PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروم تیم آشیانه هک شد

bandary
11-03-2006, 20:08
بر اساس آخرین خبر ها فروم تیم آشیانه توسط گروه کاترینا هک شد این خبر خیلی خیلی جالب بود و این گروه اعلام کرده که در چند ساعت آینده یکی دیگه از سرور ها رو هم از کار میندازه این تیم هعمون تیمی هست که سرور های وب رمز و خود سایت وب رمز رو به مدت 24 ساعت پرونده بود
برای صحت حرف هاش هم میتونید ای صفحه رو ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
11-03-2006, 20:21
بر اساس آخرین خبر ها فروم تیم آشیانه توسط گروه کاترینا هک شد این خبر خیلی خیلی جالب بود و این گروه اعلام کرده که در چند ساعت آینده یکی دیگه از سرور ها رو هم از کار میندازه این تیم هعمون تیمی هست که سرور های وب رمز و خود سایت وب رمز رو به مدت 24 ساعت پرونده بود
برای صحت حرف هاش هم میتونید ای صفحه رو ببینید

چه خبره؟؟!!!! گندش و در اوردن خدايش... :blink: :blink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark_MAn اشنا مي زني.. :tongue:

Dark-man
11-03-2006, 20:22
اي بابا ....ميگن دست بالاي دست بسيار است

M E H D I
11-03-2006, 20:28
:biggrin: سلام

مرسي خبر جالبي بود. زود يه صفحه الكي گذاشتن جاي فروم كه ضايع نشن :happy:

abbas13677_2005
11-03-2006, 21:04
چي ميگيد؟
حالتون خوبه؟
يك ايرانه و يك فوروم آشيانه
فورومي كه در برابر توهين دانمارك تمام سايت هاي آن را هك كرد اما هيچ تقديري از آن نشد
در حالي كه آبروي ايران رو خريد
من دوست صميمي اقا بهروز كه مدير سايت هست هستم
شما پي سي ورلدي ها از هك شدن آشيانه خوشحاليد؟

ویرایش شد
مـیـثــم

M E H D I
11-03-2006, 21:10
چي ميگيد؟
حالتون خوبه؟
فورومي كه در برابر توهين دانمارك تمام سايت هاي آن را هك كرد اما هيچ تقديري از آن نشد

:ohno: :ohno: اين چه لحنيه كه شما دارين؟ هر كسي حق داره از چيزي خوشش بياد يا خوشش نياد. شما نباي اينجوري پست بدين دوست عزيز

Shahin King
11-03-2006, 21:11
چي ميگيد؟
حالتون خوبه؟

ویرایش شد : شاهین کینگ
لطفا عفت کلام داشته باشین .

شاهین

hoseinquest
11-03-2006, 21:12
گهي زين به پشت و گهي پشت به زين!!!!

HR
11-03-2006, 21:14
سایت هک میشه ..... حالا میخواد صاحبش هرکی باشه

sAsAn.K
11-03-2006, 21:15
عباس جان چرا فحش میدی؟!
برو بچز گفتن منظورشون این بود که بالاخره یکی رو دسته آشیانه اومد و ثابت شد که فروم آنها هم باگ داره که هک شده!
دیگه شما چرا فحش میدی ما که نگفتیم آشیانه بده که!!!!!!
مهدی جان هم درست گفت زود صفحشو عوض کردن!

FX64 Dual Core
11-03-2006, 21:17
با سلام

در ادامه حمله گروه كاترينا به سايت گروه امنيتي آشيانه ( كه به نظر بنده حمله D.O.S بوده ) بعد از انجمن, نوبت به خود سايت رسيد. و سايت گروه امنيتي آشيانه هم از لحظاتي پيش دچار مشكل گرديد و اين پيغام در صفحه اصلي نمايش داده مي شود
.There is no website configured at this address
( كه مربوط به برنامه مديريت سايت يا همان cPanel مي باشد. )

*NashenaS*
11-03-2006, 21:21
چي ميگيد؟
حالتون خوبه؟

دوست من...
تنها شما اقا بهروز و نيما و ارش و ... رو نميشناسيد...
ما هم از هك شدن اين ها ناراحتيم ... اما خوب الان كاري نمي شه كرد... اميدوارم هر چه زودتر بر گردن به حالت اولشون...
با كمي ادب همه چيز حل ميشه...

... ما همين جا اين كار رو محكوم مي كنيم و اميدواريم زودتر به حالت اوليشون برگردن....

موفق باشيد. :)

Shahin King
11-03-2006, 21:22
سلام مجدد

مشخص بود بعد از این همه حملات آتشین گروه آشیانه یه بلایی سرش میارن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر واقعا درست باشه که خیلی آبروریزی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربان شما : شاهین

M E H D I
11-03-2006, 21:29
سلام

به هر حال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R e Z a
11-03-2006, 21:45
دزد به دزد بزنه شاه دزده !!! :) :)

abbas13677_2005
11-03-2006, 21:52
ولي شما بايد از آشيانه حمايت كنيد نه اين كه آبروش رو ببريد
البته از لحن بدم معذرت ميخام
ولي كساني كه يك استعدادي دارند و هميشه آبروي ما رو پيش كشور هاي ديگه ميخرن ما هم بايد...
خليج فارس رو يادتونه؟
دانماركي ها كه همين چند روز پيش بود...
شما نبايد يك سايتي رو كه به يك مرجع تبديل شده بياريد پايين
البته من هيچ كاره اون سايتم و هيچ گونه چيزي به من نميرسه
اما...
بيشتر فكر كنيد

Farid007
11-03-2006, 21:54
من كه خيلي اين گروه رو دوست دارم اميدوارم كارشون راه بيافته

Shahin King
11-03-2006, 22:11

تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

ما که آشیانه ای هستیم . البته از نوع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنده هم تو فرومشون عضوم و علاقه بسیاری به این گروه دارم . ولی لحن شما ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین

abbas13677_2005
11-03-2006, 22:26
ببخشيد
ولي بازم ميگم
only ashianeh

bandary
11-03-2006, 22:29
کار جالبی بود و این نشون میده که گروه های امنیتی ایرانی میتونن هم دیگه رو تکمیل کنن و مکمل باشند نه مخرب

Alireza_Shafaei_PCworld
11-03-2006, 22:40
من از نبرد فناوری و تکنولوژی لذت خاصی میبرم

hesam
12-03-2006, 00:38
اه اه کسی که هک میکنه هک بشه چی میشه مثل جریان دزد که از دزد بدوزده شاهدوزده شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Harry Potter
12-03-2006, 00:58
چي ميگيد؟
حالتون خوبه؟
پس **************...

دوست عزیز این چه طرز صحبت کردن است!
آشیانه چه کار مثبتی برای ایران انجام داده که باید افتخار کنیم؟
اصلا من برای چی باید به خاطر هک کردن سایت های دانمارکی خوشحال باشم؟
واقعا متاسفم برای تیمی که شما خودتون رو از دوستان آنها معرفی می کنید ولی نه تنها عفت کلام بلکه احترام به نظر مخالف رو هم بلد نیستید!

بله من شخصا از هک شدن آشیانه خوشحال هستم!

ولي شما بايد از آشيانه حمايت كنيد نه اين كه آبروش رو ببريد
ولي كساني كه يك استعدادي دارند و هميشه آبروي ما رو پيش كشور هاي ديگه ميخرن ما هم بايد...
خليج فارس رو يادتونه؟
دانماركي ها كه همين چند روز پيش بود...
شما نبايد يك سايتي رو كه به يك مرجع تبديل شده بياريد پايين
البته من هيچ كاره اون سايتم و هيچ گونه چيزي به من نميرسه
اما...
بيشتر فكر كنيد

شما اگر واقعا از حرف زشتی که زدید پشیمانید بهتر بود اول آن را ویرایش می کردید و بعد عذر خواهی!
این تفکر واقعا متحجرانه است که بخواهیم همه مثل ما فکر کنند و به چیز هایی که ما علاقه داریم علاقه مند باشند.
امیدوارم متوجه اشتباهتان شده باشید...

shamsoft
12-03-2006, 01:02
خبر خوبي بود (لااقل براي من :biggrin: ) چون اصلا ازشون خوشم نمياد.همه كاراشون رو با ژول برات انجام ميدن

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
12-03-2006, 03:54
تمام كنيد اين بحث رو چقدر كشش ميدين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....... واااااي
بابا بيخيال مال خودمون يا پدرمون نبوده كه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يكي خوشحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يكي ناراحته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يكي متعجبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يكي وسط زمينو هوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يكي هم مثل من بيخيال از اين اتفاق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... حالا هي بزنيد به تيپ و توپ هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....

متشكرم
يوسف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_k
12-03-2006, 07:20
دمش گرم بابا دمش گرم(منظورم گروهیه که هک کرده)
دست بالا دست بسیاره

mska
12-03-2006, 07:43
اين گروه سايت نداره؟

boys_won
12-03-2006, 08:20
اينم عكسش اگه كسي نديده

Soda
12-03-2006, 09:52
بهترين حرف رو به نظرم Y.o.u.s.e.f.p.3.0 زد
در ضمن حرف هري پاتر جان هم متينه
جملات عباس جان ( كه من ميدونم اشتباها از دستشون در رفته ) هم كمي تو ذوق مي زنه

Saer
12-03-2006, 10:08
سلام
چقدر خوب بود همه ي ما ايرانيا همدل و هماهنگ و متحد مي بوديم ...
اون موقع هيچ وقت همچي اتفاقاتي نمي افتاد . سايت آشيانه براي اينكه اعتراض خودشان را و در حقيقت اعتراض ايرانيان رو به جهان نشون بدن سايت هاي دانماركي كه كاريكاتور پيامبر رو انداخته بودند رو هك كرد اون وقت يه عده مي يان باز اين سايت رو هك مي كنم فكر مي كنم و شايد ..... نمي دونم چي بگم ....در كل كار بسيار بي فكرانه و بدي انجام دادن ...

*سینا*
12-03-2006, 11:56
گروه آشیانه گروه بسیار خوبی بود و من از این اتفاق ناراحت شدم در صورتی که در این مواقع که به ایرانی ها و مسلمونا توهین میشه باید تمام فکر گروهای هکر ایرانی به دفاع از ایران و ایرانی باشه نه کل کل و رجز خونی برای همدیگه و یا هک کردن سایت های همدیگر

dost1
12-03-2006, 12:26
سلام دوستان عزيز اميدوارم كه خوب باشيد
هر كسي براي خودش نظري داره و نظر هر كسي قابل احترام است و كسي نبايد به نظر كس ديگري اعتراض كنه :blush: ولي در كل اينم نوع موفقيت است و بايد به اين گروه تبريك گفت كه تونسته يك گروه بزرگ را كه خودش سايت هاي ديگر را هك ميكنه هك كنه ;) من خودم عضو آشيانه هستم وقتي ايميل آمد و خبر شدم اولش كمي ناراحت شدم ولي بعدش گفتم خوب :rolleye: اينم يه اتفاق است و مثل ساير سايتهاي امينتي كه بعضي وقتها هك ميشه يه بار هك شده ;) خوب اين تجربه خوبي براي سايت آشيانه شد تا بيشتر متوجه خودش باشه :rolleye:
اين خيلي خوبه يك نوع رقابت است و حالا اينها بيشتر و بيشتر تلاش ميكنند تا بر همديگر غلبه كنند البته به طور سالم و بدون خرابكاري و خشونت :cool:
و اينو مطمئن باشيد كه هر كسي دوست داره مشهور بشه و افتخار كسب كنه اگر من و تو هم به جاي اين تيم بوديم و ميتونستيم كه راه نفوذي به سايت پيدا كنيم حتماَ اين كار را انجام ميداديم حتي اگر عضوش بوديم در كل همه انسانها دوست دارند روز به روز بالا و بالاتر بروند :rolleye:
مثل منو تو كه هر روز پست ميديم و اظهار نظر ميكنيم تا رتبه مان بالا بره :puke: :biggrin: :rolleye: البته اینو جدی نگفتم :biggrin:
موفق باشید

mario_cartio
12-03-2006, 12:43
سلام
چقدر خوب بود همه ي ما ايرانيا همدل و هماهنگ و متحد مي بوديم ...
اون موقع هيچ وقت همچي اتفاقاتي نمي افتاد . سايت آشيانه براي اينكه اعتراض خودشان را و در حقيقت اعتراض ايرانيان رو به جهان نشون بدن سايت هاي دانماركي كه كاريكاتور پيامبر رو انداخته بودند رو هك كرد اون وقت يه عده مي يان باز اين سايت رو هك مي كنم فكر مي كنم و شايد ..... نمي دونم چي بگم ....در كل كار بسيار بي فكرانه و بدي انجام دادن ...

من هم با نظر شما موافقم

abbas13677_2005
12-03-2006, 13:45
جناب هري پاتر وقتي پي سي ورلد داشت وقتي كه ميخواستن خليج فارس رو از ايران بگيرن
فقط نرم افزار معرفي ميكرد
اما اين آشيانه بود كه يك حال اساسي به اعراب داد و آنها هم فهميدن ما مثل بعضي ها بي غيرت نيستيم
باز هم...

Babak_King
12-03-2006, 13:55
بله من شخصا از هک شدن آشیانه خوشحال هستم!

سلام حسین جان
نباید اینقدر تند برین این دوستمون آقا عباس یه حرفی به خاطر عصبانیت زدن قبول دارم که تند رفتن
شما اینقدر گیر ندین
ایشون که عذر خواهی کردن
به خاطر گروهی که خیلی از اوقات باعث غرورمون تو دنیا شده نباید همه چیزو قاتی کرد
این گروه برایه من به شخصه محترمه چون کارای ارزشمندی انجام داده
و بخاطر ایرانو ایرانی این کارارو کرده

و به کسانی که میگن باعثه شرمه که اینجوری شده باید بگم که:
"هیچ تیمو و سایت و گروه هکری رو تو دنیا نمی تونین پیدا کنین که مشکلی نداشته باشه"
اصلا همین چیزاست که باعثه پیشرفت میشه مطمئن باشین تا چند ساله دیگه کلی پیشرفت می کنه

کلی تعجب کردم بابته این رفتارتون ناسلامتی ما ایرانی هستیم
غرورو تعصبمون کجا رفته ;)
امیدوارم خدا این گروهو موفق کنه
یا علی

Harry Potter
12-03-2006, 14:09
جناب هري پاتر وقتي پي سي ورلد داشت وقتي كه ميخواستن خليج فارس رو از ايران بگيرن
فقط نرم افزار معرفي ميكرد
اما اين آشيانه بود كه يك حال اساسي به اعراب داد و آنها هم فهميدن ما مثل بعضي ها بي غيرت نيستيم
باز هم...
دوست گرامی مسئله خلیج فارس و اعتراض ایرانیان فقط محدود به تیم آشیانه نبود!
مگر فراموش کردید وبلاگ نویس ها با بمب گوگلی و آن صفحه معروف چطور در ربته اول جستجو ها قرار گرفتند؟

ضمنا اگر چه تلاش در مورد خلیج فارس یک مسئله کاملا ملی و ایرانی است و جای تشکر دارد، ولی اعتراض به روزنامه های دانمارکی هرگز!
امیداورم تفاوت مسائل ملی و دینی را درک کنید...

سلام حسین جان
نباید اینقدر تند برین این دوستمون آقا عباس یه حرفی به خاطر عصبانیت زدن قبول دارم که تند رفتن
شما اینقدر گیر ندین
ایشون که عذر خواهی کردن
به خاطر گروهی که خیلی از اوقات باعث غرورمون تو دنیا شده نباید همه چیزو قاتی کرد
این گروه برایه من به شخصه محترمه چون کارای ارزشمندی انجام داده
و بخاطر ایرانو ایرانی این کارارو کرده

و به کسانی که میگن باعثه شرمه که اینجوری شده باید بگم که:
"هیچ تیمو و سایت و گروه هکری رو تو دنیا نمی تونین پیدا کنین که مشکلی نداشته باشه"
اصلا همین چیزاست که باعثه پیشرفت میشه مطمئن باشین تا چند ساله دیگه کلی پیشرفت می کنه

کلی تعجب کردم بابته این رفتارتون ناسلامتی ما ایرانی هستیم
غرورو تعصبمون کجا رفته
امیدوارم خدا این گروهو موفق کنه
یا علی

بابک جان یک گروه ایرانی گروهی دیگر از کشور خودش رو هک کرده!
شاید اگر آشیانه توسط گروه خارجی هک شده بود می شد این کار را ناراحت کننده دانست (با فرض خوش بینانه ای که آشیانه افتخار ایران است!) ولی در شرایط فعلی من جایی برای ناراحتی نمی بینم.
ضمن اینکه در هر حال باید به نظر مخالف احترام گذاشت نه اینکه با تهمت و ناسزا دیگران را مجبور به پذیرفتن تفکری خاص کرد...

Mehdi_Best
12-03-2006, 14:33
سلام
من فقط نظر شخصي خودم رو مي گم. به نظر همه دوستان هم احترام مي گذارم.

به نظر من مسايل ديني اگر از مسايل ملي مهمتر نباشد بي اهميت تر هم نيست. من اگه بخواهم از گروه آشيانه تقدير كنم هم به خاطر كارهاي ديني شون و هم كارهاي ملي شون تشكر مي كنم.

ولي يك نكته هم به عباس عزيز بگم:

اينكه تيم آشيانه كارهاي خوبي انجام داده بر كسي پوشيده نيست اما اين دليل نمي شود اگر آنها كه ادعاي امنيت بالا دارند مورد حمله ديگر تيم هاي هك قرار بگيرند ما ناراحت شده و به دفاع از آنان بپردازيم. بالاخره از قديم گفتن چيزي كه عوض داره گله نداره. وقتي خودشون سايت هاي ديگر را هك مي كنند يكي هم پيدا مي شه كه اينها را هك كنه.

bandary
12-03-2006, 15:24
Link safhe save shodeye [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] == > [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] link safhe save shode ashiyane.com va .net dar blacknews.ws ===> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] address haye deface shode [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | forum hasham ---- shodan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] inam akse forumash moghe ---- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hala gerfte sitesho baste )))
این خبر ها همین الان به دستم رسید

Master
12-03-2006, 15:25
بابا یکی هک کرده یکی دیگه هک شده . به قول معروف ادم باید از اشتبا هاتش درس بگیره اینم یه درس بزرگ برای گروه اشیانه بود تا به مسا عل امنیتی خودش بیشتر تو جه کنه . منم این گروه رو خیلی دوست دارم . از طرفی با حسین جانم موافقم .پس بی خیال . تا ما رو هک نکردن انقدر تو سرو کله ی هم نزنین .

dj-ali-gator
12-03-2006, 15:47
من العان يه سري به اشيانه زدم صحيح و سالم بود (امن و امان)

Babak_King
12-03-2006, 16:49
بابک جان یک گروه ایرانی گروهی دیگر از کشور خودش رو هک کرده!

آقا اسمشو بزارین سوتی یادم باشه تو تایپکه سوتیا بزارمش :blink:
من فک میکردم گروه کاترینا خارجی :laughing: ه (شاید آقا عباسم همین فکرو کرده!؟)

آقا ویرایش شد من خوشحالم از هک شدنه سایته آشیانه :happy:
چون باعثه پیشرفت میشه

Soda
12-03-2006, 17:03
من در مورد مسائل ديني و ملي و تفاوت و عدم تفاوت اونا كاملا با مهدي بست موافقم و مخالف نظرات حسين عزيز ( يا همون هري پاتر گل ) هستم .
من اگه بخوام از آشيانه به هر دليلي تشكر كنم اول به خاطر اون بلايي كه سر دانماركي ها آوردند تشكر ميكنم .
اميدوارم كه شما هم مهم بودن اين مسئله رو درك كنيد

Harry Potter
12-03-2006, 17:54
من در مورد مسائل ديني و ملي و تفاوت و عدم تفاوت اونا كاملا با مهدي بست موافقم و مخالف نظرات حسين عزيز ( يا همون هري پاتر گل ) هستم .
من اگه بخوام از آشيانه به هر دليلي تشكر كنم اول به خاطر اون بلايي كه سر دانماركي ها آوردند تشكر ميكنم .
اميدوارم كه شما هم مهم بودن اين مسئله رو درك كنيد

ببین سودا جان من جواب مهدی عزیز رو ندادم چون نظر شخصی خودش رو گفت و من هم کاملا به نظر دیگران احترام میگذارم. (حتی اگر مخالف باشم)
اصلا از نظر من این انتخاب با خود فرد است که دین داشته باشد یا نداشته باشد... مسائل دینی برایش مهم تر از ملی باشد یا نباشد و ...
اعتراض من به این است که دوستان مسئله هک کردن دانمارکی ها را باعث افتخار ایران معرفی کردند!
هیچ ایرادی نیست که بگویید باعث افتخار مسلمانان بود ولی در مورد ملی بودنش به هیچ وجه نمی توانم این موضوع رو درک کنم.
با این حال برای دوستان با هر نظری احترام قائلم و اجازه میدم با درک خودشون تفاوت بین دین و ملیت رو بفهمند...

Soda
12-03-2006, 21:04
...... هیچ ایرادی نیست که بگویید باعث افتخار مسلمانان بود ولی در مورد ملی بودنش به هیچ وجه نمی توانم این موضوع رو درک کنم.
با این حال برای دوستان با هر نظری احترام قائلم و اجازه میدم با درک خودشون تفاوت بین دین و ملیت رو بفهمند...
هري پاتر عزيز
اگه منظورتون اين بوده منم باهاش كاملا موافقم .
در ضمن از اينكه نظرات مخالف ديگران زياد براتون درد آور نيست و مثل بعضي ها نميپرين گلوي آدمو بگيرين خودش يه دنيا ارزش داره . واقعا متشكرم

Mehdi_Best
13-03-2006, 12:19
در ضمن از اينكه نظرات مخالف ديگران زياد براتون درد آور نيست و مثل بعضي ها نميپرين گلوي آدمو بگيرين خودش يه دنيا ارزش داره . واقعا متشكرم

سلام
اتفاقا من هم كاملا موافقم. چون حسين جان و بعضي ديگر از دوستان با اينكه در خيلي از اوقات عقايدمون متفاوت بوده اما كوچكترين توهيني ازشان نديده ام اما بعضي ديگر...!!!!

hoseinquest
13-03-2006, 22:29
اصلا به نظز من يه لطفه. تا وقتي كسي اشكالتو نگيره نميتوني برطرفش كني. در حقيقت نميدوني كه برطرفش كني.

Am!d
13-03-2006, 23:06
چقدر جالب بود اون اتفاق و چه جالب تره اين حكايت هايي كه خوندم
منم از اين اتفاق خوشحال شدم به دلايل خيلي محرمانه

Tornado2800
13-03-2006, 23:38
بر طبق حرفی که با بچه ها داشتیم و با .... خودش هم می گفت دلیل اصلی به خاطر این بود که اشیانه به تازگی به سرور جدید خودش رفته بود به خاطر تحریم های امریکا و به همین دلیل مدتی طول می کشید که اون رو امن کنند و حمله از طریق نفوذ به وب سرورش بوده که همینطوری که گفتم به خاطر این بودش که روی سرور دیگه رفته بودند و خلاصه خیلی چیز هایی دیگه که علی کار خودش رو کرد

Tornado2800
13-03-2006, 23:40
در ضمن بزار یه چیزی هم بگم حتییییییییی امن ترین سرور جهان هم امن نیست ! و همیشه راهی برای نفوذ هست در این دوران کسی نمی تونه بگه سرور من 100% امن هستش و باید خیلی مواظب باشه از مدیران سایت می خوام ! هر چه زودتر این تاپیک رو پاک کنند مثل تمامی سایت های همکار و به قولی هکر ! که هر تاپیکی در این موضوع پاک کردند چون کاریه که شده و بعیدم نیست ! نه که اشیانه چینا هکر هم هک می شه !
یا علی

Am!d
14-03-2006, 01:15
چه بهونه هاي بچه گانه اي :laughing:
لذت ميبرم . واقعآ لذت ميبرم .

Tornado2800
14-03-2006, 01:57
نه ولی خدایی تازه شنیده بودم که سرور رو عوض کرده بودند چون سایت بچه ها روی سرور اشیانه بود گفته بود که قرار سرور عوض کنند به خاطر تحریم چون که همیشه سایت داون بود

masoud_35_teh
14-03-2006, 11:39
چي ميگيد؟
حالتون خوبه؟

ویرایش شد
مـیـثــم
یعنی چون یه سایتی سایتهای دیگه ای رو هک کرده ،اونم به خاطر ابراز عقیده باید ازش تقدیر بشه ؟!!!
واقعا چه منطقهایی پیدا میشه !!!

pooya_ww
28-06-2006, 11:33
شما هم این نامه رو دریافت کردید؟

BA SALAM

agar ke motale shode bashid 2-3 rooze ghabl ashiyane ---- shod ke ta behal Admin haye ashiyane khabar ra takzib kardand va hamchenin sitehaye [ImanOnline - Simorgh va IHS ] ro niz ---- kardand
hala baraye baz darandegi az karhaye kharab karabeyi ke ehtemal darad dar ayande anjam bedahan tasmim gereftim ke yek nazar khahi bargozar konim va be yek nazar vahed beresim.

Safheye Nazar khahi:

dar zamn admin ashiyane niz esm ---- maro photoshop hacking gozasht
yani ma aks ro ba photoshop dorost kardim

in ghesmati az database Ashiyane.com hast ke agar dakhel file SQL ro moshahede konid mifahmid ke ba photoshop DB nemizanand

garche kare ma niz manand hameye karhaye Ashiyane kheyr khahanast
in haghe hameye hacker hast ke darbareye in nazar bedan

shahabmusic
28-06-2006, 12:25
كارشون باحاله ؛منم اول حالم گرفته شد ولي وقتي فهميدم گروه هكر ايراني بوده حال كردم.
خوب شد باز ايراني هك كردش ؛اگه يه خارجي هك مي كرد خيلي آبرو ريزي مي شد.

vahid02
22-09-2008, 20:38
دوباره آشیانه هک شد!!!

Masоud
22-09-2008, 20:52
مطمئنید سایت ایرانی آشیانه رو هک کرده ؟

حیف شد ...

آشیانه ...

symk
22-09-2008, 22:31
سالمند . من الان تست كردم . مشكلي ندارند .

eAmin
23-09-2008, 11:24
سلام.

من هم رفتم و هیچ مشکلی ندیدم!

mehdi_08
23-09-2008, 12:24
نهirرو هک کردند .com .org رو هم که خیلی وقته

بردیا
23-09-2008, 12:30
OWN3D BY ARABIAN MUSLIM HACKER
This is only a little warning

rootnt
23-09-2008, 14:23
OWN3D BY ARABIAN MUSLIM HACKER
This is only a little warning

درسته
منم دیشب همون اول کاری دیدم همین بود

ایدون
23-09-2008, 14:29
آشیانه اینقده تملق آقایونو کرد و اینقده منم منم کرد و برای سوسمارخورها دست و پا شکست که فقط مونده بود ارباباش انگولی نکنن که اونا هم ازش نگذشتن هر گروهی بود بعد از اون اولین افتضاح میرفت پشتشم نیگاه نمیکرد

Benygh
23-09-2008, 14:40
شاید سرور ها رو خریدن عربا !

Gigawarn
23-09-2008, 23:53
سايت گروه هکري آشيانه که تا به حال هزاران سايت را هک کرده هم شد!!! و دومين آن هنوز در دست هکر مذکور است. هکر مذکور انگيزه خود را از هک کردن سايت آشيانه چنين بيان ميکند:

اين هك شدن براي نيست و نابود كردن ، نام كسانيست كه همواره باعث آبروريزي ما ايراني ها ، بوده اند .
اما آقاي بهروز خفن (مثلا مدير آشيانه - كه خداوكيلي از هك كردن و امنيت فقط داشتن پسورد طولاني رو بلد هستش ) به جاي پذيرش هك ، اونو نفي ميكنند .

مروري اجمالي بر زندگاني ناکام در گذشته ي از بين ما رفته تيم منحوس آشيانه جيجيتال سکته توري
در اواسط سال 1381 (همين حدودا) يک جوان ايراني به اسم مهدي ميرزايي بنيان اين مرکز اجماع افراد شوش مغز را بنا نهاد بعد از مدتي خودش فهميد که چه آدمهاي مغز فندوقي دورش جمع شدن و به يکباره محو شد بعد از اين اتفاق که حدودا 6 ماه پس از زايش ناگهاني اين تيم بود بهروز معروف به منجمد شده يا همون يخ مسئوليت مرکز جيجيتال رو به عهده گرفت همگان به ياد مي اورند که چرا اسم ايشان منجمد شد آري به خاطر آموزشهاي فوق سکيوريتي ايشان در مورد netstat و evilhttp که اين دو آموزش اينترنت را متحول نمود و تمام انسانهاي گمراه را به مسير راست هدايت کرد. بعد از گذشت مدتي نه چندان زياد معروفيتي فراوان حاصل گشت و ايشان به فکر **ب درآمد از راه سکته توري (سکيوريتي!) افتادند.آنها با عقل ناقص خود تصميم هاي وحشتناکي گرفتند و به مرور هيچ دوستي برايشان باقي نماند . اي کاش به کمي معرفت و مرام در وجودتان بود تا به اين روز نيافتيد.

وقتي که غرور تمام وجود منجمد را فرا گرفته بود او به همه جا سيخ ميزد و گمان ميبرد سيخش دردي عليم را به ديگران تحميل مينمايد کنون ميله اي يک سر داغ و يک سر منجمد در او فرو نشانديم بطوري که قسمت داغ آن در بيرون ميباشد تا اگر خواست ميله را بيرون بکشد دستش جيز شود. و اين است عاقبت فردي که مغزش مانند نامش منجمد باشد.او همچنان مانند دفعات پيش تاکييد مي کنند ما هک نشديم آخر منجمد من عزيز دل من چقدر ميخواهي ظاهر سازي کني!

در حال حاضر تيم شما نقش علي دائي را بازي ميکند در تيم ملي بهتر کشدار نشيد بيش از اين! مثل ادم زندگي كنيد به **ي سيخ نزنيد تا در پاچه مبارک فرو نکنند.
اي منجمد آخر عزيز دل من ! کدام بي شعوري را ديده اي که تضمين امنيت بدهد! و انوقت تو قرارداد تضمين امنيت ميبندي؟ واقعا مغزت مانن نامت منجمد است. و من به تو نويد ميدهم که از اينکه بتواني دامينت را پي بگيري شاد مباش که عاقبتي بدتر در انتظار توست. و اينگونه بود که آشيانه محو شد.....

و در آخر ميافزايد: قيمت هاي پيشنهادي از 250 دلار بوده تا 1000 تا براي هر دومين خوب اولويت با خود بچه هاي آشيانس . اگه تونستن دومين رو پس بگيرن كه هيچ وگرنه بايد پول بدن و بعدش هم عين بچه آدم كارشون رو انجام بدن .

اين بار دوم که دامين اين تيم توسط بچه هاي سکرت هکينگ کشور زده ميشه البته بار اولش توسط سيمرغ بود که بازم اينا برگشتن و ادامه کار دادن و ايندفه....

تيمي که بياد بچه بازي دربياره و تيم هاي زير زميني هکينگ رو به سخره بگيره سزاوارد اين نوع حرکتها هم مطمئنا هستش
شايد نوبت بعدي شما دلتاي عزيز باشي پس...