PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دکمه ~ کیبورد

sepand_salehi
17-10-2009, 16:10
با سلام
لپ تاپ من hp dv5 1070 می باشد
بنده یک مشکلی با دکمه ی`آن دارم. (دکمه ی بالای Tab ، چپ 1 ، زیر Esc )

مشکل از این قراره که وقتی که برای یک بار این دکمه را می زنم ، عمل نمی کند. اما برای دومین بار که می زنم ، عمل می کند و این بار دو بار علامت ` را می اندازد. یعنی:
بار اول می فشارم عمل نمی کند. ولی بار دوم که می زنم ، دو بار علامت مورد نظر را می اندازد.
پگونه می توانم این مشکل را حل کنم. آیا درایوی برای رفع این مشکل وجود دارد؟ من تو سایت خود اچ پی برای آپدیت های این محصول گشتم. ولی چیزی پیدا نکردم.

H@mid-Vista
17-10-2009, 20:45
يه كم مشكل خاص هست
مي توني ريكاوري كني؟

sepand_salehi
18-10-2009, 19:13
آخه ارززش رو نداره که این همه نرم افزاری رو که این همه مدت نصب و استفاده کردنم رو از دست بدم.

کسایی که hp دارند آیا یک همچین مشکلی را دارند؟

sepand_salehi
21-10-2009, 15:39
جوابی نمی دین؟ آیا کسی از اچ پی دار ها مشکل منو داره؟

Pami
21-10-2009, 15:53
بايد بررسي بشه ، همينطوري نميشه نظر داد ، ميشه مشكل از خود كيبورد باشه يا از سيستم عامل دستگاه
با آپديت و ... هم فكر نكنم حل بشه

sepand_salehi
28-10-2009, 22:39
البته فکر نکنم که کیبورد مشکلی داشته باشه. چون وقتی که کیبورد مجازی ویندوز را باز می کنم و باز هم همین دکمه رو می زنم ، باز هم همین مشکل رو دارم و باید دو بار بزنم.
متاسفانه در برنامه هاییی که باید با این کلید کار کنم ، این کلید عمل نمی کند.

ویرایش: الان در یکی از سایت ها بودم که روش باز کردن کیبورد مجازی را توضیح داده بود. عکسی که نویسنده ی آن مطلب از کیبوردش گذاشته بود ، عکس زیر است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما کیبورد مجازی من به شکل زیر است و اگر دقت کنید می بینید که مال من دو دکمه اش برخلاف کیبورد بالا ، خاکستری رنگ است و این دو دکمه دقیقا همان دو دکمه ای هستند که بنده با آن ها همین مشکل را دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم که بایید یک سری تنظیماتی را تغییر دهم. آیا کسی اطلاعی برای رفع این مشکل دارد؟