PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تازه کارم.راهنمایی برای طراحی سایت فروش می خوام

ali zi zeperto
16-10-2009, 23:27
سلام.من تازه کارم.یه کم html بلدم و ساخت style و بکار گیریش رو هم بلدم.فقط همین.
می خوام یه سایت فروش راه بندازم که آبرومند هم باشه یعنی ویژگی ها و ظاهر خوبی داشته باشه.چیزی کم نداشته باشه.
چه چیزایی لارمه برای اینکار.منظورم نرم افزارها و برنامه هاست.از ابتدا تا انتهای کار چه چیزایی لازمه که یاد بگیرم.dream weave
یه راهنمایی بفرمایید که برای راه اندازی سایت چه کارایی باید بکنم.

sarve
17-10-2009, 13:20
اگه فقط یه سایت فروش می خوای می تونی از اسکریپت های آماده فروشگاه استفاده کنی الان اسکریپت های خیلی قشتگ و کاملی هست که اکثرا بصورت رایگان هم تونی تهیه کنی
و اگه بخوای خودت طراحی کنی علاوه بر html به یک زبان سمت سرور هم نیاز داری که حتما یاد بگیری مثل php و یا asp

ali zi zeperto
17-10-2009, 21:55
اگه فقط یه سایت فروش می خوای می تونی از اسکریپت های آماده فروشگاه استفاده کنی الان اسکریپت های خیلی قشتگ و کاملی هست که اکثرا بصورت رایگان هم تونی تهیه کنی
و اگه بخوای خودت طراحی کنی علاوه بر html به یک زبان سمت سرور هم نیاز داری که حتما یاد بگیری مثل php و یا asp
مجانی هست؟:18:
از کجا میشه گیر آورد؟اگر بخوام بدم برام بسازن حدودا چقدر خرج بر می داره.
بعد هم غیر از برنامه نویسی سرورش که فرمودید طراحی ظاهر سایت چی؟در مورد اون هم کمی توضیح می دید که چطوری باید ساخت و یه توضیح اجمالی هم بدید ممنون.
البته بازم سوال دارم اگر لطف کنید جواب بدید خیلی عالی میشه.کم کم می پرسم که قاطی نشه.

ali zi zeperto
18-10-2009, 12:08
جاوا اسکریپت واسه چیه؟
یه سرچی کردم کمی فهمیدم که مثل php است
اگر هست کدوم بهترن؟
آیا جاوا اسکریپت هم نرم افزار آزاده؟
آیا در محیط لینوکس هم میشه باهاش کار کرد؟

sarve
21-10-2009, 16:50
سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وب مستر اسکریپت های مختلفه که می تونی اسکریپت فروشگاه هم دانلود کنی .

در مورد سوال دومت باید بگم که زبان های برنامه نویسی وب رو بطور کلی دو دسته تقسیم می شه
برنامه هایی که روی سیستم بازدید کننده پردازش می شه مثل html- css- , javaScript که زبان های سمت مشتری گفته می شه
و برنامه هایی که روی سیستم سرور سایت پردازش می شن و توی سایت های داینامیک مورد استفاده قرار میگیرن مثل زبان های php , asp که به این زبان های برنامه های سمت سرور میگن
توی زبان های سمت مشتری زبان html برای طراحی قالب سایت زبان css برای تغییرات در ظاهر سایت و زبان javaScript هم برای کنترل بخش هایی مثل درست پرشدن فرم ها توی سایت و یا دادن پیام به بازدیدکننده ، گذاشتن ساعت و تاریخ و ... مورد استفاده قرار میگیرن
بنابراین زبان php و زبان javaScript از دو جنس مختلفن که یکی سمت سرور و دیگری سمت مشتری استفاده می شن و نمی تونیم این دو تارو باهم مقایسه کنیم و برای یک سایت خوب باید از هر دو استفاده کرد.

sarve
21-10-2009, 16:51
ضمنا زبان php رو بیشتر برای سرورهای لینوکس استفاده میکنن هرچند توی ویندوز هم جواب می ده و javascript هم فرقی نمی کنه توی هردو جواب می ده

serhossien
17-06-2010, 21:06

سلام دوست عزیز، من می خوام یه سایت فروش درست کنم یعنی نیازی نیست که زبان هایی مثل php و...رو بلد باشم.

mamadfelfel1988
24-06-2010, 00:41
همنجور که دوستمون در بالا اشاره کرد نیازی نیست اشنایی ابتدای کافی خدا رو شکر open source software کاره همه رو راحت کرده

serhossien
24-06-2010, 12:01
همنجور که دوستمون در بالا اشاره کرد نیازی نیست اشنایی ابتدای کافی خدا رو شکر open source software کاره همه رو راحت کرده

عزیزم ممنون، که به من جواب دادی ولی من از کدوم نرم افزار متن باز استفاده کنم که کارم راه بیوفته.خواهش میکنم که یه کمک دیگه به هِم بکن//ممنون//:40::11:

mamadfelfel1988
24-06-2010, 14:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قوق العاده راحت سریع مجانی . و خیلی قشنگه من خیلی خوشم می اد از این

delta-pt
24-06-2010, 14:05
سلام فكر كنم اين دوستمون درست توجيه نشده ببين اگه ميخواهي واقعآ يه فروشگاه راه بندازي به جز يه اسكريپت به يه اكانت از اداره ي پست هم نياز داري و اگه اينو داشته باشي با يه وبلاگ هم ميتوني محصولاتت رو بفروش برسوني اما اگه داري كه كارت راحته من e- commerce رو پيشنهاد ميكنم البته الان نرم افزار هاي جديدي هم اومده ولي من حدود 1 سال پيش اينو تست كردم خوب بوده

eai
30-06-2010, 21:53
سلام کسی در مورد نحوه فروش اینترنتی و پرداخت اینترنتی و اکانت اداره پست میتونه راهنمایی کنه

ppp1486
02-07-2010, 13:44
به نظر من اگه وقت داريد و بتونيد بهتره علاوه بر html كه براي قالب بندي سايت لازمه يه زبون دايناميك رو هم ياد بگيريد مثه ASP.net يا PHP كه من خودم توصيه مي كنم ASP.net رو ياد بگيريد
براي ساخت فروشگاه لازمه علاوه بر اينا ديتا بيس هم بلد باشيد اگرم حوصله ياد گرفتن اينا رو نداريد از template هاي تو اينترنت بهره بگيريد

eai
03-07-2010, 12:25
من هم php بلدم هم کار با دیتابیس و تا حدودی ajax ولی نحوه سیستم پرداخت و ارسال با پست را بلد نیستم
راهنمایی کنید

mohammadreZa
12-07-2010, 19:36
به سایت ایران مارکت سنتر برید اونجا میتونید متن قرارداد و شرایط مختلف رو متوجه بشید
h t t p: / /w w w.ittutorial.ir/?p=1904
این هم یه آموزش کوچولو فارسی و گیرا برای اینکه بتونید نرم افزار کامرس و... رو مطابق میلتون ویرایش کنید
php و asp و ... هم فعلا نیازی ندارید

serhossien
13-07-2010, 10:51
ممنون آموزش خوبی رو معرفی کردی