PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : mkv to avi

mdolia
17-10-2009, 13:44
سلام من چند تا فیلم mkv دارم که میخوام به avi نبدیل کنم که بتونم رو دستگاه پخشش کنم از total video convertor استفاده کردم ولی خوب پخش نمیشد تیکه تیکه پخش میشد اگه دوستان یه نرم افزار قوی معرفی کنند که بعد از تبدیل کیفیت رو هم پایین نیاره ممنون میشم:11:

Ghaioom
17-10-2009, 14:00
Alive MKV Converter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Wolf21
18-10-2009, 18:51
با این نرم افزار می توانی هر فایل ویدویی تبدیل کنی یعنی به اینها mpg,vob,vcd تبدیل کنی.

p_samimi
19-10-2009, 19:58
Alive HD Video Converter

کارش بد نیست.
ولی معمولا همه نرم افزارها یک جور کار میکنند .
مخصوصا که به avi میخوای تبدیل کنی.
فکر کنم باید تو تنظیمات کمی بیشتر باید دقت کنی.

mdolia
20-10-2009, 15:44
سلام من alive mkv convertor رو دانلود کردم ولی موقع تبدیل خطا میداد یه نرم افزار دیگه دانلود کردم به اسم MKV TO AVI CONVERTOR دو تا مشکل داشت یکی اینکه باید تو تنظیمات کمپرسور رو مشخص میکردی وگرنه حجمش سر به فلک میزد(26 دقیقه از فیلم شد 30G !)که من دقیقا نمیدونم چه کمپرسوری رو باید انتخاب کنم که کیفیت فیلم رو پایین نیاره یه بار
ffdshow decoder رو انتخاب کردم که بد نبود ولی یکم کیفیت پایین اومد مشکل دوم و اساسی زمان تبدیله!حدودا به اندازه زمان فیلم تبدیلش طول میکشه!

p_samimi
20-10-2009, 17:37
سلام من alive mkv convertor رو دانلود کردم ولی موقع تبدیل خطا میداد یه نرم افزار دیگه دانلود کردم به اسم MKV TO AVI CONVERTOR دو تا مشکل داشت یکی اینکه باید تو تنظیمات کمپرسور رو مشخص میکردی وگرنه حجمش سر به فلک میزد(26 دقیقه از فیلم شد 30G !)که من دقیقا نمیدونم چه کمپرسوری رو باید انتخاب کنم که کیفیت فیلم رو پایین نیاره یه بار
ffdshow decoder رو انتخاب کردم که بد نبود ولی یکم کیفیت پایین اومد مشکل دوم و اساسی زمان تبدیله!حدودا به اندازه زمان فیلم تبدیلش طول میکشه!

من که گفنم اصلا برنامه ها سیستمشون با هم فرق نمیکنه چون میرن و یک External codec رو صدا میزنند و با اون تبدیل میکنند
حالا من نظرم رو Codec divx هست.

شما اگه AVI خالی انتخاب کنی همین 30 گیگ میشه.

ولی AVI رو انتخاب کن و در قسمت Codec یکی از این 2 تا رو انتخاب کن
Divx or Xvid

بعد میری سر تنظیم این دو Codec که هر کدوم راه خودش رو داره.
همیشه سعی کن Resolution رو دست نزنی
مثلا اگه یک Mkv 1080 داری برای Divx هم همین رو انتخاب کن.
اون موقع کیفیتت خوب میشه
البته باید به bitrate هم توجه کنی.

پس شد کلا 3 مورد قابل توجه هست.
1:resolution
2:bitrate
3: حجم فایل

معمولا برنامه تبدیل در حین انتخاب 2 گزینه اول حجم رو بهت میگند و باید ببینی برات مناسب هست یا جا داره کم یا زیاد بشه

worldshaker
21-10-2009, 12:27
wondershare hd video converter

خودم تست کردم روی dvdplayer عالی جواب میده

Wolf21
21-10-2009, 20:35
با اين چند نرم افزار ميتوني

p_samimi
21-10-2009, 23:01
اون سری نرم افزارهای Xilisoft که دوستمون معرفی کردند خیلی خوبه.اول اون رو تست کن