تکنولوژی Local dimming استفاده میکنه که در حدود دو سه سال قبل اولین بار سونی از اونها استفاده کرد و سال پیش هم مدلهای A850 و A950 سامسونگ از این تکنولوژی استفاده کردن امسال هم مدل B8500 سامسونگ از همین آرایش Local dimm برای LED های بکلایت استفاده کرده ضمنا استفاده از نام LED TV برای پنلهایی که از LED به عنوان نور پشتی استفاده میکنن در بریتانیا و چند کشور اروپایی دیگه به دلیل گمراه کننده بودن ممنوع شده.

من میدونم به عنوا بک لایت استفاده شده فقط خواستم بگم تصویرش 5 برابر از سری 7000 سامسونگ بهتره
در ضمن black level این پنل تقریبا مثل سری 2008 پایونیر هست

*Alucard*
19-10-2009, 19:58
من میدونم به عنوا بک لایت استفاده شده فقط خواستم بگم تصویرش 5 برابر از سری 7000 سامسونگ بهتره
واحد سنجشتون چی بوده اونوقت!؟
سری 7000 سامسونگ آرایش بکلایتش Edge lit هست این مدل باید با مدل 8500 سامسونگ مقایسه بشه که اونم Local dimming هست.

ramin-v
19-10-2009, 20:18
ضمن تشکر از اطلاعاتی که آقای Alucard و آقا امید در باره این تلوزیون مطرح کردند من امروز برای دیدن
این تلوزیون به چند نمایندگی مراجعه کردم ولی اکثرآ نداشتند و اونهایی هم که آورده بودند هنوز نصب و
روشن نکرده بودند.
من یک سوالی بخصوص از Alucard عزیز داشتم :
آیا این تلوزیون نسبت به led b7000 سامسونگ و x450 سونی از کیفیت بالاتری از نظر تصویر برخوردار هست
یا خیر و سوال بعد اینکه آیا تکنولوژی Local dimming بکار رفته در این ال ای دی پیشرفتی نسبت به مدلهایی
مثل A950 داشته یا خیر چون تا جایی که من میدونم سامسونگ خیلی سریع مدل A950 رو جمع کرد و مدلهای
B7000 , B6000 رو جایگزین اون کرد.

*Alucard*
19-10-2009, 20:22
کیفیت تصویرش از مدل B7000 و B8000 و X450 سونی بهتر هست نسبت به مدل A850 و A950 سامسونگ هم بازتولید مشکی عمیقتری داره.

ramin-v
19-10-2009, 23:30
Alucard عزیز آیا نقدی در مورد این تلوزیون در سایتهای دیگر نوشته شده چون من اطلاعی ندارم آیا اینتلوزیون قبلآ در اروپا یا امریکا عرضه شده یا خیر و خیلی مشتاقم بدونم اشکالات این تلوزیون از دید دارندگاناون چی بوده.

omidnejat
20-10-2009, 00:44
متونی تو سایت cnet.com اطلاعات ومقایسشو با x450 و 7000 و pioneer kuro ببینی

nimoolia2
20-10-2009, 08:48
LH90
200هرتز و پاسخ دهی 2میلی ثانیه. مدل دیگه ای هست که این مشخصات رو داشته باشه؟!

*Alucard*
20-10-2009, 20:50
Alucard عزیز آیا نقدی در مورد این تلوزیون در سایتهای دیگر نوشته شده چون من اطلاعی ندارم آیا اینتلوزیون قبلآ در اروپا یا امریکا عرضه شده یا خیر و خیلی مشتاقم بدونم اشکالات این تلوزیون از دید دارندگاناون چی بوده.

گوشه هایی از نقل و قول وبسایت Cnet در موزد این پنل:
نکات مثبت:

Excellent black-level performance and shadow detail; accurate color thanks to extensive picture adjustments; matte screen handles bright lighting well; plenty of connectivity with four HDMI and one PC input

سطوح مشکی تولید شده و جزئیات سایه های عالی, رنگهای دقیق که به شکرانه تنظیمات زیاد تصویر حاصل شده , صفحه نمایش مات بازتاب تور کمی داره, تعداد زیادی از اتصالات از جمله 4 ورودی HDMI و ورودی PC.

نکات منفی:

Relatively expensive; poor off-angle performance; some blooming; does not separate antiblur and dejudder processing; benefits of 240Hz difficult to discern; no interactive features; no S-Video inputs

نسبتا گران قیمت , زاویه دید ضعیف , ایجاد هاله نور , قابلیت ضد بلور و موج تصویر از هم جدا نیست, تشخیص قابلیت 240 هرتز نسبت به رفرش ریتهای پائینتر در عمل مشکل هست , فابلیتهای اینترنتی کم , وردی SVideo ندارد.

Unlike THX on Panasonic TVs like the TC-PV10 series, THX on the LG cannot be adjusted at all.
بر خلاف پاناسونیک V10 مد THX بر روی LG تنظیمات زیاد ندارد.

In fact the LG's blacks were nearly indistinguishable during dark scenes from those of the Samsung B750, A950, and B7000 LCDs, and not quite as deep as those of the Sony XBR8, the Panasonic V10, and the Pioneer--but again the differences were subtle, even in a dark room in side-by-side comparisons.

بازتولید مشکی قویتر از سامسونگ 750 و 950 همینطور 7000 ولی مشکی به عمق XBR8 (همون X450) , پاناسونیک V10 و پایونیر Kuro نیست البته فاصله زیاد نیست.

The LG also delivered very good shadow detail. In Drieburg's walk home after visiting Hollis, for example, we noticed that the LH90 appeared a bit more realistic and closer to our reference when rendering the dark steps of the brownstone than did the B750 or the B7000, and roughly equal to the other LCD displays, although not quite as good as the plasmas.

جزئیات در سایه ها طبیعیتر مدلهای 7000 و 750 سامسونگ هست ولی به خوبی پلاسماها نیست.

Colors were just a bit less rich and saturated than on the plasmas and the XBR8, but again, the difference was quite subtle even side by side.
دقت رنگ این پنل فوق العاده هست ولی اشباع و غنای رنگ کمتری نسبت به پلاسماها و سونی X450 داره ولی اختلاف زیاد نیست.

و در آخر پردازنده تصویر برای سیگنالهای HD بهتر از سامسونگ هست ویکی از بهترینها که تا به حال تست شده ولی به خوبی Panasonic V10 نیست.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramin-v
20-10-2009, 23:00
با تشکر از Alucard مطالب کاملی بود ولی من مقصودم بیشتر نقطه نظرات دارندگان این تلوزیون در اروپا و آمریکا بود البته اگر
قبلآ در بازار این کشورها توزیع شده باشه ولی مطالب شما دو سوال رو در ذهنم ایجاد کرد:
1- مد THX دقیقآ چه کاربردی در تلوزیونها دارد
2-XBR8 دقیقآ چه کاری انجام میده
2-با توجه به مقایسه های انجام شده در این مطالب x450 سونی مزیتهای بیشتری از لحاظ کیفیت تصویر نسبت به LH900 داره
آیا این مطلب مورد تایید هست یا خیر

nimoolia2
20-10-2009, 23:02
من امروز رفتم از نزدیک دیدمش. انصافا مشکی رو عالی نشون میده. در فروشگاه بالای LH90 یه مدل از شارپ بود که شارپ جزئیات رو خیلی خیلی کم بهتر نشون میداد. (البته قیمت این مدل 5,000,000 تومان بود که روم نشد مدلشو بپرسم!! :31:)
به هر حال نمایش جزئیات و کنتراس در LH90 عالیه.

فردا میخوام بخرمش. خسته شدم از سردرگمی :41:

*Alucard*
20-10-2009, 23:32
مد THX دقیقآ چه کاربردی در تلوزیونها دارد

THX mode یکی از گزینه های تصویری هست که کاربر میتونه انتخاب کنه با انتخاب این مد پنل به طور اتوماتیک بهترین و کالیبره ترین حالت رو برای تماشای فیلمهای سینمایی به خصوص بلو ری دیسکهایی با رزولوشن 1080 و فریم ریت 24 سعی میکنه نمایش بده که البته با تنظیمات دستی هم میشه به تنظیمات معادل یا نزدیک به این مد رسید و حتی بعضی وقها بهتر هم میشه.

XBR8 دقیقآ چه کاری انجام میده

XBR8 همون مدل X450 سونی هست که در آمریکا با کد مدل XBR فروخته میشه و فرقش با مدل X ـهای عرضه شده در سایر مناطق تیونر NTSC و رفرش ریت 120 هرتز هست که در مدلهای آسیایی و کلا پال رفرش ریت این پنل 100 هرتز هست چون راحت تر با سیگنالهای پال 50 هرتز Sync میشه.

با توجه به مقایسه های انجام شده در این مطالب x450 سونی مزیتهای بیشتری از لحاظ کیفیت تصویر نسبت به LH900 داره
مدل XBR8 در سایزهای زیر 46 اینچ پنل LCD معمولی هست یعنی اینکه بک لایت LED نداره به نظر میاد با توجه به این مسئله در مدلهای زیر 46 اینچ این پنل بهتر از سونی XBR8 باشه و در سایزهای بالاتر هم به نظر من در مجموع بهتر هست چون جزئیات سایه های بیشتری رو نمایش میده که خیلی تو جزئیات تصویر و طبیعی جلوه دادن اون نقش داره و افکت هاله کمتری هم در اطراف نواحی روشن تصویر نسبت به X450 داره که این هم یک مزیت دیگش هست و قیمتش هم مناسب تر از X450 هست اون برتریهای X450 و ... هم با فاصله خیلی کم نسبت به این پنل هست که قابل چشم پوشیه به نظر من.

nimoolia2
21-10-2009, 00:05
alucard جان با این تعاریف باز هم شما پیشنهاد میکنید ال جی از لیست خرید حذف بشه؟

ramin-v
21-10-2009, 00:22
من امروز رفتم از نزدیک دیدمش. انصافا مشکی رو عالی نشون میده. در فروشگاه بالای LH90 یه مدل از شارپ بود که شارپ جزئیات رو خیلی خیلی کم بهتر نشون میداد. (البته قیمت این مدل 5,000,000 تومان بود که روم نشد مدلشو بپرسم!! :31:)
به هر حال نمایش جزئیات و کنتراس در LH90 عالیه.

فردا میخوام بخرمش. خسته شدم از سردرگمی :41:

دوست عزیز اگر این مدل رو خریدی حتمآ بقیه دوستان این تالار رو هم از کم و کیفش با خبر کن.

ramin-v
21-10-2009, 00:28
THX mode یکی از گزینه های تصویری هست که کاربر میتونه انتخاب کنه با انتخاب این مد پنل به طور اتوماتیک بهترین و کالیبره ترین حالت رو برای تماشای فیلمهای سینمایی به خصوص بلو ری دیسکهایی با رزولوشن 1080 و فریم ریت 24 سعی میکنه نمایش بده که البته با تنظیمات دستی هم میشه به تنظیمات معادل یا نزدیک به این مد رسید و حتی بعضی وقها بهتر هم میشه.

XBR8 همون مدل X450 سونی هست که در آمریکا با کد مدل XBR فروخته میشه و فرقش با مدل X ـهای عرضه شده در سایر مناطق تیونر NTSC و رفرش ریت 120 هرتز هست که در مدلهای آسیایی و کلا پال رفرش ریت این پنل 100 هرتز هست چون راحت تر با سیگنالهای پال 50 هرتز Sync میشه.

مدل XBR8 در سایزهای زیر 46 اینچ پنل LCD معمولی هست یعنی اینکه بک لایت LED نداره به نظر میاد با توجه به این مسئله در مدلهای زیر 46 اینچ این پنل بهتر از سونی XBR8 باشه و در سایزهای بالاتر هم به نظر من در مجموع بهتر هست چون جزئیات سایه های بیشتری رو نمایش میده که خیلی تو جزئیات تصویر و طبیعی جلوه دادن اون نقش داره و افکت هاله کمتری هم در اطراف نواحی روشن تصویر نسبت به X450 داره که این هم یک مزیت دیگش هست و قیمتش هم مناسب تر از X450 هست اون برتریهای X450 و ... هم با فاصله خیلی کم نسبت به این پنل هست که قابل چشم پوشیه به نظر من.

من معذرت میخوام اگر زیاد سوال میکنم ولی نکات فنی این تلوزیونها اصولآ زیاد هست .
این حالت blooming یا هاله نور که در این تلوزیون وجود داره آیا به اندازه ای هست که من بیننده در داخل فروشگاهها بتونم تشخیص بدم و این مسئله در چه شرایطی از لحاظ نور محیط بیشتر نمود داره و آیا
صرفآ در اطراف تصاویر سفید با پس زمینه مشکی بوجود میاد یا در حالتهای دیگه هم ممکنه تولید بشه؟

*Alucard*
21-10-2009, 01:28
alucard جان با این تعاریف باز هم شما پیشنهاد میکنید ال جی از لیست خرید حذف بشه؟

دوست عزیز من هیچوقت همچین پیشنهادی نمیکنم مطلبی که من بهش اشاره کردم این بود که با پول این پنل انتخابهای بهتر هم وجود داره که هوشمندانه تر به نظر میرسن حالا این به عهده شخص هست که انتخاب انجام بده ممکنه بعضیا به پلاسما پنلها اطمینان کافی نداشته باشن یا اینکه از برند ال جی خوششون بیاد این مسئله دیگه یک مسئله شخصی هست.

من معذرت میخوام اگر زیاد سوال میکنم ولی نکات فنی این تلوزیونها اصولآ زیاد هست .
این حالت blooming یا هاله نور که در این تلوزیون وجود داره آیا به اندازه ای هست که من بیننده در داخل فروشگاهها بتونم تشخیص بدم و این مسئله در چه شرایطی از لحاظ نور محیط بیشتر نمود داره و آیا
صرفآ در اطراف تصاویر سفید با پس زمینه مشکی بوجود میاد یا در حالتهای دیگه هم ممکنه تولید بشه؟

ممکنه توی یک نمای تاریک بتونید تشخیص بدید معمولا این مشکلات زمانی که تو اتاقی با نور کم مثل محیط خونه مشغول تماشای فیلمهای سینمایی باشید بیشتر نمود پیدا میکنه و ممکنه برای بعضی دوستان قابل گذشت باشه ولی به هر حال مشکلی هست که وجود داره.
به عنوان مثال این تصویر سونی X450 هست در زمان نشون دادن Title فیلم بت من.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin-v
24-10-2009, 23:23
بعد از چند روز گرفتاری بالاخره امروز موفق شدم این تلوزیون رو از نزدیک ببینم.
تعداد کمی از نمایندگیها این تلوزیون را داشتند و متاسفانه همگی تصویر یکسانی رو که قسمتهایی از چند
فیلم سینمایی بود رو پخش میکردن.در اولین نگاه شاید در مقایسه با ال سی دی های مطرح ال جی مثل
LH500 یا LH700 تفاوت کمی ببینید ولی با کمی دقت تفاوتها آشکار میشود.ابتدا زمانیکه تصویر یک صفحه
کاملآ سفید را نمایش میدهد در LH900 یک تصویر کاملآ سفید و زیبا را مشاهده میکنید ولی در ال سی دی
ها تنها تصویری متمایل به سفید یعنی حدفاصل بین سفید و خاکستری روشن دیده میشد.
در حرکات سریع و تصاویر اکشن فیلم ها شخصآ هیچ تاخیر و یا جاماندنی در تصاویر مشاهده نکردم و از این
لحاظ با ال سی دی ها ال جی و حتی ال ای دی های سامسونگ کاملآ متمایز بود و همچنین با دقت در
صورت ها تفاوت کیفیت و کنتراست بالاتر این تلوزیون مشخص میگردد.
کیفیت نماهای مشکی عالی بود و بخصوص در قسمت انتهایی فیلم که نوشته های سفید در پس زمینه
مشکی نمایش داده میشود کیفیت و عمق رنگ مشکی بیشتر جلب توجه میکرد و البته بنده هیچ هاله نوری
در این شرایط مشاهده نکردم که شاید به دلیل روشنایی محیط مغازه ها باشد.در مورد امکانات جانبی هم
باید این تلوزیون رو از فول ترین تلوزیونهای بازار نامید. از باب پخش صدا بمراتب صدای قوی تری از سایر
ال ای دی ها مشاهده کردم بخصوص سیستم جدیدی از باندها که در چهار طرف تلوزیون وجود دارند. در کل
ارائه چنین محصولی آنهم از کمپانی ال جی همچنان برای من جای تعجب دارد. شاید تنها نکته منفی این
تلوزیون که البته سلیقه ایست پهن تر شدن این پنل نسبت به ال سی دی های هم مدل و یا ال ای دی های
سامسونگ باشد که به جهت تکنولوژی جدید و استفاده از حدود 600 لامپ ال ای دی در آن امری اجتناب ناپذیر
به نظر میرسد .

nimoolia2
29-10-2009, 16:21
بالاخره خریدم! با یک سینمای خانگی. کیفیت تصویرش عالیه. برای مقایسه با G10 یا سری x سونی باید یک صحنه و تنظیمات مساوی در3تاشون بذاریم تا بتونیم درست قضاوت کنیم. که این امکان برای من وجود نداره اما در صحنه های متفاوت اختلافی بین lh90 و X ندیدم. کیفیت صداش با توجه به بلندگوهای مخفیش خیلی واضحه که فکر میکنم یکی از برتریهاش نسبت به g10 باشه. بلوتوث هم که داره و برای استفاده از هدست کارو راحت کرده که البته کاربردهای دیگه ای هم داره که کم در کنارusb کم بکار میاد. سینماش هم با آخرین ولوم , صدای ناهنجاری تولید نمیکنه.

mohsen284
03-11-2009, 11:45
دوست عزیز من هیچوقت همچین پیشنخهادی نمیکنم مطلبی که من بهش اشاره کردم این بود که با پول این پنل انتخابهای بهتر هم وجود داره که هوشمندانه تر به نظر میرسن حالا این به عهده شخص هست که انتخاب انجام بده ممکنه بعضیا به پلاسما پنلها اطمینان کافی نداشته باشن یا اینکه از برند ال جی خوششون بیاد این مسئله دیگه یک مسئله شخصی هست.
[/spoiler]

كاملا درسته كه ميتونيم به قول شما انتخاب هوشمندانه تري بكنيم
من بايد يه تلويزيون براي خونمون انتخاب و معرفي كنم........ اگه برا خودم بود بدون شك g10 ميگرفتم.......ولي الان نظر خانواده مهمتره چون اين tv مال اونهاست و اونا به دكور بيشتر از كيفيت توجه ميكنن......
حالا من بايد كاري كنم كه نه سيخ بسوزه و نه كباب.....
با اين اوصاف شما از نظر فني كدوم رو به به من پيشنهاد ميكنين:
40" سوني x450
40" ال جي led
يا مواردي كه من نميشناسم....

تشكر فراوان

mohsen284
03-11-2009, 11:55
بالاخره خریدم! با یک سینمای خانگی. کیفیت تصویرش عالیه. برای مقایسه با G10 یا سری x سونی باید یک صحنه و تنظیمات مساوی در3تاشون بذاریم تا بتونیم درست قضاوت کنیم. که این امکان برای من وجود نداره اما در صحنه های متفاوت اختلافی بین lh90 و X ندیدم. کیفیت صداش با توجه به بلندگوهای مخفیش خیلی واضحه که فکر میکنم یکی از برتریهاش نسبت به g10 باشه. بلوتوث هم که داره و برای استفاده از هدست کارو راحت کرده که البته کاربردهای دیگه ای هم داره که کم در کنارusb کم بکار میاد. سینماش هم با آخرین ولوم , صدای ناهنجاری تولید نمیکنه.

مباركه
ممكنه يه عكس ازش بزاريد...
ممنون

ramin-v
03-11-2009, 12:28

مبارک باشه.
من بدلیل گرفتاری تا امروز نتونستم برم جمهوری ولی در اولین فرصت میخرمش.
راستی سینمای خانگی هدیه خودش رو گرفتی یا سینمای دیگه ای رو انتخاب کردی؟
در مورد کیفیت تصویرش با ماهواره و آنتن تلوزیون داخلی و کلآ کیفیت تصاویرش در شرایط مختلف بخصوص نور کم ما را هم مطلع کن.

nimoolia2
04-11-2009, 08:43
ممنون. بله سینمای خودشو گرفتم. کیفیتش با آنتن معمولی مثل بقیه lcdهاست کیفیت ماهواره خوبه. dvdرو خیلی خوب نشون میده رنگهاش طبیعیه اصلا در تصاویر تاخیر نداره. نقطه قوتش زمان پاسخ دهی 2 میلی ثانیه و اینکه کنتراسش نسبت به بقیه lcdها خیلی عالیه. امشب یه عکس تو تاریکی میندازم.

ramin-v
04-11-2009, 12:47
ممنون. بله سینمای خودشو گرفتم. کیفیتش با آنتن معمولی مثل بقیه lcdهاست کیفیت ماهواره خوبه. dvdرو خیلی خوب نشون میده رنگهاش طبیعیه اصلا در تصاویر تاخیر نداره. نقطه قوتش زمان پاسخ دهی 2 میلی ثانیه و اینکه کنتراسش نسبت به بقیه lcdها خیلی عالیه. امشب یه عکس تو تاریکی میندازم.

برای تشخیص تاخیر در تصاویر فوتبال یکی از آیتمهای مناسبه و اینکه مثلآ بازیکنها تو حرکات سریع چطوری دیده میشن . در مورد اینکه میگید با آنتن معمولی کیفیتش مثل بقیه LCD هاست یعنی قاطی شدن رنگها و یا اشکالات دیگه تا چه حده و اگر تونستی یک عکس هم از کیفیت تصاویر با آنتن معمولی بزار. در مورد کیفیت در تاریکی باید نور کم باشه و تصویر پس زمینه تیره با نوشته یا عکس سفید بیشتر مشخص میشه.
راستی زاویه دیدش از طرفین چطوره ؟ اینکه گفته میشه میتونه Divx یا حتی فیلم DVD که روی USB باشه رو
پخش کنه امتحان کردی؟
موفق باشی.

nimoolia2
08-11-2009, 22:24
سلام ببخشید دیر شد. تصویرش در تاریکی عالیه هیچ کس نمیتونه اشکالی ازش بگیره!. تصویرش با آنتن معمولی مثل بقیه lcdهاست. زاویه دیدش هم خیلی خوبه. DVD رو از usb پخش میکنه. اما Divx امتحان نکردم.
راسی بچه ها یه کابل hdmi خریدم 2متری 14 تومن اما رو دستم مونده کوتاه, کسی میخره؟ تا چند متر داره؟

ramin-v
08-11-2009, 23:10
پس عکسها کو؟
قرار بود چندتا عکس هم از تصاویر ماهواره و آنتن داخلی بزاری شاید برای مقایسه به بچه ها کمک بیشتری بکنه.

nimoolia2
08-11-2009, 23:18
چشم تا فردا شب. چند تا عکس میزارم.

saeed85
09-11-2009, 01:51
دوست عزیز میشه بگید این تلویزیونی که خریدید چند اینچ هست و قیمت چنده ؟ (قیمت بدون سینمای خانگی)

afshin b
09-11-2009, 12:54
تا چند متر داره؟
تا 10 متر فكر كنم دارن

nimoolia2
09-11-2009, 22:31
دوست عزیز میشه بگید این تلویزیونی که خریدید چند اینچ هست و قیمت چنده ؟ (قیمت بدون سینمای خانگی)

42 اینچ. بدون سینما فکر کنم2300000 بشه.

hani.basirat
16-04-2010, 18:39
جمع بندی دوستان در نهایت چه بود ؟مثبت یا منفی؟

Rastin.
30-04-2010, 10:27
جمع بندی دوستان در نهایت چه بود ؟مثبت یا منفی؟

جمع بندی: بهترین مدل lg و یکی از به صرفه ترین ها در ایران با توجه به کیفیت و امکاناتش!

نتیجه: هدیش رو برداشتن!....و اینجا از بازار هم جمع شده.:mellow: دیروز رفتم lg گفت دیگه نداریم, خیلی اصرار داشت SL900 بگیرم.:27:

یک سوال از دوستان تهرانی: اونجا نمایندگی ال جی lh900 داره؟ و با چه قیمتی؟؟

ALImecanika
23-05-2010, 23:03
سلام به همه.
دوستان من گیج شدم. منظورتون lh900 بود یا lh90QR
میشه یه لطفی کنینو یه عکس از اینی که مد نظرتونه بزارید؟

ALImecanika
23-05-2010, 23:08
در ضمن چرا این مدل تو سایت گلدیران نیست؟ (lh90)

mr_rayan
24-05-2010, 23:36
در ضمن چرا این مدل تو سایت گلدیران نیست؟ (lh90)
دوست عزیز بخاطر اینکه کلا از توی بازار ایران جمع شده.بیخودی دنبال این مدل نباش که اصلا و ابدا گیرت نمیاد.

ALImecanika
25-05-2010, 15:23
دوست عزیز بخاطر اینکه کلا از توی بازار ایران جمع شده.بیخودی دنبال این مدل نباش که اصلا و ابدا گیرت نمیاد.
mr_rayan جان LH900 که تو سایت هست ولی تو بازار گیر نمیاد.
من منظورم LH90 بود.
این دو تا با هم فرق میکنن؟ اگه آره کدوم بهتره؟
LH900 کنتراست 1:5000000
LH90 کنتراست 1:3000000
حالا کسی از دوستان می دونه جشنواره تابستونی محصولات LG کی شروع میشه؟
در ضمن LH90 که تو سایت گلدیران نیستو فکر کنم تو بازار بشه پیدا کرد>
چون ما یکو فرستادیم LH90042 برامون پیدا کنه زنگ زد گفت اینجا ( تو جمهوری) یه مدل هست میگن اسمش LH90QR is. ما که اونموقه نمی دونستیم این چیه (همین چند روز پیش) به یارو گفتیم برو بابا معلوم نیست گشتی چی پیدا کردی اینی که میگی اصلا وجود نداره.:13:

ehsan-inventor
27-05-2010, 22:55
سلام دوستان
قضیه چیه؟! من امروز جمهوری بودم گفتن نگرد گیرت نمیاد !!!
امیدی هست که دوباره وارد بازار شه؟ سفارش به گلدیران بدم چی؟!
من 6 ماهه که برنامه ریزی کردم اینو بخرم حالا که پول جور شده از بازار جمع شده !
از کمک شما ممنونم

ALImecanika
29-05-2010, 12:15
سلام دوستان
قضیه چیه؟! من امروز جمهوری بودم گفتن نگرد گیرت نمیاد !!!
امیدی هست که دوباره وارد بازار شه؟ سفارش به گلدیران بدم چی؟!
من 6 ماهه که برنامه ریزی کردم اینو بخرم حالا که پول جور شده از بازار جمع شده !
از کمک شما ممنونم
اگه 42 می خوای اصلا فکر نکنم بتونی گیر بیاری (lh900).
اما 47 lh900 یه نمایندگی تو شهرستان (شمال) سراغ دارم که یه هفته پیش داشت اگه درست یادم باشه 2و670
میشه بگی اگه اینو گیر نیاری انتخاب بعدیت چیه؟ دوستان دیگه هم اگه کمک کنن ممنون میشم.

ALImecanika
29-05-2010, 12:36
مطلبی که من بهش اشاره کردم این بود که با پول این پنل انتخابهای بهتر هم وجود داره که هوشمندانه تر به نظر میرسن [/SPOILER]

*Alucard* عزیز از همه راهنماییها و اطلاعاتت ممنون.
می خوام واضح نظرتو در مورد انتخاب بهتر و هوشمندانه تر برای من که مصرفم فقط معطوف به تصاویر SD (ماهواره و تلویزیون ایران) و بیشتر از همه هم کیفیت تصویر برام مهمه بهم بگی> ممنون میشم.:11:
بودجه حدود 2200000 سایز 42. اگه ارزونترم مد نظرت بود بهتر. ولی تا 200 بالای این قیمتم میتونم بدم.

ehsan-inventor
29-05-2010, 19:39
اگه 42 می خوای اصلا فکر نکنم بتونی گیر بیاری (lh900).
اما 47 lh900 یه نمایندگی تو شهرستان (شمال) سراغ دارم که یه هفته پیش داشت اگه درست یادم باشه 2و670
میشه بگی اگه اینو گیر نیاری انتخاب بعدیت چیه؟ دوستان دیگه هم اگه کمک کنن ممنون میشم.

ممنونم.راستش من هنگ کردم ! نمی دونم از چه برندی و چه مدلی رو انتخاب کنم.اول خواستم برم سراغ b8000 سامسونگ ولی فرقش با b7000 فقط 200 هرتز بودنه ظاهرا و این 200 یا 100 هرتز بودن هم با چشم قابل تشخیص نیست ! (این طور شنیدم) که قیمت b8000 واقعا زیاده
3گزینه می مونه برام:
46ex500 سونی
47lh50 الجی
, 47 sl900 الجی که فکر می کنم شانس آخری بیشتر باشه.
حالا از دوستانی که اطلاعات دارن خواهش می کنم راهنمایی کنن که بهترینو انتخاب کنم.بودجه ما 2.7 هستش ! .
پیشاپیش از توجهتون ممنونم.:10:

2.5.8.14.1.13
29-05-2010, 22:09
ممنونم.راستش من هنگ کردم ! نمی دونم از چه برندی و چه مدلی رو انتخاب کنم.اول خواستم برم سراغ b8000 سامسونگ ولی فرقش با b7000 فقط 200 هرتز بودنه ظاهرا و این 200 یا 100 هرتز بودن هم با چشم قابل تشخیص نیست ! (این طور شنیدم) که قیمت b8000 واقعا زیاده
3گزینه می مونه برام:
46ex500 سونی
47lh50 الجی
حالا از دوستانی که اطلاعات دارن خواهش می کنم راهنمایی کنن که بهترینو انتخاب کنم.بودجه ما 2.7 هستش ! .
پیشاپیش از توجهتون ممنونم.:10:

انتخاب های بهتری میتونی داشته باشی.
50V10 که 2.800 هست و بهترین پنل در سال 2009 شد.
46C650 هم خوبه با قیمت 1.600 در بانه.

ALImecanika
30-05-2010, 10:33
46ex500 سونی
47lh50 الجی

داداش نمی خوام بیشتر از این مرددت کنم اما توصیه میکنم SL900 رو بی خیال شی.
احتمالا از نزدیک تصویرشو ندیدی و اگه ببینی حرف منو تایید میکنی.
اینم بگم من اطلاعات زیادی ندارم فقط یه دو سه ماهیه اینجا خوانندم. ولی در مورد sl900 دارم تجربه شخصی خودمو میگم آخه گزینه قبلی منم همین بود و اتفاقا شانس زیادیم مثل مال تو داشت. در مورد ال ای دی های 6000 ,7000 , 8000 سامسونگم بهتره بگیم ال سی دی هاش (از همون سامسونگ) از اینا بهترن و ارزش تفاوت قیمت به این زیادی بین مدلای ال ای دی و ال سی دی رو ندارن.

ehsan-inventor
30-05-2010, 19:45
انتخاب های بهتری میتونی داشته باشی.
50V10 که 2.800 هست و بهترین پنل در سال 2009 شد.
46C650 هم خوبه با قیمت 1.600 در بانه.

اولی باید پاناسونیک باشه،درسته؟
اگر آره.یه سوال...اگر بخوام با گارانتیشو بخرم آیا پاناسونیک خدمات قابل قبولی داره؟(ما یه 29 هیتاچی خریده بودیم(6 سال پیش) که مشکل پیدا کرد و خواستیم بدیم نماینگی ،متوجه شدیم که کلا جمع شده ) حالا ممکنه پاناسونیک هم یه روزی همچین شه؟! آخه مثل برند های دیگه معروف نیست.ولی تعریف V10 رو زیاد شنیدم...نگرانی من همینه...
دومی از چه برندیه؟؟
ممنونم دوست عزیز.