PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد خودرو تا 25 مليون

dsa
16-10-2009, 22:24
سلام

بهترين گزينه با 25 الي 28 تومن چيه؟؟

1) دسته 2 اشكالي نداره ( بهترم هست!)

2) ترجيحا اتوماتيك ( دنده دستي هم بفرماييد)

3) ماشين براي خانوادست ، يعني باسه بابام ، درنتيجه بايد راحت باشه ( از سمند حداقل بهتر باشه :31: )

farshad bugatti
16-10-2009, 22:30
اگه صفر بخوای بخری خوب 100% مگان
اما دست دوم ماکسیما هم دنده ای و هم اتوماتیک میتونی بخری

D r i v e r
16-10-2009, 22:37
سلام
نظر من اگه صفر میخوای بخری چون تا 28 تومن هم داری پول میدی آوانته اتوماتیک هست
دسته دوم هم برای ماشین های اتوماتیک خیلی ماشین ها میتونه مد نظر باشه
مثله مگان 2000 و ماکسیما اتوماتیک و مزدا 3 و .....
ماشین زیاده
اول از همه :

سلام

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .
با تشکر.

فرشاد واثقی :12:
خیلی چیز ها نظیر کم مصرف بودن و شتاب و ایمنی و قدرت و ... میتونه مد نظر باشه :46:

2299
16-10-2009, 22:46
کیا سراتو هم فکر کنم باشه شنیدم ماشین خوبی هست :31:
مزدا 3 تیپ 1 ولی ماشین اسپرتی هست
تویوتا کورلا هم دقیق نمی دونم ولی ماشین بدی نیست

danavan
16-10-2009, 23:39
کیا سراتو هم فکر کنم باشه شنیدم ماشین خوبی هست :31:
مزدا 3 تیپ 1 ولی ماشین اسپرتی هست
تویوتا کورلا هم دقیق نمی دونم ولی ماشین بدی نیست

من به شخصه از ماشین زیاد سر در نمیارم.
اما این سراتو که دوستمون معرفی کردن فکر کنم بهترین انتخاب باشه
اخوی من داشت یک سال هم زیر پاش بود و فروخت یه اسپرتیج گرفت.
من که با سراتوش خیلی حال میکردم.
27.800 خرید بعد یه سال 26 فروخت البت یه یک تومنی هم براش خرج کرده بود

farshad bugatti
16-10-2009, 23:55
بله دقیقا سراتو ماشینه خوبی هستش
در بین ماشین های صفر شما بین مگان و سراتو و البته اوانته یکی رو انتخاب کن

dsa
17-10-2009, 11:21
خيلي ممنون

اگه ميشه لطف كنيد قيمت دقيق صفر مگان 2000 و سراتو و آوانته بفرماييد ( هر سه اتوماتيك هستن ديگه؟؟؟)

بعد اين آوانته مال چه ساليه؟؟ آخه داخلش خيلي چنگي به دل نميزنه و اينكه بين اون 3 تا كدوم بهتره؟؟ از نظر راحتي و اينكه گيربكس اتومتش خوب باشه و خنگ نباشه و شتاب و ....)

در ماشين هاي دسته 2 با 28 تومن ماكسيما اتومات پيدا ميشه راحت كه مشكلي نداشته باشه؟؟؟ ( تصادف بد يا خرابي موتور)
و مزدا 3 تيپ 1 فقط تا 28 تومنه؟؟ و اين تيپ 1 چه چيزايي كم تر داره نسبت به تيپ هاي بالاتر؟؟؟

خيلي ممنون

farshad bugatti
17-10-2009, 11:49
خيلي ممنون

اگه ميشه لطف كنيد قيمت دقيق صفر مگان 2000 و سراتو و آوانته بفرماييد ( هر سه اتوماتيك هستن ديگه؟؟؟)

بعد اين آوانته مال چه ساليه؟؟ آخه داخلش خيلي چنگي به دل نميزنه و اينكه بين اون 3 تا كدوم بهتره؟؟ از نظر راحتي و اينكه گيربكس اتومتش خوب باشه و خنگ نباشه و شتاب و ....)

در ماشين هاي دسته 2 با 28 تومن ماكسيما اتومات پيدا ميشه راحت كه مشكلي نداشته باشه؟؟؟ ( تصادف بد يا خرابي موتور)
و مزدا 3 تيپ 1 فقط تا 28 تومنه؟؟ و اين تيپ 1 چه چيزايي كم تر داره نسبت به تيپ هاي بالاتر؟؟؟

خيلي ممنون
الان که صفر مگان 2000 تولید نمیشه اما میتونی در حد صفر پیدا کنی
اوانته هم صفر سال 88 قیمت 28 میلیون اتوماتیک
با 28 تومن هم ماکسیما مدل 85 میتونی پیدا کنی هیچ مشکلی هم ندارن

◄◄◄ تیپ 1
دسته دنده ی PVC- فرمان پلی اورتان و رادیو پخش کاست و سی دی
◄◄◄تیپ 2
دسته دنده ی چرمی- فرمان با روکش چرمی- و رادیو پخش CD به همراه چنجر- دارای گرمکن صندلی- سقف شیشه ای سنروف
◄◄◄تیپ 3
برف پاک کن اتوماتیک با حسگر باران- سپر جلو وپنجره ی اسپورت- چراغ جلو با قابلیت روشن و خاموش شدن اتوماتیک
صندلی با روکش چرمی

اینم تفاوت تیپ های مختلف مزدا 3
اما مزدا خصوصیات اسپرتی داره فکر کنم مگان و سراتو و اوانته به خصوص سراتو به نیاز های شما نزدیک تر باشه.

MoHaMaD ZaNd
17-10-2009, 20:47
به نظر من :
1 - آوانته
2 - مگان
3 - سراتو

مجید فینا
17-10-2009, 21:42
به نظر من :
1 - آوانته
2 - مگان
3 - سراتو

برای خانواده این 3 خودرو بهترین هستند و اگه حس اسپرت سوار شدن هم داشته باشید مزدا 3 انتخاب خوبیه